MKS „Skawa” Wadowice III (M)
Klub: MKS „Skawa” Wadowice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. 12 Pułku Piechoty Ziemi Wadowickiej w Jaroszowicach
Jaroszowice 88
34-100 Wadowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Dariusz Bielański (tel. 502 119 535)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2019-09-28 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Turbacz” Mszana Dolna 3:11 (S) ⇓
2 5NT 1/2 2019-10-17 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - MKS „Skawa” Wadowice III 10:4 (S) ⇓
3 5NT 1/3 2019-10-19 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - ULKS „Lachowice” II 6:8 (S) ⇓
4 5NT 1/11 2019-10-26 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - MKS „Skawa” Wadowice III 4:10 (S) ⇑
5 5NT 1/5 2019-11-09 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 11:3 (S) ⇑
6 5NT 1/4 2019-11-12 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - MKS „Skawa” Wadowice III 7:7 (S) ⇔
7 5NT 1/6 2019-11-22 18:00 LKS „Victoria” Nidek - MKS „Skawa” Wadowice III 11:3 (S) ⇓
8 5NT 1/7 2019-12-03 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - MKS „Skawa” Wadowice III 5:9 (S) ⇑
9 5NT 1/8 2019-12-07 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Unia” Naprawa 11:3 (S) ⇑
10 5NT 1/10 2020-01-11 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KTS „Victoria” Spytkowice III 10:4 (S) ⇑
11 5NT 1/9 2020-01-14 18:30 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - MKS „Skawa” Wadowice III 7:7 (S) ⇔
12 5NT 2/12 2020-02-21 18:00 ULKS „Lachowice” II - MKS „Skawa” Wadowice III 11:3 (S) ⇓
13 5NT 2/13 2020-03-07 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - LKS „Victoria” Nidek  
14 5NT 2/14 2020-03-28 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - MKS „Skawa” Wadowice III  
15 5NT 2/15 2020-04-17 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - MKS „Skawa” Wadowice III  
16 5NT 2/16 2020-05-09 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Gorce” Nowy Targ III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) KS „Turbacz” Mszana Dolna 2,5     0,0 0,0   0,5     3
2 (W) KS „Gorce” Nowy Targ IV   0,0       2,0   1,0 1,0 4
3 (D) ULKS „Lachowice” II 2,0       0,5 1,0 2,5     6
4 (W) KS „Gorce” Nowy Targ V   0,0       3,5   3,0 3,5 10
5 (D) „Power Rangers” Czarny Dunajec 2,5         3,5 2,5   2,5 11
6 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III 2,5         3,5 0,5   0,5 7
7 (W) LKS „Victoria” Nidek 0,0   2,0     1,0     0,0 3
8 (W) UKS „Tornado” Waksmund 3,5         2,5 1,5   1,5 9
9 (D) KS „Unia” Naprawa 3,5         2,5 1,5   3,5 11
10 (D) KTS „Victoria” Spytkowice III 2,5 1,0       2,5 3,0 0,0 1,0 10
11 (W) TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 2,5         1,5 2,0   1,0 7
12 (W) ULKS „Lachowice” II 2,0         1,0 0,0   0,0 3
Razem 23,5 1,0 2,0 0,0 0,5 24,5 14,0 4,0 14,5 84
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GAŁUSZKA Paweł 2005 M 4752 2019-09-02 1658
2 KACZMARCZYK Karol 2011 M 4767 2019-09-02 2693
3 KRUPA Cezary 1992 M 4749 2019-09-02 1887
4 KRUPA Magdalena 1991 K 4765 2019-09-02 2952
5 KUBERA Dawid 2007 M 4755 2019-09-02 2274
6 MACIEJCZYK Paweł 2005 M 4756 2019-09-02 1876
7 WCISŁO Patryk 2007 M 4759 2019-09-02 1823
8 WIŚNIEWSKI Mateusz 2010 M 4764 2019-09-02 2777
9 ZAJDA Bartłomiej 2005 M 4761 2019-09-02 1877