IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2021-01-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-03-13 15:00 43 KS „Podwawelski” Kraków III - KTS „Victoria” Spytkowice 1:13
1   A GAJDA Rafał W MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 1:0
2   B WĄS Bartłomiej X GRONDALCZYK Adrian 1:3 (12:10, 5:11, 3:11, 7:11) 1:1
3   C URBAN Paweł Y PIETRAŃCZYK Jakub 0:3 (4:11, 6:11, 10:12) 1:2
4   D NOWAK Alojzy Z CHOJNA Dawid 1:3 (5:11, 11:9, 6:11, 8:11) 1:3
5   A GAJDA Rafał
WĄS Bartłomiej
W CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
0:3 (2:11, 9:11, 9:11) 1:4
6   B NOWAK Alojzy
URBAN Paweł
X MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
1:3 (6:11, 3:11, 12:10, 4:11) 1:5
7   A GAJDA Rafał X GRONDALCZYK Adrian 2:3 (8:11, 6:11, 11:7, 11:6, 8:11) 1:6
8   B WĄS Bartłomiej W MAMOŃ Wojciech 1:3 (11:5, 5:11, 13:15, 8:11) 1:7
9   D NOWAK Alojzy Y PIETRAŃCZYK Jakub 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 1:8
10   C URBAN Paweł Z CHOJNA Dawid 1:3 (11:8, 5:11, 7:11, 10:12) 1:9
11   A GAJDA Rafał Y PIETRAŃCZYK Jakub 2:3 (11:9, 17:15, 6:11, 13:15, 10:12) 1:10
12   C URBAN Paweł W MAMOŃ Wojciech 1:3 (4:11, 5:11, 12:10, 4:11) 1:11
13   B WĄS Bartłomiej Z CHOJNA Dawid 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) 1:12
14   D NOWAK Alojzy X GRONDALCZYK Adrian 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 9:11) 1:13
do ustalenia 44 TKS „Opoka” Trzebinia - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie
2021-02-21 11:00 45 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Bronowianka” Kraków III 6:8 tak
1   A KOWALCZYK Michał W GAJEWSKA Natalia 0:3 (11:13, 5:11, 6:11) 0:1
2   B JACHYMIAK Krzysztof X WĄTOR Oliwia 2:3 (4:11, 11:6, 7:11, 11:9, 2:11) 0:2
3   C MRUGAŁA Jan Y ZAJĄC Anna 3:2 (7:11, 11:3, 8:11, 11:8, 11:3) 1:2
4   D GNIADEK Piotr Z ANDRZEJAK Kacper 3:2 (11:5, 11:13, 11:4, 8:11, 11:9) 2:2
5   A KOWALCZYK Michał
JACHYMIAK Krzysztof
W GAJEWSKA Natalia
WĄTOR Oliwia
1:3 (6:11, 11:9, 5:11, 8:11) 2:3
6   B GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
X ZAJĄC Anna
ANDRZEJAK Kacper
2:3 (11:9, 7:11, 11:4, 10:12, 7:11) 2:4
7   A KOWALCZYK Michał X WĄTOR Oliwia 3:2 (11:7, 6:11, 11:9, 7:11, 12:10) 3:4
8   B KORCZAK Natasza W GAJEWSKA Natalia 3:2 (5:11, 11:9, 8:11, 11:5, 11:6) 4:4
9   D GNIADEK Piotr Y ZAJĄC Anna 0:3 (4:11, 8:11, 4:11) 4:5
10   C MRUGAŁA Jan Z ANDRZEJAK Kacper 3:1 (16:14, 11:4, 7:11, 11:1) 5:5
11   A KOWALCZYK Michał Y ZAJĄC Anna 0:3 (9:11, 8:11, 3:11) 5:6
12   C MRUGAŁA Jan W GAJEWSKA Natalia 1:3 (11:9, 5:11, 8:11, 9:11) 5:7
13   B KORCZAK Natasza Z ANDRZEJAK Kacper 0:3 (10:12, 7:11, 8:11) 5:8
14   D GNIADEK Piotr X WĄTOR Oliwia 3:1 (10:12, 11:7, 12:10, 11:9) 6:8
2021-02-26 10:00 46 LKS „Polonia” Wilczkowice II - „Dorbud-Gryf” Gdów II 12:2
1   A DĄBROWSKI Damian W WCISŁO Konrad 3:0 (11:7, 12:10, 11:7) 1:0
2   B NOWICKI Marek X MARCHEWKA Artur 3:0 (11:8, 11:4, 11:6) 2:0
3   C PARTYKA Ryszard Y PERZ Izabela 3:1 (12:10, 11:4, 10:12, 11:7) 3:0
4   D KALICIAK Dariusz Z PAJORSKI Mateusz 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:2) 4:0
5   A PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
W MARCHEWKA Artur
WCISŁO Konrad
