III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2020-11-21
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-21 10:00 19 „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Villa Verde” Olesno III 11:3 tak
1   A TURECKI Kacper W JANISZEWSKI Kamil 3:2 (10:12, 12:10, 11:8, 14:16, 15:13) 1:0
2   B ZIMNICKI Tomasz X MOTYKA Tadeusz 3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:8) 2:0
3   C KUTAJ Maksymilian Y WŁODEK Grzegorz 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 2:1
4   D KOŁOS Arkadiusz Z DYCHTOŃ Jakub 3:1 (11:6, 11:4, 3:11, 11:6) 3:1
5   A KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
W WŁODEK Grzegorz
JANISZEWSKI Kamil
1:3 (5:11, 6:11, 11:2, 12:14) 3:2
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X DYCHTOŃ Jakub
MOTYKA Tadeusz
3:1 (11:5, 7:11, 11:5, 11:8) 4:2
7   A TURECKI Kacper X MOTYKA Tadeusz 3:1 (11:7, 11:8, 7:11, 13:11) 5:2
8   B ZIMNICKI Tomasz W JANISZEWSKI Kamil 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:9) 6:2
9   D KOŁOS Arkadiusz Y WŁODEK Grzegorz 3:1 (11:2, 11:8, 8:11, 11:1) 7:2
10   C KUTAJ Maksymilian Z DYCHTOŃ Jakub 3:1 (11:7, 11:5, 6:11, 11:9) 8:2
11   A TURECKI Kacper Y WŁODEK Grzegorz 3:2 (9:11, 7:11, 11:5, 11:7, 11:5) 9:2
12   C KUTAJ Maksymilian W JANISZEWSKI Kamil 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 7:11) 9:3
13   B ZIMNICKI Tomasz Z DYCHTOŃ Jakub 3:2 (6:11, 11:7, 9:11, 11:5, 11:6) 10:3
14   D KOŁOS Arkadiusz X MOTYKA Tadeusz 3:1 (11:9, 8:11, 11:1, 11:4) 11:3
2020-12-11 18:00 20 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków II 9:5 tak
1   A GOŁDA Gabriel W JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 1:0
2   B JURZAK Łukasz X KOPACKI Paweł 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 2:0
3   C RACZEK Marcin Y HOŁDA Karolina 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:3) 3:0
4   D RUPA Robert Z CHUDZICKI Maksym 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 7:11) 3:1
5   A GOŁDA Gabriel
RUPA Robert
W JABŁOŃSKI Paweł
HOŁDA Karolina
3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 4:1
6   B JURZAK Łukasz
RACZEK Marcin
X KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
3:0 (11:8, 11:4, 11:8) 5:1
7   A GOŁDA Gabriel X KOPACKI Paweł 3:2 (11:4, 15:17, 5:11, 11:5, 11:8) 6:1
8   B JURZAK Łukasz W JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (11:5, 9:11, 10:12, 13:11, 9:11) 6:2
9   D RUPA Robert Y HOŁDA Karolina 2:3 (9:11, 11:7, 7:11, 11:7, 5:11) 6:3
10   C RACZEK Marcin Z CHUDZICKI Maksym 3:0 (14:12, 12:10, 12:10) 7:3
11   A GOŁDA Gabriel Y HOŁDA Karolina 3:1 (4:11, 11:4, 11:6, 11:7) 8:3
12   C RACZEK Marcin W JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (11:7, 7:11, 11:6, 9:11, 9:11) 8:4
13   B JURZAK Łukasz Z CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:7) 9:4
14   D RUPA Robert X KOPACKI Paweł 1:3 (7:11, 12:10, 5:11, 11:13) 9:5
2020-11-21 14:00 21 ULKS „Lachowice” - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 11:3 tak
1   A SURMA Krzysztof W GRZEGORZEWSKI Wojciech 3:1 (13:11, 5:11, 11:5, 11:8) 1:0
2   B KLUZEK Sławomir X BIAŁY Sebastian 3:1 (12:14, 11:6, 15:13, 11:7) 2:0
3   C KACHEL Mateusz Y ZALEWSKI Krzysztof 2:3 (11:6, 8:11, 11:9, 9:11, 7:11) 2:1
4   D RAPUTA Tomasz Z GADAWSKI Adrian 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:7) 3:1
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W ZALEWSKI Krzysztof
GADAWSKI Adrian
3:0 (11:6, 11:9, 12:10) 4:1
6   B RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
X GRZEGORZEWSKI Wojciech
BIAŁY Sebastian
3:0 (11:8, 12:10, 11:4) 5:1
7   A SURMA Krzysztof X BIAŁY Sebastian 2:3 (8:11, 9:11, 11:6, 11:7, 4:11) 5:2
8   B KLUZEK Sławomir W GRZEGORZEWSKI Wojciech 3:1 (13:11, 11:8, 9:11, 11:6) 6:2
9   D RAPUTA Tomasz Y ZALEWSKI Krzysztof 3:0 (11:3, 11:1, 11:2) 7:2
10   C PIETRZAK Antoni Z GADAWSKI Adrian 3:1 (11:7, 11:5, 7:11, 11:7) 8:2
11   A SURMA Krzysztof Y ZALEWSKI Krzysztof 3:0 (11:1, 11:1, 11:0) 9:2
12   C PIETRZAK Antoni W GRZEGORZEWSKI Wojciech 1:3 (11:6, 7:11, 7:11, 5:11) 9:3
