IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2020-10-03
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-10-03 10:00 1 „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Podwawelski” Kraków III 13:1
1   A CELARY Mateusz W GAJDA Rafał 3:0 (11:4, 11:5, 11:1) 1:0
2   B PAJORSKI Mateusz X URBAN Paweł 3:0 (11:8, 12:10, 19:17) 2:0
3   C MARCHEWKA Artur Y WĄS Bartłomiej 3:2 (7:11, 10:12, 11:4, 11:4, 14:12) 3:0
4   D WCISŁO Konrad Z GNATYSHEN Yevhenii 3:1 (11:2, 11:2, 5:11, 11:9) 4:0
5   A CELARY Mateusz
MARCHEWKA Artur
W GAJDA Rafał
GNATYSHEN Yevhenii
3:0 (11:4, 11:4, 11:8) 5:0
6   B KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
X WĄS Bartłomiej
URBAN Paweł
3:0 (11:9, 11:6, 11:9) 6:0
7   A CELARY Mateusz X URBAN Paweł 3:0 (11:4, 11:1, 11:6) 7:0
8   B PAJORSKI Mateusz W GAJDA Rafał 2:3 (6:11, 11:8, 11:8, 1:11, 8:11) 7:1
9   D WCISŁO Konrad Y WĄS Bartłomiej 3:2 (11:8, 11:9, 5:11, 9:11, 11:8) 8:1
10   C MARCHEWKA Artur Z GNATYSHEN Yevhenii 3:2 (6:11, 11:6, 11:2, 9:11, 14:12) 9:1
11   A CELARY Mateusz Y WĄS Bartłomiej 3:0 (11:2, 11:6, 11:1) 10:1
12   C KUCHARSKI Mateusz W GAJDA Rafał 3:2 (11:9, 8:11, 5:11, 11:7, 11:4) 11:1
13   B PAJORSKI Mateusz Z GNATYSHEN Yevhenii 3:1 (11:9, 7:11, 11:5, 11:9) 12:1
14   D WCISŁO Konrad X URBAN Paweł 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 13:1
2020-10-03 11:00 2 KS „Bronowianka” Kraków III - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12 tak
1   A KILISZEK Kamila W BAŁUSZEK Kamil 1:3 (7:11, 1:11, 13:11, 15:17) 0:1
2   B ANDRZEJAK Kacper X ŚWIRK Robert 0:3 (10:12, 6:11, 9:11) 0:2
3   C KOPACKA Anna Y KOPACZ Paweł 0:3 (6:11, 10:12, 3:11) 0:3
4   D SYRDA Zuzanna Z KOPCZYK Adrian 0:3 (8:11, 11:13, 5:11) 0:4
5   A ANDRZEJAK Kacper
KILISZEK Kamila
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
0:3 (4:11, 6:11, 10:12) 0:5
6   B KOPACKA Anna
SYRDA Zuzanna
X BAŁUSZEK Kamil
KOPCZYK Adrian
2:3 (11:8, 12:10, 8:11, 6:11, 7:11) 0:6
7   A KILISZEK Kamila X ŚWIRK Robert 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) 0:7
8   B ANDRZEJAK Kacper W BAŁUSZEK Kamil 0:3 (8:11, 3:11, 4:11) 0:8
9   D SYRDA Zuzanna Y KOPACZ Paweł 3:1 (9:11, 11:2, 11:5, 11:9) 1:8
10   C KOPACKA Anna Z KOPCZYK Adrian 2:3 (11:8, 3:11, 11:4, 3:11, 8:11) 1:9
11   A KILISZEK Kamila Y KOPACZ Paweł 3:1 (11:4, 11:3, 8:11, 11:8) 2:9
12   C KOPACKA Anna W BAŁUSZEK Kamil 0:3 (3:11, 8:11, 8:11) 2:10
13   B ANDRZEJAK Kacper Z KOPCZYK Adrian 2:3 (3:11, 11:9, 6:11, 11:9, 10:12) 2:11
14   D SYRDA Zuzanna X ŚWIRK Robert 0:3 (6:11, 4:11, 5:11) 2:12
do ustalenia 3 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Podwawelski” Kraków IV
2020-10-07 19:00 4 LKS „Polonia” Wilczkowice II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9
1   A KALICIAK Dariusz W GLANOWSKI Waldemar 0:3 (2:11, 5:11, 7:11) 0:1
2   B PARTYKA Ryszard X PACIA Bartłomiej 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) 0:2
3   C DĄBROWSKI Damian Y SKOTNICZNY Rafał 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) 0:3
4   D SZELEST Jacek Z KOWAL Łukasz 3:2 (12:10, 9:11, 8:11, 13:11, 11:8) 1:3
5   A DĄBROWSKI Damian
JEDYNAK Damian
W GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 6:11) 1:4
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
2:3 (11:9, 9:11, 11:3, 3:11, 9:11) 1:5
7   A KALICIAK Dariusz X PACIA Bartłomiej 3:2 (3:11, 11:9, 10:12, 11:7, 14:12) 2:5
8   B PARTYKA Ryszard W GLANOWSKI Waldemar 2:3 (6:11, 11:9, 11:9, 2:11, 8:11) 2:6
9   D SZELEST Jacek Y SKOTNICZNY Rafał 3:1 (11:6, 9:11, 11:8, 11:9) 3:6
10   C DĄBROWSKI Damian Z KOWAL Łukasz 3:0 (11:8, 14:12, 11:9) 4:6
11   A KALICIAK Dariusz Y SKOTNICZNY Rafał 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 4:7
12   C DĄBROWSKI Damian W GLANOWSKI Waldemar 3:1 (11:6, 6:11, 11:6, 12:10) 5:7
13   B JEDYNAK Damian Z TOMSIA Sławomir 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) 5:8
14   D SZELEST Jacek X PACIA Bartłomiej 0:3 (8:11, 14:16, 4:11) 5:9
2020-10-03 15:00 5 LKS „Victoria” Nidek - KTS „Victoria” Spytkowice 3:11 tak
1   A SZEMIK Krzysztof W PIETRAŃCZYK Jakub 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 0:1
2   B HOLCMAN Tomasz X MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 1:1
3   C HOLCMAN Zbigniew Y GRONDALCZYK Adrian 1:3 (6:11, 11:6, 10:12, 12:14) 1:2
4   D WODNIAK Kamil Z CHOJNA Dawid 1:3 (6:11, 11:8, 9:11, 9:11) 1:3
5   A WODNIAK Kamil
WOLANIN Piotr
W MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
3:0 (11:6, 12:10, 11:9) 2:3
6   B HOLCMAN Zbigniew
HOLCMAN Tomasz
X CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
0:3 (9:11, 6:11, 5:11) 2:4
7   A SZEMIK Krzysztof X MAMOŃ Wojciech 2:3 (6:11, 12:10, 5:11, 11:5, 6:11) 2:5
8   B HOLCMAN Tomasz W PIETRAŃCZYK Jakub 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 8:11) 2:6
9   D WODNIAK Kamil Y GRONDALCZYK Adrian 3:0 (11:2, 11:8, 11:7) 3:6
10   C HOLCMAN Zbigniew Z CHOJNA Dawid 0:3 (8:11, 7:11, 10:12) 3:7
11   A SZEMIK Krzysztof Y GRONDALCZYK Adrian 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) 3:8
12   C HOLCMAN Zbigniew W PIETRAŃCZYK Jakub 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) 3:9
13   B WOLANIN Piotr Z CHOJNA Dawid 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 3:10
14   D WODNIAK Kamil X MAMOŃ Wojciech 1:3 (11:3, 7:11, 10:12, 7:11) 3:11
2020-10-14 18:00 6 MKS „Centrum” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 7:7
1   A STOCHEL Adam W KURCZYNA Łukasz 0:3 (16:18, 11:13, 10:12) 0:1
2   B PACYNA Dariusz X PIĄSTKA Michał 3:2 (6:11, 11:9, 9:11, 11:9, 11:7) 1:1
3   C PASIECZNY Jan Y KOLIŃSKI Witold 3:0 (12:10, 11:6, 11:1) 2:1
4   D RAJTAR Marek Z BRUZDA Rafał 2:3 (11:5, 6:11, 13:15, 14:12, 6:11) 2:2
5   A RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
W PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
0:3 (7:11, 12:14, 6:11) 2:3
6   B PASIECZNY Jan
STOCHEL Adam
X KOLIŃSKI Witold
BRUZDA Rafał
3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:6) 3:3
7   A STOCHEL Adam X PIĄSTKA Michał 2:3 (11:6, 11:9, 6:11, 6:11, 7:11) 3:4
8   B PACYNA Dariusz W KURCZYNA Łukasz 3:0 (11:4, 11:9, 12:10) 4:4
9   D RAJTAR Marek Y KOLIŃSKI Witold 3:0 (11:2, 11:2, 11:3) 5:4
10   C PASIECZNY Jan Z BRUZDA Rafał 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) 5:5
11   A STOCHEL Adam Y PORĄBKA Dariusz 3:2 (11:9, 11:7, 8:11, 6:11, 11:5) 6:5
12   C PASIECZNY Jan W KURCZYNA Łukasz 3:2 (7:11, 12:10, 11:9, 9:11, 11:7) 7:5
13   B PACYNA Dariusz Z BRUZDA Rafał 0:3 (7:11, 3:11, 8:11) 7:6
14   D RAJTAR Marek X PIĄSTKA Michał 0:3 (9:11, 14:16, 9:11) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy