V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2021-01-10
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-02-20 15:00 36 UKS „Villa Verde” Olesno V - UKS „Jordan” Zakliczyn II 12:6 tak
1   A LIPOWICZ Kacper W NAGEL Nikodem 3:1 (11:2, 7:11, 11:9, 11:3) 1:0
2   B JAJE Tomasz X KRAS Nikodem 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) 1:1
3   C PROCHAZKA Piotr Y RAMIAN Marcin 0:3 (3:11, 6:11, 4:11) 1:2
4   D WAJDA Kamil Z KRAKOWSKI Paweł 3:1 (9:11, 11:7, 11:6, 12:10) 2:2
5   A PROCHAZKA Piotr
JAJE Tomasz
W KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
0:3 (2:11, 3:11, 6:11) 2:3
6   B WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
X KRAKOWSKI Paweł
RAMIAN Marcin
3:0 (11:7, 11:3, 13:11) 3:3
7   A LIPOWICZ Kacper X KRAS Nikodem 3:0 (15:13, 11:5, 11:7) 4:3
8   B JAJE Tomasz W NAGEL Nikodem 2:3 (16:14, 9:11, 6:11, 11:9, 9:11) 4:4
9   D WAJDA Kamil Y RAMIAN Marcin 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 5:4
10   C PROCHAZKA Piotr Z KRAKOWSKI Paweł 0:3 (6:11, 3:11, 1:11) 5:5
11   A LIPOWICZ Kacper Y RAMIAN Marcin 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 6:5
12   C PROCHAZKA Piotr W NAGEL Nikodem 0:3 (5:11, 8:11, 10:12) 6:6
13   B JAJE Tomasz Z KRAKOWSKI Paweł 3:0 (11:9, 15:13, 11:8) 7:6
14   D WAJDA Kamil X KRAS Nikodem 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 8:6
15   A LIPOWICZ Kacper Z KRAKOWSKI Paweł 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) 9:6
16   D WAJDA Kamil W NAGEL Nikodem 3:2 (9:11, 8:11, 11:8, 12:10, 11:9) 10:6
17   B JAJE Tomasz Y RAMIAN Marcin 3:0 (11:9, 11:6, 11:6) 11:6
18   C PROCHAZKA Piotr X KRAS Nikodem 3:1 (11:6, 9:11, 11:6, 12:10) 12:6
2021-02-27 16:00 37 LUKS „Galux” Skrzyszów III - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6 tak
1   A PODGÓRSKI Jan W KUCHARCZYK Dominik 3:1 (11:3, 8:11, 11:6, 11:4) 1:0
2   B PARA Eligiusz X KĄCKI Patryk 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 2:0
3   C SZMYD Zygmunt Y KĄCKI Mateusz 2:3 (7:11, 11:8, 11:4, 11:13, 6:11) 2:1
4   D KĄDZIOŁKA Bartłomiej Z RAJZER Krzysztof 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 3:1
5   A PODGÓRSKI Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
W RAJZER Krzysztof
KĄCKI Mateusz
3:1 (11:6, 10:12, 11:9, 11:5) 4:1
6   B PARA Eligiusz
SZMYD Zygmunt
X KUCHARCZYK Dominik
KĄCKI Patryk
3:0 (11:6, 11:4, 11:6) 5:1
7   A PODGÓRSKI Jan X KĄCKI Patryk 1:3 (11:4, 8:11, 9:11, 8:11) 5:2
8   B PARA Eligiusz W KUCHARCZYK Dominik 3:0 (11:5, 11:4, 11:1) 6:2
9   D KĄDZIOŁKA Bartłomiej Y KĄCKI Mateusz 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:9) 7:2
10   C SZMYD Zygmunt Z RAJZER Krzysztof 1:3 (5:11, 4:11, 12:10, 10:12) 7:3
11   A PODGÓRSKI Jan Y KĄCKI Mateusz 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 7:11) 7:4
12   C SZMYD Zygmunt W KUCHARCZYK Dominik 3:0 (11:5, 12:10, 11:6) 8:4
13   B PARA Eligiusz Z RAJZER Krzysztof 1:3 (3:11, 11:6, 12:14, 6:11) 8:5
14   D KĄDZIOŁKA Bartłomiej X KĄCKI Patryk 3:0 (11:7, 11:7, 11:2) 9:5
15   A PODGÓRSKI Jan Z RAJZER Krzysztof 2:3 (8:11, 9:11, 11:8, 11:9, 9:11) 9:6
16   D KĄDZIOŁKA Bartłomiej W KUCHARCZYK Dominik 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 10:6
17   B PARA Eligiusz Y KĄCKI Mateusz 3:1 (5:11, 11:8, 16:14, 11:9) 11:6
18   C SZMYD Zygmunt X KĄCKI Patryk 3:0 (11:4, 11:4, 11:2) 12:6
2021-02-20 10:00 38 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Fortem” Pawęzów 4:14 tak
1   A PIĘKOSZ Jakub W WINKLER Paweł 3:1 (2:11, 11:8, 11:5, 11:7) 1:0
2   B PIĘKOSZ Wacław X MADUZIA Leszek 2:3 (14:12, 8:11, 3:11, 11:8, 9:11) 1:1
3   C RACHFAŁ Maciej Y WINKLER Grzegorz 0:3 (3:11, 3:11, 5:11) 1:2
4   D PUT Maciej Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 2:3 (9:11, 12:10, 11:6, 5:11, 10:12) 1:3
5   A PIĘKOSZ Wacław
RACHFAŁ Maciej
W WINKLER Grzegorz
WINKLER Paweł
2:3 (16:14, 8:11, 9:11, 11:8, 7:11) 1:4
6   B PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
X SZCZEPAŃSKI Andrzej
MADUZIA Leszek
3:2 (10:12, 7:11, 11:7, 11:5, 11:7) 2:4
7   A PIĘKOSZ Jakub X MADUZIA Leszek 2:3 (14:12, 11:6, 5:11, 7:11, 6:11) 2:5
8   B PIĘKOSZ Wacław W WINKLER Paweł 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) 3:5
9   D PUT Maciej Y WINKLER Grzegorz 0:3 (2:11, 9:11, 4:11) 3:6
10   C RACHFAŁ Maciej Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (8:11, 11:7, 3:11, 5:11) 3:7
11   A PIĘKOSZ Jakub Y WINKLER Grzegorz 1:3 (9:11, 8:11, 13:11, 9:11) 3:8
12   C RACHFAŁ Maciej W WINKLER Paweł 1:3 (11:3, 8:11, 7:11, 8:11) 3:9
13   B PIĘKOSZ Wacław Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (10:12, 6:11, 7:11) 3:10
14   D PUT Maciej X MADUZIA Leszek 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 3:11
15   A PIĘKOSZ Jakub Z WINKLER Hubert 3:0 (12:10, 11:8, 11:5) 4:11
16   D PUT Maciej W WINKLER Paweł 2:3 (11:7, 7:11, 7:11, 11:7, 10:12) 4:12
17   B NOWAK Dawid Y WINKLER Grzegorz 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 4:13
18   C RACHFAŁ Maciej X MADUZIA Leszek 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 4:14
2021-01-10 11:00 39 UKS „Sokół” Żabno - MOKSiR Czchów 7:11 tak
1   A CIERNIAK Konrad W BACZ Andrzej 0:3 (6:11, 11:13, 6:11) 0:1
2   B CHOLEWA Dariusz X KANOWNIK Kajetan 3:2 (10:12, 6:11, 11:9, 11:6, 11:6) 1:1
3   C SZUMILAS Władysław Y NIEĆ Tomasz 1:3 (9:11, 8:11, 11:7, 9:11) 1:2
4   D NAGÓRZAŃSKI Seweryn Z SERAFIN Mateusz 3:1 (7:11, 11:3, 11:8, 11:7) 2:2
5   A MLECZKO Mateusz
NAGÓRZAŃSKI Seweryn
W SERAFIN Mateusz
NIEĆ Tomasz
1:3 (13:11, 11:13, 7:11, 7:11) 2:3
6   B GAJOWY Mateusz
CIERNIAK Konrad
X BACZ Andrzej
KANOWNIK Kajetan
0:3 (11:13, 7:11, 5:11) 2:4
7   A CIERNIAK Konrad X KANOWNIK Kajetan 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 2:5
8   B CHOLEWA Dariusz W BACZ Andrzej 3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:8) 3:5
9   D NAGÓRZAŃSKI Seweryn Y NIEĆ Tomasz 0:3 (12:14, 10:12, 8:11) 3:6
10   C SZUMILAS Władysław Z SERAFIN Mateusz 2:3 (11:8, 8:11, 11:8, 8:11, 8:11) 3:7
11   A GAJOWY Mateusz Y NIEĆ Tomasz 2:3 (9:11, 11:6, 6:11, 12:10, 4:11) 3:8
12   C SZUMILAS Władysław W BACZ Andrzej 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 3:9
13   B CHOLEWA Dariusz Z SIKOŃ Mateusz 3:1 (11:7, 8:11, 11:1, 11:7) 4:9
14   D MLECZKO Mateusz X KANOWNIK Kajetan 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) 4:10
15   A GAJOWY Mateusz Z SIKOŃ Mateusz 2:3 (11:5, 4:11, 13:11, 7:11, 8:11) 4:11
16   D MLECZKO Mateusz W TOMKOWSKI Dawid 3:0 (13:11, 11:6, 11:5) 5:11
17   B CHOLEWA Dariusz Y PIECH Jan 3:0 (11:1, 11:1, 11:2) 6:11
18   C SZUMILAS Władysław X KOSTRZEWA Kacper 3:0 (11:2, 11:4, 11:7) 7:11
2021-03-18 17:00 40 UKS „Królewski Biecz” - MOSiR Tuchów 14:4 tak
1   A DUDEK Adam W WŁODEK Krystian 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) 1:0
2   B CICHOŃ Łukasz X MARTYKA Igor 3:0 (12:10, 11:5, 11:6) 2:0
3   C MARKOWICZ Marcin Y STEFAN Igor 3:2 (5:11, 9:11, 11:9, 11:9, 12:10) 3:0
4   D SARAD Kamil Z FURMAŃSKI Robert 3:1 (12:10, 11:5, 8:11, 11:9) 4:0
5   A CICHOŃ Łukasz
MARKOWICZ Marcin
W STEFAN Igor
FURMAŃSKI Robert
0:3 (8:11, 9:11, 5:11) 4:1
6   B DUDEK Adam
SARAD Kamil
X MARTYKA Igor
WŁODEK Krystian
3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 5:1
7   A DUDEK Adam X MARTYKA Igor 3:1 (11:9, 11:3, 7:11, 11:7) 6:1
8   B CICHOŃ Łukasz W WŁODEK Krystian 3:0 (11:7, 11:5, 11:4) 7:1
9   D SARAD Kamil Y STEFAN Igor 2:3 (8:11, 11:8, 9:11, 11:8, 7:11) 7:2
10   C MARKOWICZ Marcin Z FURMAŃSKI Robert 3:1 (7:11, 11:5, 11:7, 11:8) 8:2
11   A DUDEK Adam Y STEFAN Igor 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 5:11) 8:3
12   C MARKOWICZ Marcin W WŁODEK Krystian 3:1 (11:13, 11:5, 11:8, 11:8) 9:3
13   B CICHOŃ Łukasz Z FURMAŃSKI Robert 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 10:3
14   D SARAD Kamil X MARTYKA Igor 3:1 (8:11, 11:8, 13:11, 18:16) 11:3
15   A DUDEK Adam Z FURMAŃSKI Robert 0:3 (5:11, 2:11, 8:11) 11:4
16   D SARAD Kamil W WŁODEK Krystian 3:2 (11:4, 6:11, 9:11, 11:9, 12:10) 12:4
17   B CICHOŃ Łukasz Y STEFAN Igor 3:1 (11:7, 7:11, 12:10, 11:7) 13:4
18   C MARKOWICZ Marcin X MARTYKA Igor 3:1 (11:13, 11:5, 11:8, 11:8) 14:4
2021-02-21 11:00 63 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - MKS „Tarnovia” Tarnów II 14:4 tak
1   A TOBIASZ Andrzej W MILÓWKA Julia 3:0 (11:8, 11:7, 11:4) 1:0
2   B KRAWIEC Kamil X ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 2:0
3   C CZUPRYNA Andrzej Y HABA Klaudia 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 9:11) 2:1
4   D ZIMOWSKI Mateusz Z OBAL Daniel 3:2 (11:13, 11:6, 5:11, 12:10, 11:8) 3:1
5   A RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
W HABA Klaudia
ŚWIĄTEK Maja
3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 4:1
6   B KRAWIEC Kamil
ZIMOWSKI Mateusz
X OBAL Daniel
MILÓWKA Julia
2:3 (12:10, 7:11, 10:12, 11:8, 5:11) 4:2
7   A TOBIASZ Andrzej X ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 5:2
8   B KRAWIEC Kamil W MILÓWKA Julia 3:1 (11:5, 11:6, 6:11, 11:9) 6:2
9   D ZIMOWSKI Mateusz Y HABA Klaudia 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 6:3
10   C RUSEK Andrzej Z OBAL Daniel 3:1 (8:11, 11:3, 11:3, 12:10) 7:3
11   A TOBIASZ Andrzej Y HABA Klaudia 3:0 (11:7, 11:5, 12:10) 8:3
12   C RUSEK Andrzej W MILÓWKA Julia 3:0 (11:4, 11:4, 11:8) 9:3
13   B KRAWIEC Kamil Z OBAL Daniel 3:0 (11:3, 11:8, 11:8) 10:3
14   D ZIMOWSKI Mateusz X ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 11:3
15   A TOBIASZ Andrzej Z OBAL Daniel 3:0 (13:11, 11:3, 11:5) 12:3
16   D ZIMOWSKI Mateusz W MILÓWKA Julia 2:3 (11:4, 12:14, 11:6, 12:14, 7:11) 12:4
17   B KRAWIEC Kamil Y HABA Klaudia 3:0 (11:4, 11:5, 12:10) 13:4
18   C RUSEK Andrzej X ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:3, 11:3, 11:8) 14:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11