V liga rejon Nowy Targ => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2019-10-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-12-03 18:00 13 KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Gorce” Nowy Targ III 0:14 tak
1   A CZYSZCZOŃ Robert W LEŚNY Paweł 2:3 (13:11, 11:7, 7:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B KOWALCZYK Bartosz X MRUGAŁA Jan 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 0:2
3   C KUROS Antoni Y GNIADEK Piotr 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) 0:3
4   D ŻÓŁTEK Daniel Z JACHYMIAK Krzysztof 0:3 (9:11, 2:11, 7:11) 0:4
5   A CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
W GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 0:5
6   B KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
X JACHYMIAK Krzysztof
LEŚNY Paweł
0:3 (5:11, 7:11, 3:11) 0:6
7   A CZYSZCZOŃ Robert X MRUGAŁA Jan 0:3 (5:11, 8:11, 1:11) 0:7
8   B KOWALCZYK Bartosz W LEŚNY Paweł 0:3 (2:11, 7:11, 8:11) 0:8
9   D ŻÓŁTEK Daniel Y GNIADEK Piotr 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 0:9
10   C KUROS Antoni Z JACHYMIAK Krzysztof 0:3 (10:12, 9:11, 6:11) 0:10
11   A CZYSZCZOŃ Robert Y GNIADEK Piotr 0:3 (2:11, 2:11, 4:11) 0:11
12   C KUROS Antoni W LEŚNY Paweł 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 0:12
13   B KOWALCZYK Bartosz Z JACHYMIAK Krzysztof 0:3 (5:11, 4:11, 3:11) 0:13
14   D ŻÓŁTEK Daniel X MRUGAŁA Jan 0:3 (1:11, 4:11, 6:11) 0:14
2019-10-19 14:00 14 MKS „Skawa” Wadowice III - ULKS „Lachowice” II 6:8 tak
1   A MACIEJCZYK Paweł W KACHEL Jan 0:3 (4:11, 8:11, 6:11) 0:1
2   B KUBERA Dawid X GRAJNY Piotr 0:3 (3:11, 2:11, 7:11) 0:2
3   C WCISŁO Patryk Y KACHEL Piotr 3:2 (12:10, 11:9, 5:11, 7:11, 11:7) 1:2
4   D GAŁUSZKA Paweł Z BANAŚ Jan 3:1 (6:11, 11:9, 11:9, 11:6) 2:2
5   A GAŁUSZKA Paweł
MACIEJCZYK Paweł
W KACHEL Jan
BANAŚ Jan
0:3 (6:11, 7:11, 4:11) 2:3
6   B WCISŁO Patryk
KUBERA Dawid
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
3:1 (11:8, 7:11, 11:5, 11:7) 3:3
7   A MACIEJCZYK Paweł X GRAJNY Piotr 0:3 (2:11, 7:11, 4:11) 3:4
8   B KUBERA Dawid W KACHEL Jan 0:3 (2:11, 3:11, 2:11) 3:5
9   D GAŁUSZKA Paweł Y KACHEL Piotr 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 4:5
10   C WCISŁO Patryk Z BANAŚ Jan 3:2 (10:12, 2:11, 11:7, 11:8, 16:14) 5:5
11   A MACIEJCZYK Paweł Y KACHEL Piotr 3:0 (11:3, 13:11, 11:3) 6:5
12   C WCISŁO Patryk W KACHEL Jan 1:3 (11:3, 3:11, 10:12, 5:11) 6:6
13   B KUBERA Dawid Z BANAŚ Jan 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 6:7
14   D GAŁUSZKA Paweł X GRAJNY Piotr 2:3 (8:11, 4:11, 13:11, 11:9, 9:11) 6:8
2019-10-19 18:00 15 KS „Turbacz” Mszana Dolna - LKS „Victoria” Nidek 4:10 tak
1   A CAPUTA Henryk W BIZOŃ Stefan 1:3 (9:11, 8:11, 12:10, 8:11) 0:1
2   B ŁABĘCKI Jarosław X HOLCMAN Zbigniew 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 0:2
3   C KOWALCZYK Grzegorz Y NOWAK Łukasz 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) 0:3
4   D SURMA Mariusz Z SZEMIK Krzysztof 3:0 (11:8, 11:0, 11:4) 1:3
5   A CAPUTA Henryk
ŁABĘCKI Jarosław
W BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
0:3 (10:12, 6:11, 5:11) 1:4
6   B SURMA Mariusz
KOWALCZYK Grzegorz
X NOWAK Łukasz
HOLCMAN Zbigniew
1:3 (11:8, 8:11, 10:12, 6:11) 1:5
7   A CAPUTA Henryk X HOLCMAN Zbigniew 3:2 (6:11, 11:8, 11:7, 4:11, 11:8) 2:5
8   B ŁABĘCKI Jarosław W BIZOŃ Stefan 2:3 (8:11, 11:8, 8:11, 11:4, 9:11) 2:6
9   D SURMA Mariusz Y NOWAK Łukasz 3:1 (11:5, 10:12, 11:9, 11:4) 3:6
10   C KOWALCZYK Grzegorz Z SZEMIK Krzysztof 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) 3:7
11   A CAPUTA Henryk Y NOWAK Łukasz 1:3 (9:11, 5:11, 11:9, 3:11) 3:8
12   C KOWALCZYK Grzegorz W BIZOŃ Stefan 2:3 (12:10, 10:12, 14:12, 11:13, 8:11) 3:9
13   B ŁABĘCKI Jarosław Z SZEMIK Krzysztof 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 3:10
14   D SURMA Mariusz X HOLCMAN Zbigniew 3:1 (11:7, 11:5, 10:12, 11:6) 4:10
2019-10-21 18:00 16 KS „Gorce” Nowy Targ IV - „Power Rangers” Czarny Dunajec 3:11 tak
1   A LECH Maja W LITWIAK Tadeusz 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B MROCZKA Alicja X WŁODEK Sławomir 2:3 (6:11, 12:10, 11:9, 9:11, 9:11) 0:2
3   C KLAG Franciszek Y BANDYK Katarzyna 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) 0:3
4   D MARDUŁA Mateusz Z BODZIONY Grzegorz 1:3 (7:11, 12:10, 7:11, 9:11) 0:4
5   A MROCZKA Alicja
LECH Maja
W LITWIAK Tadeusz
WINIARSKI Mieszko
0:3 (3:11, 8:11, 7:11) 0:5
6   B KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
X BANDYK Katarzyna
WŁODEK Sławomir
2:3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:8, 12:14) 0:6
7   A LECH Maja X WŁODEK Sławomir 3:2 (7:11, 7:11, 11:4, 11:7, 11:5) 1:6
8   B MROCZKA Alicja W LITWIAK Tadeusz 0:3 (9:11, 2:11, 6:11) 1:7
9   D MARDUŁA Mateusz Y BANDYK Katarzyna 3:2 (9:11, 8:11, 12:10, 11:9, 11:7) 2:7
10   C KLAG Franciszek Z BODZIONY Grzegorz 0:3 (8:11, 10:12, 8:11) 2:8
11   A LECH Maja Y BANDYK Katarzyna 0:3 (2:11, 7:11, 5:11) 2:9
12   C PIETRUSZYŃSKA Natasza W LITWIAK Tadeusz 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 2:10
13   B MROCZKA Alicja Z WINIARSKI Mieszko 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) 3:10
14   D MARDUŁA Mateusz X WŁODEK Sławomir 1:3 (11:5, 1:11, 7:11, 5:11) 3:11
2019-10-18 19:00 17 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Unia” Naprawa 4:10 tak
1   A MORAWETZ Krzysztof W JĘDRAL Robert 2:3 (11:9, 9:11, 11:6, 8:11, 7:11) 0:1
2   B WOJAS Wojciech X KOŁODZIEJCZYK Mateusz 0:3 (2:11, 5:11, 7:11) 0:2
3   C MOTYKA Janusz Y MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1:3 (8:11, 6:11, 11:8, 4:11) 0:3
4   D STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Z TYMAŃSKI Radosław 3:0 (11:3, 11:8, 11:1) 1:3
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MORAWETZ Krzysztof
W JĘDRAL Robert
KOŁODZIEJCZYK Mateusz
1:3 (11:1, 3:11, 3:11, 6:11) 1:4
6   B MOTYKA Janusz
WOJAS Wojciech
X MOŻDŻEŃ Arkadiusz
TYMAŃSKI Radosław
0:3 (7:11, 9:11, 10:12) 1:5
7   A MORAWETZ Krzysztof X KOŁODZIEJCZYK Mateusz 2:3 (9:11, 11:8, 11:13, 11:4, 9:11) 1:6
8   B WOJAS Wojciech W JĘDRAL Robert 0:3 (4:11, 5:11, 3:11) 1:7
9   D STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Y MOŻDŻEŃ Arkadiusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:3) 2:7
10   C MOTYKA Janusz Z TYMAŃSKI Radosław 2:3 (6:11, 7:11, 11:6, 11:6, 7:11) 2:8
11   A MORAWETZ Krzysztof Y MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1:3 (8:11, 4:11, 11:7, 7:11) 2:9
12   C MOTYKA Janusz W JĘDRAL Robert 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 2:10
13   B WOJAS Wojciech Z TYMAŃSKI Radosław 3:2 (13:15, 11:8, 8:11, 11:7, 11:7) 3:10
14   D STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz X KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 4:10
2019-10-18 18:00 18 KTS „Victoria” Spytkowice III - UKS „Tornado” Waksmund WO:WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.