IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2022-01-16
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-16 17:00 61 TG „Sokół” Brzesko - LZS „Solidarni” Mędrzechów 1:13
1   A PIĘKOSZ Wacław W TOBIASZ Andrzej 2:3 (6:11, 11:6, 5:11, 11:9, 3:11) 0:1
2   B NOWAK Dawid X WOLIŃSKI Zenon 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 0:2
3   C PIĘKOSZ Jakub Y GAJEWSKI Dominik 0:3 (4:11, 7:11, 10:12) 0:3
4   D PUT Maciej Z JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (5:11, 9:11, 4:11) 0:4
5   A PIĘKOSZ Wacław
NOWAK Dawid
W RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
1:3 (11:3, 3:11, 9:11, 10:12) 0:5
6   B PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
X WOLIŃSKI Zenon
JASTRZĘBSKI Dawid
1:3 (11:6, 6:11, 7:11, 5:11) 0:6
7   A PIĘKOSZ Wacław X WOLIŃSKI Zenon 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 0:7
8   B NOWAK Dawid W TOBIASZ Andrzej 0:3 (11:13, 8:11, 10:12) 0:8
9   D PUT Maciej Y GAJEWSKI Dominik 0:3 (7:11, 10:12, 12:14) 0:9
10   C PIĘKOSZ Jakub Z JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (1:11, 7:11, 10:12) 0:10
11   A PIĘKOSZ Wacław Y GAJEWSKI Dominik 0:3 (8:11, 4:11, 10:12) 0:11
12   C PIĘKOSZ Jakub W TOBIASZ Andrzej 2:3 (7:11, 11:8, 11:5, 8:11, 8:11) 0:12
13   B NOWAK Dawid Z JASTRZĘBSKI Dawid 1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 8:11) 0:13
14   D PUT Maciej X RUSEK Andrzej 3:2 (11:8, 15:13, 8:11, 7:11, 12:10) 1:13
2022-01-16 11:00 62 KS „Talar Team” Szczawa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12
1   A NIEĆ Andrzej W OBROCHTA Paweł 1:3 (5:11, 11:4, 6:11, 5:11) 0:1
2   B JANIKOWSKI Sławomir X SOBCZAK Krzysztof 1:3 (11:8, 4:11, 7:11, 7:11) 0:2
3   C OPYD Dawid Y OBROCHTA Piotr 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) 0:3
4   D SZAREK Marcin Z BOLSĘGA Henryk 1:3 (12:10, 7:11, 5:11, 18:20) 0:4
5   A NIEĆ Andrzej
OPYD Dawid
W BOLSĘGA Henryk
TABOR Krzysztof
1:3 (6:11, 11:6, 2:11, 9:11) 0:5
6   B SZAREK Marcin
JANIKOWSKI Sławomir
X OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
0:3 (7:11, 5:11, 4:11) 0:6
7   A NIEĆ Andrzej X SOBCZAK Krzysztof 3:1 (11:9, 12:10, 8:11, 11:6) 1:6
8   B JANIKOWSKI Sławomir W OBROCHTA Paweł 1:3 (11:7, 2:11, 4:11, 7:11) 1:7
9   D SZAREK Marcin Y OBROCHTA Piotr 0:3 (6:11, 5:11, 9:11) 1:8
10   C OPYD Dawid Z BOLSĘGA Henryk 0:3 (1:11, 3:11, 6:11) 1:9
11   A NIEĆ Andrzej Y OBROCHTA Piotr 2:3 (10:12, 7:11, 11:7, 14:12, 7:11) 1:10
12   C OPYD Dawid W OBROCHTA Paweł 0:3 (9:11, 3:11, 7:11) 1:11
13   B JANIKOWSKI Sławomir Z TABOR Krzysztof 3:1 (11:9, 10:12, 11:7, 11:5) 2:11
14   D SZAREK Marcin X SOBCZAK Krzysztof 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 2:12
2022-01-16 11:00 63 LUKS Lipie - MKS „Radość” Gorlice II 4:10
1   A DZIEDZIC Marta W PIECHOWICZ Marek 3:1 (15:13, 11:2, 9:11, 11:6) 1:0
2   B MRUK Piotr X GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (7:11, 5:11, 15:13, 11:13) 1:1
3   C CEWKA Piotr Y ŁABOWSKI Józef 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 2:1
4   D SZCZECINA Piotr Z TOKARZ Adam 1:3 (9:11, 11:3, 8:11, 4:11) 2:2
5   A SZCZECINA Piotr
DZIEDZIC Marta
W TOKARZ Adam
GAŁUSZKA Mateusz
0:3 (6:11, 10:12, 9:11) 2:3
6   B CEWKA Piotr
WÓJS Tomasz
X ŁABOWSKI Józef
PIECHOWICZ Marek
1:3 (11:6, 7:11, 5:11, 10:12) 2:4
7   A WÓJS Tomasz X GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 8:11) 2:5
8   B MRUK Piotr W PIECHOWICZ Marek 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 2:6
9   D SZCZECINA Piotr Y ŁABOWSKI Józef 2:3 (8:11, 11:9, 9:11, 11:5, 5:11) 2:7
10   C CEWKA Piotr Z TOKARZ Adam 3:2 (12:10, 11:5, 5:11, 6:11, 11:8) 3:7
11   A WÓJS Tomasz Y ŁABOWSKI Józef 0:3 (4:11, 8:11, 6:11) 3:8
12   C CEWKA Piotr W PIECHOWICZ Marek 3:2 (9:11, 11:6, 11:9, 10:12, 11:5) 4:8
13   B MRUK Piotr Z TOKARZ Adam 0:3 (9:11, 3:11, 7:11) 4:9
14   D SZCZECINA Piotr X GAŁUSZKA Mateusz 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) 4:10
2022-01-16 16:00 64 LKS „Orzeł” Wojnarowa - LKS „Vocovia” Wokowice 6:8
1   A RYBOWICZ Rafał W FLĄDRO Piotr 1:3 (5:11, 8:11, 11:9, 5:11) 0:1
2   B ŻAROWSKA Sonia X JAWIEŃ Marcin 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 0:2
3   C PLICHTA Józef Y SKRZYŃSKI Janusz 3:1 (10:12, 11:2, 11:4, 11:5) 1:2
4   D OBRZUT Tomasz Z RĘBACZ Wojciech 1:3 (9:11, 11:9, 4:11, 6:11) 1:3
5   A RYBOWICZ Rafał
PLICHTA Józef
W FLĄDRO Piotr
JAWIEŃ Marcin
3:2 (12:10, 11:7, 6:11, 7:11, 11:4) 2:3
6   B OBRZUT Tomasz
ŻAROWSKA Sonia
X SKRZYŃSKI Janusz
RĘBACZ Wojciech
3:2 (9:11, 11:7, 12:10, 6:11, 14:12) 3:3
7   A RYBOWICZ Rafał X JAWIEŃ Marcin 1:3 (5:11, 11:6, 2:11, 0:11) 3:4
8   B ŻAROWSKA Sonia W FLĄDRO Piotr 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) 3:5
9   D OBRZUT Tomasz Y SKRZYŃSKI Janusz 3:2 (9:11, 11:9, 7:11, 11:8, 14:12) 4:5
10   C PLICHTA Józef Z RĘBACZ Wojciech 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 5:5
11   A RYBOWICZ Rafał Y SKRZYŃSKI Janusz 3:1 (11:13, 11:8, 11:9, 11:9) 6:5
12   C PLICHTA Józef W FLĄDRO Piotr 1:3 (17:19, 11:7, 2:11, 10:12) 6:6
13   B ŻAROWSKA Sonia Z RĘBACZ Wojciech 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 6:7
14   D OBRZUT Tomasz X JAWIEŃ Marcin 0:3 (10:12, 8:11, 9:11) 6:8
2022-01-16 11:00 65 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7
1   A JASIELSKI Marek W FLOREK Sławomir 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 1:0
2   B KOZIOŁ Jarosław X TATARCZUCH Marek 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:4) 2:0
3   C KOZIOŁ Wiesław Y PROCHAZKA Tomasz 0:3 (9:11, 6:11, 10:12) 2:1
4   D JASIELSKI Franciszek Z MOTYKA Tadeusz 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 2:2
5   A KOZIOŁ Jarosław
KOZIOŁ Wiesław
W FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 2:3
6   B JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
X MOTYKA Tadeusz
PROCHAZKA Tomasz
3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:9) 3:3
7   A JASIELSKI Marek X TATARCZUCH Marek 2:3 (11:6, 7:11, 9:11, 11:4, 10:12) 3:4
8   B KOZIOŁ Jarosław W FLOREK Sławomir 3:2 (11:8, 11:6, 8:11, 10:12, 11:9) 4:4
9   D JASIELSKI Franciszek Y PROCHAZKA Tomasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 5:4
10   C KOZIOŁ Wiesław Z MOTYKA Tadeusz 1:3 (5:11, 11:9, 8:11, 5:11) 5:5
11   A JASIELSKI Marek Y PROCHAZKA Tomasz 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 14:16) 5:6
12   C KOZIOŁ Wiesław W FLOREK Sławomir 0:3 (10:12, 10:12, 9:11) 5:7
13   B KOZIOŁ Jarosław Z MOTYKA Tadeusz 3:2 (10:12, 11:7, 11:9, 6:11, 13:11) 6:7
14   D JASIELSKI Franciszek X TATARCZUCH Marek 3:1 (11:9, 11:9, 7:11, 11:8) 7:7
2022-01-14 19:00 66 UKS „Jordan” Zakliczyn - UKS „Fortem” Pawęzów 5:9
1   A HEŁMECKI Szymon W WINKLER Grzegorz 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 1:0
2   B NAGEL Kacper X SZCZEPAŃSKI Dominik 1:3 (12:14, 12:10, 6:11, 8:11) 1:1
3   C NYCZ Zbigniew Y ROBAK Mateusz 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 12:10) 2:1
4   D SIKOŃ Maciej Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 2:2
5   A HEŁMECKI Szymon
SIKOŃ Maciej
W ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
1:3 (8:11, 6:11, 11:5, 7:11) 2:3
6   B NYCZ Zbigniew
NAGEL Kacper
X WINKLER Grzegorz
WINKLER Paweł
3:1 (11:9, 8:11, 12:10, 11:5) 3:3
7   A HEŁMECKI Szymon X SZCZEPAŃSKI Dominik 3:2 (11:8, 11:7, 4:11, 9:11, 11:5) 4:3
8   B NAGEL Kacper W WINKLER Grzegorz 3:2 (12:10, 10:12, 10:12, 11:0, 11:9) 5:3
9   D SIKOŃ Maciej Y ROBAK Mateusz 1:3 (8:11, 12:10, 7:11, 9:11) 5:4
10   C NYCZ Zbigniew Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 5:5
11   A HEŁMECKI Szymon Y ROBAK Mateusz 1:3 (9:11, 12:10, 7:11, 9:11) 5:6
12   C NYCZ Zbigniew W WINKLER Grzegorz 1:3 (7:11, 6:11, 11:8, 4:11) 5:7
13   B NAGEL Kacper Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (3:11, 11:2, 5:11, 9:11) 5:8
14   D SIKOŃ Maciej X SZCZEPAŃSKI Dominik 2:3 (8:11, 11:7, 9:11, 11:6, 7:11) 5:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 4w@kozts.pl.
Drużyna TG „Sokół” Brzesko przejęła miejsce od LKS „Dobrzanka” Dobra.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy