IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2020-11-21
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-22 14:00 19 KS „Podwawelski” Kraków III - MKS „Centrum” Kraków II 2:12 tak
1   A GAJDA Rafał W RAJTAR Marek 3:2 (11:6, 10:12, 6:11, 11:6, 11:9) 1:0
2   B URBAN Paweł X PACYNA Dariusz 2:3 (11:5, 8:11, 11:7, 8:11, 8:11) 1:1
3   C POROSZEWSKI Jacek Y ŁACH Bartłomiej 0:3 (10:12, 5:11, 6:11) 1:2
4   D BUJACZ Mikołaj Z PASIECZNY Jan 0:3 (3:11, 8:11, 5:11) 1:3
5   A GAJDA Rafał
URBAN Paweł
W RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 1:4
6   B POROSZEWSKI Jacek
WĄS Bartłomiej
X PASIECZNY Jan
ŁACH Bartłomiej
1:3 (11:8, 3:11, 5:11, 8:11) 1:5
7   A GAJDA Rafał X PACYNA Dariusz 3:2 (11:9, 8:11, 11:9, 7:11, 11:5) 2:5
8   B URBAN Paweł W RAJTAR Marek 0:3 (8:11, 12:14, 10:12) 2:6
9   D WĄS Bartłomiej Y ŁACH Bartłomiej 2:3 (11:6, 2:11, 22:24, 11:9, 9:11) 2:7
10   C POROSZEWSKI Jacek Z PASIECZNY Jan 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 2:8
11   A GAJDA Rafał Y ŁACH Bartłomiej 1:3 (11:4, 10:12, 5:11, 10:12) 2:9
12   C POROSZEWSKI Jacek W RAJTAR Marek 1:3 (11:6, 2:11, 8:11, 6:11) 2:10
13   B URBAN Paweł Z PASIECZNY Jan 1:3 (8:11, 3:11, 13:11, 8:11) 2:11
14   D WĄS Bartłomiej X PACYNA Dariusz 0:3 (7:11, 3:11, 3:11) 2:12
2020-11-20 18:00 20 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Victoria” Nidek 12:2 tak
1   A ŚWIRK Robert W WOLANIN Piotr 3:1 (11:4, 11:5, 6:11, 11:4) 1:0
2   B BAŁUSZEK Kamil X HOLCMAN Tomasz 3:2 (6:11, 6:11, 11:6, 11:5, 11:7) 2:0
3   C KOPCZYK Adrian Y SZEMIK Krzysztof 3:0 (12:10, 11:7, 11:8) 3:0
4   D KOPACZ Paweł Z WODNIAK Kamil 0:3 (8:11, 10:12, 4:11) 3:1
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W HOLCMAN Zbigniew
HOLCMAN Tomasz
3:1 (6:11, 11:9, 11:8, 11:5) 4:1
6   B BAŁUSZEK Kamil
KOPCZYK Adrian
X SZEMIK Krzysztof
WODNIAK Kamil
3:1 (11:5, 12:14, 11:4, 11:5) 5:1
7   A ŚWIRK Robert X HOLCMAN Tomasz 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 6:1
8   B BAŁUSZEK Kamil W WOLANIN Piotr 3:1 (11:5, 8:11, 11:6, 11:9) 7:1
9   D KOPACZ Paweł Y SZEMIK Krzysztof 3:1 (11:9, 9:11, 11:4, 11:9) 8:1
10   C KOPCZYK Adrian Z WODNIAK Kamil 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) 9:1
11   A ŚWIRK Robert Y HOLCMAN Zbigniew 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 10:1
12   C KOPCZYK Adrian W WOLANIN Piotr 3:0 (11:3, 11:5, 12:10) 11:1
13   B BAŁUSZEK Kamil Z WODNIAK Kamil 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) 12:1
14   D KOPACZ Paweł X HOLCMAN Tomasz 2:3 (10:12, 11:9, 11:2, 5:11, 5:11) 12:2
2020-11-22 11:00 21 KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice 9:5 tak
1   A GNIADEK Piotr W PIETRAŃCZYK Jakub 3:2 (11:8, 7:11, 11:7, 10:12, 16:14) 1:0
2   B JACHYMIAK Krzysztof X GRONDALCZYK Adrian 1:3 (11:9, 11:13, 6:11, 6:11) 1:1
3   C MRUGAŁA Jan Y MAMOŃ Wojciech 3:1 (11:4, 6:11, 11:4, 11:7) 2:1
4   D KOWALCZYK Michał Z CHOJNA Dawid 1:3 (9:11, 11:4, 9:11, 10:12) 2:2
5   A JACHYMIAK Krzysztof
MRUGAŁA Jan
W CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
0:3 (8:11, 1:11, 8:11) 2:3
6   B KOWALCZYK Michał
GNIADEK Piotr
X MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 12:10) 3:3
7   A GNIADEK Piotr X GRONDALCZYK Adrian 3:1 (15:13, 4:11, 11:7, 11:7) 4:3
8   B JACHYMIAK Krzysztof W PIETRAŃCZYK Jakub 2:3 (7:11, 9:11, 11:8, 11:8, 7:11) 4:4
9   D KOWALCZYK Michał Y MAMOŃ Wojciech 3:1 (11:8, 7:11, 13:11, 11:5) 5:4
10   C MRUGAŁA Jan Z CHOJNA Dawid 3:1 (8:11, 11:3, 11:6, 12:10) 6:4
11   A GNIADEK Piotr Y MAMOŃ Wojciech 3:1 (11:7, 8:11, 11:4, 11:8) 7:4
12   C MRUGAŁA Jan W PIETRAŃCZYK Jakub 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) 8:4
13   B JACHYMIAK Krzysztof Z CHOJNA Dawid 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) 8:5
14   D KOWALCZYK Michał X GRONDALCZYK Adrian 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:7) 9:5
2020-12-12 10:00 22 LKS „Polonia” Wilczkowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:9 tak
1   A NOWICKI Marek W PIĄSTKA Michał 2:3 (2:11, 11:2, 11:6, 14:16, 3:11) 0:1
2   B PIASKOWSKI Piotr X WOJDYŁA Dominik 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 1:1
3   C DĄBROWSKI Damian Y KURCZYNA Łukasz 1:3 (11:6, 8:11, 9:11, 8:11) 1:2
4   D JEDYNAK Damian Z BRUZDA Rafał 1:3 (4:11, 5:11, 11:5, 4:11) 1:3
5   A PIASKOWSKI Piotr
DĄBROWSKI Damian
W WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
3:0 (11:6, 11:7, 13:11) 2:3
6   B JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
X PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
3:1 (11:8, 4:11, 11:5, 11:7) 3:3
7   A NOWICKI Marek X WOJDYŁA Dominik 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 5:11) 3:4
8   B PIASKOWSKI Piotr W PIĄSTKA Michał 1:3 (11:8, 6:11, 12:14, 7:11) 3:5
9   D JEDYNAK Damian Y KURCZYNA Łukasz 1:3 (5:11, 12:10, 8:11, 5:11) 3:6
10   C DĄBROWSKI Damian Z BRUZDA Rafał 0:3 (3:11, 6:11, 6:11) 3:7
11   A NOWICKI Marek Y KURCZYNA Łukasz 3:1 (12:14, 11:9, 13:11, 11:9) 4:7
12   C DĄBROWSKI Damian W PIĄSTKA Michał 3:1 (11:6, 13:11, 8:11, 11:9) 5:7
13   B PIASKOWSKI Piotr Z BRUZDA Rafał 0:3 (4:11, 6:11, 18:20) 5:8
14   D JEDYNAK Damian X WOJDYŁA Dominik 1:3 (4:11, 9:11, 11:6, 5:11) 5:9
2020-12-04 19:30 23 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5 tak
1   A SKOTNICZNY Rafał W SYRDA Zuzanna 3:1 (7:11, 11:6, 11:6, 11:4) 1:0
2   B ŁASKAWIEC Jakub X ANDRZEJAK Kacper 3:2 (7:11, 12:10, 9:11, 11:9, 11:6) 2:0
3   C GLANOWSKI Waldemar Y KILISZEK Kamila 3:0 (11:7, 17:15, 11:7) 3:0
4   D PACIA Bartłomiej Z WĄTOR Oliwia 0:3 (10:12, 10:12, 10:12) 3:1
5   A GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
W SYRDA Zuzanna
WĄTOR Oliwia
3:1 (11:7, 11:3, 8:11, 11:9) 4:1
6   B SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
X ANDRZEJAK Kacper
KILISZEK Kamila
1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 12:14) 4:2
7   A SKOTNICZNY Rafał X ANDRZEJAK Kacper 3:1 (7:11, 11:7, 11:7, 11:5) 5:2
8   B ŁASKAWIEC Jakub W SYRDA Zuzanna 2:3 (11:7, 7:11, 7:11, 11:7, 5:11) 5:3
9   D PACIA Bartłomiej Y KILISZEK Kamila 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 6:3
10   C GLANOWSKI Waldemar Z WĄTOR Oliwia 3:1 (11:8, 13:11, 10:12, 11:9) 7:3
11   A SKOTNICZNY Rafał Y KILISZEK Kamila 3:2 (7:11, 11:9, 9:11, 11:5, 15:13) 8:3
12   C KOWAL Łukasz W SYRDA Zuzanna 1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 9:11) 8:4
13   B ŁASKAWIEC Jakub Z WĄTOR Oliwia 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) 8:5
14   D PACIA Bartłomiej X ANDRZEJAK Kacper 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 9:5
2020-11-22 11:00 24 KS „Podwawelski” Kraków IV - „Dorbud-Gryf” Gdów II 13:1
1   A BODZIONY Mateusz W CELARY Mateusz 3:1 (11:7, 11:7, 14:16, 11:5) 1:0
2   B BIEL Jakub X PAJORSKI Mateusz 3:0 (11:8, 11:6, 12:10) 2:0
3   C BOCHENEK Mariusz Y WCISŁO Konrad 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) 3:0
4   D WOJCIACZYK Antoni Z PERZ Izabela 3:0 (12:10, 12:10, 11:6) 4:0
5   A BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
W PERZ Izabela
KOWALSKI Mateusz
3:0 (11:7, 11:8, 11:2) 5:0
6   B WOJCIACZYK Antoni
BODZIONY Mateusz
X WCISŁO Konrad
PAJORSKI Mateusz
3:2 (11:8, 11:5, 8:11, 13:15, 11:6) 6:0
7   A BODZIONY Mateusz X PAJORSKI Mateusz 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) 7:0
8   B BIEL Jakub W CELARY Mateusz 0:3 (6:11, 3:11, 9:11) 7:1
9   D WOJCIACZYK Antoni Y WCISŁO Konrad 3:0 (11:8, 11:4, 11:5) 8:1
10   C BOCHENEK Mariusz Z PERZ Izabela 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) 9:1
11   A BODZIONY Mateusz Y WCISŁO Konrad 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 10:1
12   C BOCHENEK Mariusz W KOWALSKI Mateusz 3:1 (11:7, 11:6, 13:15, 11:7) 11:1
13   B BIEL Jakub Z PERZ Izabela 3:2 (8:11, 8:11, 11:6, 11:8, 11:1) 12:1
14   D WOJCIACZYK Antoni X PAJORSKI Mateusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 13:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy