Damian Magulski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1997
Przynależność klubowa: KS „Spektrum” Słopnice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 13:00
9. MKS KSOS Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12
3   C KONSTANTYN Paweł Y MAGULSKI Damian 2:3 (14:12, 4:11, 11:6, 4:11, 8:11) ⇑
6   B WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
X OBROCHTA Paweł
MAGULSKI Damian
0:3 (8:11, 3:11, 6:11) ⇑
9   D UTYLSKI Filip Y MAGULSKI Damian 1:3 (12:10, 8:11, 3:11, 5:11) ⇑
11   A PEREK Nikodem Y MAGULSKI Damian 3:1 (5:11, 11:9, 11:9, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 19:00
15. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10
3   C RAPUTA Tomasz Y MAGULSKI Damian 2:3 (9:11, 11:3, 7:11, 11:7, 6:11) ⇑
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
1:3 (11:8, 4:11, 6:11, 4:11) ⇑
9   D KLUZEK Sławomir Y MAGULSKI Damian 3:1 (11:6, 7:11, 11:9, 11:4) ⇓
11   A BIAŁY Sebastian Y MAGULSKI Damian 1:3 (3:11, 11:9, 8:11, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 16:30 ⇨ 2018-10-24 18:30
3. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0
3   C MAGULSKI Damian Y MENSFELD Natalia 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) ⇑
5   A OBROCHTA Piotr
MAGULSKI Damian
W DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
3:0 (11:8, 11:6, 11:4) ⇑
10   C MAGULSKI Damian Z DOMITER Julia 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) ⇑
12   C MAGULSKI Damian W BĄCIO Konrad 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 13:00
21. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków II 8:6
3   C MAGULSKI Damian Y GĄSIOR Natalia 3:0 (11:7, 11:6, 11:2) ⇑
5   A MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
W ZAJĄC Anna
ZHAO Ziyi
2:3 (8:11, 11:8, 11:5, 7:11, 9:11) ⇓
10   C MAGULSKI Damian Z GAJEWSKA Natalia 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) ⇑
12   C MAGULSKI Damian W ZAJĄC Anna 3:0 (11:8, 11:5, 11:3) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-01 16:30
39. „Siemacha” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7
1   A GRATKOWSKI Jacek W MAGULSKI Damian 3:1 (11:8, 13:11, 7:11, 11:8) ⇓
6   B GŁĄB Damian
RESZKA Jakub
X MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
1:3 (6:11, 11:7, 5:11, 6:11) ⇑
8   B WOJAS Bartłomiej W MAGULSKI Damian 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) ⇑
12   C GŁĄB Damian W MAGULSKI Damian 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-08 11:00
45. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - GSWAL „Mikulec” Grybów 11:3
3   C MAGULSKI Damian Y MÓL Marcin 3:2 (11:9, 9:11, 6:11, 11:6, 11:7) ⇑
5   A MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
2:3 (11:6, 11:8, 12:14, 6:11, 9:11) ⇓
10   C MAGULSKI Damian Z GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇑
12   C MAGULSKI Damian W NOWAK Marcin 3:2 (11:9, 8:11, 12:10, 8:11, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-24 16:30 ⇨ 2018-12-11 19:00
33. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków III 12:2
1   A MAGULSKI Damian W JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:7, 11:5, 12:14, 11:7) ⇑
5   A MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
W JABŁOŃSKI Paweł
OLCZAK Mariusz
3:0 (11:9, 11:5, 11:7) ⇑
7   A MAGULSKI Damian X OLCZAK Mariusz 3:1 (11:2, 9:11, 11:1, 11:7) ⇑
11   A MAGULSKI Damian Y CHUDZICKI Maksym 2:3 (9:11, 11:4, 11:6, 6:11, 10:12) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-12 16:00
55. UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 11:3
2   B ZAKRZYŃSKI Dominik X MAGULSKI Damian 3:0 (11:9, 14:12, 12:10) ⇓
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W OBROCHTA Piotr
MAGULSKI Damian
3:1 (11:9, 5:11, 11:8, 11:7) ⇓
7   A GDULA Adam X MAGULSKI Damian 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 8:11) ⇑
14   D DUDZIAK Damian X MAGULSKI Damian 1:3 (10:12, 5:11, 11:8, 4:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-15 16:30 ⇨ 2019-01-18 18:30
50. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - ULKS „Lachowice” 10:4
3   C MAGULSKI Damian Y PIETRZAK Antoni 3:2 (11:9, 6:11, 11:4, 7:11, 11:6) ⇑
5   A MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
W SURMA Krzysztof
KACHEL Jan
3:0 (11:6, 11:6, 11:3) ⇑
10   C MAGULSKI Damian Z SURMA Krzysztof 3:0 (11:3, 11:4, 11:9) ⇑
12   C MAGULSKI Damian W KACHEL Mateusz 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 17:00 ⇨ 2019-01-19 16:00
27. KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10
4   D BOLEK Łukasz Z MAGULSKI Damian 1:3 (6:11, 5:11, 14:12, 5:11) ⇑
5   A PIEGZA Adrian
BOLEK Łukasz
W MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
0:3 (12:14, 5:11, 8:11) ⇑
10   C MOREK Radosław Z MAGULSKI Damian 1:3 (11:5, 5:11, 8:11, 3:11) ⇑
13   B PIETRZAK Agnieszka Z MAGULSKI Damian 0:3 (9:11, 12:14, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-20 17:00
62. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11
2   B PIETRAŃCZYK Jakub X MAGULSKI Damian 0:3 (6:11, 5:11, 11:13) ⇑
5   A JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
W MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
0:3 (7:11, 7:11, 11:13) ⇑
7   A GOŁDA Gabriel X MAGULSKI Damian 0:3 (12:14, 6:11, 8:11) ⇑
14   D JĘDRZEJOWSKI Oskar X MAGULSKI Damian 0:3 (4:11, 3:11, 2:11) ⇑
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 12. | 2019-02-23 16:30
68. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS KSOS Kraków 5:9
1   A MAGULSKI Damian W RADEK Arkadiusz 2:3 (8:11, 3:11, 11:2, 12:10, 5:11) ⇓
6   B MAGULSKI Damian
TABOR Janusz
X KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
3:1 (12:10, 8:11, 14:12, 13:11) ⇑
7   A MAGULSKI Damian X PEREK Nikodem 3:1 (11:7, 11:8, 2:11, 11:8) ⇑
11   A MAGULSKI Damian Y WIERZBIŃSKI Marcin 3:0 (12:10, 11:6, 11:4) ⇑
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 13. | 2019-03-16 16:30
71. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - „Siemacha” Kraków 7:7
4   D MAGULSKI Damian Z RESZKA Jakub 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:8) ⇑
5   A OBROCHTA Piotr
MAGULSKI Damian
W RESZKA Jakub
CNOTA Jakub
3:1 (11:2, 5:11, 11:4, 11:1) ⇑
9   D MAGULSKI Damian Y GŁĄB Damian 1:3 (7:11, 11:7, 8:11, 7:11) ⇓
14   D MAGULSKI Damian X CNOTA Jakub 3:0 (11:1, 11:1, 11:4) ⇑
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-03-30 15:30
75. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 8:6
1   A MAGULSKI Damian W RAPUTA Tomasz 2:3 (11:6, 12:10, 5:11, 8:11, 12:14) ⇓
5   A OBROCHTA Piotr
MAGULSKI Damian
W ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
3:0 (11:6, 11:4, 11:9) ⇑
7   A MAGULSKI Damian X BIAŁY Sebastian 3:1 (8:11, 11:6, 11:8, 11:7) ⇑
11   A MAGULSKI Damian Y ZALEWSKI Krzysztof 3:0 (11:9, 11:8, 12:10) ⇑
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-04-27 16:30 ⇨ 2019-04-13 15:00
81. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Zarabie” Myślenice 3:11
3   C MAGULSKI Damian Y ŚWIATŁOŃ Piotr 3:1 (10:12, 11:4, 11:6, 11:3) ⇑
5   A OBROCHTA Piotr
MAGULSKI Damian
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
1:3 (5:11, 10:12, 13:11, 9:11) ⇓
10   C MAGULSKI Damian Z CZYŻYCKI Bogdan 3:1 (11:2, 11:7, 9:11, 11:6) ⇑
12   C MAGULSKI Damian W GDULA Adam 3:2 (7:11, 11:6, 11:8, 5:11, 11:5) ⇑
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-04-06 16:00 ⇨ 2019-04-17 18:30
76. ULKS „Lachowice” - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7
3   C RACZEK Marcin Y MAGULSKI Damian 3:2 (12:10, 8:11, 9:11, 11:2, 11:4) ⇓
5   A PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
W OBROCHTA Piotr
MAGULSKI Damian
3:2 (14:16, 9:11, 11:7, 13:11, 11:7) ⇓
9   D PIETRZAK Antoni Y MAGULSKI Damian 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) ⇑
11   A SURMA Krzysztof Y MAGULSKI Damian 2:3 (12:10, 9:11, 5:11, 12:10, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
222 BARAN Roman 1980
