V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2021-01-31
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-03-13 16:00 51 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Villa Verde” Olesno V 14:4 tak
1   A KOZIOŁ Wiesław W JAJE Tomasz 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) 1:0
2   B KĄDZIOŁKA Bartłomiej X LIPOWICZ Kacper 3:2 (11:6, 6:11, 11:8, 9:11, 11:9) 2:0
3   C SZMYD Zygmunt Y WAJDA Kamil 3:2 (9:11, 9:11, 11:7, 11:3, 11:6) 3:0
4   D PODGÓRSKI Jan Z DROŻDŻ Jarosław 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:9) 4:0
5   A PODGÓRSKI Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
W WAJDA Kamil
DROŻDŻ Jarosław
3:1 (11:9, 11:6, 8:11, 11:7) 5:0
6   B KOZIOŁ Wiesław
SZMYD Zygmunt
X LIPOWICZ Kacper
JAJE Tomasz
3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 6:0
7   A KOZIOŁ Wiesław X LIPOWICZ Kacper 3:0 (11:3, 12:10, 11:3) 7:0
8   B KĄDZIOŁKA Bartłomiej W JAJE Tomasz 3:0 (11:2, 11:9, 11:6) 8:0
9   D PODGÓRSKI Jan Y WAJDA Kamil 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 9:11) 8:1
10   C SZMYD Zygmunt Z DROŻDŻ Jarosław 3:1 (9:11, 11:5, 11:4, 11:4) 9:1
11   A KOZIOŁ Wiesław Y WAJDA Kamil 3:0 (11:2, 11:3, 11:8) 10:1
12   C SZMYD Zygmunt W JAJE Tomasz 3:0 (11:2, 11:3, 11:6) 11:1
13   B KĄDZIOŁKA Bartłomiej Z DROŻDŻ Jarosław 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) 12:1
14   D PODGÓRSKI Jan X LIPOWICZ Kacper 1:3 (7:11, 3:11, 11:4, 2:11) 12:2
15   A KOZIOŁ Wiesław Z DROŻDŻ Jarosław 3:1 (11:4, 11:8, 10:12, 11:6) 13:2
16   D PODGÓRSKI Jan W JAJE Tomasz 1:3 (11:9, 9:11, 3:11, 6:11) 13:3
17   B KĄDZIOŁKA Bartłomiej Y WAJDA Kamil 3:0 (11:2, 11:6, 11:4) 14:3
18   C SZMYD Zygmunt X LIPOWICZ Kacper 1:3 (8:11, 16:14, 4:11, 8:11) 14:4
2021-02-27 16:00 52 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - TG „Sokół” Brzesko 10:8 tak
1   A CZUPRYNA Andrzej W PUT Maciej 1:3 (13:11, 1:11, 9:11, 6:11) 0:1
2   B RUSEK Andrzej X PIĘKOSZ Jakub 1:3 (6:11, 14:12, 5:11, 5:11) 0:2
3   C KRAWIEC Kamil Y PIĘKOSZ Wacław 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 1:2
4   D TOBIASZ Andrzej Z NOWAK Dawid 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 13:11) 2:2
5   A RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
W PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
3:2 (5:11, 11:8, 8:11, 11:9, 12:10) 3:2
6   B KRAWIEC Kamil
CZUPRYNA Andrzej
X PIĘKOSZ Wacław
RACHFAŁ Maciej
1:3 (10:12, 11:5, 6:11, 6:11) 3:3
7   A CZUPRYNA Andrzej X PIĘKOSZ Jakub 0:3 (10:12, 7:11, 6:11) 3:4
8   B RUSEK Andrzej W PUT Maciej 3:2 (11:9, 11:7, 6:11, 11:13, 11:6) 4:4
9   D TOBIASZ Andrzej Y PIĘKOSZ Wacław 3:0 (13:11, 16:14, 11:6) 5:4
10   C KRAWIEC Kamil Z NOWAK Dawid 1:3 (7:11, 11:5, 6:11, 9:11) 5:5
11   A CZUPRYNA Andrzej Y PIĘKOSZ Wacław 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) 5:6
12   C KRAWIEC Kamil W PUT Maciej 3:1 (11:5, 11:8, 6:11, 11:6) 6:6
13   B RUSEK Andrzej Z NOWAK Dawid 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 7:6
14   D TOBIASZ Andrzej X PIĘKOSZ Jakub 3:1 (11:4, 6:11, 11:7, 11:8) 8:6
15   A CZUPRYNA Andrzej Z RACHFAŁ Maciej 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 8:7
16   D TOBIASZ Andrzej W PUT Maciej 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 9:7
17   B RUSEK Andrzej Y PIĘKOSZ Wacław 3:1 (9:11, 11:1, 11:4, 11:9) 10:7
18   C KRAWIEC Kamil X PIĘKOSZ Jakub 2:3 (11:7, 12:10, 7:11, 4:11, 9:11) 10:8
2021-03-26 16:00 53 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Jordan” Zakliczyn II 7:11 tak
1   A BRATOWNIK Julia W KRAKOWSKI Sebastian 3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:5) 1:0
2   B KĄCKI Mateusz X NAGEL Nikodem 1:3 (10:12, 8:11, 11:7, 5:11) 1:1
3   C KĄCKI Patryk Y KRAS Nikodem 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 1:2
4   D KARTECZKA Martyna Z RAMIAN Marcin 0:3 (3:11, 5:11, 8:11) 1:3
5   A BRATOWNIK Julia
KĄCKI Mateusz
W KRAS Nikodem
RAMIAN Marcin
1:3 (12:10, 10:12, 3:11, 10:12) 1:4
6   B KĄCKI Patryk
KARTECZKA Martyna
X NAGEL Kacper
KRAKOWSKI Sebastian
2:3 (11:8, 11:6, 8:11, 9:11, 9:11) 1:5
7   A BRATOWNIK Julia X NAGEL Nikodem 1:3 (12:14, 10:12, 11:5, 10:12) 1:6
8   B KĄCKI Mateusz W KRAKOWSKI Sebastian 3:0 (13:11, 11:7, 11:4) 2:6
9   D RAJZER Krzysztof Y KRAS Nikodem 0:3 (4:11, 4:11, 9:11) 2:7
10   C KĄCKI Patryk Z RAMIAN Marcin 0:3 (5:11, 9:11, 9:11) 2:8
11   A BRATOWNIK Julia Y KRAS Nikodem 3:1 (11:5, 11:13, 11:5, 11:7) 3:8
12   C KĄCKI Patryk W KRAKOWSKI Sebastian 3:2 (11:1, 11:9, 10:12, 8:11, 11:6) 4:8
13   B KĄCKI Mateusz Z RAMIAN Marcin 3:2 (4:11, 11:7, 11:7, 7:11, 11:8) 5:8
14   D RAJZER Krzysztof X NAGEL Nikodem 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 8:11) 5:9
15   A BRATOWNIK Julia Z RAMIAN Marcin 3:1 (12:10, 12:10, 2:11, 11:7) 6:9
16   D RAJZER Krzysztof W KRAKOWSKI Sebastian 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 9:11) 6:10
17   B KĄCKI Mateusz Y KRAS Nikodem 3:1 (10:12, 11:6, 11:7, 12:10) 7:10
18   C KĄCKI Patryk X NAGEL Nikodem 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) 7:11
2021-03-11 18:30 54 MOSiR Tuchów - MOKSiR Czchów 4:14 tak
1   A STEFAN Igor W SIKOŃ Mateusz 2:3 (14:12, 4:11, 11:9, 10:12, 6:11) 0:1
2   B WŁODEK Krystian X KANOWNIK Kajetan 0:3 (5:11, 9:11, 3:11) 0:2
3   C MARTYKA Igor Y BACZ Andrzej 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) 0:3
4   D FURMAŃSKI Robert Z NIEĆ Tomasz 0:3 (5:11, 9:11, 3:11) 0:4
5   A STEFAN Igor
FURMAŃSKI Robert
W NIEĆ Tomasz
SIKOŃ Mateusz
0:3 (6:11, 5:11, 10:12) 0:5
6   B MARTYKA Igor
WŁODEK Krystian
X BACZ Andrzej
KANOWNIK Kajetan
0:3 (5:11, 2:11, 4:11) 0:6
7   A STEFAN Igor X KANOWNIK Kajetan 1:3 (7:11, 5:11, 11:5, 8:11) 0:7
8   B WŁODEK Krystian W SIKOŃ Mateusz 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 0:8
9   D FURMAŃSKI Robert Y BACZ Andrzej 1:3 (8:11, 13:11, 5:11, 5:11) 0:9
10   C MARTYKA Igor Z NIEĆ Tomasz 0:3 (4:11, 5:11, 10:12) 0:10
11   A STEFAN Igor Y SERAFIN Mateusz 0:3 (4:11, 1:11, 7:11) 0:11
12   C MARTYKA Igor W TOMKOWSKI Dawid 3:1 (11:4, 7:11, 11:8, 11:3) 1:11
13   B WŁODEK Krystian Z KORNAŚ Karol 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 2:11
14   D FURMAŃSKI Robert X PIECH Jan 3:0 (11:4, 11:2, 11:9) 3:11
15   A STEFAN Igor Z KORNAŚ Karol 3:0 (11:4, 11:3, 11:2) 4:11
16   D FURMAŃSKI Robert W TOMKOWSKI Dawid 1:3 (11:9, 11:13, 2:11, 8:11) 4:12
17   B WŁODEK Krystian Y SERAFIN Mateusz 0:3 (6:11, 10:12, 4:11) 4:13
18   C MARTYKA Igor X PIECH Jan 1:3 (11:2, 4:11, 5:11, 5:11) 4:14
2021-03-09 17:00 55 UKS „Królewski Biecz” - UKS „Sokół” Żabno 4:14 tak
1   A SARAD Kamil W CIERNIAK Konrad 2:3 (11:9, 9:11, 8:11, 11:9, 8:11) 0:1
2   B CICHOŃ Łukasz X CHOLEWA Dariusz 1:3 (9:11, 11:5, 9:11, 10:12) 0:2
3   C DUDEK Adam Y GAJOWY Mateusz 2:3 (8:11, 11:9, 11:4, 9:11, 6:11) 0:3
4   D MARKOWICZ Marcin Z MLECZKO Mateusz 0:3 (1:11, 7:11, 9:11) 0:4
5   A CICHOŃ Łukasz
MARKOWICZ Marcin
W CHOLEWA Dariusz
GAJOWY Mateusz
3:0 (11:7, 11:9, 17:15) 1:4
6   B DUDEK Adam
SARAD Kamil
X MLECZKO Mateusz
CIERNIAK Konrad
1:3 (11:13, 11:13, 11:9, 13:15) 1:5
7   A SARAD Kamil X CHOLEWA Dariusz 1:3 (3:11, 3:11, 12:10, 5:11) 1:6
8   B CICHOŃ Łukasz W CIERNIAK Konrad 3:0 (11:8, 12:10, 11:5) 2:6
9   D MARKOWICZ Marcin Y GAJOWY Mateusz 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 7:11) 2:7
10   C PYZIK Stanisław Z MLECZKO Mateusz 0:3 (6:11, 10:12, 8:11) 2:8
11   A SARAD Kamil Y GAJOWY Mateusz 3:1 (11:5, 11:6, 9:11, 11:9) 3:8
12   C PYZIK Stanisław W CIERNIAK Konrad 1:3 (13:15, 11:3, 5:11, 16:18) 3:9
13   B CICHOŃ Łukasz Z MLECZKO Mateusz 2:3 (9:11, 11:3, 1:11, 11:8, 11:13) 3:10
14   D MARKOWICZ Marcin X CHOLEWA Dariusz 0:3 (5:11, 3:11, 6:11) 3:11
15   A SARAD Kamil Z MLECZKO Mateusz 2:3 (11:8, 11:6, 9:11, 9:11, 8:11) 3:12
16   D MARKOWICZ Marcin W CIERNIAK Konrad 2:3 (11:8, 8:11, 11:6, 6:11, 8:11) 3:13
17   B CICHOŃ Łukasz Y GAJOWY Mateusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 4:13
18   C PYZIK Stanisław X CHOLEWA Dariusz 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) 4:14
2021-02-27 15:00 66 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Fortem” Pawęzów 4:14 tak
1   A ŚWIĄTEK Maja W SZCZEPAŃSKI Oliwier 3:2 (6:11, 11:7, 11:8, 11:13, 13:11) 1:0
2   B MILÓWKA Julia X WINKLER Hubert 3:0 (11:6, 11:8, 12:10) 2:0
3   C ŚWIĄTEK Emilia Y SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) 2:1
4   D HABA Klaudia Z WINKLER Grzegorz 0:3 (5:11, 3:11, 7:11) 2:2
5   A MILÓWKA Emilia
ŚWIĄTEK Maja
W CHŁOPEK Błażej
WINKLER Hubert
0:3 (12:14, 5:11, 8:11) 2:3
6   B HABA Klaudia
ŚWIĄTEK Emilia
X SZCZEPAŃSKI Oliwier
WINKLER Grzegorz
0:3 (3:11, 6:11, 8:11) 2:4
7   A ŚWIĄTEK Maja X WINKLER Hubert 2:3 (11:9, 13:11, 8:11, 5:11, 7:11) 2:5
8   B MILÓWKA Julia W SZCZEPAŃSKI Oliwier 3:1 (11:2, 13:11, 8:11, 11:4) 3:5
9   D HABA Klaudia Y SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (9:11, 2:11, 8:11) 3:6
10   C ŚWIĄTEK Emilia Z WINKLER Grzegorz 0:3 (3:11, 3:11, 8:11) 3:7
11   A ŚWIĄTEK Maja Y SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (2:11, 3:11, 7:11) 3:8
12   C ŚWIĄTEK Emilia W SZCZEPAŃSKI Oliwier 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) 3:9
13   B MILÓWKA Julia Z WINKLER Grzegorz 0:3 (5:11, 2:11, 2:11) 3:10
14   D HABA Klaudia X WINKLER Hubert 2:3 (15:13, 7:11, 11:13, 11:9, 5:11) 3:11
15   A ŚWIĄTEK Maja Z WINKLER Grzegorz 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) 3:12
16   D HABA Klaudia W PRZEKLASA Karol 3:2 (11:6, 11:6, 8:11, 9:11, 11:3) 4:12
17   B MILÓWKA Julia Y CHŁOPEK Błażej 0:3 (8:11, 12:14, 8:11) 4:13
18   C ŚWIĄTEK Emilia X WINKLER Hubert 0:3 (6:11, 11:13, 5:11) 4:14
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11