V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2021-01-17
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-03-15 18:30 41 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Villa Verde” Olesno V 10:8 tak
1   A TOBIASZ Andrzej W JAJE Tomasz 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:6) 1:0
2   B RUSEK Andrzej X DROŻDŻ Jarosław 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) 2:0
3   C CZUPRYNA Andrzej Y ŚWIATŁOWSKI Sebastian 0:3 (7:11, 7:11, 12:14) 2:1
4   D ZIMOWSKI Mateusz Z LIPOWICZ Kacper 0:3 (8:11, 5:11, 3:11) 2:2
5   A RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
W DROŻDŻ Jarosław
JAJE Tomasz
3:1 (11:8, 11:3, 15:17, 11:8) 3:2
6   B CZUPRYNA Andrzej
ZIMOWSKI Mateusz
X LIPOWICZ Kacper
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
1:3 (11:7, 6:11, 7:11, 3:11) 3:3
7   A TOBIASZ Andrzej X DROŻDŻ Jarosław 3:1 (10:12, 11:5, 11:5, 11:4) 4:3
8   B RUSEK Andrzej W JAJE Tomasz 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) 5:3
9   D ZIMOWSKI Mateusz Y ŚWIATŁOWSKI Sebastian 0:3 (6:11, 13:15, 3:11) 5:4
10   C CZUPRYNA Andrzej Z LIPOWICZ Kacper 2:3 (10:12, 11:5, 12:14, 11:9, 7:11) 5:5
11   A TOBIASZ Andrzej Y ŚWIATŁOWSKI Sebastian 3:2 (12:10, 11:4, 5:11, 8:11, 11:7) 6:5
12   C CZUPRYNA Andrzej W JAJE Tomasz 3:2 (12:10, 7:11, 10:12, 11:9, 11:8) 7:5
13   B RUSEK Andrzej Z LIPOWICZ Kacper 3:1 (11:9, 8:11, 11:3, 11:9) 8:5
14   D ZIMOWSKI Mateusz X DROŻDŻ Jarosław 0:3 (8:11, 1:11, 7:11) 8:6
15   A TOBIASZ Andrzej Z LIPOWICZ Kacper 1:3 (11:8, 4:11, 9:11, 9:11) 8:7
16   D ZIMOWSKI Mateusz W JAJE Tomasz 2:3 (11:9, 5:11, 8:11, 12:10, 14:16) 8:8
17   B RUSEK Andrzej Y ŚWIATŁOWSKI Sebastian 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 9:8
18   C CZUPRYNA Andrzej X DROŻDŻ Jarosław 3:2 (11:8, 11:5, 9:11, 8:11, 12:10) 10:8
2021-02-17 18:00 42 TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Galux” Skrzyszów III 12:6 tak
1   A PIĘKOSZ Jakub W PARA Eligiusz 3:1 (6:11, 18:16, 11:4, 11:4) 1:0
2   B RACHFAŁ Maciej X PODGÓRSKI Jan 3:1 (13:11, 8:11, 11:5, 11:4) 2:0
3   C PUT Maciej Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) 2:1
4   D NOWAK Dawid Z SZMYD Zygmunt 3:2 (7:11, 11:9, 11:8, 3:11, 11:7) 3:1
5   A PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
W PODGÓRSKI Jan
KANIA Jan
3:2 (11:9, 4:11, 11:5, 6:11, 11:4) 4:1
6   B PIĘKOSZ Wacław
RACHFAŁ Maciej
X SZMYD Zygmunt
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
3:0 (11:7, 12:10, 11:6) 5:1
7   A PIĘKOSZ Jakub X PODGÓRSKI Jan 3:0 (11:7, 11:8, 11:1) 6:1
8   B RACHFAŁ Maciej W PARA Eligiusz 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) 6:2
9   D NOWAK Dawid Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) 6:3
10   C PUT Maciej Z SZMYD Zygmunt 3:0 (11:2, 11:7, 11:9) 7:3
11   A PIĘKOSZ Jakub Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 3:2 (13:11, 7:11, 8:11, 11:7, 11:4) 8:3
12   C PUT Maciej W KANIA Jan 3:0 (11:4, 11:2, 11:8) 9:3
13   B RACHFAŁ Maciej Z SZMYD Zygmunt 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 9:4
14   D NOWAK Dawid X PODGÓRSKI Jan 3:1 (17:15, 11:8, 7:11, 11:7) 10:4
15   A PUT Gabriela Z SZMYD Zygmunt 0:3 (3:11, 9:11, 6:11) 10:5
16   D NOWAK Dawid W KANIA Jan 3:2 (8:11, 11:8, 11:6, 7:11, 14:12) 11:5
17   B RACHFAŁ Maciej Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 1:3 (3:11, 5:11, 11:6, 7:11) 11:6
18   C PUT Maciej X PODGÓRSKI Jan 3:1 (4:11, 11:8, 11:6, 12:10) 12:6
2021-02-23 16:00 43 MOSiR Tuchów - UKS „Jordan” Zakliczyn II 4:14 tak
1   A STEFAN Igor W ZWOLEŃ Konrad 3:1 (11:3, 9:11, 11:8, 13:11) 1:0
2   B KOCOŁ Piotr X KRAS Nikodem 0:3 (3:11, 3:11, 4:11) 1:1
3   C FURMAŃSKI Robert Y KRAKOWSKI Paweł 0:3 (3:11, 7:11, 6:11) 1:2
4   D WŁODEK Krystian Z NAGEL Nikodem 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 1:3
5   A MARTYKA Igor
WŁODEK Krystian
W KRAS Nikodem
KRAKOWSKI Paweł
0:3 (9:11, 2:11, 6:11) 1:4
6   B STEFAN Igor
FURMAŃSKI Robert
X KRAKOWSKI Sebastian
NAGEL Nikodem
0:3 (8:11, 11:13, 9:11) 1:5
7   A STEFAN Igor X KRAS Nikodem 0:3 (9:11, 10:12, 1:11) 1:6
8   B KOCOŁ Piotr W ZWOLEŃ Konrad 2:3 (12:14, 11:7, 12:10, 2:11, 8:11) 1:7
9   D WŁODEK Krystian Y KRAKOWSKI Paweł 0:3 (5:11, 4:11, 7:11) 1:8
10   C FURMAŃSKI Robert Z NAGEL Nikodem 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 5:11) 1:9
11   A STEFAN Igor Y KRAKOWSKI Sebastian 3:1 (11:9, 11:8, 11:13, 11:9) 2:9
12   C FURMAŃSKI Robert W ZWOLEŃ Konrad 0:3 (8:11, 6:11, 12:14) 2:10
13   B KOCOŁ Bartłomiej Z NAGEL Nikodem 0:3 (4:11, 3:11, 4:11) 2:11
14   D WŁODEK Krystian X KRAS Nikodem 1:3 (6:11, 3:11, 11:9, 5:11) 2:12
15   A STEFAN Igor Z NAGEL Nikodem 2:3 (11:2, 9:11, 11:9, 4:11, 4:11) 2:13
16   D WŁODEK Krystian W WĘGLARCZYK Jan 3:2 (11:7, 9:11, 11:9, 13:15, 11:8) 3:13
17   B MARTYKA Igor Y KRAKOWSKI Sebastian 1:3 (8:11, 11:6, 9:11, 9:11) 3:14
18   C FURMAŃSKI Robert X MRÓZ Patryk 3:2 (4:11, 11:5, 9:11, 11:4, 11:9) 4:14
2020-12-17 19:00 44 MOKSiR Czchów - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6 tak
1   A BACZ Andrzej W KUCHARCZYK Dominik 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) 1:0
2   B KANOWNIK Kajetan X KĄCKI Patryk 3:0 (11:3, 11:3, 11:9) 2:0
3   C NIEĆ Tomasz Y TROJAŃSKI Sebastian 3:2 (11:7, 11:9, 10:12, 7:11, 11:7) 3:0
4   D SERAFIN Mateusz Z KĄCKI Mateusz 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 4:0
5   A BACZ Andrzej
SERAFIN Mateusz
W KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
3:2 (11:2, 9:11, 1:11, 12:10, 12:10) 5:0
6   B KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
X KUCHARCZYK Dominik
KĄCKI Patryk
3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 6:0
7   A BACZ Andrzej X KĄCKI Patryk 3:0 (11:2, 11:7, 11:5) 7:0
8   B KANOWNIK Kajetan W KUCHARCZYK Dominik 3:0 (11:7, 11:2, 11:6) 8:0
9   D SERAFIN Mateusz Y TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:2, 11:7, 11:4) 9:0
10   C NIEĆ Tomasz Z KĄCKI Mateusz 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) 10:0
11   A SIKOŃ Mateusz Y TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:2, 11:4, 11:8) 11:0
12   C KOSTRZEWA Kacper W KUCHARCZYK Dominik 1:3 (7:11, 8:11, 14:12, 8:11) 11:1
13   B PIECH Jan Z KĄCKI Mateusz 0:3 (8:11, 3:11, 7:11) 11:2
14   D TOMKOWSKI Dawid X KĄCKI Patryk 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 11:3
15   A SIKOŃ Mateusz Z KĄCKI Mateusz 2:3 (11:2, 12:10, 9:11, 9:11, 9:11) 11:4
16   D TOMKOWSKI Dawid W KUCHARCZYK Dominik 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) 11:5
17   B PIECH Jan Y TROJAŃSKI Sebastian 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 11:6
18   C KOSTRZEWA Kacper X KĄCKI Patryk 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 12:6
2021-03-07 11:00 45 UKS „Fortem” Pawęzów - UKS „Królewski Biecz” 16:2 tak
1   A WINKLER Grzegorz W SARAD Kamil 3:0 (13:11, 11:6, 11:3) 1:0
2   B MADUZIA Leszek X DUDEK Adam 3:0 (11:5, 11:9, 11:2) 2:0
3   C CHŁOPEK Błażej Y CICHOŃ Łukasz 3:2 (8:11, 11:9, 13:11, 7:11, 11:5) 3:0
4   D SZCZEPAŃSKI Oliwier Z MARKOWICZ Marcin 3:0 (11:6, 12:10, 11:6) 4:0
5   A WINKLER Grzegorz
MADUZIA Leszek
W CICHOŃ Łukasz
MARKOWICZ Marcin
3:0 (11:4, 11:7, 11:3) 5:0
6   B SZCZEPAŃSKI Oliwier
CHŁOPEK Błażej
X DUDEK Adam
SARAD Kamil
3:2 (11:4, 11:7, 9:11, 9:11, 13:11) 6:0
7   A WINKLER Grzegorz X DUDEK Adam 3:0 (11:7, 11:9, 11:4) 7:0
8   B MADUZIA Leszek W SARAD Kamil 3:0 (11:1, 11:1, 11:3) 8:0
9   D SZCZEPAŃSKI Oliwier Y CICHOŃ Łukasz 2:3 (11:4, 9:11, 12:10, 4:11, 6:11) 8:1
10   C CHŁOPEK Błażej Z MARKOWICZ Marcin 3:0 (11:2, 11:4, 11:4) 9:1
11   A PRZEKLASA Karol Y CICHOŃ Łukasz 0:3 (4:11, 3:11, 3:11) 9:2
12   C CHŁOPEK Błażej W SARAD Kamil 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 10:2
13   B MADUZIA Leszek Z MARKOWICZ Marcin 3:0 (11:2, 11:7, 11:6) 11:2
14   D SZCZEPAŃSKI Oliwier X DUDEK Adam 3:1 (11:6, 8:11, 11:3, 11:5) 12:2
15   A PRZEKLASA Karol Z MARKOWICZ Marcin 3:0 (15:13, 11:9, 14:12) 13:2
16   D SZCZEPAŃSKI Oliwier W SARAD Kamil 3:2 (5:11, 5:11, 11:3, 11:9, 11:9) 14:2
17   B MADUZIA Leszek Y CICHOŃ Łukasz 3:2 (11:8, 10:12, 5:11, 11:6, 16:14) 15:2
18   C CHŁOPEK Błażej X DUDEK Adam 3:1 (15:13, 11:5, 8:11, 11:8) 16:2
2021-03-07 11:00 64 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Sokół” Żabno 6:12 tak
1   A ŚWIĄTEK Maja W NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (5:11, 8:11, 10:12) 0:1
2   B MILÓWKA Julia X MLECZKO Mateusz 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) 1:1
3   C HABA Klaudia Y GAJOWY Mateusz 2:3 (11:3, 11:7, 9:11, 9:11, 9:11) 1:2
4   D HABA Oliwia Z CIERNIAK Konrad 0:3 (9:11, 3:11, 8:11) 1:3
5   A HABA Klaudia
ŚWIĄTEK Maja
W CIERNIAK Konrad
NAGÓRZAŃSKI Seweryn
1:3 (7:11, 11:5, 8:11, 6:11) 1:4
6   B MILÓWKA Emilia
ŚWIĄTEK Emilia
X GAJOWY Mateusz
MLECZKO Mateusz
3:0 (11:9, 11:7, 11:3) 2:4
7   A ŚWIĄTEK Maja X MLECZKO Mateusz 2:3 (5:11, 11:9, 11:7, 10:12, 5:11) 2:5
8   B MILÓWKA Julia W NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (5:11, 9:11, 1:11) 2:6
9   D HABA Oliwia Y GAJOWY Mateusz 2:3 (5:11, 11:7, 11:9, 8:11, 6:11) 2:7
10   C HABA Klaudia Z CIERNIAK Konrad 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) 3:7
11   A ŚWIĄTEK Maja Y GAJOWY Mateusz 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 8:11) 3:8
12   C HABA Klaudia W NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (12:14, 12:14, 7:11) 3:9
13   B MILÓWKA Emilia Z CIERNIAK Konrad 3:2 (11:1, 11:7, 6:11, 12:14, 11:2) 4:9
14   D ŚWIĄTEK Emilia X MLECZKO Mateusz 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) 4:10
15   A ŚWIĄTEK Maja Z CIERNIAK Konrad 3:0 (11:5, 11:7, 17:15) 5:10
16   D ŚWIĄTEK Emilia W NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (7:11, 5:11, 4:11) 5:11
17   B MILÓWKA Emilia Y GAJOWY Mateusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 6:11
18   C HABA Klaudia X MLECZKO Mateusz 2:3 (12:10, 5:11, 4:11, 11:7, 6:11) 6:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11