123 BARTUZI Wojciech 1990
2133 BĄCIO Konrad 2006
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
813 BLAT Piotr 1967
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1272 BOLEK Łukasz 1997
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
796 BRODA Jacek 1975
1040 BURKACKI Mateusz 1991
332 CHOJNA Dawid 1992
1427 CHUDOBA Piotr 1981
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
226 CHYC Tomasz 1993
1920 CNOTA Jakub 2002
824 CYRNEK Piotr 1995
2241 CZERNIK Mateusz 1989
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
849 DĄBROWSKI Mateusz 1987
825 DOBEK Marcin 1994
1381 DOMITER Julia 2004
625 DROZD Paweł 1979
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
1946 DZIUBA Patryk 2003
242 FIRA Damian 1988
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
234 FLIS Bogusław 1972
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
48 GIZA Bartosz 1996
633 GŁĄB Damian 1989
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
835 HADUCH Mariusz 1966
812 IWANIUCH Rafał 1987
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
808 JANIK Tomasz 1979
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
100 KACHEL Mateusz 1996
47 KACZOR Jan 1996
817 KALINOWSKI Łukasz 1993
414 KAPIK Krzysztof 1999
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
852 KIERSKI Mikołaj 1992
843 KLESZCZ Marcin 1986
1966 KLOCEK Kamil 1999
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
2086 KOCIUBA Filip 1998
979 KOLASA Szymon 2003
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
898 KONSTANTYN Paweł 1983
239 KOPCZYK Adrian 1991
1029 KOPCZYK Hubert 1998
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
413 KRZYSIEK Paulina 1996
101 KUFEL Dominik 1979
523 KUZIO Waldemar 1977
1977 KUŹMICZ Jakub 2000
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
128 LENART Marek 1992
646 LIS Daniel 1999
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
1502 MENSFELD Natalia 2004
290 MICHALCZYK Jakub 1998
235 MIKOŁAJCZYK Radosław 1989
842 MIRUS Paweł 1989
671 MLECZKO Radosław 1993
769 MOREK Radosław 2000
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
780 MÓL Marcin 1978
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
496 NOWAK Marcin 1984
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2201 OLBRYCHT Michał 2004
2296 OLCZAK Mariusz 1996
28 OLECHNY Jakub 1993
859 OLEŚ Piotr 1977
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
809 OSIKA Janusz 1988
1033 OSIKA Sławomir 1990
840 OZIĘBŁO Paweł 1996
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
829 PELCZAR Dawid 1998
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
537 PĘKSA Paweł 1993
81 PIĄSTKA Michał 1994
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
806 PIETRASZKO Łukasz 1989
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
139 PNIACZEK Dominik 1999
807 PODSIADŁO Maciej 1989
627 POJNAR Marcin 1991
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
972 PUŹNIAK Michał 1997
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1192 RUSZEL Bartosz 1982
2218 SALAMON Paweł 1969
1944 SEROKA Szymon 2001
129 SKOWRON Daniel 1995
3 SMUGA Mariusz 1994
836 SOBOTA Andrzej 1966
2202 SPOREK Szymon 2004
46 STACH Paweł 1978
17 STRZAŁKA Marek 1969
857 SUCHECKI Wacław 1968
98 SURMA Krzysztof 1981
699 SZPILSKA Roksana 1998
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
856 ŚWIRK Robert 1969
376 TABOR Marcin 1981
650 TATARCZUCH Rafał 1998
53 TERLECKI Mirosław 1965
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
1 UTYLSKI Filip 1982
49 UTYLSKI Rafał 1983
224 WALICZEK Wojciech 1988
152 WAWRZON Mateusz 1990
150 WĄSIK Marcin 1996
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
795 WŁODYKA Paweł 1983
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
834 WRÓBEL Robert 1973
1408 ZAJĄC Anna 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
799 ZIOBRO Tomasz 1975
94 ZYCH Szymon 1995
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996