KS „Unia” Naprawa (M)
Klub: KS „Unia” Naprawa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Naprawie
Naprawa 378
Jordanów 34-240
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogusław Gwiżdż (tel. 693 562 318)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/2 2019-10-04 17:00 KS „Unia” Naprawa - LKS „Victoria” Nidek 2:12 (S) ⇓
2 5NT 1/1 2019-10-07 19:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Unia” Naprawa 8:6 (S) ⇓
3 5NT 1/3 2019-10-18 19:00 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Unia” Naprawa 4:10 (S) ⇑
4 5NT 1/4 2019-10-25 17:00 KS „Unia” Naprawa - KTS „Victoria” Spytkowice III 14:0 (S) ⇑
5 5NT 1/5 2019-11-08 17:00 KS „Unia” Naprawa - ULKS „Lachowice” II 4:10 (S) ⇓
6 5NT 1/6 2019-11-22 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Unia” Naprawa 9:5 (S) ⇓
7 5NT 1/7 2019-11-29 17:00 KS „Unia” Naprawa - KS „Gorce” Nowy Targ V 13:1 (S) ⇑
8 5NT 1/8 2019-12-07 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Unia” Naprawa 11:3 (S) ⇓
9 5NT 1/9 2020-01-10 18:00 KS „Unia” Naprawa - KS „Turbacz” Mszana Dolna 3:11 (S) ⇓
10 5NT 1/11 2020-01-17 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - KS „Unia” Naprawa WO:WO ↺
11 5NT 1/10 2020-01-23 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Unia” Naprawa 6:8 (S) ⇑
12 5NT 2/12 2020-02-21 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Unia” Naprawa  
13 5NT 2/13 2020-03-06 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Unia” Naprawa 6:8 (S) ⇑
14 5NT 2/14 2020-03-27 17:00 KS „Unia” Naprawa - KS „Gorce” Nowy Targ IV  
15 5NT 2/15 2020-04-17 17:00 KS „Unia” Naprawa - UKS „Tornado” Waksmund  
16 5NT 2/16 2020-05-08 17:00 KS „Unia” Naprawa - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) LKS „Victoria” Nidek 1,0 0,0 0,0   1,0 0,0 2
2 (W) „Power Rangers” Czarny Dunajec 3,5 0,5     1,5 0,5 6
3 (W) TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 3,5 2,5     2,5 1,5 10
4 (D) KTS „Victoria” Spytkowice III 3,5 3,5     3,5 3,5 14
5 (D) ULKS „Lachowice” II 0,0 2,0 0,0 0,0 2,0   4
6 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III 2,5 1,5   0,0 1,0   5
7 (D) KS „Gorce” Nowy Targ V 3,5 3,5   2,5 3,5   13
8 (W) MKS „Skawa” Wadowice III   1,0   0,0 2,0 0,0 3
9 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna   0,0 0,0   3,0 0,0 3
10 (W) UKS „Tornado” Waksmund             0
11 (W) KS „Gorce” Nowy Targ IV   3,5 0,5   3,5 0,5 8
13 (W) KTS „Victoria” Spytkowice III   2,5 0,5 1,5 3,5   8
Razem 17,5 20,5 1,0 4,0 27,0 6,0 76
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 JĘDRAL Robert 1971 M 9793 2019-09-26 2679
2 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982 M 9794 2019-09-26 2731
3 KOWALCZYK Bartosz 2007 M 9797 2019-09-26 2671
4 KOWALCZYK Marek 1982 M 9795 2019-09-26 2733
5 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990 M 9796 2019-09-26 2937
6 TYMAŃSKI Radosław 2007 M 9798 2019-09-26 2942