IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2021-11-28
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-28 11:00 37 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 3:11
1   A JASIELSKI Franciszek W JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 0:1
2   B KOZIOŁ Jarosław X OSTROWSKI Dawid 0:3 (7:11, 8:11, 12:14) 0:2
3   C DAMIAN Tomasz Y WOLIŃSKI Zenon 1:3 (9:11, 11:4, 9:11, 7:11) 0:3
4   D JASIELSKI Marek Z GAJEWSKI Dominik 1:3 (13:15, 4:11, 11:4, 5:11) 0:4
5   A JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
W GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
2:3 (9:11, 8:11, 11:7, 11:7, 9:11) 0:5
6   B DAMIAN Tomasz
KOZIOŁ Wiesław
X JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 3:11) 0:6
7   A JASIELSKI Franciszek X OSTROWSKI Dawid 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 0:7
8   B KOZIOŁ Jarosław W JASTRZĘBSKI Dawid 3:2 (5:11, 11:7, 8:11, 11:7, 11:7) 1:7
9   D JASIELSKI Marek Y WOLIŃSKI Zenon 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 2:7
10   C DAMIAN Tomasz Z GAJEWSKI Dominik 2:3 (11:7, 9:11, 11:7, 10:12, 9:11) 2:8
11   A KOZIOŁ Wiesław Y WOLIŃSKI Zenon 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 2:9
12   C DAMIAN Tomasz W JASTRZĘBSKI Dawid 3:0 (11:9, 12:10, 11:7) 3:9
13   B KOZIOŁ Jarosław Z GAJEWSKI Dominik 2:3 (11:4, 8:11, 7:11, 18:16, 5:11) 3:10
14   D JASIELSKI Marek X OSTROWSKI Dawid 0:3 (3:11, 5:11, 9:11) 3:11
2021-12-03 19:00 38 UKS „Jordan” Zakliczyn - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10
1   A NYCZ Zbigniew W OBROCHTA Paweł 3:1 (9:11, 11:6, 11:4, 11:8) 1:0
2   B HEŁMECKI Szymon X PIĘTOŃ Robert 3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:9) 2:0
3   C SIKOŃ Maciej Y OBROCHTA Piotr 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 8:11) 2:1
4   D NAGEL Kacper Z SOBCZAK Krzysztof 0:3 (6:11, 10:12, 9:11) 2:2
5   A HEŁMECKI Szymon
SIKOŃ Maciej
W OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
1:3 (11:8, 4:11, 8:11, 10:12) 2:3
6   B NYCZ Zbigniew
NAGEL Kacper
X SOBCZAK Krzysztof
PIĘTOŃ Robert
1:3 (6:11, 11:8, 6:11, 10:12) 2:4
7   A NYCZ Zbigniew X PIĘTOŃ Robert 3:2 (8:11, 6:11, 11:5, 11:7, 11:9) 3:4
8   B HEŁMECKI Szymon W OBROCHTA Paweł 1:3 (7:11, 6:11, 11:5, 5:11) 3:5
9   D NAGEL Kacper Y OBROCHTA Piotr 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) 3:6
10   C SIKOŃ Maciej Z SOBCZAK Krzysztof 1:3 (4:11, 11:8, 6:11, 8:11) 3:7
11   A NYCZ Zbigniew Y OBROCHTA Piotr 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 3:8
12   C SIKOŃ Maciej W OBROCHTA Paweł 1:3 (6:11, 8:11, 13:11, 5:11) 3:9
13   B HEŁMECKI Szymon Z SOBCZAK Krzysztof 3:2 (7:11, 9:11, 11:7, 11:6, 11:9) 4:9
14   D NAGEL Kacper X PIĘTOŃ Robert 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 4:10
