V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2020-10-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-10-18 15:00 6 UKS „Villa Verde” Olesno V - UKS „Fortem” Pawęzów 3:15
1   A LIPOWICZ Kacper W WINKLER Grzegorz 0:3 (8:11, 3:11, 2:11) 0:1
2   B DROŻDŻ Jarosław X WINKLER Paweł 0:3 (8:11, 2:11, 2:11) 0:2
3   C ŚWIATŁOWSKI Sebastian Y MADUZIA Leszek 0:3 (7:11, 4:11, 1:11) 0:3
4   D KUCHARSKI Michał Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (3:11, 7:11, 5:11) 0:4
5   A KUCHARSKI Michał
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
W WINKLER Grzegorz
WINKLER Paweł
0:3 (3:11, 6:11, 9:11) 0:5
6   B LIPOWICZ Kacper
DROŻDŻ Jarosław
X SZCZEPAŃSKI Andrzej
MADUZIA Leszek
1:3 (10:12, 3:11, 11:7, 6:11) 0:6
7   A LIPOWICZ Kacper X WINKLER Paweł 1:3 (11:9, 7:11, 2:11, 6:11) 0:7
8   B DROŻDŻ Jarosław W WINKLER Grzegorz 0:3 (4:11, 2:11, 6:11) 0:8
9   D KUCHARSKI Michał Y MADUZIA Leszek 1:3 (11:6, 5:11, 8:11, 5:11) 0:9
10   C ŚWIATŁOWSKI Sebastian Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) 0:10
11   A LIPOWICZ Kacper Y MADUZIA Leszek 1:3 (2:11, 11:9, 12:14, 8:11) 0:11
12   C ŚWIATŁOWSKI Sebastian W WINKLER Grzegorz 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 0:12
13   B DROŻDŻ Jarosław Z SZCZEPAŃSKI Oliwier 3:0 (11:4, 11:9, 11:4) 1:12
14   D KUCHARSKI Michał X WINKLER Paweł 0:3 (3:11, 8:11, 12:14) 1:13
15   A LIPOWICZ Kacper Z SZCZEPAŃSKI Oliwier 3:0 (11:9, 11:4, 11:9) 2:13
16   D KUCHARSKI Michał W WINKLER Grzegorz 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) 2:14
17   B DROŻDŻ Jarosław Y MADUZIA Leszek 0:3 (9:11, 2:11, 7:11) 2:15
18   C ŚWIATŁOWSKI Sebastian X PRZEKLASA Karol 3:0 (11:6, 11:4, 11:1) 3:15
2020-10-13 18:00 7 MOKSiR Czchów - TG „Sokół” Brzesko 5:13 tak
1   A KANOWNIK Kajetan W PIĘKOSZ Jakub 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 0:1
2   B SERAFIN Mateusz X RACHFAŁ Maciej 2:3 (6:11, 12:10, 11:9, 8:11, 9:11) 0:2
3   C NIEĆ Tomasz Y PIĘKOSZ Wacław 0:3 (4:11, 9:11, 9:11) 0:3
4   D BACZ Andrzej Z PUT Maciej 3:1 (15:13, 15:13, 5:11, 11:6) 1:3
5   A KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
W PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
2:3 (7:11, 11:8, 11:8, 9:11, 10:12) 1:4
6   B BACZ Andrzej
SERAFIN Mateusz
X PIĘKOSZ Wacław
RACHFAŁ Maciej
0:3 (5:11, 6:11, 9:11) 1:5
7   A KANOWNIK Kajetan X RACHFAŁ Maciej 3:1 (11:2, 11:6, 9:11, 11:7) 2:5
8   B SERAFIN Mateusz W PIĘKOSZ Jakub 1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 9:11) 2:6
9   D BACZ Andrzej Y PIĘKOSZ Wacław 1:3 (6:11, 4:11, 11:8, 9:11) 2:7
10   C NIEĆ Tomasz Z PUT Maciej 2:3 (12:10, 11:7, 9:11, 8:11, 5:11) 2:8
11   A KANOWNIK Kajetan Y PIĘKOSZ Wacław 3:0 (13:11, 12:10, 11:9) 3:8
12   C NIEĆ Tomasz W PIĘKOSZ Jakub 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 3:9
13   B SERAFIN Mateusz Z PUT Maciej 2:3 (8:11, 13:15, 11:2, 15:13, 7:11) 3:10
14   D BACZ Andrzej X RACHFAŁ Maciej 2:3 (8:11, 6:11, 11:6, 11:9, 8:11) 3:11
15   A KANOWNIK Kajetan Z PUT Maciej 3:1 (11:8, 11:5, 5:11, 11:8) 4:11
16   D BACZ Andrzej W PIĘKOSZ Jakub 0:3 (6:11, 10:12, 9:11) 4:12
17   B SERAFIN Mateusz Y JONAK Maciej 3:0 (11:1, 11:6, 11:6) 5:12
18   C NIEĆ Tomasz X RACHFAŁ Maciej 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 5:13
2020-10-18 13:00 8 MOSiR Tuchów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 1:17
1   A STEFAN Igor W TOBIASZ Andrzej 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 0:1
2   B MARTYKA Igor X KRAWIEC Kamil 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 0:2
3   C WŁODEK Krystian Y WOLIŃSKI Wojciech 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 0:3
4   D FURMAŃSKI Robert Z ZIMOWSKI Mateusz 2:3 (5:11, 11:4, 2:11, 11:3, 8:11) 0:4
5   A STEFAN Igor
FURMAŃSKI Robert
W WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
1:3 (12:10, 7:11, 4:11, 5:11) 0:5
6   B MARTYKA Igor
WŁODEK Krystian
X TOBIASZ Andrzej
ZIMOWSKI Mateusz
0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 0:6
7   A STEFAN Igor X KRAWIEC Kamil 2:3 (11:9, 8:11, 7:11, 13:11, 6:11) 0:7
8   B MARTYKA Igor W TOBIASZ Andrzej 0:3 (5:11, 7:11, 10:12) 0:8
9   D FURMAŃSKI Robert Y WOLIŃSKI Wojciech 0:3 (3:11, 7:11, 5:11) 0:9
10   C WŁODEK Krystian Z ZIMOWSKI Mateusz 2:3 (7:11, 8:11, 11:9, 11:3, 4:11) 0:10
11   A STEFAN Igor Y WOLIŃSKI Wojciech 2:3 (11:7, 11:8, 9:11, 8:11, 9:11) 0:11
12   C WŁODEK Krystian W TOBIASZ Andrzej 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) 0:12
13   B MARTYKA Igor Z ZIMOWSKI Mateusz 3:0 (11:7, 11:7, 11:3) 1:12
14   D FURMAŃSKI Robert X KRAWIEC Kamil 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 1:13
15   A STEFAN Igor Z ZIMOWSKI Mateusz 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) 1:14
16   D FURMAŃSKI Robert W TOBIASZ Andrzej 1:3 (12:10, 8:11, 7:11, 6:11) 1:15
17   B MARTYKA Igor Y WOLIŃSKI Wojciech 0:3 (5:11, 4:11, 4:11) 1:16
18   C WŁODEK Krystian X KRAWIEC Kamil 1:3 (7:11, 11:7, 4:11, 7:11) 1:17
2020-10-09 19:00 9 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Sokół” Żabno 2:16 tak
1   A KOBYLARCZYK Kacper W SZUMILAS Władysław 0:3 (8:11, 3:11, 3:11) 0:1
2   B NAGEL Nikodem X NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1:3 (6:11, 4:11, 11:6, 10:12) 0:2
3   C KRAKOWSKI Sebastian Y MLECZKO Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 0:3
4   D KRAS Nikodem Z CIERNIAK Konrad 3:1 (11:7, 11:2, 9:11, 11:7) 1:3
5   A KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
W MLECZKO Mateusz
NAGÓRZAŃSKI Seweryn
1:3 (12:10, 4:11, 5:11, 9:11) 1:4
6   B KRAKOWSKI Sebastian
KOBYLARCZYK Kacper
X CIERNIAK Konrad
SZUMILAS Władysław
0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 1:5
7   A KOBYLARCZYK Kacper X NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (4:11, 9:11, 7:11) 1:6
8   B NAGEL Nikodem W SZUMILAS Władysław 0:3 (4:11, 7:11, 3:11) 1:7
9   D KRAS Nikodem Y MLECZKO Mateusz 0:3 (7:11, 9:11, 3:11) 1:8
10   C KRAKOWSKI Sebastian Z CIERNIAK Konrad 2:3 (11:9, 11:9, 11:13, 7:11, 10:12) 1:9
11   A KOBYLARCZYK Kacper Y MLECZKO Mateusz 0:3 (4:11, 2:11, 2:11) 1:10
12   C KRAKOWSKI Sebastian W SZUMILAS Władysław 0:3 (1:11, 3:11, 8:11) 1:11
13   B NAGEL Nikodem Z CIERNIAK Konrad 3:1 (12:10, 11:2, 7:11, 11:8) 2:11
14   D KRAS Nikodem X NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (11:13, 5:11, 13:15) 2:12
15   A KOBYLARCZYK Kacper Z CIERNIAK Konrad 2:3 (13:11, 11:8, 7:11, 6:11, 8:11) 2:13
16   D WĘGLARCZYK Jan W SZUMILAS Władysław 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) 2:14
17   B NAGEL Nikodem Y MLECZKO Mateusz 0:3 (9:11, 5:11, 10:12) 2:15
18   C KRAKOWSKI Paweł X NAGÓRZAŃSKI Seweryn 2:3 (7:11, 11:8, 6:11, 14:12, 10:12) 2:16
2020-10-18 11:00 10 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Królewski Biecz” 6:12
1   A KUCHARCZYK Dominik W HOLECZKO Oskar 1:3 (6:11, 11:9, 4:11, 4:11) 0:1
2   B KĄCKI Patryk X SARAD Kamil 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 0:2
3   C KĄCKI Mateusz Y CZELUŚNIAK Angelika 3:0 (14:12, 11:5, 11:2) 1:2
4   D TROJAŃSKI Sebastian Z DUDEK Adam 0:3 (9:11, 16:18, 4:11) 1:3
5   A KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
W DUDEK Adam
SARAD Kamil
3:1 (11:9, 11:8, 12:14, 11:7) 2:3
6   B KUCHARCZYK Dominik
KĄCKI Patryk
X HOLECZKO Oskar
CZELUŚNIAK Angelika
0:3 (5:11, 2:11, 10:12) 2:4
7   A KUCHARCZYK Dominik X SARAD Kamil 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 2:5
8   B KĄCKI Patryk W HOLECZKO Oskar 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) 2:6
9   D TROJAŃSKI Sebastian Y CZELUŚNIAK Angelika 3:1 (11:8, 12:10, 7:11, 11:8) 3:6
10   C KĄCKI Mateusz Z DUDEK Adam 2:3 (11:8, 6:11, 11:6, 10:12, 9:11) 3:7
11   A KLUBA Krzysztof Y CZELUŚNIAK Angelika 1:3 (6:11, 18:16, 9:11, 9:11) 3:8
12   C KĄCKI Mateusz W HOLECZKO Oskar 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 12:10) 4:8
13   B KĄCKI Patryk Z DUDEK Adam 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 4:9
14   D TROJAŃSKI Sebastian X SARAD Kamil 3:2 (9:11, 11:8, 8:11, 11:9, 13:11) 5:9
15   A KLUBA Krzysztof Z DUDEK Adam 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 5:10
16   D TROJAŃSKI Sebastian W HOLECZKO Oskar 0:3 (8:11, 2:11, 9:11) 5:11
17   B KĄCKI Patryk Y CZELUŚNIAK Angelika 2:3 (7:11, 9:11, 11:9, 12:10, 7:11) 5:12
18   C KĄCKI Mateusz X SARAD Kamil 3:0 (11:8, 11:3, 11:8) 6:12
2020-10-17 16:00 57 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MKS „Tarnovia” Tarnów II 18:0
1   A PODGÓRSKI Jan W MILÓWKA Emilia 3:2 (11:13, 11:7, 11:8, 7:11, 11:8) 1:0
2   B PARA Eligiusz X MILÓWKA Julia 3:0 (11:4, 11:8, 13:11) 2:0
3   C SZMYD Zygmunt Y ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:6, 11:8, 11:1) 3:0
4   D KANIA Jan Z HABA Klaudia 3:1 (11:6, 11:7, 9:11, 11:3) 4:0
5   A PARA Eligiusz
KANIA Jan
W MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
3:1 (6:11, 11:5, 11:8, 11:8) 5:0
6   B PODGÓRSKI Jan
SZMYD Zygmunt
X HABA Klaudia
ŚWIĄTEK Emilia
3:0 (11:9, 11:4, 11:2) 6:0
7   A PODGÓRSKI Jan X MILÓWKA Julia 3:2 (11:7, 7:11, 11:4, 8:11, 11:4) 7:0
8   B PARA Eligiusz W MILÓWKA Emilia 3:0 (11:2, 11:4, 11:7) 8:0
9   D KANIA Jan Y ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:3, 11:9, 11:3) 9:0
10   C SZMYD Zygmunt Z HABA Klaudia 3:0 (11:4, 12:10, 11:6) 10:0
11   A PODGÓRSKI Jan Y ŚWIĄTEK Maja 3:1 (11:3, 11:4, 9:11, 11:6) 11:0
12   C SZMYD Zygmunt W ŚWIĄTEK Emilia 3:0 (11:6, 11:4, 11:4) 12:0
13   B PARA Eligiusz Z HABA Klaudia 3:0 (11:8, 11:1, 11:4) 13:0
14   D KANIA Jan X MILÓWKA Julia 3:0 (11:3, 11:8, 12:10) 14:0
15   A PODGÓRSKI Jan Z HABA Klaudia 3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:8) 15:0
16   D KANIA Jan W ŚWIĄTEK Emilia 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 16:0
17   B PARA Eligiusz Y ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 17:0
18   C SZMYD Zygmunt X MILÓWKA Julia 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 18:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11