V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2020-12-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-12-19 11:00 31 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno V 8:10 tak
1   A KUCHARCZYK Dominik W WAJDA Kamil 1:3 (7:11, 4:11, 11:7, 7:11) 0:1
2   B KĄCKI Mateusz X LIPOWICZ Kacper 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 0:2
3   C TROJAŃSKI Sebastian Y JAJE Tomasz 2:3 (12:10, 8:11, 9:11, 11:5, 11:13) 0:3
4   D KĄCKI Patryk Z PROCHAZKA Piotr 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) 0:4
5   A KUCHARCZYK Dominik
KĄCKI Patryk
W PROCHAZKA Piotr
WAJDA Kamil
1:3 (8:11, 9:11, 13:11, 11:13) 0:5
6   B KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
X LIPOWICZ Kacper
JAJE Tomasz
3:2 (11:13, 8:11, 11:8, 11:4, 12:10) 1:5
7   A KUCHARCZYK Dominik X LIPOWICZ Kacper 0:3 (4:11, 6:11, 11:13) 1:6
8   B KĄCKI Mateusz W WAJDA Kamil 3:2 (11:7, 11:8, 7:11, 8:11, 11:6) 2:6
9   D KĄCKI Patryk Y JAJE Tomasz 3:2 (11:8, 8:11, 7:11, 11:5, 14:12) 3:6
10   C TROJAŃSKI Sebastian Z PROCHAZKA Piotr 0:3 (6:11, 5:11, 11:13) 3:7
11   A KUCHARCZYK Dominik Y JAJE Tomasz 3:1 (11:5, 11:9, 10:12, 11:4) 4:7
12   C TROJAŃSKI Sebastian W WAJDA Kamil 3:0 (12:10, 11:2, 12:10) 5:7
13   B KĄCKI Mateusz Z PROCHAZKA Piotr 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 6:7
14   D KĄCKI Patryk X LIPOWICZ Kacper 0:3 (8:11, 5:11, 2:11) 6:8
15   A KUCHARCZYK Dominik Z PROCHAZKA Piotr 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) 6:9
16   D KĄCKI Patryk W WAJDA Kamil 3:1 (4:11, 12:10, 11:9, 11:6) 7:9
17   B KĄCKI Mateusz Y KUCHARSKI Michał 3:0 (11:7, 11:8, 11:3) 8:9
18   C TROJAŃSKI Sebastian X LIPOWICZ Kacper 1:3 (7:11, 11:8, 3:11, 5:11) 8:10
2020-12-18 19:00 32 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 2:16 tak
1   A KRAKOWSKI Sebastian W KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (8:11, 3:11, 5:11) 0:1
2   B NAGEL Nikodem X PARA Eligiusz 1:3 (11:13, 11:5, 11:13, 6:11) 0:2
3   C KOBYLARCZYK Kacper Y PODGÓRSKI Jan 0:3 (4:11, 5:11, 2:11) 0:3
4   D KRAS Nikodem Z SZMYD Zygmunt 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) 0:4
5   A KRAKOWSKI Sebastian
KOBYLARCZYK Kacper
W PODGÓRSKI Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
0:3 (6:11, 2:11, 1:11) 0:5
6   B KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
X PARA Eligiusz
SZMYD Zygmunt
0:3 (4:11, 11:13, 6:11) 0:6
7   A KRAKOWSKI Sebastian X PARA Eligiusz 0:3 (7:11, 8:11, 3:11) 0:7
8   B NAGEL Nikodem W KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 0:8
9   D KRAS Nikodem Y PODGÓRSKI Jan 1:3 (11:6, 6:11, 2:11, 8:11) 0:9
10   C KOBYLARCZYK Kacper Z SZMYD Zygmunt 0:3 (4:11, 7:11, 4:11) 0:10
11   A KRAKOWSKI Sebastian Y PODGÓRSKI Jan 3:2 (11:4, 10:12, 11:7, 8:11, 17:15) 1:10
12   C KOBYLARCZYK Kacper W KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (2:11, 2:11, 7:11) 1:11
13   B NAGEL Nikodem Z SZMYD Zygmunt 2:3 (11:6, 9:11, 9:11, 11:8, 6:11) 1:12
14   D KRAS Nikodem X PARA Eligiusz 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 7:11) 1:13
15   A KRAKOWSKI Sebastian Z SZMYD Zygmunt 0:3 (7:11, 2:11, 6:11) 1:14
16   D KRAS Nikodem W KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) 1:15
17   B NAGEL Nikodem Y PODGÓRSKI Jan 3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 11:8) 2:15
18   C MRÓZ Patryk X PARA Eligiusz 0:3 (4:11, 3:11, 4:11) 2:16
2020-12-19 17:00 33 UKS „Fortem” Pawęzów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 16:2 tak
1   A SZCZEPAŃSKI Andrzej W CZUPRYNA Andrzej 3:1 (11:5, 11:7, 6:11, 11:3) 1:0
2   B WINKLER Grzegorz X TOBIASZ Andrzej 3:0 (13:11, 11:8, 11:5) 2:0
3   C WINKLER Paweł Y WOLIŃSKI Andrzej 3:0 (12:10, 11:7, 11:2) 3:0
4   D MADUZIA Leszek Z WOLIŃSKI Wojciech 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 4:0
5   A WINKLER Grzegorz
WINKLER Paweł
W WOLIŃSKI Andrzej
TOBIASZ Andrzej
3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:9) 5:0
6   B SZCZEPAŃSKI Andrzej
SZCZEPAŃSKI Oliwier
X WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 12:10) 6:0
7   A SZCZEPAŃSKI Andrzej X TOBIASZ Andrzej 3:0 (11:8, 11:3, 12:10) 7:0
8   B WINKLER Grzegorz W CZUPRYNA Andrzej 0:3 (8:11, 8:11, 11:13) 7:1
9   D MADUZIA Leszek Y WOLIŃSKI Andrzej 3:0 (11:5, 11:7, 13:11) 8:1
10   C WINKLER Paweł Z KRAWIEC Kamil 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:9) 9:1
11   A SZCZEPAŃSKI Andrzej Y WOLIŃSKI Andrzej 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) 10:1
12   C WINKLER Paweł W CZUPRYNA Andrzej 3:1 (7:11, 11:8, 11:5, 11:8) 11:1
13   B WINKLER Grzegorz Z KRAWIEC Kamil 3:1 (10:12, 11:8, 11:3, 11:5) 12:1
14   D MADUZIA Leszek X TOBIASZ Andrzej 3:2 (8:11, 11:9, 6:11, 11:8, 11:9) 13:1
15   A SZCZEPAŃSKI Andrzej Z KRAWIEC Kamil 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:8) 14:1
16   D MADUZIA Leszek W CZUPRYNA Andrzej 3:0 (11:6, 11:8, 11:2) 15:1
17   B WINKLER Grzegorz Y WOLIŃSKI Andrzej 3:0 (12:10, 11:4, 11:3) 16:1
18   C WINKLER Paweł X TOBIASZ Andrzej 2:3 (11:8, 7:11, 6:11, 11:8, 9:11) 16:2
2020-12-20 13:00 34 MOSiR Tuchów - UKS „Sokół” Żabno 3:15 tak
1   A STEFAN Igor W SZUMILAS Władysław 3:2 (11:7, 8:11, 11:7, 9:11, 11:7) 1:0
2   B FURMAŃSKI Robert X MLECZKO Mateusz 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 1:1
3   C WŁODEK Krystian Y CHOLEWA Dariusz 0:3 (1:11, 5:11, 6:11) 1:2
4   D MARTYKA Igor Z CIERNIAK Konrad 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 1:3
5   A KOCOŁ Piotr
WŁODEK Krystian
W MLECZKO Mateusz
NAGÓRZAŃSKI Seweryn
0:3 (6:11, 10:12, 6:11) 1:4
6   B STEFAN Igor
FURMAŃSKI Robert
X CIERNIAK Konrad
SZUMILAS Władysław
3:2 (9:11, 11:9, 8:11, 11:7, 12:10) 2:4
7   A STEFAN Igor X MLECZKO Mateusz 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 8:11) 2:5
8   B FURMAŃSKI Robert W SZUMILAS Władysław 0:3 (3:11, 4:11, 8:11) 2:6
9   D MARTYKA Igor Y CHOLEWA Dariusz 0:3 (3:11, 6:11, 3:11) 2:7
10   C WŁODEK Krystian Z CIERNIAK Konrad 0:3 (8:11, 10:12, 12:14) 2:8
11   A STEFAN Igor Y NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (7:11, 15:17, 7:11) 2:9
12   C KOCOŁ Bartłomiej W SZUMILAS Władysław 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) 2:10
13   B FURMAŃSKI Robert Z CIERNIAK Konrad 2:3 (12:10, 8:11, 11:2, 9:11, 7:11) 2:11
14   D KOCOŁ Piotr X MLECZKO Mateusz 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) 2:12
15   A STEFAN Igor Z CIERNIAK Konrad 3:2 (11:9, 9:11, 11:8, 7:11, 12:10) 3:12
16   D KOCOŁ Piotr W SZUMILAS Władysław 0:3 (3:11, 8:11, 2:11) 3:13
17   B FURMAŃSKI Robert Y NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) 3:14
18   C KOCOŁ Bartłomiej X MLECZKO Mateusz 0:3 (8:11, 1:11, 3:11) 3:15
2021-02-27 10:00 35 MOKSiR Czchów - UKS „Królewski Biecz” 15:3 tak
1   A BACZ Andrzej W CICHOŃ Łukasz 0:3 (5:11, 3:11, 5:11) 0:1
2   B KANOWNIK Kajetan X SARAD Kamil 3:1 (11:6, 11:1, 8:11, 11:0) 1:1
3   C NIEĆ Tomasz Y HOLECZKO Oskar 3:1 (10:12, 11:9, 11:5, 11:2) 2:1
4   D SERAFIN Mateusz Z DUDEK Adam 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 3:1
5   A SERAFIN Mateusz
NIEĆ Tomasz
W HOLECZKO Oskar
SARAD Kamil
3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 4:1
6   B BACZ Andrzej
KANOWNIK Kajetan
X DUDEK Adam
CICHOŃ Łukasz
3:1 (5:11, 11:7, 11:8, 11:8) 5:1
7   A BACZ Andrzej X SARAD Kamil 3:1 (11:8, 8:11, 11:5, 11:7) 6:1
8   B KANOWNIK Kajetan W CICHOŃ Łukasz 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 7:1
9   D SERAFIN Mateusz Y HOLECZKO Oskar 3:0 (11:5, 11:7, 11:3) 8:1
10   C NIEĆ Tomasz Z DUDEK Adam 3:1 (12:14, 11:3, 15:13, 12:10) 9:1
11   A BACZ Andrzej Y HOLECZKO Oskar 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) 10:1
12   C TOMKOWSKI Dawid W CICHOŃ Łukasz 0:3 (6:11, 5:11, 3:11) 10:2
13   B KANOWNIK Kajetan Z DUDEK Adam 3:0 (11:5, 11:5, 11:3) 11:2
14   D SERAFIN Mateusz X SARAD Kamil 3:0 (13:11, 11:6, 11:8) 12:2
15   A BACZ Andrzej Z DUDEK Adam 3:0 (12:10, 11:6, 14:12) 13:2
16   D SERAFIN Mateusz W CICHOŃ Łukasz 3:1 (10:12, 11:8, 12:10, 11:9) 14:2
17   B KANOWNIK Kajetan Y HOLECZKO Oskar 3:0 (11:3, 11:7, 11:1) 15:2
18   C TOMKOWSKI Dawid X SARAD Kamil 1:3 (5:11, 11:5, 5:11, 6:11) 15:3
2020-12-17 17:00 62 MKS „Tarnovia” Tarnów II - TG „Sokół” Brzesko 0:18 tak
1   A MILÓWKA Julia W PIĘKOSZ Jakub 0:3 (3:11, 8:11, 8:11) 0:1
2   B ŚWIĄTEK Maja X RACHFAŁ Maciej 1:3 (6:11, 7:11, 11:5, 10:12) 0:2
3   C HABA Klaudia Y NOWAK Dawid 2:3 (6:11, 12:10, 11:6, 7:11, 7:11) 0:3
4   D MILÓWKA Emilia Z PUT Maciej 1:3 (11:6, 9:11, 5:11, 7:11) 0:4
5   A MILÓWKA Emilia
HABA Klaudia
W PIĘKOSZ Jakub
RACHFAŁ Maciej
1:3 (4:11, 4:11, 11:9, 3:11) 0:5
6   B MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
X NOWAK Dawid
PUT Maciej
2:3 (4:11, 11:9, 2:11, 12:10, 8:11) 0:6
7   A MILÓWKA Julia X RACHFAŁ Maciej 1:3 (11:9, 10:12, 9:11, 13:15) 0:7
8   B ŚWIĄTEK Maja W PIĘKOSZ Jakub 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 0:8
9   D MILÓWKA Emilia Y NOWAK Dawid 1:3 (11:3, 4:11, 6:11, 3:11) 0:9
10   C HABA Klaudia Z PUT Maciej 0:3 (7:11, 2:11, 2:11) 0:10
11   A MILÓWKA Julia Y NOWAK Dawid 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) 0:11
12   C HABA Klaudia W PIĘKOSZ Jakub 1:3 (11:5, 6:11, 9:11, 4:11) 0:12
13   B ŚWIĄTEK Maja Z PUT Maciej 0:3 (7:11, 5:11, 2:11) 0:13
14   D MILÓWKA Emilia X RACHFAŁ Maciej 0:3 (9:11, 7:11, 3:11) 0:14
15   A MILÓWKA Julia Z PUT Maciej 1:3 (13:11, 7:11, 5:11, 3:11) 0:15
16   D MILÓWKA Emilia W PIĘKOSZ Jakub 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 0:16
17   B ŚWIĄTEK Maja Y NOWAK Dawid 1:3 (9:11, 6:11, 11:9, 7:11) 0:17
18   C HABA Klaudia X RACHFAŁ Maciej 1:3 (11:13, 1:11, 11:9, 6:11) 0:18
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11