13   B KLUZEK Sławomir Z GADAWSKI Adrian 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) 10:3
14   D RAPUTA Tomasz X BIAŁY Sebastian 3:0 (11:8, 11:7, 11:4) 11:3
2020-11-21 10:00 22 „Siemacha” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ II 1:13 tak
1   A KONSTANTYN Paweł W KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (3:11, 6:11, 9:11) 0:1
2   B BOLEK Łukasz X SUBIK Filip 1:3 (11:1, 8:11, 8:11, 6:11) 0:2
3   C GŁĄB Damian Y KLAG Wiktor 1:3 (11:6, 7:11, 3:11, 7:11) 0:3
4   D GRATKOWSKI Jacek Z WĄSIK Marcin 0:3 (6:11, 9:11, 14:16) 0:4
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W SUBIK Filip
KLAG Wiktor
3:0 (11:2, 11:9, 11:5) 1:4
6   B KONSTANTYN Paweł
SOWA Bartosz
X WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 1:5
7   A KONSTANTYN Paweł X SUBIK Filip 1:3 (5:11, 13:11, 9:11, 4:11) 1:6
8   B SOWA Bartosz W KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 1:7
9   D GRATKOWSKI Jacek Y KLAG Wiktor 1:3 (9:11, 4:11, 11:5, 6:11) 1:8
10   C GŁĄB Damian Z WĄSIK Marcin 0:3 (8:11, 11:13, 4:11) 1:9
11   A KONSTANTYN Paweł Y KLAG Wiktor 0:3 (5:11, 4:11, 10:12) 1:10
12   C GŁĄB Damian W KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (8:11, 4:11, 12:14) 1:11
13   B SOWA Bartosz Z WĄSIK Marcin 1:3 (4:11, 11:3, 4:11, 9:11) 1:12
14   D GRATKOWSKI Jacek X SUBIK Filip 2:3 (11:7, 11:8, 6:11, 5:11, 5:11) 1:13
2020-11-20 19:00 23 LKS „Polonia” Wilczkowice - MKS „Radość” Gorlice 7:7 tak
1   A SKRZYPEK Adrian W MÓL Marcin 3:1 (9:11, 18:16, 11:3, 13:11) 1:0
2   B DUDZIAK Damian X NOWAK Marcin 3:2 (9:11, 11:8, 5:11, 11:8, 11:5) 2:0
3   C URBAN Witold Y WILK Paweł 0:3 (10:12, 5:11, 9:11) 2:1
4   D SKRZYPEK Grzegorz Z WOŹNIAK Dominik 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) 3:1
5   A DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
W WOŹNIAK Dominik
WILK Paweł
0:3 (7:11, 12:14, 11:13) 3:2
6   B SKRZYPEK Adrian
URBAN Witold
X NOWAK Marcin
MÓL Marcin
1:3 (10:12, 8:11, 11:5, 7:11) 3:3
7   A SKRZYPEK Adrian X NOWAK Marcin 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 3:4
8   B DUDZIAK Damian W MÓL Marcin 1:3 (8:11, 11:7, 12:14, 4:11) 3:5
9   D SKRZYPEK Grzegorz Y WILK Paweł 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) 4:5
10   C URBAN Witold Z WOŹNIAK Dominik 2:3 (9:11, 11:8, 11:3, 8:11, 7:11) 4:6
11   A SKRZYPEK Adrian Y WILK Paweł 3:0 (11:7, 11:3, 11:9) 5:6
12   C URBAN Witold W MÓL Marcin 3:2 (11:5, 10:12, 3:11, 11:9, 11:5) 6:6
13   B DUDZIAK Damian Z WOŹNIAK Dominik 2:3 (11:4, 9:11, 11:8, 7:11, 9:11) 6:7
14   D SKRZYPEK Grzegorz X NOWAK Marcin 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 7:7
2020-11-21 12:00 24 MKS „Centrum” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10 tak
1   A STOCHEL Adam W NALEPA Maciej 0:3 (8:11, 5:11, 10:12) 0:1
2   B PĘCZEK Mateusz X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 0:2
3   C WOJAS Bartłomiej Y KUZIO Waldemar 1:3 (5:11, 6:11, 11:9, 2:11) 0:3
4   D UTYLSKI Filip Z CZYŻYCKI Bogdan 3:0 (11:6, 11:7, 17:15) 1:3
5   A UTYLSKI Filip
STOCHEL Adam
W NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
CZYŻYCKI Bogdan
1:3 (4:11, 11:9, 8:11, 6:11) 1:4
6   B WOJAS Bartłomiej
PĘCZEK Mateusz
X KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
0:3 (6:11, 3:11, 4:11) 1:5
7   A STOCHEL Adam X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:1 (4:11, 12:10, 11:8, 11:8) 2:5
8   B PĘCZEK Mateusz W NALEPA Maciej 2:3 (10:12, 11:6, 8:11, 11:7, 8:11) 2:6
9   D UTYLSKI Filip Y KUZIO Waldemar 1:3 (13:11, 3:11, 7:11, 8:11) 2:7
10   C WOJAS Bartłomiej Z STALMACH Zbigniew 0:3 (6:11, 4:11, 2:11) 2:8
11   A STOCHEL Adam Y KUZIO Waldemar 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) 2:9
12   C WOJAS Bartłomiej W NALEPA Maciej 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 3:11) 2:10
13   B PĘCZEK Mateusz Z STALMACH Zbigniew 3:2 (12:10, 10:12, 11:7, 10:12, 11:7) 3:10
14   D UTYLSKI Filip X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:1 (14:12, 11:9, 9:11, 11:4) 4:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy