III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2020-12-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
do ustalenia 37 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Kruszbud-Gryf” Gdów
2020-12-19 19:00 38 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 3:11
1   A GADAWSKI Adrian W GOŁDA Gabriel 2:3 (19:17, 12:10, 9:11, 7:11, 8:11) 0:1
2   B ZALEWSKI Krzysztof X RACZEK Marcin 0:3 (12:14, 3:11, 9:11) 0:2
3   C BIAŁY Sebastian Y JURZAK Łukasz 0:3 (5:11, 5:11, 11:13) 0:3
4   D RÓŻYCZKA Mirosław Z PIEKARCZYK Michał 3:1 (11:8, 11:9, 5:11, 11:3) 1:3
5   A RÓŻYCZKA Mirosław
BIAŁY Sebastian
W JURZAK Łukasz
RACZEK Marcin
1:3 (9:11, 5:11, 11:7, 6:11) 1:4
6   B ZALEWSKI Krzysztof
GADAWSKI Adrian
X GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
0:3 (7:11, 13:15, 8:11) 1:5
7   A GADAWSKI Adrian X RACZEK Marcin 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 1:6
8   B ZALEWSKI Krzysztof W GOŁDA Gabriel 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 1:7
9   D RÓŻYCZKA Mirosław Y JURZAK Łukasz 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 5:11) 1:8
10   C BIAŁY Sebastian Z PIEKARCZYK Michał 3:0 (12:10, 11:5, 11:9) 2:8
11   A GADAWSKI Adrian Y JURZAK Łukasz 1:3 (11:6, 8:11, 2:11, 9:11) 2:9
12   C BIAŁY Sebastian W GOŁDA Gabriel 2:3 (11:8, 12:10, 5:11, 4:11, 5:11) 2:10
13   B ZALEWSKI Krzysztof Z PIEKARCZYK Michał 3:1 (13:11, 3:11, 11:9, 11:5) 3:10
14   D RÓŻYCZKA Mirosław X RACZEK Marcin 0:3 (4:11, 7:11, 3:11) 3:11
do ustalenia 39 UKS „Zarabie” Myślenice II - ULKS „Lachowice”
2020-12-20 12:00 40 MKS „Radość” Gorlice - „Siemacha” Kraków 5:9
1   A NOWAK Marcin W KONSTANTYN Paweł 3:1 (13:11, 6:11, 11:6, 11:9) 1:0
2   B MÓL Marcin X RESZKA Jakub 3:2 (9:11, 8:11, 11:8, 11:1, 11:9) 2:0
3   C WOŹNIAK Dominik Y GRATKOWSKI Jacek 2:3 (8:11, 7:11, 11:8, 11:6, 6:11) 2:1
4   D WILK Paweł Z GŁĄB Damian 0:3 (8:11, 4:11, 2:11) 2:2
5   A WOŹNIAK Dominik
WILK Paweł
W GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
2:3 (9:11, 11:9, 11:9, 9:11, 9:11) 2:3
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X BOLEK Łukasz
SOWA Bartosz
3:2 (11:3, 8:11, 9:11, 11:5, 11:6) 3:3
7   A NOWAK Marcin X RESZKA Jakub 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 4:3
8   B MÓL Marcin W KONSTANTYN Paweł 0:3 (9:11, 6:11, 2:11) 4:4
9   D WILK Paweł Y GRATKOWSKI Jacek 0:3 (8:11, 5:11, 7:11) 4:5
10   C WOŹNIAK Dominik Z GŁĄB Damian 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) 4:6
11   A NOWAK Marcin Y GRATKOWSKI Jacek 2:3 (8:11, 12:10, 8:11, 11:7, 11:13) 4:7
12   C WOŹNIAK Dominik W KONSTANTYN Paweł 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 4:8
13   B MÓL Marcin Z GŁĄB Damian 0:3 (2:11, 4:11, 10:12) 4:9
14   D WILK Paweł X RESZKA Jakub 3:0 (11:7, 11:4, 12:10) 5:9
2020-12-19 12:00 41 MKS „Centrum” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7 tak
1   A WOJAS Bartłomiej W DYCHTOŃ Jakub 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 3:11) 0:1
2   B RADEK Arkadiusz X JANISZEWSKI Kamil 1:3 (11:1, 8:11, 9:11, 6:11) 0:2
3   C PĘCZEK Mateusz Y MOTYKA Tadeusz 2:3 (10:12, 11:8, 8:11, 13:11, 7:11) 0:3
4   D UTYLSKI Filip Z WŁODEK Grzegorz 3:0 (15:13, 11:6, 11:8) 1:3
5   A UTYLSKI Filip
PĘCZEK Mateusz
W WŁODEK Grzegorz
JANISZEWSKI Kamil
3:1 (11:4, 9:11, 11:7, 13:11) 2:3
6   B WOJAS Bartłomiej
STOCHEL Adam
X DYCHTOŃ Jakub
MOTYKA Tadeusz
1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 4:11) 2:4
7   A WOJAS Bartłomiej X JANISZEWSKI Kamil 0:3 (10:12, 8:11, 4:11) 2:5
8   B RADEK Arkadiusz W DYCHTOŃ Jakub 3:2 (12:10, 4:11, 6:11, 11:9, 11:7) 3:5
9   D UTYLSKI Filip Y MOTYKA Tadeusz 3:2 (9:11, 11:5, 11:3, 9:11, 16:14) 4:5
10   C PĘCZEK Mateusz Z WŁODEK Grzegorz 2:3 (7:11, 5:11, 11:8, 12:10, 9:11) 4:6
11   A STOCHEL Adam Y MOTYKA Tadeusz 3:2 (11:6, 8:11, 11:7, 7:11, 11:7) 5:6
12   C PĘCZEK Mateusz W DYCHTOŃ Jakub 3:2 (11:9, 7:11, 8:11, 11:7, 11:9) 6:6
13   B RADEK Arkadiusz Z WŁODEK Grzegorz 2:3 (11:2, 7:11, 11:5, 3:11, 6:11) 6:7
14   D UTYLSKI Filip X JANISZEWSKI Kamil 3:2 (11:8, 7:11, 11:3, 9:11, 11:5) 7:7
do ustalenia 42 LKS „Polonia” Wilczkowice - KS „Bronowianka” Kraków II
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy