IV liga mężczyzn wschód => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2021-09-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-06 17:00 1 UKS „Fortem” Pawęzów - LZS „Solidarni” Mędrzechów 6:8
1   A SZCZEPAŃSKI Dominik W OSTROWSKI Dawid 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) 0:1
2   B ROBAK Mateusz X WOLIŃSKI Zenon 2:3 (11:9, 10:12, 12:10, 10:12, 10:12) 0:2
3   C SZCZEPAŃSKI Andrzej Y JASTRZĘBSKI Dawid 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 1:2
4   D WINKLER Grzegorz Z GAJEWSKI Dominik 1:3 (11:8, 2:11, 7:11, 6:11) 1:3
5   A SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
W GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
1:3 (7:11, 9:11, 11:4, 7:11) 1:4
6   B ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
X JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
3:2 (10:12, 11:5, 11:7, 8:11, 12:10) 2:4
7   A SZCZEPAŃSKI Dominik X WOLIŃSKI Zenon 3:1 (14:12, 11:9, 9:11, 11:9) 3:4
8   B ROBAK Mateusz W OSTROWSKI Dawid 3:1 (11:6, 11:7, 3:11, 11:5) 4:4
9   D WINKLER Grzegorz Y JASTRZĘBSKI Dawid 2:3 (11:6, 11:5, 7:11, 6:11, 3:11) 4:5
10   C SZCZEPAŃSKI Andrzej Z GAJEWSKI Dominik 0:3 (11:13, 6:11, 9:11) 4:6
11   A SZCZEPAŃSKI Dominik Y JASTRZĘBSKI Dawid 3:1 (11:7, 6:11, 11:5, 11:8) 5:6
12   C SZCZEPAŃSKI Andrzej W OSTROWSKI Dawid 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 5:7
13   B ROBAK Mateusz Z GAJEWSKI Dominik 2:3 (11:4, 9:11, 11:8, 9:11, 11:13) 5:8
14   D WINKLER Grzegorz X WOLIŃSKI Zenon 3:0 (15:13, 11:7, 11:3) 6:8
2021-09-17 19:00 2 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - TG „Sokół” Brzesko 13:1
1   A OBROCHTA Paweł W PUT Maciej 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 1:0
2   B BOLSĘGA Henryk X NOWAK Dawid 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 14:16) 1:1
3   C PIĘTOŃ Robert Y PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 2:1
4   D OBROCHTA Piotr Z HAZIK Jakub 3:2 (8:11, 11:5, 5:11, 11:6, 11:8) 3:1
5   A OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
W PIĘKOSZ Wacław
NOWAK Dawid
3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 4:1
6   B BOLSĘGA Henryk
PIĘTOŃ Robert
X PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 5:1
7   A OBROCHTA Paweł X NOWAK Dawid 3:1 (11:4, 9:11, 11:8, 11:3) 6:1
8   B BOLSĘGA Henryk W PUT Maciej 3:1 (12:10, 8:11, 11:8, 12:10) 7:1
9   D OBROCHTA Piotr Y PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:7, 14:12, 11:3) 8:1
10   C PIĘTOŃ Robert Z HAZIK Jakub 3:0 (11:9, 11:5, 11:4) 9:1
11   A OBROCHTA Paweł Y PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:3, 11:5, 11:7) 10:1
12   C PIĘTOŃ Robert W PUT Maciej 3:0 (11:8, 11:5, 12:10) 11:1
13   B BOLSĘGA Henryk Z HAZIK Jakub 3:1 (11:9, 11:7, 7:11, 11:7) 12:1
14   D OBROCHTA Piotr X NOWAK Dawid 3:1 (11:4, 6:11, 11:4, 11:1) 13:1
2021-09-18 17:00 3 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Talar Team” Szczawa 10:4
1   A WOŹNIAK Marcin W JANIKOWSKI Sławomir 3:1 (11:7, 14:12, 11:13, 11:6) 1:0
2   B WOJTAS Tomasz X CHRONOWSKI Rafał 3:1 (7:11, 11:5, 11:3, 11:6) 2:0
3   C PIECHOWICZ Marek Y NIEĆ Andrzej 3:2 (11:6, 9:11, 11:8, 5:11, 11:8) 3:0
4   D GAŁUSZKA Mateusz Z SZAREK Marcin 2:3 (11:6, 11:9, 7:11, 11:13, 8:11) 3:1
5   A WOŹNIAK Marcin
GAŁUSZKA Mateusz
W CHRONOWSKI Jakub
SZAREK Marcin
3:0 (11:9, 11:5, 11:8) 4:1
6   B PIECHOWICZ Marek
WOJTAS Tomasz
X NIEĆ Andrzej
JANIKOWSKI Sławomir
1:3 (11:8, 6:11, 8:11, 6:11) 4:2
7   A WOŹNIAK Marcin X CHRONOWSKI Rafał 3:0 (11:2, 11:6, 11:7) 5:2
8   B WOJTAS Tomasz W JANIKOWSKI Sławomir 1:3 (9:11, 13:15, 11:8, 6:11) 5:3
9   D GAŁUSZKA Mateusz Y NIEĆ Andrzej 3:2 (11:8, 11:8, 9:11, 6:11, 11:8) 6:3
10   C PIECHOWICZ Marek Z SZAREK Marcin 3:0 (11:3, 11:7, 12:10) 7:3
11   A WOŹNIAK Marcin Y NIEĆ Andrzej 3:2 (5:11, 11:9, 11:9, 6:11, 11:8) 8:3
12   C PIECHOWICZ Marek W JANIKOWSKI Sławomir 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:4) 9:3
13   B WOJTAS Tomasz Z SZAREK Marcin 1:3 (7:11, 11:3, 8:11, 4:11) 9:4
14   D GAŁUSZKA Mateusz X CHRONOWSKI Rafał 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 10:4
2021-09-19 11:00 4 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS "Solsum" Lipie 10:4
1   A FLĄDRO Piotr W DZIEDZIC Marta 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 1:0
2   B RĘBACZ Wojciech X SZCZECINA Piotr 3:2 (11:7, 11:4, 4:11, 11:13, 11:9) 2:0
3   C JAWIEŃ Marcin Y WÓJS Tomasz 3:0 (11:6, 11:1, 11:5) 3:0
4   D GAWLIK Adam Z MRUK Piotr 3:0 (11:4, 11:7, 12:10) 4:0
5   A GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
W MRUK Piotr
WÓJS Tomasz
3:2 (11:5, 5:11, 11:5, 10:12, 11:6) 5:0
6   B RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
X SZCZECINA Piotr
DZIEDZIC Marta
3:0 (11:4, 11:4, 11:7) 6:0
7   A FLĄDRO Piotr X SZCZECINA Piotr 3:1 (11:5, 8:11, 11:8, 11:8) 7:0
8   B RĘBACZ Wojciech W DZIEDZIC Marta 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 4:11) 7:1
9   D GAWLIK Adam Y WÓJS Tomasz 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 8:1
10   C JAWIEŃ Marcin Z MRUK Piotr 3:2 (11:6, 5:11, 8:11, 11:8, 11:7) 9:1
11   A FLĄDRO Piotr Y WÓJS Tomasz 3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:9) 10:1
12   C JAWIEŃ Marcin W DZIEDZIC Marta 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 10:2
13   B SKRZYŃSKI Janusz Z MRUK Piotr 2:3 (5:11, 8:11, 11:8, 11:8, 8:11) 10:3
14   D GAWLIK Adam X SZCZECINA Piotr 1:3 (5:11, 11:4, 6:11, 11:13) 10:4
2021-12-12 16:00 5 UKS „Villa Verde” Olesno III - LKS „Orzeł” Wojnarowa 10:4
1   A MOTYKA Tadeusz W ŻAROWSKA Sonia 3:1 (11:4, 12:10, 7:11, 11:7) 1:0
2   B KUDŁA Paweł X ŁUKASIK Andrzej 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) 2:0
3   C TATARCZUCH Marek Y RYBOWICZ Rafał 0:3 (6:11, 10:12, 7:11) 2:1
4   D PROCHAZKA Tomasz Z PLICHTA Józef 1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 9:11) 2:2
5   A MOTYKA Tadeusz
TATARCZUCH Marek
W ŁUKASIK Andrzej
PLICHTA Józef
3:1 (11:13, 11:7, 12:10, 11:3) 3:2
6   B KUDŁA Paweł
PROCHAZKA Tomasz
X RYBOWICZ Rafał
ŻAROWSKA Sonia
3:2 (11:7, 9:11, 9:11, 11:9, 11:6) 4:2
7   A MOTYKA Tadeusz X ŁUKASIK Andrzej 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 5:2
8   B KUDŁA Paweł W ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 6:2
9   D PROCHAZKA Tomasz Y RYBOWICZ Rafał 3:2 (11:8, 8:11, 9:11, 12:10, 11:5) 7:2
10   C TATARCZUCH Marek Z PLICHTA Józef 1:3 (3:11, 12:10, 4:11, 9:11) 7:3
11   A MOTYKA Tadeusz Y RYBOWICZ Rafał 3:1 (7:11, 11:8, 11:6, 11:3) 8:3
12   C TATARCZUCH Marek W ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 9:3
13   B KUDŁA Paweł Z PLICHTA Józef 1:3 (4:11, 7:11, 11:7, 8:11) 9:4
14   D PROCHAZKA Tomasz X ŁUKASIK Andrzej 3:0 (11:1, 11:6, 11:9) 10:4
2021-09-17 19:00 6 UKS „Jordan” Zakliczyn - LUKS „Galux” Skrzyszów II 10:4
1   A HEŁMECKI Szymon W JASIELSKI Franciszek 3:2 (11:6, 9:11, 11:5, 8:11, 13:11) 1:0
2   B NYCZ Zbigniew X KOZIOŁ Wiesław 3:1 (13:11, 11:7, 9:11, 11:3) 2:0
3   C SIKOŃ Maciej Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 3:2 (11:13, 11:6, 11:9, 7:11, 11:6) 3:0
4   D NAGEL Kacper Z DAMIAN Tomasz 2:3 (6:11, 11:8, 11:8, 7:11, 12:14) 3:1
5   A NYCZ Zbigniew
NAGEL Kacper
W DAMIAN Tomasz
SZMYD Zygmunt
3:1 (6:11, 11:4, 11:5, 12:10) 4:1
6   B HEŁMECKI Szymon
SIKOŃ Maciej
X JASIELSKI Franciszek
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
3:1 (11:7, 13:11, 9:11, 11:9) 5:1
7   A HEŁMECKI Szymon X KOZIOŁ Wiesław 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 6:1
8   B NYCZ Zbigniew W JASIELSKI Franciszek 3:1 (11:8, 9:11, 15:13, 11:5) 7:1
9   D NAGEL Kacper Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 3:0 (23:21, 11:6, 11:2) 8:1
10   C SIKOŃ Maciej Z DAMIAN Tomasz 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 8:2
11   A HEŁMECKI Szymon Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 3:2 (8:11, 13:15, 11:9, 13:11, 13:11) 9:2
12   C SIKOŃ Maciej W JASIELSKI Franciszek 2:3 (4:11, 7:11, 11:9, 11:9, 6:11) 9:3
13   B NYCZ Zbigniew Z DAMIAN Tomasz 3:0 (11:9, 12:10, 11:7) 10:3
14   D NAGEL Kacper X KOZIOŁ Wiesław 2:3 (11:8, 12:14, 6:11, 11:8, 9:11) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 4w@kozts.pl.
Drużyna TG „Sokół” Brzesko przejęła miejsce od LKS „Dobrzanka” Dobra.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy