III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2021-06-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-06-21 19:00 61 MKS „Skawa” Wadowice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7 tak
1   A RACZEK Marcin W KOŁOS Arkadiusz 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 1:0
2   B KOLEKTA Jarosław X CELARY Mateusz 2:3 (5:11, 0:11, 11:9, 12:10, 8:11) 1:1
3   C PIEKARCZYK Michał Y TURECKI Kacper 1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 6:11) 1:2
4   D JURZAK Łukasz Z ZIMNICKI Tomasz 3:1 (11:9, 10:12, 11:9, 12:10) 2:2
5   A JURZAK Łukasz
RACZEK Marcin
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
3:0 (14:12, 11:7, 11:6) 3:2
6   B PIEKARCZYK Michał
KOLEKTA Jarosław
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
0:3 (7:11, 5:11, 10:12) 3:3
7   A GOŁDA Gabriel X CELARY Mateusz 2:3 (8:11, 11:8, 13:11, 7:11, 9:11) 3:4
8   B KOLEKTA Jarosław W KOŁOS Arkadiusz 1:3 (1:11, 11:4, 6:11, 8:11) 3:5
9   D JURZAK Łukasz Y TURECKI Kacper 3:2 (11:8, 9:11, 11:6, 9:11, 11:9) 4:5
10   C PIEKARCZYK Michał Z ZIMNICKI Tomasz 3:0 (11:8, 12:10, 14:12) 5:5
11   A GOŁDA Gabriel Y TURECKI Kacper 2:3 (11:8, 11:13, 11:4, 11:13, 7:11) 5:6
12   C PIEKARCZYK Michał W KOŁOS Arkadiusz 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:8) 6:6
13   B KOLEKTA Jarosław Z ZIMNICKI Tomasz 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:6) 7:6
14   D JURZAK Łukasz X CELARY Mateusz 1:3 (8:11, 11:7, 9:11, 7:11) 7:7
2021-03-06 14:00 62 „Siemacha” Kraków - ULKS „Lachowice” 8:6 tak
1   A GŁĄB Damian W RAPUTA Tomasz 3:1 (11:6, 11:5, 9:11, 11:5) 1:0
2   B GRATKOWSKI Jacek X KLUZEK Sławomir 2:3 (11:7, 11:5, 5:11, 8:11, 5:11) 1:1
3   C RESZKA Jakub Y SURMA Krzysztof 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 1:2
4   D KONSTANTYN Paweł Z PIETRZAK Antoni 1:3 (6:11, 9:11, 11:8, 3:11) 1:3
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:1 (11:8, 12:10, 7:11, 13:11) 2:3
6   B KONSTANTYN Paweł
BOLEK Łukasz
X RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
0:3 (5:11, 4:11, 7:11) 2:4
7   A GŁĄB Damian X KLUZEK Sławomir 3:1 (11:3, 6:11, 11:4, 12:10) 3:4
8   B GRATKOWSKI Jacek W RAPUTA Tomasz 3:1 (11:7, 11:9, 7:11, 11:8) 4:4
9   D KONSTANTYN Paweł Y SURMA Krzysztof 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 4:5
10   C RESZKA Jakub Z PIETRZAK Antoni 2:3 (11:7, 5:11, 8:11, 11:8, 7:11) 4:6
11   A GŁĄB Damian Y SURMA Krzysztof 3:2 (11:5, 12:10, 6:11, 6:11, 11:3) 5:6
12   C RESZKA Jakub W RAPUTA Tomasz 3:0 (11:8, 11:5, 13:11) 6:6
13   B GRATKOWSKI Jacek Z PIETRZAK Antoni 3:0 (11:6, 14:12, 11:6) 7:6
14   D KONSTANTYN Paweł X KLUZEK Sławomir 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 8:6
2021-06-15 18:00 63 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 12:2 tak
1   A KLAG Wiktor W ZALEWSKI Krzysztof 3:1 (11:7, 11:9, 4:11, 11:6) 1:0
2   B KRÓLIKOWSKI Bartosz X RÓŻYCZKA Mirosław 3:0 (11:3, 11:8, 11:9) 2:0
3   C WĄSIK Marcin Y DROZD Paweł 3:0 (11:8, 11:4, 11:5) 3:0
4   D KOWALCZYK Zuzanna Z GRZEGORZEWSKI Wojciech 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:3) 4:0
5   A KRÓLIKOWSKI Bartosz
KLAG Wiktor
W ZALEWSKI Krzysztof
RÓŻYCZKA Mirosław
2:3 (8:11, 11:3, 11:9, 12:14, 9:11) 4:1
6   B GARB Aleksandra
KOWALCZYK Zuzanna
X GRZEGORZEWSKI Wojciech
DROZD Paweł
1:3 (3:11, 11:8, 3:11, 4:11) 4:2
7   A KLAG Wiktor X RÓŻYCZKA Mirosław 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) 5:2
8   B KRÓLIKOWSKI Bartosz W ZALEWSKI Krzysztof 3:0 (11:5, 12:10, 14:12) 6:2
9   D KOWALCZYK Zuzanna Y DROZD Paweł 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 7:2
10   C WĄSIK Marcin Z GRZEGORZEWSKI Wojciech 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 8:2
11   A KLAG Wiktor Y DROZD Paweł 3:0 (11:3, 11:4, 11:8) 9:2
12   C WĄSIK Marcin W ZALEWSKI Krzysztof 3:1 (8:11, 11:3, 11:6, 11:8) 10:2
13   B KRÓLIKOWSKI Bartosz Z GRZEGORZEWSKI Wojciech 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) 11:2
14   D KOWALCZYK Zuzanna X RÓŻYCZKA Mirosław 3:0 (11:3, 11:8, 11:7) 12:2
2021-06-25 20:30 64 MKS „Centrum” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9 tak
1   A UTYLSKI Filip W PIEGZA Adrian 3:2 (11:5, 11:5, 11:13, 6:11, 11:5) 1:0
2   B MAJDAK Rafał X SKRZYPEK Adrian 1:3 (12:14, 3:11, 11:7, 9:11) 1:1
3   C WIERZBIŃSKI Marcin Y SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (8:11, 4:11, 1:11) 1:2
4   D STOCHEL Adam Z DUDZIAK Damian 1:3 (6:11, 11:4, 4:11, 7:11) 1:3
5   A UTYLSKI Filip
STOCHEL Adam
W DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Adrian
3:2 (2:11, 11:9, 8:11, 11:6, 11:6) 2:3
6   B WIERZBIŃSKI Marcin
MAJDAK Rafał
X PIEGZA Adrian
BUKOWSKI Robert
3:2 (9:11, 7:11, 11:9, 11:7, 13:11) 3:3
7   A UTYLSKI Filip X SKRZYPEK Adrian 3:0 (11:6, 11:8, 11:4) 4:3
8   B MAJDAK Rafał W PIEGZA Adrian 1:3 (6:11, 9:11, 11:3, 6:11) 4:4
9   D STOCHEL Adam Y SKRZYPEK Grzegorz 1:3 (9:11, 11:7, 10:12, 8:11) 4:5
10   C WIERZBIŃSKI Marcin Z DUDZIAK Damian 2:3 (3:11, 11:5, 9:11, 18:16, 9:11) 4:6
11   A UTYLSKI Filip Y SKRZYPEK Grzegorz 3:1 (6:11, 11:5, 11:8, 12:10) 5:6
12   C WIERZBIŃSKI Marcin W PIEGZA Adrian 2:3 (11:9, 6:11, 7:11, 16:14, 7:11) 5:7
13   B MAJDAK Rafał Z DUDZIAK Damian 0:3 (4:11, 10:12, 4:11) 5:8
14   D STOCHEL Adam X SKRZYPEK Adrian 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 5:9
2021-03-24 18:00 65 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 9:5 tak
1   A SZTWIERTNIA Ilona W JANISZEWSKI Kamil 3:0 (11:8, 11:4, 11:6) 1:0
2   B KOPACKI Paweł X MOTYKA Tadeusz 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 5:11) 1:1
3   C CHUDZICKI Maksym Y WŁODEK Grzegorz 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 2:1
4   D JABŁOŃSKI Paweł Z DYCHTOŃ Jakub 3:2 (2:11, 11:8, 10:12, 13:11, 11:7) 3:1
5   A KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
W WŁODEK Grzegorz
JANISZEWSKI Kamil
2:3 (11:9, 11:4, 9:11, 8:11, 8:11) 3:2
6   B JABŁOŃSKI Paweł
SZTWIERTNIA Ilona
X DYCHTOŃ Jakub
MOTYKA Tadeusz
3:2 (11:7, 8:11, 11:7, 6:11, 11:5) 4:2
7   A SZTWIERTNIA Ilona X MOTYKA Tadeusz 3:0 (11:9, 11:4, 11:9) 5:2
8   B KOPACKI Paweł W JANISZEWSKI Kamil 3:1 (8:11, 11:5, 11:8, 11:3) 6:2
9   D JABŁOŃSKI Paweł Y WŁODEK Grzegorz 3:1 (7:11, 11:8, 11:9, 13:11) 7:2
10   C CHUDZICKI Maksym Z DYCHTOŃ Jakub 1:3 (11:7, 9:11, 6:11, 6:11) 7:3
11   A SZTWIERTNIA Ilona Y WŁODEK Grzegorz 2:3 (11:6, 11:8, 7:11, 6:11, 9:11) 7:4
12   C CHUDZICKI Maksym W JANISZEWSKI Kamil 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:6) 8:4
13   B KOPACKI Paweł Z DYCHTOŃ Jakub 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 8:5
14   D JABŁOŃSKI Paweł X MOTYKA Tadeusz 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 9:5
2021-06-24 19:00 66 UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS „Radość” Gorlice 11:3 tak
1   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz W WOŹNIAK Dominik 3:1 (11:6, 5:11, 11:9, 11:8) 1:0
2   B NALEPA Maciej X MÓL Marcin 3:2 (11:8, 12:10, 9:11, 8:11, 13:11) 2:0
3   C KUZIO Waldemar Y ŁABOWSKI Józef 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) 3:0
4   D STALMACH Zbigniew Z NOWAK Marcin 3:1 (9:11, 11:5, 11:9, 11:6) 4:0
5   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
STALMACH Zbigniew
W NOWAK Marcin
GŁÓWCZYK Jan
3:2 (11:5, 11:5, 12:14, 10:12, 11:5) 5:0
6   B KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
X WOŹNIAK Dominik
MÓL Marcin
3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 6:0
7   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz X MÓL Marcin 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 7:0
8   B NALEPA Maciej W WOŹNIAK Dominik 3:1 (11:7, 11:8, 4:11, 11:6) 8:0
9   D STALMACH Zbigniew Y ŁABOWSKI Józef 2:3 (11:5, 10:12, 3:11, 11:8, 6:11) 8:1
10   C KUZIO Waldemar Z NOWAK Marcin 3:2 (6:11, 13:15, 11:5, 11:8, 11:9) 9:1
11   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz Y ŁABOWSKI Józef 2:3 (9:11, 8:11, 11:8, 19:17, 9:11) 9:2
12   C KUZIO Waldemar W WOŹNIAK Dominik 2:3 (11:6, 3:11, 11:5, 10:12, 10:12) 9:3
13   B NALEPA Maciej Z NOWAK Marcin 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 10:3
14   D STALMACH Zbigniew X MÓL Marcin 3:1 (11:8, 11:9, 4:11, 11:2) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy