IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2021-12-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-19 11:00 49 LUKS Lipie - LZS „Solidarni” Mędrzechów 2:12
1   A DZIEDZIC Marta W OSTROWSKI Dawid 1:3 (9:11, 7:11, 11:8, 1:11) 0:1
2   B SZCZECINA Piotr X GAJEWSKI Dominik 2:3 (12:10, 11:7, 8:11, 15:17, 8:11) 0:2
3   C WÓJS Tomasz Y WOLIŃSKI Zenon 2:3 (12:10, 8:11, 11:8, 1:11, 9:11) 0:3
4   D MRUK Piotr Z JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (9:11, 3:11, 7:11) 0:4
5   A SZCZECINA Piotr
DZIEDZIC Marta
W GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
3:2 (11:8, 11:13, 7:11, 11:9, 12:10) 1:4
6   B MRUK Piotr
WÓJS Tomasz
X JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
1:3 (9:11, 8:11, 14:12, 7:11) 1:5
7   A DZIEDZIC Marta X GAJEWSKI Dominik 1:3 (10:12, 11:8, 10:12, 7:11) 1:6
8   B SZCZECINA Piotr W OSTROWSKI Dawid 0:3 (4:11, 10:12, 8:11) 1:7
9   D MRUK Piotr Y WOLIŃSKI Zenon 1:3 (11:8, 5:11, 5:11, 8:11) 1:8
10   C WÓJS Tomasz Z JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (3:11, 9:11, 6:11) 1:9
11   A DZIEDZIC Marta Y WOLIŃSKI Zenon 3:0 (11:6, 12:10, 13:11) 2:9
12   C WÓJS Tomasz W OSTROWSKI Dawid 0:3 (4:11, 6:11, 1:11) 2:10
13   B SZCZECINA Piotr Z JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (8:11, 10:12, 6:11) 2:11
14   D MRUK Piotr X GAJEWSKI Dominik 0:3 (10:12, 6:11, 8:11) 2:12
2021-12-19 17:30 50 LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10
1   A OBRZUT Tomasz W OBROCHTA Piotr 1:3 (11:13, 11:9, 5:11, 9:11) 0:1
2   B ŻAROWSKA Sonia X SOBCZAK Krzysztof 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 0:2
3   C PLICHTA Józef Y OBROCHTA Paweł 1:3 (9:11, 10:12, 11:9, 6:11) 0:3
4   D RYBOWICZ Rafał Z PIĘTOŃ Robert 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 1:3
5   A OBRZUT Tomasz
PLICHTA Józef
W OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
0:3 (2:11, 7:11, 8:11) 1:4
6   B RYBOWICZ Rafał
ŻAROWSKA Sonia
X SOBCZAK Krzysztof
PIĘTOŃ Robert
3:2 (11:7, 7:11, 12:10, 11:13, 11:9) 2:4
7   A OBRZUT Tomasz X SOBCZAK Krzysztof 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 2:5
8   B ŻAROWSKA Sonia W OBROCHTA Piotr 1:3 (6:11, 13:15, 11:9, 4:11) 2:6
9   D RYBOWICZ Rafał Y OBROCHTA Paweł 0:3 (2:11, 6:11, 7:11) 2:7
10   C PLICHTA Józef Z PIĘTOŃ Robert 3:1 (11:9, 11:3, 8:11, 11:5) 3:7
11   A OBRZUT Tomasz Y OBROCHTA Paweł 0:3 (6:11, 3:11, 9:11) 3:8
12   C PLICHTA Józef W OBROCHTA Piotr 3:2 (3:11, 6:11, 11:6, 13:11, 11:9) 4:8
13   B ŻAROWSKA Sonia Z PIĘTOŃ Robert 0:3 (8:11, 4:11, 3:11) 4:9
14   D RYBOWICZ Rafał X SOBCZAK Krzysztof 0:3 (10:12, 7:11, 5:11) 4:10
2021-12-19 17:00 51 LUKS „Galux” Skrzyszów II - MKS „Radość” Gorlice II 6:8
1   A JASIELSKI Franciszek W WOŹNIAK Marcin 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 0:1
2   B DAMIAN Tomasz X TOKARZ Adam 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 0:2
3   C DUDEK Radosław Y GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:1, 11:3, 11:6) 1:2
4   D KOZIOŁ Jarosław Z PIECHOWICZ Marek 3:2 (11:5, 11:8, 6:11, 7:11, 11:5) 2:2
5   A KOZIOŁ Jarosław
DUDEK Radosław
W WOŹNIAK Marcin
GAŁUSZKA Mateusz
3:1 (7:11, 11:6, 11:5, 11:8) 3:2
6   B JASIELSKI Franciszek
DAMIAN Tomasz
X PIECHOWICZ Marek
TOKARZ Adam
0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 3:3
7   A JASIELSKI Franciszek X TOKARZ Adam 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 3:4
8   B DAMIAN Tomasz W WOŹNIAK Marcin 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 3:5
9   D KOZIOŁ Jarosław Y GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (15:17, 11:2, 4:11, 5:11) 3:6
10   C DUDEK Radosław Z PIECHOWICZ Marek 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 4:6
11   A JASIELSKI Franciszek Y GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 9:11) 4:7
12   C DUDEK Radosław W WOŹNIAK Marcin 3:1 (8:11, 11:6, 11:9, 11:8) 5:7
13   B DAMIAN Tomasz Z PIECHOWICZ Marek 3:2 (8:11, 5:11, 11:5, 11:8, 11:9) 6:7
14   D KOZIOŁ Jarosław X TOKARZ Adam 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 6:8
2021-12-17 19:00 52 UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Vocovia” Wokowice 4:10
1   A SIKOŃ Maciej W JAWIEŃ Marcin 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 1:0
2   B HEŁMECKI Szymon X FLĄDRO Piotr 3:2 (9:11, 7:11, 12:10, 11:7, 11:8) 2:0
3   C NYCZ Zbigniew Y GAWLIK Adam 1:3 (13:11, 11:13, 8:11, 6:11) 2:1
4   D NAGEL Nikodem Z RĘBACZ Wojciech 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 2:2
5   A NYCZ Zbigniew
NAGEL Nikodem
W GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 8:11) 2:3
6   B HEŁMECKI Szymon
SIKOŃ Maciej
X RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
3:0 (11:9, 11:6, 11:1) 3:3
7   A SIKOŃ Maciej X FLĄDRO Piotr 0:3 (2:11, 8:11, 7:11) 3:4
8   B HEŁMECKI Szymon W JAWIEŃ Marcin 3:0 (11:7, 13:11, 11:7) 4:4
9   D NAGEL Nikodem Y GAWLIK Adam 1:3 (4:11, 11:9, 4:11, 9:11) 4:5
10   C NYCZ Zbigniew Z RĘBACZ Wojciech 0:3 (6:11, 10:12, 4:11) 4:6
11   A SIKOŃ Maciej Y GAWLIK Adam 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 4:7
12   C NYCZ Zbigniew W JAWIEŃ Marcin 2:3 (11:7, 6:11, 12:10, 8:11, 5:11) 4:8
13   B HEŁMECKI Szymon Z RĘBACZ Wojciech 2:3 (11:9, 7:11, 11:7, 10:12, 2:11) 4:9
14   D NAGEL Nikodem X FLĄDRO Piotr 1:3 (11:13, 11:9, 4:11, 9:11) 4:10
2022-01-13 18:30 53 UKS „Villa Verde” Olesno III - UKS „Fortem” Pawęzów 0:14
1   A MOTYKA Tadeusz W WINKLER Grzegorz 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) 0:1
2   B ZACHARA Józef X SZCZEPAŃSKI Dominik 0:3 (3:11, 8:11, 10:12) 0:2
3   C PROCHAZKA Tomasz Y ROBAK Mateusz 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) 0:3
4   D TATARCZUCH Marek Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (6:11, 11:6, 6:11, 6:11) 0:4
5   A FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
W ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
1:3 (5:11, 11:7, 15:17, 5:11) 0:5
6   B MOTYKA Tadeusz
PROCHAZKA Tomasz
X SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
1:3 (11:3, 5:11, 5:11, 6:11) 0:6
7   A MOTYKA Tadeusz X SZCZEPAŃSKI Dominik 1:3 (12:10, 6:11, 7:11, 6:11) 0:7
8   B ZACHARA Józef W WINKLER Grzegorz 2:3 (6:11, 11:9, 11:9, 3:11, 9:11) 0:8
9   D TATARCZUCH Marek Y ROBAK Mateusz 1:3 (6:11, 11:8, 5:11, 5:11) 0:9
10   C PROCHAZKA Tomasz Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 2:3 (8:11, 7:11, 11:6, 12:10, 3:11) 0:10
11   A KUDŁA Paweł Y ROBAK Mateusz 0:3 (4:11, 7:11, 13:15) 0:11
12   C PROCHAZKA Tomasz W WINKLER Grzegorz 1:3 (3:11, 12:10, 9:11, 11:13) 0:12
13   B ZACHARA Józef Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (6:11, 11:7, 4:11, 5:11) 0:13
14   D TATARCZUCH Marek X SZCZEPAŃSKI Dominik 2:3 (13:11, 7:11, 9:11, 11:8, 5:11) 0:14
2021-12-28 17:00 54 KS „Talar Team” Szczawa - TG „Sokół” Brzesko 10:4
1   A TALAR Konrad W HAZIK Jakub 3:1 (9:11, 12:10, 11:8, 11:5) 1:0
2   B SZAREK Marcin X PIĘKOSZ Jakub 2:3 (12:10, 11:8, 7:11, 5:11, 4:11) 1:1
3   C NIEĆ Andrzej Y NOWAK Dawid 2:3 (11:4, 11:5, 8:11, 9:11, 9:11) 1:2
4   D PIETRZAK Krzysztof Z PIĘKOSZ Wacław 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 2:2
5   A SZAREK Marcin
JANIKOWSKI Sławomir
W PIĘKOSZ Wacław
NOWAK Dawid
0:3 (8:11, 8:11, 4:11) 2:3
6   B TALAR Konrad
PIETRZAK Krzysztof
X HAZIK Jakub
PIĘKOSZ Jakub
3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 3:3
7   A TALAR Konrad X PIĘKOSZ Jakub 3:0 (12:10, 11:7, 13:11) 4:3
8   B JANIKOWSKI Sławomir W HAZIK Jakub 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:9) 5:3
9   D PIETRZAK Krzysztof Y NOWAK Dawid 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) 6:3
10   C NIEĆ Andrzej Z PIĘKOSZ Wacław 1:3 (11:4, 9:11, 10:12, 5:11) 6:4
11   A TALAR Konrad Y NOWAK Dawid 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) 7:4
12   C NIEĆ Andrzej W HAZIK Jakub 3:0 (14:12, 11:3, 11:6) 8:4
13   B JANIKOWSKI Sławomir Z PIĘKOSZ Wacław 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 9:4
14   D PIETRZAK Krzysztof X PIĘKOSZ Jakub 3:0 (13:11, 11:5, 11:9) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 4w@kozts.pl.
Drużyna TG „Sokół” Brzesko przejęła miejsce od LKS „Dobrzanka” Dobra.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy