V liga rejon Nowy Targ => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2019-11-29
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-12-21 16:00 37 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Gorce” Nowy Targ III 6:8 tak
1   A GODAWSKI Dariusz W MRUGAŁA Jan 0:3 (6:11, 10:12, 8:11) 0:1
2   B KOWALCZYK Grzegorz X JACHYMIAK Krzysztof 1:3 (11:9, 5:11, 5:11, 9:11) 0:2
3   C SURMA Mariusz Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) 1:2
4   D PITALA Stanisław Z LEŚNY Paweł 1:3 (9:11, 11:5, 6:11, 9:11) 1:3
5   A PITALA Stanisław
SURMA Mariusz
W JACHYMIAK Krzysztof
GNIADEK Piotr
0:3 (9:11, 6:11, 12:14) 1:4
6   B KOWALCZYK Grzegorz
GODAWSKI Dariusz
X MRUGAŁA Jan
LEŚNY Paweł
3:2 (11:6, 6:11, 11:8, 8:11, 11:9) 2:4
7   A GODAWSKI Dariusz X JACHYMIAK Krzysztof 1:3 (6:11, 11:6, 6:11, 9:11) 2:5
8   B KOWALCZYK Grzegorz W MRUGAŁA Jan 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 8:11) 2:6
9   D PITALA Stanisław Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 3:6
10   C SURMA Mariusz Z LEŚNY Paweł 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 4:6
11   A GODAWSKI Dariusz Y GNIADEK Piotr 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 4:7
12   C SURMA Mariusz W MRUGAŁA Jan 3:0 (11:6, 11:3, 11:4) 5:7
13   B KOWALCZYK Grzegorz Z LEŚNY Paweł 2:3 (11:8, 7:11, 8:11, 11:9, 8:11) 5:8
14   D PITALA Stanisław X JACHYMIAK Krzysztof 3:1 (13:11, 11:7, 6:11, 12:10) 6:8
2019-11-29 18:00 38 KS „Gorce” Nowy Targ IV - ULKS „Lachowice” II 5:9 tak
1   A LECH Maja W BANAŚ Jan 3:2 (11:7, 11:7, 7:11, 7:11, 14:12) 1:0
2   B MROCZKA Alicja X KACHEL Jan 0:3 (3:11, 8:11, 13:15) 1:1
3   C MARDUŁA Mateusz Y GRAJNY Piotr 3:1 (5:11, 11:6, 11:7, 12:10) 2:1
4   D KLAG Franciszek Z KACHEL Piotr 1:3 (4:11, 11:9, 9:11, 7:11) 2:2
5   A MROCZKA Alicja
LECH Maja
W KACHEL Jan
BANAŚ Jan
1:3 (11:7, 11:13, 1:11, 8:11) 2:3
6   B KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
3:2 (5:11, 11:7, 3:11, 11:7, 12:10) 3:3
7   A LECH Maja X KACHEL Jan 0:3 (11:13, 6:11, 7:11) 3:4
8   B MROCZKA Alicja W BANAŚ Jan 0:3 (4:11, 6:11, 3:11) 3:5
9   D KLAG Franciszek Y GRAJNY Piotr 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) 3:6
10   C MARDUŁA Mateusz Z KACHEL Piotr 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:8) 4:6
11   A LECH Maja Y GRAJNY Piotr 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 4:7
12   C MARDUŁA Mateusz W BANAŚ Jan 3:2 (11:9, 9:11, 9:11, 11:9, 11:6) 5:7
13   B MROCZKA Alicja Z KACHEL Piotr 1:3 (3:11, 11:9, 10:12, 5:11) 5:8
14   D KLAG Franciszek X KACHEL Jan 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) 5:9
2019-11-29 18:00 39 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - LKS „Victoria” Nidek 0:14 tak
1   A MORAWETZ Krzysztof W BIZOŃ Stefan 0:3 (8:11, 8:11, 3:11) 0:1
2   B WOJAS Wojciech X SZEMIK Krzysztof 1:3 (11:6, 4:11, 8:11, 8:11) 0:2
3   C STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Y HOLCMAN Zbigniew 2:3 (11:8, 11:9, 10:12, 7:11, 9:11) 0:3
4   D MOTYKA Janusz Z NOWAK Łukasz 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) 0:4
5   A WOJAS Wojciech
MORAWETZ Krzysztof
W BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
2:3 (3:11, 11:6, 6:11, 12:10, 7:11) 0:5
6   B STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
ORLIKOWSKI Sebastian
X NOWAK Łukasz
HOLCMAN Zbigniew
2:3 (13:15, 11:8, 11:8, 5:11, 8:11) 0:6
7   A MORAWETZ Krzysztof X SZEMIK Krzysztof 0:3 (8:11, 10:12, 3:11) 0:7
8   B WOJAS Wojciech W BIZOŃ Stefan 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 3:11) 0:8
9   D MOTYKA Janusz Y HOLCMAN Zbigniew 0:3 (5:11, 3:11, 3:11) 0:9
10   C STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Z NOWAK Łukasz 0:3 (10:12, 11:13, 7:11) 0:10
11   A MORAWETZ Krzysztof Y HOLCMAN Zbigniew 1:3 (3:11, 2:11, 11:9, 5:11) 0:11
12   C STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz W BIZOŃ Stefan 2:3 (5:11, 5:11, 11:5, 11:5, 5:11) 0:12
13   B WOJAS Wojciech Z NOWAK Łukasz 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 0:13
14   D MOTYKA Janusz X SZEMIK Krzysztof 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) 0:14
2019-11-29 18:00 40 KTS „Victoria” Spytkowice III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 3:11 tak
1   A STUDNICKA Anna W PALARZ Jan 0:3 (7:11, 4:11, 7:11) 0:1
2   B BOBAK Mikołaj X PSHENOV Viktor 0:3 (1:11, 3:11, 9:11) 0:2
3   C BRYŁA Rafał Y WŁODEK Sławomir 1:3 (9:11, 11:6, 7:11, 14:16) 0:3
4   D PLACEK Dominik Z WINIARSKI Adam 0:3 (3:11, 2:11, 4:11) 0:4
5   A STUDNICKA Anna
BRYŁA Rafał
W PALARZ Jan
WŁODEK Sławomir
0:3 (4:11, 6:11, 14:16) 0:5
6   B BOBAK Mikołaj
PLACEK Dominik
X WINIARSKI Adam
WINIARSKI Mieszko
0:3 (3:11, 12:14, 9:11) 0:6
7   A STUDNICKA Anna X PSHENOV Viktor 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:9) 1:6
8   B BOBAK Mikołaj W PALARZ Jan 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) 1:7
9   D KORNAŚ Karol Y WŁODEK Sławomir 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) 1:8
10   C BRYŁA Rafał Z WINIARSKI Adam 2:3 (11:8, 9:11, 9:11, 12:10, 5:11) 1:9
11   A STUDNICKA Anna Y WŁODEK Sławomir 3:1 (12:10, 11:5, 5:11, 11:7) 2:9
12   C BRYŁA Rafał W PALARZ Jan 1:3 (12:14, 11:6, 4:11, 8:11) 2:10
13   B BOBAK Mikołaj Z WINIARSKI Mieszko 3:1 (11:6, 6:11, 11:3, 11:7) 3:10
14   D KORNAŚ Karol X PSHENOV Viktor 0:3 (1:11, 1:11, 5:11) 3:11
2019-12-03 18:00 41 UKS „Tornado” Waksmund - MKS „Skawa” Wadowice III 5:9 tak
1   A KOLASA Dawid W WCISŁO Patryk 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) 1:0
2   B KOLASA Iwona X GAŁUSZKA Paweł 2:3 (9:11, 11:9, 11:7, 8:11, 5:11) 1:1
3   C KAMIŃSKA Martyna Y MACIEJCZYK Paweł 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 4:11) 1:2
4   D KUNKA Aleksandra Z ZAJDA Bartłomiej 3:2 (11:6, 8:11, 12:10, 2:11, 11:5) 2:2
5   A KOLASA Dawid
KAMIŃSKA Martyna
W WCISŁO Patryk
ZAJDA Bartłomiej
2:3 (11:7, 5:11, 11:5, 6:11, 9:11) 2:3
6   B KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
X GAŁUSZKA Paweł
MACIEJCZYK Paweł
0:3 (11:13, 9:11, 6:11) 2:4
7   A KOLASA Dawid X GAŁUSZKA Paweł 2:3 (7:11, 11:5, 12:10, 8:11, 10:12) 2:5
8   B KOLASA Iwona W WCISŁO Patryk 3:2 (7:11, 7:11, 12:10, 11:5, 11:7) 3:5
9   D KUNKA Aleksandra Y MACIEJCZYK Paweł 1:3 (10:12, 11:7, 7:11, 8:11) 3:6
10   C KAMIŃSKA Martyna Z ZAJDA Bartłomiej 0:3 (9:11, 9:11, 3:11) 3:7
11   A KOLASA Dawid Y MACIEJCZYK Paweł 3:2 (11:9, 6:11, 12:10, 9:11, 11:9) 4:7
12   C KAMIŃSKA Martyna W WCISŁO Patryk 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 4:8
13   B KOLASA Iwona Z ZAJDA Bartłomiej 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:6) 5:8
14   D KUNKA Aleksandra X GAŁUSZKA Paweł 1:3 (7:11, 11:8, 10:12, 3:11) 5:9
2019-11-29 17:00 42 KS „Unia” Naprawa - KS „Gorce” Nowy Targ V 13:1 tak
1   A KOŁODZIEJCZYK Mateusz W KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:4, 11:1, 11:4) 1:0
2   B JĘDRAL Robert X KUROS Antoni 3:0 (11:8, 11:2, 11:9) 2:0
3   C MOŻDŻEŃ Arkadiusz Y ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 3:0
4   D KOWALCZYK Marek Z CZYSZCZOŃ Robert 2:3 (11:5, 9:11, 8:11, 11:8, 8:11) 3:1
5   A JĘDRAL Robert
KOŁODZIEJCZYK Mateusz
W KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
3:1 (11:5, 12:10, 9:11, 11:4) 4:1
6   B KOWALCZYK Marek
MOŻDŻEŃ Arkadiusz
X CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
3:0 (11:5, 11:7, 11:3) 5:1
7   A KOŁODZIEJCZYK Mateusz X KUROS Antoni 3:1 (11:6, 11:7, 11:13, 11:5) 6:1
8   B JĘDRAL Robert W KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:5, 11:2, 11:3) 7:1
9   D KOWALCZYK Marek Y ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) 8:1
10   C MOŻDŻEŃ Arkadiusz Z CZYSZCZOŃ Robert 3:0 (11:5, 11:2, 11:8) 9:1
11   A KOŁODZIEJCZYK Mateusz Y ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (11:6, 11:2, 11:5) 10:1
12   C MOŻDŻEŃ Arkadiusz W KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:4, 11:3, 11:4) 11:1
13   B JĘDRAL Robert Z CZYSZCZOŃ Robert 3:1 (11:7, 7:11, 11:5, 11:6) 12:1
14   D KOWALCZYK Marek X KUROS Antoni 3:2 (11:4, 10:12, 11:4, 9:11, 11:5) 13:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.