Piotr Piaskowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1984
Przynależność klubowa: LKS „Polonia” Wilczkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:00
12. KTS „Victoria” Spytkowice I - LKS „Polonia” Wilczkowice II 6:8
1   A GRONDALCZYK Adrian W PIASKOWSKI Piotr 2:3 (11:9, 13:11, 9:11, 7:11, 9:11) ⇑
6   B MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
X PIASKOWSKI Piotr
DĄBROWSKI Damian
2:3 (12:10, 11:7, 9:11, 2:11, 9:11) ⇑
8   B PIETRAŃCZYK Jakub W PIASKOWSKI Piotr 3:1 (9:11, 11:4, 11:4, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
910 BUKOWSKI Adrian 1992
162 CELARY Mateusz 1995
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
332 CHOJNA Dawid 1992
2498 CZUBAK Michał 1987
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
48 GIZA Bartosz 1996
513 GOŁDA Gabriel 1997
1902 GÓRECKA Dominika 2000
969 GÓRKA Michał 1989
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
364 KLOCEK Tomasz 1993
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
636 KOZIEŁ Michał 1983
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
1287 KUSIAK Franciszek 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
328 MAMOŃ Wojciech 1981
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
235 MIKOŁAJCZYK Radosław 1989
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
1921 PIOTROWSKI Wiktor 2003
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
452 PUU Aarne 1948
149 RADWAN Radosław 1985
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
241 ROSIEK Michał 1996
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
181 SITKO Mirosław 1978
16 SKALDA Jacek 1966
129 SKOWRON Daniel 1995
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
46 STACH Paweł 1978
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
2678 STROJEK Arkadiusz 1976
1898 STROJEK Karol 2004
146 SUBIK Filip 1996
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
663 TUREK Tomasz 1988
1 UTYLSKI Filip 1982
49 UTYLSKI Rafał 1983
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1886 WOLANIN Piotr 2001
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1063 ŻYDEK Sławomir 1977