ULKS „Lachowice” II (M)
Klub: ULKS „Lachowice”
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lachowicach
Lachowice 392 i 232B
34-232 Lachowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Jan Banaś (tel. 509 352 460)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Mateusz Kachel (tel. 660 831 739)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2019-10-09 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - ULKS „Lachowice” II 0:14 (S) ⇑
2 5NT 1/2 2019-10-16 18:00 ULKS „Lachowice” II - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 11:3 (S) ⇑
3 5NT 1/3 2019-10-19 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - ULKS „Lachowice” II 6:8 (S) ⇑
4 5NT 1/4 2019-10-25 18:00 ULKS „Lachowice” II - KS „Gorce” Nowy Targ V 13:1 (S) ⇑
5 5NT 1/5 2019-11-08 17:00 KS „Unia” Naprawa - ULKS „Lachowice” II 4:10 (S) ⇑
6 5NT 1/6 2019-11-22 18:00 ULKS „Lachowice” II - UKS „Tornado” Waksmund 9:5 (S) ⇑
7 5NT 1/7 2019-11-29 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - ULKS „Lachowice” II 5:9 (S) ⇑
8 5NT 1/8 2019-12-06 18:00 ULKS „Lachowice” II - KS „Turbacz” Mszana Dolna 8:6 (S) ⇑
9 DPPM 1/1 2019-12-11 18:00 ULKS „Lachowice” II - „Witmar-Podwawelski” Kraków 0:4 (S) ⇓
10 5NT 1/9 2020-01-03 18:00 LKS „Victoria” Nidek - ULKS „Lachowice” II 13:1 (S) ⇓
11 5NT 1/10 2020-01-08 18:00 ULKS „Lachowice” II - „Power Rangers” Czarny Dunajec 8:6 (S) ⇑
12 5NT 1/11 2020-01-17 18:00 ULKS „Lachowice” II - KS „Gorce” Nowy Targ III 9:5 (S) ⇑
13 5NT 2/12 2020-02-21 18:00 ULKS „Lachowice” II - MKS „Skawa” Wadowice III 11:3 (S) ⇑
14 5NT 2/13 2020-03-06 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - ULKS „Lachowice” II  
15 5NT 2/14 2020-03-27 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - ULKS „Lachowice” II  
16 5NT 2/15 2020-04-18 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - ULKS „Lachowice” II  
17 5NT 2/16 2020-05-08 18:00 ULKS „Lachowice” II - LKS „Victoria” Nidek  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
1 (W) KTS „Victoria” Spytkowice III 3,5 3,5 3,5 3,5 14
2 (D) TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 2,5 2,5 3,5 2,5 11
3 (W) MKS „Skawa” Wadowice III 1,5 3,0 3,5 0,0 8
4 (D) KS „Gorce” Nowy Targ V 2,5 3,5 3,5 3,5 13
5 (W) KS „Unia” Naprawa 1,5 2,5 3,5 2,5 10
6 (D) UKS „Tornado” Waksmund 2,5 2,0 2,5 2,0 9
7 (W) KS „Gorce” Nowy Targ IV 1,5 2,0 3,5 2,0 9
8 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna 1,5 2,5 3,5 0,5 8
9 (D) „Witmar-Podwawelski” Kraków 0,0 0,0 0,0 0,0 0
10 (W) LKS „Victoria” Nidek 0,5 0,0 0,5 0,0 1
11 (D) „Power Rangers” Czarny Dunajec 1,5 2,0 3,5 1,0 8
12 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III 1,5 2,5 3,5 1,5 9
13 (D) MKS „Skawa” Wadowice III 1,5 3,5 3,5 2,5 11
Razem 22,0 29,5 38,0 21,5 111
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BANAŚ Jan 1967 M 4781 2019-09-02 135
2 GRAJNY Piotr 1968 M 4782 2019-09-02 125
3 KACHEL Jan 1970 M 4783 2019-09-02 130
4 KACHEL Piotr 1965 M 4785 2019-09-02 2117