„Power Rangers” Czarny Dunajec (M)
Klub: TS „Podhalański” Czarny Dunajec
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec
Józefa Piłsudskiego 2A
34-470 Czarny Dunajec
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Katarzyna Bandyk (tel. 513 870 493)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Janusz Komar (tel. 513 242 275)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2019-10-07 19:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Unia” Naprawa 8:6 (S) ⇑
2 5NT 1/2 2019-10-11 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - „Power Rangers” Czarny Dunajec 5:9 (S) ⇑
3 5NT 1/3 2019-10-21 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - „Power Rangers” Czarny Dunajec 3:11 (S) ⇑
4 5NT 1/4 2019-10-25 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Turbacz” Mszana Dolna 6:8 (S) ⇓
5 5NT 1/5 2019-11-09 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 11:3 (S) ⇓
6 5NT 1/6 2019-11-22 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ V 13:1 (S) ⇑
7 5NT 1/7 2019-11-29 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 3:11 (S) ⇑
8 5NT 1/8 2019-12-06 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 5:9 (S) ⇓
9 5NT 1/9 2020-01-03 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ III 7:7 (S) ⇔
10 5NT 1/10 2020-01-08 18:00 ULKS „Lachowice” II - „Power Rangers” Czarny Dunajec 8:6 (S) ⇓
11 5NT 1/11 2020-01-17 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - LKS „Victoria” Nidek 3:11 (S) ⇓
12 5NT 2/12 2020-02-25 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 12:2 (S) ⇓
13 5NT 2/13 2020-03-06 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - ULKS „Lachowice” II  
14 5NT 2/14 2020-03-27 18:00 LKS „Victoria” Nidek - „Power Rangers” Czarny Dunajec  
15 5NT 2/15 2020-04-17 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - MKS „Skawa” Wadowice III  
16 5NT 2/16 2020-05-09 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - „Power Rangers” Czarny Dunajec  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (D) KS „Unia” Naprawa 1,0 1,0 2,0 0,0 2,0 1,0 0,0   1,0   8
2 (W) UKS „Tornado” Waksmund 2,0 0,5 3,5     2,0 0,0   1,0   9
3 (W) KS „Gorce” Nowy Targ IV 2,5 2,0 3,5         0,5 2,5   11
4 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna 0,0 2,0 2,0   2,0       0,0   6
5 (W) MKS „Skawa” Wadowice III 0,0 0,0 1,0   2,0       0,0   3
6 (D) KS „Gorce” Nowy Targ V 2,0   1,5 3,5 1,5   2,0   2,5   13
7 (W) KTS „Victoria” Spytkowice III       3,5   2,0 2,5 0,5 2,5   11
8 (D) TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 0,0 2,0   1,0 1,0 0,0 0,0   0,0 1,0 5
9 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III 0,0 0,0   0,5 3,5 2,0     1,0   7
10 (W) ULKS „Lachowice” II 1,0 0,0     2,5 1,5 1,0       6
11 (D) LKS „Victoria” Nidek 0,0 0,0     2,5   0,0   0,5   3
12 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III 0,0 0,0     1,5   0,5       2
Razem 8,5 7,5 13,5 8,5 18,5 8,5 6,0 1,0 11,0 1,0 84
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BANDYK Katarzyna 1979 K brak 2601
2 BODZIONY Grzegorz 1994 M brak 295
3 LITWIAK Tadeusz 1975 M brak 2612
4 PALARZ Jan 1969 M brak 293
5 PALENIK Jerzy 1963 M brak 2634
6 PSHENOV Viktor 1986 M brak 2610
7 WINIARSKI Adam 1966 M brak 2618
8 WINIARSKI Mieszko 2004 M brak 2632
9 WŁODEK Sławomir 1975 M brak 2609
10 ZIÓŁKO Izaak 2005 M brak 1458