3:0 (11:6, 11:4, 11:7) 5:0
6   B JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
X PERZ Izabela
GAJ Milena
1:3 (10:12, 11:1, 9:11, 7:11) 5:1
7   A DĄBROWSKI Damian X MARCHEWKA Artur 3:2 (7:11, 11:9, 11:7, 3:11, 11:6) 6:1
8   B NOWICKI Marek W WCISŁO Konrad 3:1 (11:5, 10:12, 11:1, 11:8) 7:1
9   D KALICIAK Dariusz Y PERZ Izabela 3:0 (11:9, 11:4, 11:4) 8:1
10   C PARTYKA Ryszard Z PAJORSKI Mateusz 3:2 (11:9, 13:11, 9:11, 10:12, 11:5) 9:1
11   A DĄBROWSKI Damian Y PERZ Izabela 3:1 (14:12, 11:8, 8:11, 11:9) 10:1
12   C PARTYKA Ryszard W GAJ Milena 3:0 (11:5, 20:18, 11:6) 11:1
13   B JEDYNAK Damian Z PAJORSKI Mateusz 0:3 (9:11, 9:11, 11:13) 11:2
14   D KALICIAK Dariusz X MARCHEWKA Artur 3:0 (11:3, 16:14, 11:6) 12:2
2021-03-10 18:00 47 MKS „Centrum” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz 4:10
1   A RAJTAR Marek W PACIA Bartłomiej 2:3 (14:12, 5:11, 3:11, 11:8, 15:17) 0:1
2   B PACYNA Dariusz X GLANOWSKI Waldemar 1:3 (10:12, 11:9, 5:11, 6:11) 0:2
3   C ŁACH Bartłomiej Y ŁASKAWIEC Jakub 2:3 (11:6, 7:11, 6:11, 11:7, 10:12) 0:3
4   D PASIECZNY Jan Z SKOTNICZNY Rafał 0:3 (10:12, 10:12, 6:11) 0:4
5   A RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
W GLANOWSKI Waldemar
SKOTNICZNY Rafał
1:3 (18:16, 5:11, 10:12, 12:14) 0:5
6   B PASIECZNY Jan
ŁACH Bartłomiej
X ŁASKAWIEC Jakub
KOWAL Łukasz
2:3 (11:3, 12:10, 7:11, 10:12, 5:11) 0:6
7   A RAJTAR Marek X GLANOWSKI Waldemar 3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:5) 1:6
8   B BOBER Rafał W KOWAL Łukasz 3:2 (8:11, 1:11, 11:7, 11:6, 11:7) 2:6
9   D PASIECZNY Jan Y ŁASKAWIEC Jakub 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 3:6
10   C ŁACH Bartłomiej Z SKOTNICZNY Rafał 1:3 (6:11, 14:12, 4:11, 8:11) 3:7
11   A RAJTAR Marek Y ŁASKAWIEC Jakub 3:0 (11:9, 11:8, 12:10) 4:7
12   C ŁACH Bartłomiej W KOWAL Łukasz 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 4:8
13   B BOBER Rafał Z SKOTNICZNY Rafał 0:3 (11:13, 9:11, 7:11) 4:9
14   D PASIECZNY Jan X GLANOWSKI Waldemar 1:3 (11:9, 10:12, 8:11, 9:11) 4:10
2021-02-27 13:00 48 LKS „Victoria” Nidek - KS „Podwawelski” Kraków IV 10:4 tak
1   A HOLCMAN Tomasz W BOCHENEK Mariusz 3:1 (11:6, 11:5, 5:11, 11:5) 1:0
2   B WODNIAK Kamil X BODZIONY Mateusz 1:3 (10:12, 8:11, 11:3, 9:11) 1:1
3   C WOLANIN Piotr Y PIETRZYK Marcin 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 2:1
4   D HOLCMAN Zbigniew Z BIEL Jakub 2:3 (12:10, 9:11, 7:11, 11:7, 9:11) 2:2
5   A HOLCMAN Zbigniew
HOLCMAN Tomasz
W BOCHENEK Mariusz
BODZIONY Mateusz
3:0 (11:7, 11:4, 11:4) 3:2
6   B WODNIAK Kamil
WOLANIN Piotr
X BIEL Jakub
PIETRZYK Marcin
3:2 (7:11, 7:11, 11:9, 11:9, 11:8) 4:2
7   A HOLCMAN Tomasz X BODZIONY Mateusz 3:0 (11:5, 11:6, 14:12) 5:2
8   B WODNIAK Kamil W BOCHENEK Mariusz 3:0 (0:0 krecz) 6:2
9   D HOLCMAN Zbigniew Y PIETRZYK Marcin 1:3 (11:5, 9:11, 7:11, 8:11) 6:3
10   C WOLANIN Piotr Z BIEL Jakub 3:1 (11:5, 6:11, 11:8, 11:9) 7:3
11   A HOLCMAN Tomasz Y PIETRZYK Marcin 3:0 (11:7, 11:4, 11:4) 8:3
12   C WOLANIN Piotr W BOCHENEK Mariusz 3:0 (0:0 krecz) 9:3
13   B WODNIAK Kamil Z BIEL Jakub 3:1 (11:8, 13:11, 6:11, 13:11) 10:3
14   D HOLCMAN Zbigniew X BODZIONY Mateusz 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy