V liga rejon Nowy Targ => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2019-12-06
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-15 18:00 43 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Gorce” Nowy Targ IV 14:0 tak
1   A MRUGAŁA Jan W LECH Maja 3:0 (11:3, 11:8, 11:5) 1:0
2   B GNIADEK Piotr X KLAG Franciszek 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) 2:0
3   C KORCZAK Natasza Y MROCZKA Alicja 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) 3:0
4   D JACHYMIAK Krzysztof Z MARDUŁA Mateusz 3:2 (7:11, 11:8, 8:11, 11:6, 11:8) 4:0
5   A GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
W MROCZKA Alicja
LECH Maja
3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 5:0
6   B KORCZAK Natasza
JACHYMIAK Krzysztof
X KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 6:0
7   A MRUGAŁA Jan X KLAG Franciszek 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 7:0
8   B GNIADEK Piotr W LECH Maja 3:0 (11:9, 11:3, 11:7) 8:0
9   D JACHYMIAK Krzysztof Y MROCZKA Alicja 3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:7) 9:0
10   C KORCZAK Natasza Z MARDUŁA Mateusz 3:0 (11:3, 11:6, 11:2) 10:0
11   A MRUGAŁA Jan Y MROCZKA Alicja 3:0 (14:12, 11:4, 11:7) 11:0
12   C KORCZAK Natasza W LECH Maja 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 12:0
13   B GNIADEK Piotr Z MARDUŁA Mateusz 3:0 (11:8, 11:1, 11:4) 13:0
14   D JACHYMIAK Krzysztof X PIETRUSZYŃSKA Natasza 3:2 (7:11, 6:11, 11:6, 11:8, 11:8) 14:0
2019-12-06 18:00 44 ULKS „Lachowice” II - KS „Turbacz” Mszana Dolna 8:6 tak
1   A BANAŚ Jan W SURMA Mariusz 3:1 (11:7, 11:6, 6:11, 11:5) 1:0
2   B GRAJNY Piotr X PITALA Stanisław 3:0 (12:10, 11:5, 11:7) 2:0
3   C KACHEL Piotr Y CAPUTA Henryk 1:3 (14:16, 11:3, 8:11, 6:11) 2:1
4   D KACHEL Jan Z KOWALCZYK Grzegorz 3:1 (12:10, 7:11, 11:4, 11:8) 3:1
5   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W CAPUTA Henryk
SURMA Mariusz
3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 4:1
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
X KOWALCZYK Grzegorz
GODAWSKI Dariusz
3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 5:1
7   A BANAŚ Jan X PITALA Stanisław 2:3 (10:12, 6:11, 11:7, 11:4, 6:11) 5:2
8   B GRAJNY Piotr W SURMA Mariusz 1:3 (7:11, 11:4, 0:11, 9:11) 5:3
9   D KACHEL Jan Y CAPUTA Henryk 3:0 (11:7, 11:2, 11:5) 6:3
10   C KACHEL Piotr Z KOWALCZYK Grzegorz 0:3 (17:19, 9:11, 10:12) 6:4
11   A BANAŚ Jan Y CAPUTA Henryk 2:3 (11:7, 6:11, 5:11, 11:9, 12:14) 6:5
12   C KACHEL Piotr W SURMA Mariusz 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 6:6
13   B GRAJNY Piotr Z KOWALCZYK Grzegorz 3:2 (11:5, 11:7, 9:11, 6:11, 11:7) 7:6
14   D KACHEL Jan X PITALA Stanisław 3:2 (12:14, 7:11, 12:10, 11:8, 11:6) 8:6
2019-12-06 18:00 45 LKS „Victoria” Nidek - KTS „Victoria” Spytkowice III 14:0 tak
1   A HOLCMAN Tomasz W BRYŁA Rafał 3:0 (11:9, 11:3, 11:6) 1:0
2   B HOLCMAN Zbigniew X STUDNICKA Anna 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) 2:0
3   C SZEMIK Krzysztof Y POCHOPIEŃ Michał 3:2 (9:11, 6:11, 11:9, 11:3, 11:3) 3:0
4   D NOWAK Łukasz Z BOBAK Mikołaj 3:0 (11:3, 11:1, 11:3) 4:0
5   A BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
W BOBAK Mikołaj
BRYŁA Rafał
3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 5:0
6   B NOWAK Łukasz
HOLCMAN Zbigniew
X STUDNICKA Anna
POCHOPIEŃ Michał
3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 6:0
7   A HOLCMAN Tomasz X STUDNICKA Anna 3:0 (11:1, 11:3, 11:2) 7:0
8   B SKRZYPIEC Dawid W BRYŁA Rafał 3:0 (11:7, 11:5, 12:10) 8:0
9   D NOWAK Łukasz Y POCHOPIEŃ Michał 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) 9:0
10   C SZEMIK Krzysztof Z BOBAK Mikołaj 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 10:0
11   A BIZOŃ Stefan Y POCHOPIEŃ Michał 3:2 (11:8, 8:11, 10:12, 11:3, 11:9) 11:0
12   C SZEMIK Krzysztof W BRYŁA Rafał 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 12:0
13   B SKRZYPIEC Dawid Z BOBAK Mikołaj 3:0 (11:9, 11:1, 11:7) 13:0
14   D NOWAK Łukasz X STUDNICKA Anna 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) 14:0
2019-12-06 17:00 46 „Power Rangers” Czarny Dunajec - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 5:9 tak
1   A WINIARSKI Adam W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 0:1
2   B PALENIK Jerzy X MOTYKA Janusz 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) 1:1
3   C PALARZ Jan Y WOJAS Wojciech 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) 2:1
4   D ZIÓŁKO Izaak Z MORAWETZ Krzysztof 2:3 (11:5, 8:11, 7:11, 12:10, 5:11) 2:2
5   A BODZIONY Grzegorz
BANDYK Katarzyna
W WOJAS Wojciech
MORAWETZ Krzysztof
0:3 (6:11, 3:11, 8:11) 2:3
6   B PSHENOV Viktor
PALENIK Jerzy
X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MOTYKA Janusz
2:3 (11:5, 10:12, 8:11, 11:4, 8:11) 2:4
7   A BODZIONY Grzegorz X MOTYKA Janusz 3:0 (12:10, 11:3, 11:7) 3:4
8   B PALENIK Jerzy W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1:3 (11:7, 8:11, 10:12, 10:12) 3:5
9   D ZIÓŁKO Izaak Y WOJAS Wojciech 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 4:5
10   C PALARZ Jan Z MORAWETZ Krzysztof 0:3 (4:11, 1:11, 5:11) 4:6
11   A BODZIONY Grzegorz Y WOJAS Wojciech 3:2 (11:3, 8:11, 10:12, 11:8, 11:5) 5:6
12   C WŁODEK Sławomir W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1:3 (8:11, 5:11, 11:7, 6:11) 5:7
13   B PSHENOV Viktor Z MORAWETZ Krzysztof 2:3 (11:3, 3:11, 11:2, 8:11, 14:16) 5:8
14   D BANDYK Katarzyna X MOTYKA Janusz 2:3 (11:7, 8:11, 11:7, 8:11, 10:12) 5:9
2019-12-07 14:00 47 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Unia” Naprawa 11:3 tak
1   A WCISŁO Patryk W KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1:3 (8:11, 11:9, 5:11, 7:11) 0:1
2   B MACIEJCZYK Paweł X MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1:3 (6:11, 9:11, 11:7, 7:11) 0:2
3   C GAŁUSZKA Paweł Y KOWALCZYK Marek 3:1 (6:11, 11:5, 11:5, 11:8) 1:2
4   D ZAJDA Bartłomiej Z TYMAŃSKI Radosław 3:0 (11:1, 11:7, 11:4) 2:2
5   A GAŁUSZKA Paweł
MACIEJCZYK Paweł
W KOŁODZIEJCZYK Mateusz
MOŻDŻEŃ Arkadiusz
3:0 (13:11, 12:10, 11:7) 3:2
6   B WCISŁO Patryk
ZAJDA Bartłomiej
X KOWALCZYK Marek
TYMAŃSKI Radosław
3:2 (11:9, 4:11, 11:9, 9:11, 11:9) 4:2
7   A WCISŁO Patryk X MOŻDŻEŃ Arkadiusz 0:3 (7:11, 10:12, 8:11) 4:3
8   B MACIEJCZYK Paweł W KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:1 (11:7, 11:9, 11:13, 11:6) 5:3
9   D ZAJDA Bartłomiej Y KOWALCZYK Marek 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 6:3
10   C GAŁUSZKA Paweł Z TYMAŃSKI Radosław 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 7:3
11   A WCISŁO Patryk Y KOWALCZYK Marek 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 8:3
12   C GAŁUSZKA Paweł W KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:1 (11:7, 8:11, 11:5, 11:6) 9:3
13   B MACIEJCZYK Paweł Z TYMAŃSKI Radosław 3:0 (11:3, 11:5, 11:5) 10:3
14   D ZAJDA Bartłomiej X MOŻDŻEŃ Arkadiusz 3:2 (11:7, 9:11, 11:7, 9:11, 13:11) 11:3
2019-12-06 18:00 48 KS „Gorce” Nowy Targ V - UKS „Tornado” Waksmund 2:12 tak
1   A CZYSZCZOŃ Robert W KOLASA Dawid 0:3 (3:11, 3:11, 4:11) 0:1
2   B KUROS Antoni X KOLASA Iwona 1:3 (3:11, 12:10, 6:11, 5:11) 0:2
3   C ŻÓŁTEK Daniel Y KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:7, 12:10, 11:1) 1:2
4   D KOWALCZYK Bartosz Z KUNKA Aleksandra 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) 1:3
5   A CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
W KOLASA Dawid
KAMIŃSKA Martyna
0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 1:4
6   B KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
X KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 1:5
7   A CZYSZCZOŃ Robert X KOLASA Iwona 0:3 (3:11, 5:11, 9:11) 1:6
8   B KUROS Antoni W KOLASA Dawid 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 1:7
9   D KOWALCZYK Bartosz Y KAMIŃSKA Martyna 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) 1:8
10   C ŻÓŁTEK Daniel Z KUNKA Aleksandra 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) 1:9
11   A CZYSZCZOŃ Robert Y KAMIŃSKA Martyna 2:3 (6:11, 11:9, 6:11, 11:9, 9:11) 1:10
12   C ŻÓŁTEK Daniel W KOLASA Dawid 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 1:11
13   B KUROS Antoni Z KUNKA Aleksandra 3:2 (10:12, 12:10, 11:13, 11:9, 19:17) 2:11
14   D KOWALCZYK Bartosz X KOLASA Iwona 0:3 (3:11, 6:11, 4:11) 2:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.