KS „Turbacz” Mszana Dolna (M)
Klub: KS „Turbacz” Mszana Dolna
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół nr 1 w Mszanie Dolnej
ul. Jana Matejki 11
34-730 Mszana Dolna
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Stanisław Pitala (tel. 602 427 018)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2019-09-28 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Turbacz” Mszana Dolna 3:11 (S) ⇑
2 5NT 1/2 2019-10-05 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Gorce” Nowy Targ V 13:1 (S) ⇑
3 5NT 1/3 2019-10-19 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - LKS „Victoria” Nidek 4:10 (S) ⇓
4 5NT 1/4 2019-10-25 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Turbacz” Mszana Dolna 6:8 (S) ⇑
5 5NT 1/5 2019-11-08 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Turbacz” Mszana Dolna 2:12 (S) ⇑
6 5NT 1/6 2019-11-23 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 13:1 (S) ⇑
7 5NT 1/8 2019-12-06 18:00 ULKS „Lachowice” II - KS „Turbacz” Mszana Dolna 8:6 (S) ⇓
8 5NT 1/7 2019-12-21 16:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Gorce” Nowy Targ III 6:8 (S) ⇓
9 5NT 1/9 2020-01-10 18:00 KS „Unia” Naprawa - KS „Turbacz” Mszana Dolna 3:11 (S) ⇑
10 5NT 1/11 2020-01-24 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Gorce” Nowy Targ IV 14:0 (S) ⇑
11 5NT 1/10 2020-02-05 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - UKS „Tornado” Waksmund 12:2 (S) ⇑
12 5NT 2/12 2020-02-21 18:00 LKS „Victoria” Nidek - KS „Turbacz” Mszana Dolna 9:5 (S) ⇓
13 5NT 2/13 2020-03-06 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Turbacz” Mszana Dolna  
14 5NT 2/14 2020-03-28 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - MKS „Skawa” Wadowice III  
15 5NT 2/15 2020-04-18 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - ULKS „Lachowice” II  
16 5NT 2/16 2020-05-09 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - „Power Rangers” Czarny Dunajec  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (W) MKS „Skawa” Wadowice III 3,5 2,0 1,0     3,5 1,0   11
2 (D) KS „Gorce” Nowy Targ V 3,5 3,5 1,0     3,5 1,5   13
3 (D) LKS „Victoria” Nidek 1,0     0,0   0,0   3,0 4
4 (W) „Power Rangers” Czarny Dunajec 1,5 0,5   0,5     3,0 2,5 8
5 (W) KTS „Victoria” Spytkowice III 3,5 2,5   3,5     2,5   12
6 (D) TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 3,5 0,5   3,5     3,5 2,0 13
7 (W) ULKS „Lachowice” II 2,0 0,0   1,0     1,0 2,0 6
8 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III   0,5   0,5     2,0 3,0 6
9 (W) KS „Unia” Naprawa 2,5 0,5   2,5     2,0 3,5 11
10 (D) KS „Gorce” Nowy Targ IV 3,5 2,5   1,5     3,0 3,5 14
11 (D) UKS „Tornado” Waksmund 3,5 2,5   2,5     3,5   12
12 (W) LKS „Victoria” Nidek   0,0   0,0 2,0   1,0 2,0 5
Razem 28,0 15,0 2,0 15,5 2,0 7,0 24,0 21,5 115
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CAPUTA Henryk 1959 M 3431 2019-08-29 300
2 GODAWSKI Dariusz 1967 M 3432 2019-08-29 2585
3 JANIA Stanisław 1967 M 3433 2019-08-29 2586
4 KOWALCZYK Grzegorz 1987 M 3434 2019-08-29 1315
5 LEKKI Paweł 1979 M 3435 2019-08-29 352
6 ŁABĘCKI Jarosław 1988 M 9845 2019-09-27 1370
7 PITALA Stanisław 1952 M 3436 2019-08-29 354
8 SURMA Mariusz 1975 M 3437 2019-08-29 355