III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2020-11-28
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-28 12:00 25 MKS „Centrum” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11 tak
1   A PĘCZEK Mateusz W KUTAJ Maksymilian 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) 0:1
2   B STOCHEL Adam X ZIMNICKI Tomasz 0:3 (9:11, 4:11, 5:11) 0:2
3   C WOJAS Bartłomiej Y KOŁOS Arkadiusz 0:3 (1:11, 1:11, 3:11) 0:3
4   D UTYLSKI Filip Z TURECKI Kacper 3:2 (9:11, 11:3, 12:10, 8:11, 11:7) 1:3
5   A UTYLSKI Filip
STOCHEL Adam
W KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
3:1 (11:3, 11:6, 6:11, 11:8) 2:3
6   B WOJAS Bartłomiej
PĘCZEK Mateusz
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 2:4
7   A PĘCZEK Mateusz X ZIMNICKI Tomasz 0:3 (7:11, 11:13, 7:11) 2:5
8   B STOCHEL Adam W KUTAJ Maksymilian 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 2:6
9   D UTYLSKI Filip Y KOŁOS Arkadiusz 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) 2:7
10   C WOJAS Bartłomiej Z TURECKI Kacper 0:3 (10:12, 8:11, 2:11) 2:8
11   A PĘCZEK Mateusz Y KOŁOS Arkadiusz 0:3 (11:13, 11:13, 7:11) 2:9
12   C WOJAS Bartłomiej W KUTAJ Maksymilian 1:3 (11:9, 2:11, 5:11, 4:11) 2:10
13   B STOCHEL Adam Z TURECKI Kacper 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 2:11
14   D UTYLSKI Filip X ZIMNICKI Tomasz 3:2 (6:11, 8:11, 14:12, 11:9, 11:8) 3:11
2020-11-28 12:00 26 LKS „Polonia” Wilczkowice - MKS „Skawa” Wadowice 4:10 tak
1   A URBAN Witold W GOŁDA Gabriel 1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 9:11) 0:1
2   B DUDZIAK Damian X RACZEK Marcin 1:3 (2:11, 11:4, 6:11, 8:11) 0:2
3   C SKRZYPEK Grzegorz Y JURZAK Łukasz 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 7:11) 0:3
4   D SKRZYPEK Adrian Z PIEKARCZYK Michał 3:0 (13:11, 11:7, 11:6) 1:3
5   A DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Adrian
W JURZAK Łukasz
RACZEK Marcin
0:3 (7:11, 10:12, 7:11) 1:4
6   B SKRZYPEK Grzegorz
URBAN Witold
X GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:1 (11:8, 11:6, 7:11, 11:9) 2:4
7   A URBAN Witold X RACZEK Marcin 1:3 (11:5, 5:11, 2:11, 7:11) 2:5
8   B DUDZIAK Damian W GOŁDA Gabriel 3:0 (11:8, 11:8, 13:11) 3:5
9   D SKRZYPEK Adrian Y JURZAK Łukasz 2:3 (11:5, 11:6, 2:11, 6:11, 5:11) 3:6
10   C SKRZYPEK Grzegorz Z PIEKARCZYK Michał 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:8) 4:6
11   A URBAN Witold Y JURZAK Łukasz 1:3 (7:11, 13:11, 4:11, 4:11) 4:7
12   C SKRZYPEK Grzegorz W GOŁDA Gabriel 1:3 (8:11, 11:8, 1:11, 9:11) 4:8
13   B DUDZIAK Damian Z PIEKARCZYK Michał 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 11:13) 4:9
14   D SKRZYPEK Adrian X RACZEK Marcin 0:3 (11:13, 10:12, 2:11) 4:10
2020-11-29 11:00 27 KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice” 5:9 tak
1   A GAJEWSKA Natalia W RAPUTA Tomasz 0:3 (7:11, 3:11, 8:11) 0:1
2   B KOPACKI Paweł X SURMA Krzysztof 3:2 (11:9, 8:11, 10:12, 11:6, 13:11) 1:1
3   C JABŁOŃSKI Paweł Y KLUZEK Sławomir 3:2 (12:10, 3:11, 11:4, 6:11, 11:5) 2:1
4   D CHUDZICKI Maksym Z PIETRZAK Antoni 2:3 (12:10, 11:13, 3:11, 12:10, 7:11) 2:2
5   A KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:2 (11:13, 4:11, 11:8, 11:4, 11:7) 3:2
6   B JABŁOŃSKI Paweł
GAJEWSKA Natalia
X RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
3:2 (7:11, 5:11, 13:11, 12:10, 12:10) 4:2
7   A GAJEWSKA Natalia X SURMA Krzysztof 1:3 (11:13, 13:11, 9:11, 12:14) 4:3
8   B KOPACKI Paweł W RAPUTA Tomasz 0:3 (11:13, 6:11, 1:11) 4:4
9   D CHUDZICKI Maksym Y KLUZEK Sławomir 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 4:5
10   C JABŁOŃSKI Paweł Z PIETRZAK Antoni 1:3 (4:11, 8:11, 12:10, 8:11) 4:6
11   A GAJEWSKA Natalia Y KLUZEK Sławomir 1:3 (12:14, 4:11, 11:9, 6:11) 4:7
12   C JABŁOŃSKI Paweł W RAPUTA Tomasz 3:2 (10:12, 11:7, 3:11, 11:5, 11:9) 5:7
13   B KOPACKI Paweł Z PIETRZAK Antoni 1:3 (4:11, 13:11, 7:11, 8:11) 5:8
14   D CHUDZICKI Maksym X SURMA Krzysztof 2:3 (11:9, 10:12, 11:4, 8:11, 5:11) 5:9
2020-12-01 19:00 28 UKS „Villa Verde” Olesno III - „Siemacha” Kraków 6:8
1   A JANISZEWSKI Kamil W GRATKOWSKI Jacek 3:1 (8:11, 11:9, 11:9, 11:7) 1:0
2   B MOTYKA Tadeusz X KONSTANTYN Paweł 3:1 (11:8, 6:11, 11:6, 11:9) 2:0
3   C DYCHTOŃ Jakub Y SOWA Bartosz 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 3:0
4   D WŁODEK Grzegorz Z GŁĄB Damian 1:3 (11:13, 11:7, 2:11, 8:11) 3:1
5   A DYCHTOŃ Jakub
MOTYKA Tadeusz
W GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
0:3 (12:14, 7:11, 4:11) 3:2
6   B WŁODEK Grzegorz
JANISZEWSKI Kamil
X BOLEK Łukasz
SOWA Bartosz
1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 5:11) 3:3
7   A JANISZEWSKI Kamil X KONSTANTYN Paweł 1:3 (11:7, 10:12, 7:11, 9:11) 3:4
8   B MOTYKA Tadeusz W GRATKOWSKI Jacek 0:3 (6:11, 10:12, 4:11) 3:5
9   D WŁODEK Grzegorz Y SOWA Bartosz 3:1 (9:11, 11:7, 12:10, 12:10) 4:5
10   C DYCHTOŃ Jakub Z GŁĄB Damian 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) 4:6
11   A JANISZEWSKI Kamil Y RESZKA Jakub 3:2 (11:13, 8:11, 11:5, 11:4, 11:7) 5:6
12   C DYCHTOŃ Jakub W GRATKOWSKI Jacek 2:3 (11:8, 7:11, 7:11, 14:12, 10:12) 5:7
13   B MOTYKA Tadeusz Z GŁĄB Damian 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 5:8
14   D WŁODEK Grzegorz X BOLEK Łukasz 3:1 (9:11, 11:9, 11:4, 11:8) 6:8
do ustalenia 29 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II
2020-11-29 11:00 30 MKS „Radość” Gorlice - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7 tak
1   A WILK Paweł W SUBIK Filip 3:1 (7:11, 11:8, 11:7, 11:5) 1:0
2   B MÓL Marcin X KLAG Wiktor 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 8:11) 1:1
3   C NOWAK Marcin Y MRUGAŁA Bartłomiej 3:0 (14:12, 11:8, 12:10) 2:1
4   D WOŹNIAK Dominik Z WĄSIK Marcin 2:3 (12:10, 7:11, 9:11, 11:7, 7:11) 2:2
5   A NOWAK Marcin
MÓL Marcin
W SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
0:3 (8:11, 9:11, 14:16) 2:3
6   B WOŹNIAK Dominik
WILK Paweł
X WĄSIK Marcin
KLAG Wiktor
0:3 (10:12, 9:11, 11:13) 2:4
7   A WILK Paweł X KLAG Wiktor 1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 5:11) 2:5
8   B MÓL Marcin W SUBIK Filip 3:1 (14:16, 11:5, 11:9, 14:12) 3:5
9   D WOŹNIAK Dominik Y MRUGAŁA Bartłomiej 3:1 (9:11, 16:14, 11:6, 11:7) 4:5
10   C NOWAK Marcin Z WĄSIK Marcin 1:3 (8:11, 5:11, 12:10, 6:11) 4:6
11   A WILK Paweł Y MRUGAŁA Bartłomiej 3:1 (11:6, 8:11, 11:5, 11:6) 5:6
12   C NOWAK Marcin W SUBIK Filip 3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:4) 6:6
13   B MÓL Marcin Z WĄSIK Marcin 3:2 (11:7, 11:6, 6:11, 3:11, 11:6) 7:6
14   D WOŹNIAK Dominik X KLAG Wiktor 0:3 (11:13, 11:13, 9:11) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy