III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2021-01-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
do ustalenia 55 „Kruszbud-Gryf” Gdów - ULKS „Lachowice”
2021-03-28 15:00 56 MKS „Skawa” Wadowice - „Siemacha” Kraków
2021-01-23 19:00 57 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - LKS „Polonia” Wilczkowice
2021-02-21 11:00 58 KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS „Centrum” Kraków 13:1 tak
1   A KRÓLIKOWSKI Bartosz W STOCHEL Adam 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 1:0
2   B GARB Aleksandra X RADEK Arkadiusz 3:0 (15:13, 12:10, 11:7) 2:0
3   C MRUGAŁA Bartłomiej Y WIERZBIŃSKI Marcin 3:0 (11:8, 12:10, 11:4) 3:0
4   D SUBIK Filip Z UTYLSKI Filip 3:1 (15:13, 11:8, 11:13, 11:5) 4:0
5   A GARB Aleksandra
KRÓLIKOWSKI Bartosz
W UTYLSKI Filip
STOCHEL Adam
3:2 (11:3, 11:5, 9:11, 10:12, 11:3) 5:0
6   B SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
X WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
3:0 (11:5, 11:5, 11:9) 6:0
7   A KRÓLIKOWSKI Bartosz X RADEK Arkadiusz 3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:3) 7:0
8   B GARB Aleksandra W STOCHEL Adam 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 8:0
9   D SUBIK Filip Y WIERZBIŃSKI Marcin 3:0 (11:8, 11:5, 16:14) 9:0
10   C MRUGAŁA Bartłomiej Z UTYLSKI Filip 3:1 (11:9, 3:11, 11:9, 11:4) 10:0
11   A KRÓLIKOWSKI Bartosz Y WIERZBIŃSKI Marcin 3:1 (11:4, 9:11, 11:6, 11:6) 11:0
12   C MRUGAŁA Bartłomiej W STOCHEL Adam 3:1 (11:5, 9:11, 11:3, 11:8) 12:0
13   B GARB Aleksandra Z UTYLSKI Filip 0:3 (0:11, 4:11, 5:11) 12:1
14   D SUBIK Filip X RADEK Arkadiusz 3:2 (8:11, 6:11, 11:6, 11:4, 11:8) 13:1
2021-03-21 11:00 59 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Radość” Gorlice 8:6
1   A DYCHTOŃ Jakub W NOWAK Marcin 3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 12:10) 1:0
2   B MOTYKA Tadeusz X MÓL Marcin 0:3 (7:11, 8:11, 3:11) 1:1
3   C WŁODEK Grzegorz Y WOŹNIAK Marcin 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 2:1
4   D JANISZEWSKI Kamil Z WOŹNIAK Dominik 3:1 (5:11, 11:4, 11:9, 11:9) 3:1
5   A DYCHTOŃ Jakub
MOTYKA Tadeusz
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:1 (8:11, 11:3, 11:6, 11:3) 4:1
6   B WŁODEK Grzegorz
JANISZEWSKI Kamil
X WOŹNIAK Marcin
WOŹNIAK Dominik
3:1 (11:4, 14:16, 11:7, 11:6) 5:1
7   A DYCHTOŃ Jakub X MÓL Marcin 0:3 (8:11, 4:11, 10:12) 5:2
8   B MOTYKA Tadeusz W NOWAK Marcin 2:3 (11:9, 13:15, 4:11, 11:4, 8:11) 5:3
9   D JANISZEWSKI Kamil Y WOŹNIAK Marcin 3:0 (12:10, 11:7, 11:8) 6:3
10   C WŁODEK Grzegorz Z WOŹNIAK Dominik 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 4:11) 6:4
11   A DYCHTOŃ Jakub Y WOŹNIAK Marcin 3:1 (7:11, 11:9, 11:7, 11:9) 7:4
12   C WŁODEK Grzegorz W NOWAK Marcin 3:2 (11:5, 10:12, 11:13, 11:1, 11:5) 8:4
13   B MOTYKA Tadeusz Z WOŹNIAK Dominik 0:3 (11:13, 5:11, 6:11) 8:5
14   D JANISZEWSKI Kamil X MÓL Marcin 1:3 (7:11, 11:13, 11:4, 4:11) 8:6
2021-03-20 09:00 60 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice II 6:8
1   A JABŁOŃSKI Paweł W NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 7:11) 0:1
2   B KOPACKI Paweł X NALEPA Maciej 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) 1:1
3   C CHUDZICKI Maksym Y KUZIO Waldemar 1:3 (9:11, 4:11, 11:3, 12:14) 1:2
4   D BRUZDA Julia Z CZYŻYCKI Bogdan 2:3 (11:9, 6:11, 4:11, 15:13, 8:11) 1:3
5   A BRUZDA Julia
JABŁOŃSKI Paweł
W NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
CZYŻYCKI Bogdan
0:3 (2:11, 10:12, 9:11) 1:4
6   B KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
X KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
1:3 (5:11, 11:9, 6:11, 7:11) 1:5
7   A JABŁOŃSKI Paweł X NALEPA Maciej 3:2 (8:11, 7:11, 11:9, 17:15, 11:9) 2:5
8   B KOPACKI Paweł W NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:1 (11:8, 7:11, 11:7, 11:6) 3:5
9   D BRUZDA Julia Y KUZIO Waldemar 1:3 (7:11, 4:11, 11:6, 7:11) 3:6
10   C CHUDZICKI Maksym Z CZYŻYCKI Bogdan 3:2 (11:8, 9:11, 11:8, 9:11, 11:8) 4:6
11   A JABŁOŃSKI Paweł Y KUZIO Waldemar 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) 4:7
12   C CHUDZICKI Maksym W NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:8) 5:7
13   B KOPACKI Paweł Z CZYŻYCKI Bogdan 3:1 (8:11, 11:8, 11:2, 11:9) 6:7
14   D BRUZDA Julia X NALEPA Maciej 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy