V liga rejon Nowy Targ => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2020-01-03
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-03 17:00 49 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ III 7:7 tak
1   A PSHENOV Viktor W MRUGAŁA Jan 2:3 (8:11, 11:8, 9:11, 11:9, 4:11) 0:1
2   B BODZIONY Grzegorz X GNIADEK Piotr 0:3 (7:11, 1:11, 7:11) 0:2
3   C WŁODEK Sławomir Y LEŚNY Paweł 3:2 (9:11, 11:4, 11:5, 10:12, 11:9) 1:2
4   D PALENIK Jerzy Z JACHYMIAK Krzysztof 3:2 (10:12, 9:11, 11:6, 11:2, 11:8) 2:2
5   A BODZIONY Grzegorz
BANDYK Katarzyna
W JACHYMIAK Krzysztof
GNIADEK Piotr
0:3 (5:11, 7:11, 5:11) 2:3
6   B PALARZ Jan
PALENIK Jerzy
X MRUGAŁA Jan
LEŚNY Paweł
3:0 (12:10, 11:8, 11:2) 3:3
7   A PSHENOV Viktor X GNIADEK Piotr 3:2 (10:12, 11:2, 11:8, 6:11, 11:8) 4:3
8   B BODZIONY Grzegorz W MRUGAŁA Jan 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 4:4
9   D PALENIK Jerzy Y LEŚNY Paweł 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) 5:4
10   C WŁODEK Sławomir Z JACHYMIAK Krzysztof 1:3 (9:11, 5:11, 14:12, 11:13) 5:5
11   A PSHENOV Viktor Y LEŚNY Paweł 3:0 (11:5, 11:7, 11:3) 6:5
12   C PALARZ Jan W MRUGAŁA Jan 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 6:6
13   B BODZIONY Grzegorz Z JACHYMIAK Krzysztof 2:3 (11:9, 8:11, 14:12, 5:11, 9:11) 6:7
14   D PALENIK Jerzy X GNIADEK Piotr 3:2 (11:5, 11:8, 7:11, 5:11, 11:9) 7:7
2020-01-03 18:00 50 LKS „Victoria” Nidek - ULKS „Lachowice” II 13:1 tak
1   A HOLCMAN Tomasz W GRAJNY Piotr 3:2 (8:11, 11:4, 11:6, 9:11, 11:8) 1:0
2   B HOLCMAN Zbigniew X BANAŚ Jan 3:0 (11:4, 11:3, 16:14) 2:0
3   C SZEMIK Krzysztof Y KACHEL Jan 3:1 (14:12, 11:8, 7:11, 11:9) 3:0
4   D NOWAK Łukasz Z KACHEL Piotr 3:1 (5:11, 11:8, 11:8, 11:7) 4:0
5   A BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
W KACHEL Jan
BANAŚ Jan
2:3 (11:9, 7:11, 11:6, 3:11, 3:11) 4:1
6   B NOWAK Łukasz
HOLCMAN Zbigniew
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
3:2 (7:11, 11:7, 11:8, 9:11, 13:11) 5:1
7   A HOLCMAN Tomasz X BANAŚ Jan 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 6:1
8   B HOLCMAN Zbigniew W GRAJNY Piotr 3:2 (11:8, 10:12, 14:12, 8:11, 11:6) 7:1
9   D NOWAK Łukasz Y KACHEL Jan 3:0 (11:8, 12:10, 11:1) 8:1
10   C SZEMIK Krzysztof Z KACHEL Piotr 3:0 (11:2, 11:6, 11:6) 9:1
11   A HOLCMAN Tomasz Y KACHEL Jan 3:2 (6:11, 11:6, 7:11, 11:8, 11:4) 10:1
12   C SZEMIK Krzysztof W GRAJNY Piotr 3:2 (7:11, 11:6, 9:11, 11:5, 11:7) 11:1
13   B HOLCMAN Zbigniew Z KACHEL Piotr 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) 12:1
14   D NOWAK Łukasz X BANAŚ Jan 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 13:1
2020-01-03 18:00 51 UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ IV 8:6 tak
1   A KOLASA Dawid W MARDUŁA Mateusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 1:0
2   B KOLASA Iwona X LECH Maja 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 2:0
3   C KAMIŃSKA Martyna Y MROCZKA Alicja 3:1 (9:11, 11:8, 11:5, 11:5) 3:0
4   D KUNKA Aleksandra Z PIETRUSZYŃSKA Natasza 0:3 (2:11, 5:11, 7:11) 3:1
5   A KOLASA Dawid
KAMIŃSKA Martyna
W KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 4:1
6   B KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
X MROCZKA Alicja
LECH Maja
1:3 (5:11, 11:6, 6:11, 7:11) 4:2
7   A KOLASA Dawid X LECH Maja 3:1 (11:5, 10:12, 11:8, 11:7) 5:2
8   B KOLASA Iwona W MARDUŁA Mateusz 3:2 (10:12, 11:8, 10:12, 12:10, 14:12) 6:2
9   D KUNKA Aleksandra Y MROCZKA Alicja 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 5:11) 6:3
10   C KAMIŃSKA Martyna Z PIETRUSZYŃSKA Natasza 0:3 (4:11, 9:11, 7:11) 6:4
11   A KOLASA Dawid Y MROCZKA Alicja 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 7:4
12   C KAMIŃSKA Martyna W MARDUŁA Mateusz 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 7:5
13   B KOLASA Iwona Z KLAG Franciszek 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:4) 8:5
14   D KUNKA Aleksandra X LECH Maja 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 8:6
2020-01-10 18:00 52 KS „Unia” Naprawa - KS „Turbacz” Mszana Dolna 3:11 tak
1   A KOŁODZIEJCZYK Mateusz W CAPUTA Henryk 2:3 (7:11, 14:12, 11:9, 6:11, 8:11) 0:1
2   B MOŻDŻEŃ Arkadiusz X KOWALCZYK Grzegorz 3:0 (11:7, 11:3, 11:7) 1:1
3   C TYMAŃSKI Radosław Y SURMA Mariusz 1:3 (9:11, 11:6, 5:11, 5:11) 1:2
4   D KOWALCZYK Bartosz Z PITALA Stanisław 0:3 (8:11, 3:11, 8:11) 1:3
5   A KOŁODZIEJCZYK Mateusz
MOŻDŻEŃ Arkadiusz
W CAPUTA Henryk
SURMA Mariusz
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 1:4
6   B KOWALCZYK Bartosz
TYMAŃSKI Radosław
X KOWALCZYK Grzegorz
GODAWSKI Dariusz
0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 1:5
7   A KOŁODZIEJCZYK Mateusz X KOWALCZYK Grzegorz 2:3 (10:12, 11:3, 10:12, 11:7, 8:11) 1:6
8   B MOŻDŻEŃ Arkadiusz W CAPUTA Henryk 3:2 (12:14, 11:6, 11:9, 9:11, 11:2) 2:6
9   D KOWALCZYK Bartosz Y SURMA Mariusz 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 2:7
10   C TYMAŃSKI Radosław Z PITALA Stanisław 0:3 (5:11, 11:13, 10:12) 2:8
11   A KOŁODZIEJCZYK Mateusz Y SURMA Mariusz 0:3 (6:11, 2:11, 3:11) 2:9
12   C TYMAŃSKI Radosław W CAPUTA Henryk 0:3 (4:11, 3:11, 7:11) 2:10
13   B MOŻDŻEŃ Arkadiusz Z PITALA Stanisław 3:2 (11:8, 8:11, 11:8, 6:11, 11:5) 3:10
14   D KOWALCZYK Bartosz X KOWALCZYK Grzegorz 0:3 (6:11, 6:11, 12:14) 3:11
2020-01-14 18:30 53 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - MKS „Skawa” Wadowice III 7:7 tak
1   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz W ZAJDA Bartłomiej 3:1 (11:7, 10:12, 11:9, 11:8) 1:0
2   B MOTYKA Janusz X GAŁUSZKA Paweł 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 1:1
3   C WOJAS Wojciech Y WCISŁO Patryk 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 5:11) 1:2
4   D MORAWETZ Krzysztof Z MACIEJCZYK Paweł 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 2:2
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MOTYKA Janusz
W WCISŁO Patryk
ZAJDA Bartłomiej
3:2 (7:11, 13:11, 9:11, 18:16, 12:10) 3:2
6   B WOJAS Wojciech
MORAWETZ Krzysztof
X GAŁUSZKA Paweł
MACIEJCZYK Paweł
1:3 (4:11, 6:11, 12:10, 8:11) 3:3
7   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz X GAŁUSZKA Paweł 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 4:3
8   B MOTYKA Janusz W ZAJDA Bartłomiej 0:3 (3:11, 8:11, 8:11) 4:4
9   D MORAWETZ Krzysztof Y WCISŁO Patryk 2:3 (11:7, 7:11, 6:11, 13:11, 9:11) 4:5
10   C WOJAS Wojciech Z MACIEJCZYK Paweł 1:3 (11:9, 9:11, 5:11, 5:11) 4:6
11   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Y WCISŁO Patryk 3:0 (11:8, 12:10, 11:9) 5:6
12   C WOJAS Wojciech W ZAJDA Bartłomiej 3:2 (12:10, 9:11, 13:11, 6:11, 12:10) 6:6
13   B MOTYKA Janusz Z MACIEJCZYK Paweł 3:1 (9:11, 11:7, 11:9, 14:12) 7:6
14   D MORAWETZ Krzysztof X GAŁUSZKA Paweł 2:3 (4:11, 8:11, 11:9, 11:9, 9:11) 7:7
2019-10-26 13:00 54 KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Gorce” Nowy Targ V 5:9 tak
1   A STUDNICKA Anna W KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:6, 11:2, 11:8) 1:0
2   B BRYŁA Rafał X KUROS Antoni 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 2:0
3   C BOBAK Mikołaj Y ŻÓŁTEK Daniel 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 2:1
4   D PLACEK Dominik Z CZYSZCZOŃ Robert 0:3 (7:11, 2:11, 11:13) 2:2
5   A STUDNICKA Anna
BOBAK Mikołaj
W KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 2:3
6   B BRYŁA Rafał
PLACEK Dominik
X CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 2:4
7   A STUDNICKA Anna X KUROS Antoni 3:2 (11:7, 6:11, 8:11, 11:8, 12:10) 3:4
8   B BRYŁA Rafał W KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) 4:4
9   D PLACEK Dominik Y ŻÓŁTEK Daniel 0:3 (3:11, 7:11, 6:11) 4:5
10   C BOBAK Mikołaj Z CZYSZCZOŃ Robert 2:3 (9:11, 8:11, 11:8, 11:8, 5:11) 4:6
11   A STUDNICKA Anna Y ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 5:6
12   C BOBAK Mikołaj W KOWALCZYK Bartosz 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 5:7
13   B BRYŁA Rafał Z CZYSZCZOŃ Robert 2:3 (11:8, 6:11, 7:11, 11:6, 6:11) 5:8
14   D PLACEK Dominik X KUROS Antoni 0:3 (2:11, 2:11, 2:11) 5:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.