2021-11-21 16:00 39 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Radość” Gorlice II 4:10
1   A MOTYKA Tadeusz W GAŁUSZKA Mateusz 2:3 (6:11, 16:14, 13:11, 8:11, 12:14) 0:1
2   B FLOREK Sławomir X PIECHOWICZ Marek 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 1:1
3   C PROCHAZKA Tomasz Y WOŹNIAK Marcin 1:3 (7:11, 11:5, 8:11, 6:11) 1:2
4   D KUDŁA Paweł Z TOKARZ Adam 0:3 (11:13, 10:12, 11:13) 1:3
5   A FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
W PIECHOWICZ Marek
GAŁUSZKA Mateusz
1:3 (8:11, 11:9, 13:15, 13:15) 1:4
6   B MOTYKA Tadeusz
PROCHAZKA Tomasz
X WOŹNIAK Marcin
TOKARZ Adam
2:3 (11:5, 9:11, 11:4, 6:11, 5:11) 1:5
7   A MOTYKA Tadeusz X PIECHOWICZ Marek 3:0 (11:4, 12:10, 11:9) 2:5
8   B FLOREK Sławomir W GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (8:11, 11:8, 10:12, 9:11) 2:6
9   D KUDŁA Paweł Y WOŹNIAK Marcin 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 2:7
10   C PROCHAZKA Tomasz Z TOKARZ Adam 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 2:8
11   A MOTYKA Tadeusz Y WOŹNIAK Marcin 3:0 (11:9, 11:5, 15:13) 3:8
12   C PROCHAZKA Tomasz W GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (11:3, 7:11, 1:11, 9:11) 3:9
13   B FLOREK Sławomir Z TOKARZ Adam 2:3 (5:11, 11:7, 11:9, 4:11, 8:11) 3:10
14   D TATARCZUCH Marek X PIECHOWICZ Marek 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 4:10
2021-11-28 11:00 40 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Fortem” Pawęzów 2:12
1   A RĘBACZ Wojciech W WINKLER Grzegorz 0:3 (7:11, 8:11, 11:13) 0:1
2   B JAWIEŃ Marcin X SZCZEPAŃSKI Dominik 1:3 (8:11, 12:10, 7:11, 8:11) 0:2
3   C FLĄDRO Piotr Y ROBAK Mateusz 1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 5:11) 0:3
4   D GAWLIK Adam Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 3:0 (11:8, 11:9, 11:4) 1:3
5   A RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
W SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
0:3 (6:11, 3:11, 7:11) 1:4
6   B GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
X ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
0:3 (7:11, 6:11, 2:11) 1:5
7   A RĘBACZ Wojciech X SZCZEPAŃSKI Dominik 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:8) 2:5
8   B JAWIEŃ Marcin W WINKLER Grzegorz 1:3 (5:11, 11:6, 6:11, 1:11) 2:6
9   D GAWLIK Adam Y ROBAK Mateusz 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) 2:7
10   C FLĄDRO Piotr Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 2:3 (11:7, 9:11, 11:5, 9:11, 11:13) 2:8
11   A RĘBACZ Wojciech Y ROBAK Mateusz 0:3 (8:11, 4:11, 11:13) 2:9
12   C FLĄDRO Piotr W WINKLER Grzegorz 2:3 (8:11, 6:11, 14:12, 11:9, 5:11) 2:10
13   B JAWIEŃ Marcin Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (11:9, 3:11, 4:11, 5:11) 2:11
14   D GAWLIK Adam X SZCZEPAŃSKI Dominik 2:3 (8:11, 11:6, 11:7, 10:12, 6:11) 2:12
2021-11-28 16:00 41 LKS „Orzeł” Wojnarowa - TG „Sokół” Brzesko 8:6
1   A WITEK Grzegorz W PUT Maciej 1:3 (11:4, 12:14, 5:11, 6:11) 0:1
2   B PLICHTA Józef X PIĘKOSZ Jakub 0:3 (7:11, 6:11, 10:12) 0:2
3   C RYBOWICZ Rafał Y PIĘKOSZ Wacław 3:2 (10:12, 11:6, 11:5, 8:11, 11:8) 1:2
4   D KOZIOŁ Bogdan Z HAZIK Jakub 3:2 (8:11, 11:8, 7:11, 11:5, 11:4) 2:2
5   A RYBOWICZ Rafał
WITEK Grzegorz
W HAZIK Jakub
PIĘKOSZ Wacław
3:2 (8:11, 13:11, 11:6, 7:11, 11:3) 3:2
6   B KOZIOŁ Bogdan
PLICHTA Józef
X PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
0:3 (4:11, 10:12, 10:12) 3:3
7   A WITEK Grzegorz X PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 4:3
8   B PLICHTA Józef W PUT Maciej 3:1 (11:13, 11:9, 13:11, 11:9) 5:3
9   D KOZIOŁ Bogdan Y PIĘKOSZ Wacław 3:2 (8:11, 5:11, 12:10, 13:11, 11:6) 6:3
10   C RYBOWICZ Rafał Z HAZIK Jakub 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 7:3
11   A WITEK Grzegorz Y PIĘKOSZ Wacław 0:3 (5:11, 4:11, 3:11) 7:4
12   C RYBOWICZ Rafał W PUT Maciej 2:3 (16:14, 5:11, 10:12, 11:9, 10:12) 7:5
13   B PLICHTA Józef Z HAZIK Jakub 2:3 (9:11, 11:6, 14:12, 8:11, 5:11) 7:6
14   D KOZIOŁ Bogdan X PIĘKOSZ Jakub 3:2 (8:11, 11:6, 8:11, 11:9, 11:7) 8:6
2021-11-28 11:00 42 LUKS Lipie - KS „Talar Team” Szczawa 8:6
1   A DZIEDZIC Marta W DUDZIK Grzegorz 3:1 (11:8, 6:11, 11:3, 11:3) 1:0
2   B MRUK Piotr X JANIKOWSKI Sławomir 1:3 (6:11, 6:11, 11:7, 4:11) 1:1
3   C JURKOWSKI Piotr Y NIEĆ Andrzej 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) 2:1
4   D CEWKA Piotr Z SZAREK Marcin 2:3 (7:11, 11:6, 11:7, 8:11, 9:11) 2:2
5   A JURKOWSKI Piotr
DZIEDZIC Marta
W NIEĆ Andrzej
DUDZIK Grzegorz
3:0 (11:5, 11:5, 12:10) 3:2
6   B CEWKA Piotr
WÓJS Tomasz
X SZAREK Marcin
JANIKOWSKI Sławomir
2:3 (11:5, 11:3, 9:11, 10:12, 11:13) 3:3
7   A DZIEDZIC Marta X JANIKOWSKI Sławomir 0:3 (5:11, 3:11, 9:11) 3:4
8   B MRUK Piotr W DUDZIK Grzegorz 2:3 (11:7, 7:11, 10:12, 12:10, 13:15) 3:5
9   D CEWKA Piotr Y NIEĆ Andrzej 3:0 (11:2, 11:3, 11:6) 4:5
10   C JURKOWSKI Piotr Z SZAREK Marcin 3:1 (11:6, 11:7, 11:13, 11:2) 5:5
11   A DZIEDZIC Marta Y NIEĆ Andrzej 3:0 (11:4, 11:2, 11:0) 6:5
12   C JURKOWSKI Piotr W DUDZIK Grzegorz 2:3 (12:14, 11:6, 11:7, 5:11, 7:11) 6:6
13   B MRUK Piotr Z SZAREK Marcin 3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:7) 7:6
14   D CEWKA Piotr X JANIKOWSKI Sławomir 3:1 (11:8, 15:13, 3:11, 15:13) 8:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 4w@kozts.pl.
Drużyna TG „Sokół” Brzesko przejęła miejsce od LKS „Dobrzanka” Dobra.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz I rundy