Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2014 |
Przynależność klubowa: | KS „Gorce” Nowy Targ |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2014 |
Przynależność klubowa: | KS „Gorce” Nowy Targ |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 18:00 15. KS Gorce Nowy Targ III - KS Gorce Nowy Targ IV 2:12 |
|||||||
5 | A | JAROSZ Mikołaj ANTOSZEK Kamil |
W | PĘKSA Lilianna CZYSZCZOŃ Ewa |
3:0 (11:5, 11:6, 11:7) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 18:00 28. KS Gorce Nowy Targ III - UKS Metalka Nowy Targ 11:3 |
|||||||
5 | A | JAROSZ Mikołaj ANTOSZEK Kamil |
W | KOWALKOWSKI Maciej PIETRZAK Maciej |
2:3 (12:10, 14:12, 9:11, 8:11, 6:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-02 19:00 ⇨ 2023-11-16 19:00 30. LKS Orawa Jabłonka - KS Gorce Nowy Targ III 14:0 |
|||||||
5 | A | KLUCZ Wojciech BROŻEK Jacek |
W | JAROSZ Mikołaj ANTOSZEK Kamil |
3:0 (11:7, 11:7, 11:3) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-24 18:00 ⇨ 2023-12-08 18:00 54. KS Gorce Nowy Targ III - UKS Orły Zakopane 10:4 |
|||||||
6 | B | JAROSZ Mikołaj ANTOSZEK Kamil |
X | PAJERSKI Maciej CHRZANOWSKI Piotr |
3:2 (12:10, 11:6, 7:11, 10:12, 11:6) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-12 18:00 75. KTS Victoria Spytkowice II - KS Gorce Nowy Targ III 3:11 |
|||||||
5 | A | KAJFASZ Bogdan LICHAŃSKI Michał |
W | JAROSZ Mikołaj ANTOSZEK Kamil |
1:3 (9:11, 8:11, 11:8, 11:13) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-19 18:00 ⇨ 2024-01-17 18:00 80. KS Gorce Nowy Targ III - MKS Halniak Maków Podh. II 8:6 |
|||||||
6 | B | JAROSZ Mikołaj ANTOSZEK Kamil |
X | KUTEK Edyta KOWALCZYK Dawid |
3:0 (11:7, 11:8, 11:3) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-26 18:00 90. ULKS Lachowice II - KS Gorce Nowy Targ III 8:6 |
|||||||
6 | B | KACHEL Mateusz KACHEL Piotr |
X | JAROSZ Mikołaj ANTOSZEK Kamil |
3:0 (11:6, 11:5, 11:7) | ||
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-04-12 18:00 ⇨ 2024-04-08 18:00 125. Power Rangers Czarny Dunajec - KS Gorce Nowy Targ III 10:4 |
|||||||
5 | A | WINIARSKI Adam BODZIONY Grzegorz |
W | JAROSZ Mikołaj ANTOSZEK Kamil |
2:3 (8:11, 7:11, 11:9, 11:9, 8:11) | ||
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-01 19:00 ⇨ 2024-04-25 18:00 123. MKS Halniak Maków Podh. II - KS Gorce Nowy Targ III 6:8 |
|||||||
5 | A | KUTEK Patrycja RYMARCZYK Łukasz |
W | JAROSZ Mikołaj ANTOSZEK Kamil |
3:2 (9:11, 16:14, 11:5, 8:11, 11:8) |