ULKS Lachowice (M)
Klub: ULKS „Lachowice”
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lachowicach
Lachowice 392 i 232B
34-232 Lachowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mateusz Kachel (e-mail mateusz.kachel1@wp.pl, tel. 660 831 739)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 KACHEL Mateusz 1996 M 6950 07.09.2022 100 13.09.2022
2 KLUZEK Sławomir 1986 M 6952 07.09.2022 662 13.09.2022
3 PIETRZAK Antoni 1998 M 6956 07.09.2022 148 13.09.2022
4 RAPUTA Tomasz 1980 M 6957 07.09.2022 253 13.09.2022
5 SUBIK Filip 1996 M 6958 07.09.2022 146 13.09.2022
6 SURMA Krzysztof 1981 M 6959 07.09.2022 98 13.09.2022
7 WĄSIK Marcin 1996 M 6960 07.09.2022 150 13.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2022-09-24 11:00 LKS Kłos Olkusz - ULKS Lachowice 3:11🏓 ⇑
2 3M 1/2 2022-10-01 16:00 ULKS Lachowice - LKS Victoria Nidek 9:5🏓 ⇑
3 3M 1/3 2022-10-22 11:00 TKS Opoka Trzebinia - ULKS Lachowice 6:8🏓 ⇑
4 3M 1/4 2022-10-29 16:00 ULKS Lachowice - UKS Zarabie Myślenice 10:4🏓 ⇑
5 3M 1/6 2022-12-08 18:30 KS Gorce Nowy Targ II - ULKS Lachowice 10:4🏓 ⇓
6 3M 1/8 2022-12-10 12:00 LZS Solidarni Mędrzechów - ULKS Lachowice 8:6🏓 ⇓
7 3M 1/5 2022-12-17 14:00 ULKS Lachowice - TKKF Dobczyce 11:3🏓 ⇑
8 3M 1/7 2022-12-18 13:00 ULKS Lachowice - KS Bronowianka Kraków 9:5🏓 ⇑
9 3M 1/10 2023-01-14 11:00 LKS Polonia Wilczkowice - ULKS Lachowice 5:9🏓 ⇑
10 3M 1/9 2023-01-21 16:00 ULKS Lachowice - MKS Skawa Wadowice 7:7🏓 ⇔
11 3M 1/11 2023-01-28 16:00 ULKS Lachowice - UKS Villa Verde Olesno III 14:0 WO ⇑
12 DPPM 1/2 2023-02-15 18:00 ULKS Lachowice - KS Podwawelski Kraków 3:4 ⇓
13 3M 2/12 2023-02-25 16:00 ULKS Lachowice - LZS Solidarni Mędrzechów 12:2🏓 ⇑
14 3M 2/13 2023-03-26 17:30 KS Bronowianka Kraków - ULKS Lachowice 8:6🏓 ⇓
15 3M 2/15 2023-04-15 15:00 LKS Victoria Nidek - ULKS Lachowice 9:5🏓 ⇓
16 3M 2/14 2023-04-21 18:00 ULKS Lachowice - KS Gorce Nowy Targ II 9:5🏓 ⇑
17 3M 2/16 2023-04-25 18:00 MKS Skawa Wadowice - ULKS Lachowice 6:8🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
PA
2
RT
3
SF
4
SK
5
WM
1 (W) LKS Kłos Olkusz   2,5 3,5 1,5 3,5 11
2 (D) LKS Victoria Nidek 0,0 2,0 2,5 2,5 2,0 9
3 (W) TKS Opoka Trzebinia 1,0 1,0 3,0 3,0   8
4 (D) UKS Zarabie Myślenice 2,5 3,5 3,5 0,5   10
5 (W) KS Gorce Nowy Targ II 0,0 0,0 2,0 0,0 2,0 4
6 (W) LZS Solidarni Mędrzechów   1,0 1,5 1,0 2,5 6
7 (D) TKKF Dobczyce   2,5 2,5 2,5 3,5 11
8 (D) KS Bronowianka Kraków   2,5 2,5 1,5 2,5 9
9 (W) LKS Polonia Wilczkowice 0,0 1,0 3,5 1,0 3,5 9
10 (D) MKS Skawa Wadowice   2,0 1,5 2,0 1,5 7
11 (D) UKS Villa Verde Olesno III           0
12 (D) KS Podwawelski Kraków           0
13 (D) LZS Solidarni Mędrzechów 0,0 2,5 3,5 2,5 3,5 12
14 (W) KS Bronowianka Kraków   3,0 1,0 1,0 1,0 6
15 (W) LKS Victoria Nidek 1,0 1,5 2,5 0,0   5
16 (D) KS Gorce Nowy Targ II   1,5 3,5 1,5 2,5 9
17 (W) MKS Skawa Wadowice   1,0 2,5 2,0 2,5 8
Razem 4,5 27,5 39,0 22,5 30,5 124
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 PIETRZAK Antoni 1998 M 6956 07.09.2022 148
2 RAPUTA Tomasz 1980 M 6957 07.09.2022 253
3 SUBIK Filip 1996 M 6958 07.09.2022 146
4 SURMA Krzysztof 1981 M 6959 07.09.2022 98
5 WĄSIK Marcin 1996 M 6960 07.09.2022 150