V liga rejon Nowy Targ => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2019-11-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-11-22 18:00 31 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Unia” Naprawa 9:5 tak
1   A KORCZAK Natasza W JĘDRAL Robert 0:3 (9:11, 9:11, 2:11) 0:1
2   B JACHYMIAK Krzysztof X KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:2 (11:2, 6:11, 7:11, 11:6, 15:13) 1:1
3   C MRUGAŁA Jan Y MOŻDŻEŃ Arkadiusz 3:2 (9:11, 10:12, 11:8, 11:5, 11:8) 2:1
4   D GNIADEK Piotr Z KOWALCZYK Marek 3:1 (9:11, 11:7, 13:11, 11:9) 3:1
5   A KORCZAK Natasza
JACHYMIAK Krzysztof
W JĘDRAL Robert
KOŁODZIEJCZYK Mateusz
1:3 (7:11, 11:3, 7:11, 6:11) 3:2
6   B GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
X KOWALCZYK Marek
MOŻDŻEŃ Arkadiusz
3:0 (12:10, 11:7, 11:5) 4:2
7   A KORCZAK Natasza X KOŁODZIEJCZYK Mateusz 2:3 (6:11, 15:13, 8:11, 11:7, 11:13) 4:3
8   B JACHYMIAK Krzysztof W JĘDRAL Robert 3:2 (11:9, 11:9, 9:11, 8:11, 11:7) 5:3
9   D GNIADEK Piotr Y MOŻDŻEŃ Arkadiusz 3:0 (11:5, 13:11, 11:5) 6:3
10   C MRUGAŁA Jan Z KOWALCZYK Marek 3:1 (5:11, 11:7, 11:6, 11:7) 7:3
11   A KORCZAK Natasza Y MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1:3 (9:11, 5:11, 11:7, 7:11) 7:4
12   C MRUGAŁA Jan W JĘDRAL Robert 2:3 (11:3, 3:11, 11:8, 9:11, 9:11) 7:5
13   B JACHYMIAK Krzysztof Z KOWALCZYK Marek 3:0 (11:1, 11:9, 12:10) 8:5
14   D GNIADEK Piotr X KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:1 (7:11, 11:9, 11:5, 11:6) 9:5
2019-11-22 18:00 32 ULKS „Lachowice” II - UKS „Tornado” Waksmund 9:5 tak
1   A KACHEL Jan W KOLASA Dawid 3:0 (11:6, 11:2, 12:10) 1:0
2   B GRAJNY Piotr X KOLASA Iwona 3:0 (11:7, 12:10, 11:7) 2:0
3   C KACHEL Piotr Y KUNKA Aleksandra 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 3:0
4   D BANAŚ Jan Z KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:6, 11:4, 11:3) 4:0
5   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W KOLASA Dawid
KAMIŃSKA Martyna
3:0 (11:9, 12:10, 11:4) 5:0
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
X KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 7:11) 5:1
7   A KACHEL Jan X KOLASA Iwona 2:3 (11:8, 11:7, 9:11, 9:11, 8:11) 5:2
8   B GRAJNY Piotr W KOLASA Dawid 2:3 (11:8, 9:11, 2:11, 11:6, 2:11) 5:3
9   D BANAŚ Jan Y KUNKA Aleksandra 3:0 (11:7, 11:9, 11:4) 6:3
10   C KACHEL Piotr Z KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 7:3
11   A KACHEL Jan Y KUNKA Aleksandra 3:0 (11:4, 20:18, 11:4) 8:3
12   C KACHEL Piotr W KOLASA Dawid 1:3 (6:11, 2:11, 12:10, 8:11) 8:4
13   B GRAJNY Piotr Z KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 9:4
14   D BANAŚ Jan X KOLASA Iwona 1:3 (12:10, 7:11, 7:11, 6:11) 9:5
2019-11-22 18:00 33 LKS „Victoria” Nidek - MKS „Skawa” Wadowice III 11:3 tak
1   A NOWAK Łukasz W KRUPA Cezary 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 0:1
2   B BIZOŃ Stefan X GAŁUSZKA Paweł 3:2 (11:8, 9:11, 12:10, 7:11, 11:6) 1:1
3   C HOLCMAN Zbigniew Y MACIEJCZYK Paweł 3:1 (11:7, 10:12, 11:9, 11:8) 2:1
4   D SZEMIK Krzysztof Z ZAJDA Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:3, 11:7) 3:1
5   A NOWAK Łukasz
HOLCMAN Zbigniew
W ZAJDA Bartłomiej
KRUPA Cezary
3:1 (11:8, 11:8, 5:11, 11:7) 4:1
6   B BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
X GAŁUSZKA Paweł
MACIEJCZYK Paweł
3:2 (9:11, 12:10, 9:11, 11:3, 11:3) 5:1
7   A NOWAK Łukasz X GAŁUSZKA Paweł 3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:6) 6:1
8   B BIZOŃ Stefan W KRUPA Cezary 2:3 (9:11, 5:11, 11:7, 12:10, 8:11) 6:2
9   D SZEMIK Krzysztof Y MACIEJCZYK Paweł 1:3 (12:10, 12:14, 10:12, 9:11) 6:3
10   C HOLCMAN Zbigniew Z ZAJDA Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:3, 11:3) 7:3
11   A NOWAK Łukasz Y MACIEJCZYK Paweł 3:0 (13:11, 11:3, 11:3) 8:3
12   C HOLCMAN Zbigniew W KRUPA Cezary 3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 12:14, 11:3) 9:3
13   B SKRZYPIEC Dawid Z ZAJDA Bartłomiej 3:1 (11:6, 12:14, 11:3, 11:9) 10:3
