V liga rejon Nowy Targ => Runda zasadnicza
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 MRUGAŁA Jan (KS „Gorce” Nowy Targ III) 33 29 4 90:25 87,88
2 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 33 29 4 92:26 87,88
3 NOWAK Łukasz (LKS „Victoria” Nidek) 33 28 5 86:23 84,85
4 SZEMIK Krzysztof (LKS „Victoria” Nidek) 33 28 5 87:29 84,85
5 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 29 24 5 80:24 82,76
6 HOLCMAN Zbigniew (LKS „Victoria” Nidek) 29 24 5 77:27 82,76
7 CAPUTA Henryk (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 30 24 6 77:34 80,00
8 GNIADEK Piotr (KS „Gorce” Nowy Targ III) 33 24 9 82:37 72,73
9 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 33 23 10 81:39 69,70
10 JACHYMIAK Krzysztof (KS „Gorce” Nowy Targ III) 32 22 10 74:53 68,75
11 PITALA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 27 21 6 70:28 77,78
12 MOŻDŻEŃ Arkadiusz (KS „Unia” Naprawa) 30 21 9 69:39 70,00
13 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice III) 30 20 10 68:45 66,67
14 SURMA Mariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 20 18 2 56:11 90,00
15 GAŁUSZKA Paweł (MKS „Skawa” Wadowice III) 26 18 8 61:41 69,23
16 KOLASA Dawid (UKS „Tornado” Waksmund) 27 18 9 62:38 66,67
17 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 27 16 11 53:46 59,26
18 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 33 16 17 58:59 48,48
19 PALENIK Jerzy („Power Rangers” Czarny Dunajec) 20 15 5 50:27 75,00
20 JĘDRAL Robert (KS „Unia” Naprawa) 21 15 6 49:25 71,43
21 KOŁODZIEJCZYK Mateusz (KS „Unia” Naprawa) 30 15 15 63:53 50,00
22 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 33 15 18 66:59 45,45
23 MARDUŁA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 33 14 19 55:70 42,42
24 LITWIAK Tadeusz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 15 12 3 37:14 80,00
25 BIZOŃ Stefan (LKS „Victoria” Nidek) 15 12 3 39:22 80,00
26 KOWALCZYK Grzegorz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 24 12 12 45:45 50,00
27 ZAJDA Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice III) 26 12 14 51:50 46,15
28 MROCZKA Alicja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 32 12 20 44:68 37,50
29 GODAWSKI Dariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 19 11 8 39:25 57,89
30 KORCZAK Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ III) 21 11 10 42:33 52,38
31 WCISŁO Patryk (MKS „Skawa” Wadowice III) 24 11 13 42:50 45,83
32 MORAWETZ Krzysztof (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 30 11 19 48:63 36,67
33 SKRZYPIEC Dawid (LKS „Victoria” Nidek) 11 10 1 32:10 90,91
34 LECH Maja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 25 10 15 37:52 40,00
35 WŁODEK Sławomir („Power Rangers” Czarny Dunajec) 19 9 10 36:39 47,37
36 MOTYKA Janusz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 29 9 20 34:67 31,03
37 BANDYK Katarzyna („Power Rangers” Czarny Dunajec) 14 8 6 31:23 57,14
38 PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 14 8 6 28:22 57,14
39 PSHENOV Viktor („Power Rangers” Czarny Dunajec) 15 8 7 36:26 53,33
40 HOLCMAN Tomasz (LKS „Victoria” Nidek) 9 7 2 23:12 77,78
41 PALARZ Jan („Power Rangers” Czarny Dunajec) 10 7 3 21:11 70,00
42 BODZIONY Grzegorz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 22 7 15 32:49 31,82
43 STUDNICKA Anna (KTS „Victoria” Spytkowice III) 27 7 20 29:65 25,93
44 KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 27 7 20 28:65 25,93
45 KAMIŃSKA Martyna (UKS „Tornado” Waksmund) 27 7 20 25:63 25,93
46 WOJAS Wojciech (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 30 7 23 31:76 23,33
47 CZYSZCZOŃ Robert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 32 7 25 31:85 21,88
48 ŁABĘCKI Jarosław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 9 6 3 20:11 66,67
49 LEŚNY Paweł (KS „Gorce” Nowy Targ III) 13 6 7 22:27 46,15
50 WINIARSKI Adam („Power Rangers” Czarny Dunajec) 13 5 8 16:27 38,46
51 KUROS Antoni (KS „Gorce” Nowy Targ V) 32 5 27 29:86 15,63
52 WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS „Skawa” Wadowice III) 7 4 3 14:11 57,14
53 POCHOPIEŃ Michał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 9 4 5 19:17 44,44
54 TYMAŃSKI Radosław (KS „Unia” Naprawa) 19 4 15 17:51 21,05
55 KUNKA Aleksandra (UKS „Tornado” Waksmund) 27 4 23 22:73 14,81
56 ŻÓŁTEK Daniel (KS „Gorce” Nowy Targ V) 32 4 28 17:85 12,50
57 KUWIK Paweł (KS „Gorce” Nowy Targ V) 3 3 0 9:2 100,00
58 GRELA Antoni (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 4 3 1 11:4 75,00
59 ORLIKOWSKI Sebastian (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 6 3 3 9:10 50,00
60 BRYŁA Rafał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 30 3 27 24:81 10,00
61 JANIA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 3 2 1 7:3 66,67
62 KRUPA Cezary (MKS „Skawa” Wadowice III) 3 2 1 8:5 66,67
63 KOWALCZYK Marek (KS „Unia” Naprawa) 11 2 9 13:29 18,18
64 KOWALCZYK Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 30 2 28 10:85 6,67
65 KLISZCZ Tadeusz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 1 1 0 3:0 100,00
66 GALICA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 1 1 0 3:0 100,00
67 ZIÓŁKO Izaak („Power Rangers” Czarny Dunajec) 2 1 1 5:3 50,00
68 OBRZUT Włodzimierz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 3 1 2 5:6 33,33
69 PIETRAŃCZYK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice III) 6 1 5 8:15 16,67
70 KACZMARCZYK Karol (MKS „Skawa” Wadowice III) 7 1 6 6:18 14,29
71 BOBAK Mikołaj (KTS „Victoria” Spytkowice III) 27 1 26 10:79 3,70
72 ZOŃ Bartosz (LKS „Victoria” Nidek) 1 0 1 2:3 0,00
73 WINIARSKI Mieszko („Power Rangers” Czarny Dunajec) 2 0 2 1:6 0,00
74 KRUPA Magdalena (MKS „Skawa” Wadowice III) 3 0 3 1:9 0,00
75 PLACEK Dominik (KTS „Victoria” Spytkowice III) 19 0 19 1:57 0,00
76 GIBAS Piotr (LKS „Victoria” Nidek) 1 0 1 0:3 0,00
77 KLAG Maja (KS „Gorce” Nowy Targ V) 1 0 1 0:3 0,00
78 KUWIK Hubert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 2 0 2 0:6 0,00
79 KOWALCZYK Bartosz (KS „Unia” Naprawa) 9 0 9 0:27 0,00
80 KUBERA Dawid (MKS „Skawa” Wadowice III) 6 0 6 0:18 0,00
81 KORNAŚ Karol (KTS „Victoria” Spytkowice III) 2 0 2 0:6 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 SURMA Mariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 20 18 2 56:11 90,00
2 MRUGAŁA Jan (KS „Gorce” Nowy Targ III) 33 29 4 90:25 87,88
3 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 33 29 4 92:26 87,88
4 NOWAK Łukasz (LKS „Victoria” Nidek) 33 28 5 86:23 84,85
5 SZEMIK Krzysztof (LKS „Victoria” Nidek) 33 28 5 87:29 84,85
6 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 29 24 5 80:24 82,76
7 HOLCMAN Zbigniew (LKS „Victoria” Nidek) 29 24 5 77:27 82,76
8 LITWIAK Tadeusz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 15 12 3 37:14 80,00
9 CAPUTA Henryk (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 30 24 6 77:34 80,00
10 BIZOŃ Stefan (LKS „Victoria” Nidek) 15 12 3 39:22 80,00
11 PITALA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 27 21 6 70:28 77,78
12 PALENIK Jerzy („Power Rangers” Czarny Dunajec) 20 15 5 50:27 75,00
13 GNIADEK Piotr (KS „Gorce” Nowy Targ III) 33 24 9 82:37 72,73
14 JĘDRAL Robert (KS „Unia” Naprawa) 21 15 6 49:25 71,43
15 MOŻDŻEŃ Arkadiusz (KS „Unia” Naprawa) 30 21 9 69:39 70,00
16 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 33 23 10 81:39 69,70
17 GAŁUSZKA Paweł (MKS „Skawa” Wadowice III) 26 18 8 61:41 69,23
18 JACHYMIAK Krzysztof (KS „Gorce” Nowy Targ III) 32 22 10 74:53 68,75
19 KOLASA Dawid (UKS „Tornado” Waksmund) 27 18 9 62:38 66,67
20 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice III) 30 20 10 68:45 66,67
21 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 27 16 11 53:46 59,26
22 GODAWSKI Dariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 19 11 8 39:25 57,89
23 BANDYK Katarzyna („Power Rangers” Czarny Dunajec) 14 8 6 31:23 57,14
24 PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 14 8 6 28:22 57,14
25 PSHENOV Viktor („Power Rangers” Czarny Dunajec) 15 8 7 36:26 53,33
26 KORCZAK Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ III) 21 11 10 42:33 52,38
27 KOŁODZIEJCZYK Mateusz (KS „Unia” Naprawa) 30 15 15 63:53 50,00
28 KOWALCZYK Grzegorz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 24 12 12 45:45 50,00
29 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 33 16 17 58:59 48,48
30 WŁODEK Sławomir („Power Rangers” Czarny Dunajec) 19 9 10 36:39 47,37
31 ZAJDA Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice III) 26 12 14 51:50 46,15
32 LEŚNY Paweł (KS „Gorce” Nowy Targ III) 13 6 7 22:27 46,15
33 WCISŁO Patryk (MKS „Skawa” Wadowice III) 24 11 13 42:50 45,83
34 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 33 15 18 66:59 45,45
35 MARDUŁA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 33 14 19 55:70 42,42
36 LECH Maja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 25 10 15 37:52 40,00
37 WINIARSKI Adam („Power Rangers” Czarny Dunajec) 13 5 8 16:27 38,46
38 MROCZKA Alicja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 32 12 20 44:68 37,50
39 MORAWETZ Krzysztof (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 30 11 19 48:63 36,67
40 BODZIONY Grzegorz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 22 7 15 32:49 31,82
41 MOTYKA Janusz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 29 9 20 34:67 31,03
42 STUDNICKA Anna (KTS „Victoria” Spytkowice III) 27 7 20 29:65 25,93
43 KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 27 7 20 28:65 25,93
44 KAMIŃSKA Martyna (UKS „Tornado” Waksmund) 27 7 20 25:63 25,93
45 WOJAS Wojciech (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 30 7 23 31:76 23,33
46 CZYSZCZOŃ Robert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 32 7 25 31:85 21,88
47 TYMAŃSKI Radosław (KS „Unia” Naprawa) 19 4 15 17:51 21,05
48 KUROS Antoni (KS „Gorce” Nowy Targ V) 32 5 27 29:86 15,63
49 KUNKA Aleksandra (UKS „Tornado” Waksmund) 27 4 23 22:73 14,81
50 ŻÓŁTEK Daniel (KS „Gorce” Nowy Targ V) 32 4 28 17:85 12,50
51 BRYŁA Rafał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 30 3 27 24:81 10,00
52 KOWALCZYK Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 30 2 28 10:85 6,67
53 BOBAK Mikołaj (KTS „Victoria” Spytkowice III) 27 1 26 10:79 3,70
54 PLACEK Dominik (KTS „Victoria” Spytkowice III) 19 0 19 1:57 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KACHEL Jan / BANAŚ Jan
(ULKS „Lachowice” II)
11 11 0 33:5 100,00
2 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz / MOTYKA Janusz
(TG „Sokół” Gniazdo Zakopane)
4 4 0 12:4 100,00
3 NOWAK Łukasz / HOLCMAN Zbigniew
(LKS „Victoria” Nidek)
11 10 1 30:11 90,91
4 KOWALCZYK Grzegorz / GODAWSKI Dariusz
(KS „Turbacz” Mszana Dolna)
8 7 1 21:7 87,50
5 GNIADEK Piotr / MRUGAŁA Jan
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
6 5 1 16:4 83,33
6 JACHYMIAK Krzysztof / GNIADEK Piotr
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
5 4 1 12:4 80,00
7 WCISŁO Patryk / ZAJDA Bartłomiej
(MKS „Skawa” Wadowice III)
5 4 1 14:9 80,00
8 CAPUTA Henryk / SURMA Mariusz
(KS „Turbacz” Mszana Dolna)
4 3 1 9:4 75,00
9 GAŁUSZKA Paweł / MACIEJCZYK Paweł
(MKS „Skawa” Wadowice III)
8 6 2 20:10 75,00
10 MOŻDŻEŃ Arkadiusz / TYMAŃSKI Radosław
(KS „Unia” Naprawa)
4 3 1 11:6 75,00
11 JĘDRAL Robert / KOŁODZIEJCZYK Mateusz
(KS „Unia” Naprawa)
7 5 2 17:11 71,43
12 BIZOŃ Stefan / SZEMIK Krzysztof
(LKS „Victoria” Nidek)
9 6 3 23:13 66,67
13 WOJAS Wojciech / MORAWETZ Krzysztof
(TG „Sokół” Gniazdo Zakopane)
7 4 3 15:12 57,14
14 GRAJNY Piotr / KACHEL Piotr
(ULKS „Lachowice” II)
11 6 5 26:17 54,55
15 KORCZAK Natasza / JACHYMIAK Krzysztof
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
4 2 2 8:7 50,00
16 MROCZKA Alicja / LECH Maja
(KS „Gorce” Nowy Targ IV)
9 4 5 15:17 44,44
17 KOLASA Dawid / KAMIŃSKA Martyna
(UKS „Tornado” Waksmund)
7 3 4 13:13 42,86
18 KLAG Franciszek / MARDUŁA Mateusz
(KS „Gorce” Nowy Targ IV)
11 4 7 15:24 36,36
19 KOLASA Iwona / KUNKA Aleksandra
(UKS „Tornado” Waksmund)
7 2 5 8:16 28,57
20 BODZIONY Grzegorz / LITWIAK Tadeusz
(„Power Rangers” Czarny Dunajec)
4 1 3 6:10 25,00
21 BOBAK Mikołaj / BRYŁA Rafał
(KTS „Victoria” Spytkowice III)
4 1 3 3:11 25,00
22 KOWALCZYK Bartosz / KUROS Antoni
(KS „Gorce” Nowy Targ V)
10 2 8 7:26 20,00
23 CZYSZCZOŃ Robert / ŻÓŁTEK Daniel
(KS „Gorce” Nowy Targ V)
11 2 9 6:29 18,18
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 33 29 4 11 11 0 34,5
2 NOWAK Łukasz (LKS „Victoria” Nidek) 33 28 5 11 10 1 33,0
3 MRUGAŁA Jan (KS „Gorce” Nowy Targ III) 33 29 4 11 6 5 32,0
4 SZEMIK Krzysztof (LKS „Victoria” Nidek) 33 28 5 11 8 3 32,0
5 HOLCMAN Zbigniew (LKS „Victoria” Nidek) 29 24 5 11 10 1 29,0
6 GNIADEK Piotr (KS „Gorce” Nowy Targ III) 33 24 9 11 9 2 28,5
7 CAPUTA Henryk (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 30 24 6 10 8 2 28,0
8 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 29 24 5 11 6 5 27,0
9 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 33 23 10 11 6 5 26,0
10 JACHYMIAK Krzysztof (KS „Gorce” Nowy Targ III) 32 22 10 11 7 4 25,5
11 MOŻDŻEŃ Arkadiusz (KS „Unia” Naprawa) 30 21 9 10 5 5 23,5
12 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice III) 30 20 10 10 7 3 23,5
13 PITALA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 27 21 6 5 4 1 23,0
14 GAŁUSZKA Paweł (MKS „Skawa” Wadowice III) 26 18 8 9 7 2 21,5
15 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 33 15 18 11 11 0 20,5
16 KOLASA Dawid (UKS „Tornado” Waksmund) 27 18 9 9 4 5 20,0
17 SURMA Mariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 20 18 2 6 3 3 19,5
18 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 33 16 17 11 6 5 19,0
19 KOŁODZIEJCZYK Mateusz (KS „Unia” Naprawa) 30 15 15 10 6 4 18,0
20 JĘDRAL Robert (KS „Unia” Naprawa) 21 15 6 7 5 2 17,5
21 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 27 16 11 9 3 6 17,5
22 PALENIK Jerzy („Power Rangers” Czarny Dunajec) 20 15 5 8 4 4 17,0
23 MARDUŁA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 33 14 19 11 4 7 16,0
24 KOWALCZYK Grzegorz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 24 12 12 9 7 2 15,5
25 BIZOŃ Stefan (LKS „Victoria” Nidek) 15 12 3 9 6 3 15,0
26 GODAWSKI Dariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 19 11 8 10 8 2 15,0
27 ZAJDA Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice III) 26 12 14 8 5 3 14,5
28 WCISŁO Patryk (MKS „Skawa” Wadowice III) 24 11 13 7 6 1 14,0
29 MROCZKA Alicja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 32 12 20 11 4 7 14,0
30 LITWIAK Tadeusz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 15 12 3 6 3 3 13,5
31 MORAWETZ Krzysztof (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 30 11 19 10 4 6 13,0
32 KORCZAK Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ III) 21 11 10 7 3 4 12,5
33 LECH Maja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 25 10 15 9 4 5 12,0
34 SKRZYPIEC Dawid (LKS „Victoria” Nidek) 11 10 1 2 2 0 11,0
35 WŁODEK Sławomir („Power Rangers” Czarny Dunajec) 19 9 10 5 4 1 11,0
36 MOTYKA Janusz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 29 9 20 7 4 3 11,0
37 KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 27 7 20 11 4 7 9,0
38 WOJAS Wojciech (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 30 7 23 10 4 6 9,0
39 PALARZ Jan („Power Rangers” Czarny Dunajec) 10 7 3 3 3 0 8,5
40 BANDYK Katarzyna („Power Rangers” Czarny Dunajec) 14 8 6 6 1 5 8,5
41 PSHENOV Viktor („Power Rangers” Czarny Dunajec) 15 8 7 4 1 3 8,5
42 KAMIŃSKA Martyna (UKS „Tornado” Waksmund) 27 7 20 9 3 6 8,5
43 PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 14 8 6 2 0 2 8,0
44 CZYSZCZOŃ Robert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 32 7 25 11 2 9 8,0
45 BODZIONY Grzegorz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 22 7 15 8 1 7 7,5
46 STUDNICKA Anna (KTS „Victoria” Spytkowice III) 27 7 20 9 1 8 7,5
47 HOLCMAN Tomasz (LKS „Victoria” Nidek) 9 7 2 0 0 0 7,0
48 ŁABĘCKI Jarosław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 9 6 3 3 2 1 7,0
49 LEŚNY Paweł (KS „Gorce” Nowy Targ III) 13 6 7 4 1 3 6,5
50 TYMAŃSKI Radosław (KS „Unia” Naprawa) 19 4 15 7 4 3 6,0
51 KUROS Antoni (KS „Gorce” Nowy Targ V) 32 5 27 11 2 9 6,0
52 WINIARSKI Adam („Power Rangers” Czarny Dunajec) 13 5 8 2 1 1 5,5
53 KUNKA Aleksandra (UKS „Tornado” Waksmund) 27 4 23 9 2 7 5,0
54 ŻÓŁTEK Daniel (KS „Gorce” Nowy Targ V) 32 4 28 11 2 9 5,0
55 WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS „Skawa” Wadowice III) 7 4 3 3 0 3 4,0
56 POCHOPIEŃ Michał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 9 4 5 3 0 3 4,0
57 GRELA Antoni (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 4 3 1 2 1 1 3,5
58 ORLIKOWSKI Sebastian (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 6 3 3 3 1 2 3,5
59 BRYŁA Rafał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 30 3 27 10 1 9 3,5
60 KUWIK Paweł (KS „Gorce” Nowy Targ V) 3 3 0 0 0 0 3,0
61 KOWALCZYK Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 30 2 28 10 2 8 3,0
62 KOWALCZYK Marek (KS „Unia” Naprawa) 11 2 9 4 1 3 2,5
63 KRUPA Cezary (MKS „Skawa” Wadowice III) 3 2 1 1 0 1 2,0
64 JANIA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 3 2 1 1 0 1 2,0
65 BOBAK Mikołaj (KTS „Victoria” Spytkowice III) 27 1 26 9 2 7 2,0
66 KLISZCZ Tadeusz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 1 1 0 0 0 0 1,0
67 GALICA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 1 1 0 0 0 0 1,0
68 ZIÓŁKO Izaak („Power Rangers” Czarny Dunajec) 2 1 1 0 0 0 1,0
69 OBRZUT Włodzimierz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 3 1 2 1 0 1 1,0
70 PIETRAŃCZYK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice III) 6 1 5 2 0 2 1,0
71 KACZMARCZYK Karol (MKS „Skawa” Wadowice III) 7 1 6 3 0 3 1,0
72 WINIARSKI Mieszko („Power Rangers” Czarny Dunajec) 2 0 2 2 2 0 1,0
73 KUBERA Dawid (MKS „Skawa” Wadowice III) 6 0 6 2 1 1 0,5
74 KOWALCZYK Bartosz (KS „Unia” Naprawa) 9 0 9 2 1 1 0,5
75 KLAG Maja (KS „Gorce” Nowy Targ V) 1 0 1 0 0 0 0,0
76 GIBAS Piotr (LKS „Victoria” Nidek) 1 0 1 0 0 0 0,0
77 ZOŃ Bartosz (LKS „Victoria” Nidek) 1 0 1 0 0 0 0,0
78 PLACEK Dominik (KTS „Victoria” Spytkowice III) 19 0 19 7 0 7 0,0
79 KORNAŚ Karol (KTS „Victoria” Spytkowice III) 2 0 2 0 0 0 0,0
80 KRUPA Magdalena (MKS „Skawa” Wadowice III) 3 0 3 1 0 1 0,0
81 KUWIK Hubert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 2 0 2 1 0 1 0,0

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.