V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2020-12-06
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-12-06 15:00 26 UKS „Villa Verde” Olesno V - MOKSiR Czchów 8:10 tak
1   A LIPOWICZ Kacper W BACZ Andrzej 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 0:1
2   B ŚWIATŁOWSKI Sebastian X SERAFIN Mateusz 1:3 (10:12, 11:7, 2:11, 2:11) 0:2
3   C WAJDA Kamil Y KANOWNIK Kajetan 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 0:3
4   D PROCHAZKA Piotr Z SIKOŃ Mateusz 2:3 (5:11, 12:10, 8:11, 11:6, 8:11) 0:4
5   A LIPOWICZ Kacper
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
W KANOWNIK Kajetan
SIKOŃ Mateusz
3:0 (11:8, 11:9, 11:5) 1:4
6   B DROŻDŻ Jarosław
KUCHARSKI Michał
X BACZ Andrzej
SERAFIN Mateusz
0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 1:5
7   A LIPOWICZ Kacper X SERAFIN Mateusz 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:9) 2:5
8   B KUCHARSKI Michał W BACZ Andrzej 0:3 (8:11, 3:11, 8:11) 2:6
9   D PROCHAZKA Piotr Y KANOWNIK Kajetan 3:2 (11:7, 11:6, 9:11, 2:11, 15:13) 3:6
10   C WAJDA Kamil Z SIKOŃ Mateusz 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) 4:6
11   A LIPOWICZ Kacper Y KANOWNIK Kajetan 3:2 (11:9, 10:12, 8:11, 11:5, 11:5) 5:6
12   C WAJDA Kamil W BACZ Andrzej 3:1 (7:11, 12:10, 11:9, 16:14) 6:6
13   B KUCHARSKI Michał Z SIKOŃ Mateusz 3:0 (11:8, 14:12, 11:6) 7:6
14   D PROCHAZKA Piotr X SERAFIN Mateusz 0:3 (5:11, 2:11, 10:12) 7:7
15   A LIPOWICZ Kacper Z SIKOŃ Mateusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 8:7
16   D DROŻDŻ Jarosław W BACZ Andrzej 0:3 (7:11, 2:11, 13:15) 8:8
17   B KUCHARSKI Michał Y KANOWNIK Kajetan 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 8:9
18   C WAJDA Kamil X SERAFIN Mateusz 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 8:10
2020-12-05 16:00 27 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MOSiR Tuchów 18:0 tak
1   A PODGÓRSKI Jan W STEFAN Igor 3:2 (11:4, 9:11, 11:9, 8:11, 11:3) 1:0
2   B KĄDZIOŁKA Bartłomiej X FURMAŃSKI Robert 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 2:0
3   C PARA Eligiusz Y WŁODEK Krystian 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) 3:0
4   D SZMYD Zygmunt Z MARTYKA Igor 3:0 (11:5, 11:5, 11:3) 4:0
5   A PODGÓRSKI Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
W KOCOŁ Piotr
WŁODEK Krystian
3:0 (11:4, 11:4, 11:3) 5:0
6   B PARA Eligiusz
SZMYD Zygmunt
X STEFAN Igor
FURMAŃSKI Robert
3:0 (11:9, 12:10, 13:11) 6:0
7   A PODGÓRSKI Jan X FURMAŃSKI Robert 3:1 (11:4, 9:11, 11:6, 11:4) 7:0
8   B KĄDZIOŁKA Bartłomiej W STEFAN Igor 3:1 (9:11, 12:10, 13:11, 11:6) 8:0
9   D SZMYD Zygmunt Y WŁODEK Krystian 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) 9:0
10   C PARA Eligiusz Z MARTYKA Igor 3:0 (11:1, 15:13, 11:7) 10:0
11   A PODGÓRSKI Jan Y KOCOŁ Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) 11:0
12   C PARA Eligiusz W STEFAN Igor 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) 12:0
13   B KĄDZIOŁKA Bartłomiej Z KOCOŁ Piotr 3:0 (11:6, 11:1, 11:8) 13:0
14   D SZMYD Zygmunt X FURMAŃSKI Robert 3:0 (11:4, 11:6, 11:3) 14:0
15   A PODGÓRSKI Jan Z KOCOŁ Piotr 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) 15:0
16   D SZMYD Zygmunt W STEFAN Igor 3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:6) 16:0
17   B KĄDZIOŁKA Bartłomiej Y KOCOŁ Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 17:0
18   C PARA Eligiusz X FURMAŃSKI Robert 3:1 (12:14, 11:3, 11:6, 11:5) 18:0
2020-12-11 18:00 28 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Sokół” Żabno 11:7 tak
1   A PIĘKOSZ Jakub W SZUMILAS Władysław 3:0 (11:7, 11:3, 11:9) 1:0
2   B PUT Maciej X CIERNIAK Konrad 3:0 (11:5, 11:9, 12:10) 2:0
3   C RACHFAŁ Maciej Y MLECZKO Mateusz 1:3 (6:11, 11:9, 6:11, 7:11) 2:1
4   D NOWAK Dawid Z NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1:3 (11:5, 11:13, 10:12, 2:11) 2:2
5   A PIĘKOSZ Jakub
RACHFAŁ Maciej
W MLECZKO Mateusz
NAGÓRZAŃSKI Seweryn
3:2 (12:14, 7:11, 11:9, 11:2, 11:7) 3:2
6   B NOWAK Dawid
PUT Maciej
X CIERNIAK Konrad
SZUMILAS Władysław
3:1 (11:8, 11:7, 10:12, 11:4) 4:2
7   A PIĘKOSZ Jakub X CIERNIAK Konrad 3:0 (11:9, 11:3, 14:12) 5:2
8   B PUT Maciej W SZUMILAS Władysław 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) 6:2
9   D NOWAK Dawid Y MLECZKO Mateusz 0:3 (3:11, 12:14, 10:12) 6:3
10   C RACHFAŁ Maciej Z NAGÓRZAŃSKI Seweryn 3:2 (8:11, 11:8, 9:11, 11:4, 11:9) 7:3
11   A PIĘKOSZ Jakub Y MLECZKO Mateusz 3:1 (11:9, 11:9, 4:11, 11:7) 8:3
12   C RACHFAŁ Maciej W SZUMILAS Władysław 1:3 (10:12, 11:9, 5:11, 9:11) 8:4
13   B PUT Maciej Z NAGÓRZAŃSKI Seweryn 3:1 (5:11, 11:5, 11:9, 11:8) 9:4
14   D NOWAK Dawid X CHOLEWA Dariusz 1:3 (11:7, 4:11, 3:11, 3:11) 9:5
15   A PIĘKOSZ Jakub Z NAGÓRZAŃSKI Seweryn 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) 10:5
16   D NOWAK Dawid W SZUMILAS Władysław 1:3 (11:6, 7:11, 7:11, 4:11) 10:6
17   B PUT Maciej Y MLECZKO Mateusz 3:1 (7:11, 11:9, 11:8, 12:10) 11:6
18   C RACHFAŁ Maciej X CHOLEWA Dariusz 2:3 (7:11, 6:11, 11:3, 11:4, 9:11) 11:7
2021-02-22 16:00 29 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Królewski Biecz” 17:1 tak
1   A TOBIASZ Andrzej W SARAD Kamil 3:0 (11:8, 12:10, 11:7) 1:0
2   B KRAWIEC Kamil X MARKOWICZ Marcin 3:0 (11:5, 11:5, 11:3) 2:0
3   C RUSEK Andrzej Y CZELUŚNIAK Angelika 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 3:0
4   D ZIMOWSKI Mateusz Z DUDEK Adam 3:1 (11:4, 8:11, 11:3, 11:8) 4:0
5   A RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
W SARAD Kamil
MARKOWICZ Marcin
3:0 (11:8, 11:4, 11:5) 5:0
6   B KRAWIEC Kamil
ZIMOWSKI Mateusz
X DUDEK Adam
CZELUŚNIAK Angelika
3:0 (11:7, 11:5, 11:9) 6:0
7   A TOBIASZ Andrzej X MARKOWICZ Marcin 3:0 (11:1, 11:7, 11:6) 7:0
8   B KRAWIEC Kamil W SARAD Kamil 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 8:0
9   D ZIMOWSKI Mateusz Y CZELUŚNIAK Angelika 3:0 (11:2, 11:4, 11:3) 9:0
10   C RUSEK Andrzej Z DUDEK Adam 3:0 (11:3, 11:1, 11:5) 10:0
11   A TOBIASZ Andrzej Y CZELUŚNIAK Angelika 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 11:0
12   C RUSEK Andrzej W SARAD Kamil 3:0 (11:3, 14:12, 11:7) 12:0
13   B KRAWIEC Kamil Z DUDEK Adam 3:0 (11:2, 11:4, 11:8) 13:0
14   D ZIMOWSKI Mateusz X MARKOWICZ Marcin 3:0 (11:3, 11:8, 11:5) 14:0
15   A TOBIASZ Andrzej Z DUDEK Adam 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:4) 15:0
16   D ZIMOWSKI Mateusz W SARAD Kamil 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 5:11) 15:1
17   B KRAWIEC Kamil Y CZELUŚNIAK Angelika 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 16:1
18   C RUSEK Andrzej X MARKOWICZ Marcin 3:0 (11:8, 11:8, 11:3) 17:1
2021-02-19 19:00 30 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Fortem” Pawęzów 4:14 tak
1   A KRAKOWSKI Paweł W WINKLER Hubert 1:3 (4:11, 5:11, 11:9, 6:11) 0:1
2   B MRÓZ Jakub X CHŁOPEK Błażej 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 1:1
3   C NAGEL Nikodem Y MADUZIA Leszek 1:3 (6:11, 11:9, 6:11, 6:11) 1:2
4   D KRAS Nikodem Z WINKLER Paweł 0:3 (6:11, 7:11, 2:11) 1:3
5   A MRÓZ Jakub
RAMIAN Marcin
W CHŁOPEK Błażej
WINKLER Hubert
1:3 (7:11, 11:5, 5:11, 7:11) 1:4
6   B KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
X SZCZEPAŃSKI Oliwier
WINKLER Paweł
0:3 (6:11, 9:11, 7:11) 1:5
7   A KRAKOWSKI Paweł X CHŁOPEK Błażej 0:3 (12:14, 7:11, 8:11) 1:6
8   B MRÓZ Jakub W WINKLER Hubert 3:1 (8:11, 12:10, 13:11, 13:11) 2:6
9   D KRAS Nikodem Y MADUZIA Leszek 0:3 (5:11, 11:13, 8:11) 2:7
10   C NAGEL Nikodem Z WINKLER Paweł 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 2:11) 2:8
11   A KRAKOWSKI Paweł Y MADUZIA Leszek 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) 2:9
12   C NAGEL Nikodem W WINKLER Hubert 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 2:10
13   B RAMIAN Marcin Z WINKLER Paweł 0:3 (6:11, 5:11, 3:11) 2:11
14   D KRAS Nikodem X CHŁOPEK Błażej 3:0 (11:4, 11:6, 13:11) 3:11
15   A ZWOLEŃ Konrad Z SZCZEPAŃSKI Oliwier 2:3 (5:11, 11:7, 9:11, 11:6, 7:11) 3:12
16   D KRAKOWSKI Sebastian W WINKLER Hubert 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 3:13
17   B RAMIAN Marcin Y PRZEKLASA Karol 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 4:13
18   C WĘGLARCZYK Jan X CHŁOPEK Błażej 0:3 (8:11, 2:11, 7:11) 4:14
2020-12-06 11:00 61 LUKS „Sobolik” Sobolów - MKS „Tarnovia” Tarnów II 9:9 tak
1   A KĄCKI Mateusz W ŚWIĄTEK Maja 3:1 (11:7, 3:11, 11:1, 11:9) 1:0
2   B TROJAŃSKI Sebastian X MILÓWKA Julia 2:3 (5:11, 11:6, 10:12, 11:9, 9:11) 1:1
3   C KUCHARCZYK Dominik Y HABA Klaudia 0:3 (4:11, 5:11, 8:11) 1:2
4   D KLUBA Krzysztof Z ŚWIĄTEK Emilia 3:0 (11:3, 11:7, 11:9) 2:2
5   A KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
W MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
3:2 (8:11, 11:5, 8:11, 11:5, 11:4) 3:2
6   B KUCHARCZYK Dominik
KĄCKI Patryk
X HABA Klaudia
ŚWIĄTEK Emilia
1:3 (5:11, 11:8, 7:11, 7:11) 3:3
7   A KĄCKI Mateusz X MILÓWKA Julia 2:3 (11:8, 11:6, 5:11, 6:11, 10:12) 3:4
8   B TROJAŃSKI Sebastian W ŚWIĄTEK Maja 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:8) 4:4
9   D KLUBA Krzysztof Y HABA Klaudia 3:2 (11:6, 11:8, 7:11, 7:11, 11:9) 5:4
10   C KUCHARCZYK Dominik Z ŚWIĄTEK Emilia 1:3 (11:7, 8:11, 10:12, 7:11) 5:5
11   A KĄCKI Mateusz Y HABA Klaudia 3:0 (11:8, 11:5, 11:8) 6:5
12   C KUCHARCZYK Dominik W ŚWIĄTEK Maja 1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 7:11) 6:6
13   B TROJAŃSKI Sebastian Z ŚWIĄTEK Emilia 3:1 (11:4, 11:5, 8:11, 11:7) 7:6
14   D KĄCKI Patryk X MILÓWKA Julia 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) 7:7
15   A KĄCKI Mateusz Z ŚWIĄTEK Emilia 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 8:7
16   D KĄCKI Patryk W ŚWIĄTEK Maja 2:3 (5:11, 16:14, 11:7, 5:11, 16:18) 8:8
17   B TROJAŃSKI Sebastian Y HABA Klaudia 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 9:8
18   C KUCHARCZYK Dominik X MILÓWKA Julia 1:3 (9:11, 11:8, 10:12, 5:11) 9:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11