14   D SZEMIK Krzysztof X GAŁUSZKA Paweł 3:1 (11:3, 8:11, 11:4, 11:6) 11:3
2019-11-22 17:00 34 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ V 13:1 tak
1   A PALARZ Jan W KUROS Antoni 3:0 (11:3, 11:1, 11:9) 1:0
2   B WINIARSKI Adam X KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:1, 11:5, 11:4) 2:0
3   C WŁODEK Sławomir Y ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) 3:0
4   D BANDYK Katarzyna Z CZYSZCZOŃ Robert 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 4:0
5   A PALARZ Jan
PALENIK Jerzy
W KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
3:0 (12:10, 11:8, 11:7) 5:0
6   B WŁODEK Sławomir
LITWIAK Tadeusz
X CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 6:0
7   A PALARZ Jan X KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:4, 11:2, 11:2) 7:0
8   B WINIARSKI Adam W KUROS Antoni 3:0 (11:4, 12:10, 11:8) 8:0
9   D BANDYK Katarzyna Y ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 9:0
10   C WŁODEK Sławomir Z CZYSZCZOŃ Robert 3:1 (11:8, 12:14, 11:5, 14:12) 10:0
11   A PALARZ Jan Y ŻÓŁTEK Daniel 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:4) 11:0
12   C PALENIK Jerzy W KUROS Antoni 3:2 (10:12, 11:5, 6:11, 12:10, 11:7) 12:0
13   B WINIARSKI Adam Z CZYSZCZOŃ Robert 1:3 (8:11, 11:3, 8:11, 9:11) 12:1
14   D LITWIAK Tadeusz X KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) 13:1
2019-10-26 11:00 35 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KTS „Victoria” Spytkowice III 13:1 tak
1   A LECH Maja W STUDNICKA Anna 3:1 (11:6, 6:11, 11:6, 11:5) 1:0
2   B MROCZKA Alicja X BRYŁA Rafał 3:2 (8:11, 8:11, 11:6, 11:7, 11:8) 2:0
3   C MARDUŁA Mateusz Y BOBAK Mikołaj 3:1 (11:4, 11:8, 8:11, 11:2) 3:0
4   D KLAG Franciszek Z PLACEK Dominik 3:0 (11:4, 11:8, 11:4) 4:0
5   A MROCZKA Alicja
LECH Maja
W STUDNICKA Anna
BRYŁA Rafał
3:0 (11:5, 11:8, 11:3) 5:0
6   B KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
X BOBAK Mikołaj
PLACEK Dominik
3:0 (11:4, 11:5, 11:7) 6:0
7   A LECH Maja X BRYŁA Rafał 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 7:0
8   B MROCZKA Alicja W STUDNICKA Anna 0:3 (9:11, 6:11, 3:11) 7:1
9   D PIETRUSZYŃSKA Natasza Y BOBAK Mikołaj 3:1 (11:5, 15:13, 6:11, 11:8) 8:1
10   C MARDUŁA Mateusz Z PLACEK Dominik 3:0 (11:1, 11:1, 11:2) 9:1
11   A LECH Maja Y BOBAK Mikołaj 3:0 (11:1, 11:1, 11:4) 10:1
12   C MARDUŁA Mateusz W STUDNICKA Anna 3:1 (6:11, 11:6, 11:8, 11:6) 11:1
13   B MROCZKA Alicja Z PLACEK Dominik 3:0 (11:3, 11:2, 11:4) 12:1
14   D PIETRUSZYŃSKA Natasza X BRYŁA Rafał 3:1 (14:12, 12:10, 7:11, 11:7) 13:1
2019-11-23 18:00 36 KS „Turbacz” Mszana Dolna - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 13:1 tak
1   A KOWALCZYK Grzegorz W MORAWETZ Krzysztof 3:1 (11:7, 11:9, 4:11, 11:9) 1:0
2   B GODAWSKI Dariusz X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1:3 (11:6, 3:11, 5:11, 4:11) 1:1
3   C CAPUTA Henryk Y ORLIKOWSKI Sebastian 3:0 (11:9, 13:11, 11:9) 2:1
4   D PITALA Stanisław Z WOJAS Wojciech 3:0 (11:4, 11:8, 11:4) 3:1
5   A KOWALCZYK Grzegorz
GODAWSKI Dariusz
W WOJAS Wojciech
MORAWETZ Krzysztof
3:0 (11:8, 11:8, 12:10) 4:1
6   B CAPUTA Henryk
PITALA Stanisław
X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
ORLIKOWSKI Sebastian
3:1 (6:11, 13:11, 14:12, 11:4) 5:1
7   A KOWALCZYK Grzegorz X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 3:2 (9:11, 13:11, 7:11, 11:8, 11:5) 6:1
8   B SURMA Mariusz W MORAWETZ Krzysztof 3:0 (11:2, 11:8, 11:4) 7:1
9   D PITALA Stanisław Y ORLIKOWSKI Sebastian 3:0 (11:6, 11:7, 11:1) 8:1
10   C CAPUTA Henryk Z WOJAS Wojciech 3:0 (11:8, 11:3, 11:9) 9:1
11   A KOWALCZYK Grzegorz Y ORLIKOWSKI Sebastian 3:0 (15:13, 11:6, 11:7) 10:1
12   C CAPUTA Henryk W MORAWETZ Krzysztof 3:0 (11:9, 11:6, 11:2) 11:1
13   B SURMA Mariusz Z WOJAS Wojciech 3:0 (11:7, 11:7, 11:3) 12:1
14   D PITALA Stanisław X MOTYKA Janusz 3:0 (11:7, 11:1, 11:8) 13:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.