IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2021-10-17
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-16 17:00 19 LZS „Solidarni” Mędrzechów - LKS „Vocovia” Wokowice 9:5
1   A GAJEWSKI Dominik W GAWLIK Adam 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) 1:0
2   B OSTROWSKI Dawid X RĘBACZ Wojciech 3:0 (11:8, 11:4, 11:5) 2:0
3   C JASTRZĘBSKI Dawid Y JAWIEŃ Marcin 1:3 (11:7, 6:11, 9:11, 16:18) 2:1
4   D WOLIŃSKI Zenon Z FLĄDRO Piotr 3:2 (4:11, 11:3, 11:9, 13:15, 11:7) 3:1
5   A GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
W RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
2:3 (6:11, 11:5, 9:11, 11:8, 0:11) 3:2
6   B JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
X GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
1:3 (4:11, 11:6, 6:11, 8:11) 3:3
7   A GAJEWSKI Dominik X RĘBACZ Wojciech 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) 4:3
8   B OSTROWSKI Dawid W GAWLIK Adam 3:0 (11:7, 11:8, 15:13) 5:3
9   D WOLIŃSKI Zenon Y JAWIEŃ Marcin 2:3 (11:5, 11:4, 9:11, 6:11, 6:11) 5:4
10   C JASTRZĘBSKI Dawid Z FLĄDRO Piotr 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 5:5
11   A GAJEWSKI Dominik Y JAWIEŃ Marcin 3:1 (10:12, 11:7, 11:6, 13:11) 6:5
12   C JASTRZĘBSKI Dawid W GAWLIK Adam 3:0 (11:9, 18:16, 11:9) 7:5
13   B OSTROWSKI Dawid Z FLĄDRO Piotr 3:1 (8:11, 11:8, 11:4, 11:7) 8:5
14   D WOLIŃSKI Zenon X RĘBACZ Wojciech 3:1 (11:5, 11:9, 6:11, 11:9) 9:5
2021-10-15 19:00 20 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS „Radość” Gorlice II 10:4
1   A OBROCHTA Paweł W GŁÓWCZYK Jan 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) 1:0
2   B PIĘTOŃ Robert X GAŁUSZKA Mateusz 3:2 (11:4, 9:11, 8:11, 11:4, 11:8) 2:0
3   C OBROCHTA Piotr Y PIECHOWICZ Marek 3:1 (6:11, 11:7, 11:9, 11:9) 3:0
4   D SOBCZAK Krzysztof Z TOKARZ Adam 1:3 (11:8, 9:11, 4:11, 6:11) 3:1
5   A OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
W GŁÓWCZYK Jan
GAŁUSZKA Mateusz
3:1 (11:4, 7:11, 11:5, 11:8) 4:1
6   B SOBCZAK Krzysztof
PIĘTOŃ Robert
X PIECHOWICZ Marek
TOKARZ Adam
1:3 (9:11, 5:11, 14:12, 9:11) 4:2
7   A OBROCHTA Paweł X GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 5:2
8   B PIĘTOŃ Robert W GŁÓWCZYK Jan 3:0 (11:6, 14:12, 11:8) 6:2
9   D SOBCZAK Krzysztof Y PIECHOWICZ Marek 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 6:3
10   C OBROCHTA Piotr Z TOKARZ Adam 3:2 (11:3, 8:11, 11:8, 9:11, 11:7) 7:3
11   A OBROCHTA Paweł Y PIECHOWICZ Marek 3:1 (11:3, 11:8, 7:11, 11:6) 8:3
12   C OBROCHTA Piotr W GŁÓWCZYK Jan 3:2 (8:11, 9:11, 11:8, 11:3, 11:8) 9:3
13   B PIĘTOŃ Robert Z TOKARZ Adam 1:3 (9:11, 6:11, 11:7, 10:12) 9:4
14   D SOBCZAK Krzysztof X GAŁUSZKA Mateusz 3:2 (12:10, 4:11, 11:4, 8:11, 12:10) 10:4
2021-10-21 18:00 21 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Villa Verde” Olesno III 9:5
1   A NOWAK Dawid W TATARCZUCH Marek 2:3 (9:11, 6:11, 11:9, 11:4, 13:15) 0:1
2   B PUT Maciej X MOTYKA Tadeusz 2:3 (5:11, 9:11, 11:6, 13:11, 10:12) 0:2
3   C PIĘKOSZ Jakub Y DROŻDŻ Jarosław 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 1:2
4   D HAZIK Jakub Z ŚWIATŁOWSKI Sebastian 3:0 (11:2, 11:7, 11:5) 2:2
5   A PIĘKOSZ Wacław
NOWAK Dawid
W DROŻDŻ Jarosław
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
3:0 (11:8, 11:6, 12:10) 3:2
6   B PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
X MOTYKA Tadeusz
TATARCZUCH Marek
2:3 (13:11, 8:11, 11:7, 9:11, 6:11) 3:3
7   A NOWAK Dawid X MOTYKA Tadeusz 3:2 (13:11, 11:9, 11:13, 9:11, 11:5) 4:3
8   B PUT Maciej W TATARCZUCH Marek 3:1 (14:12, 11:2, 6:11, 11:7) 5:3
9   D HAZIK Jakub Y DROŻDŻ Jarosław 3:2 (11:13, 7:11, 11:9, 11:8, 11:6) 6:3
10   C PIĘKOSZ Jakub Z ŚWIATŁOWSKI Sebastian 3:1 (10:12, 11:8, 11:5, 11:7) 7:3
11   A NOWAK Dawid Y DROŻDŻ Jarosław 3:0 (11:9, 11:5, 11:6) 8:3
12   C PIĘKOSZ Jakub W TATARCZUCH Marek 1:3 (10:12, 9:11, 13:11, 9:11) 8:4
13   B PUT Maciej Z ŚWIATŁOWSKI Sebastian 3:2 (10:12, 11:7, 11:8, 4:11, 11:8) 9:4
14   D HAZIK Jakub X MOTYKA Tadeusz 0:3 (4:11, 9:11, 5:11) 9:5
2021-12-19 20:00 22 KS „Talar Team” Szczawa - UKS „Jordan” Zakliczyn 3:11
1   A PIETRZAK Krzysztof W NYCZ Zbigniew 3:2 (6:11, 11:5, 11:7, 4:11, 11:8) 1:0
2   B JANIKOWSKI Sławomir X NAGEL Kacper 2:3 (7:11, 11:9, 12:10, 9:11, 12:14) 1:1
3   C SZAREK Marcin Y SIKOŃ Maciej 2:3 (11:5, 7:11, 11:4, 9:11, 11:13) 1:2
4   D NIEĆ Andrzej Z HEŁMECKI Szymon 0:3 (9:11, 10:12, 7:11) 1:3
5   A SZAREK Marcin
JANIKOWSKI Sławomir
W HEŁMECKI Szymon
SIKOŃ Maciej
2:3 (11:8, 8:11, 11:8, 8:11, 9:11) 1:4
6   B NIEĆ Andrzej
PIETRZAK Krzysztof
X NYCZ Zbigniew
NAGEL Kacper
0:3 (10:12, 11:13, 10:12) 1:5
7   A PIETRZAK Krzysztof X NAGEL Kacper 3:2 (11:8, 9:11, 11:9, 8:11, 12:10) 2:5
8   B JANIKOWSKI Sławomir W NYCZ Zbigniew 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 2:6
9   D NIEĆ Andrzej Y SIKOŃ Maciej 0:3 (8:11, 4:11, 8:11) 2:7
10   C SZAREK Marcin Z HEŁMECKI Szymon 0:3 (5:11, 13:15, 7:11) 2:8
11   A PIETRZAK Krzysztof Y SIKOŃ Maciej 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 2:9
12   C SZAREK Marcin W NYCZ Zbigniew 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 2:10
13   B JANIKOWSKI Sławomir Z HEŁMECKI Szymon 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 10:12) 2:11
14   D NIEĆ Andrzej X NAGEL Kacper 3:2 (9:11, 11:4, 7:11, 11:9, 11:3) 3:11
2022-01-12 18:30 23 LUKS Lipie - LUKS „Galux” Skrzyszów II 4:10
1   A CEWKA Piotr W JASIELSKI Franciszek 3:1 (11:9, 11:13, 12:10, 11:9) 1:0
2   B SZCZECINA Piotr X NOSAL Mirosław 0:3 (10:12, 7:11, 6:11) 1:1
3   C WÓJS Tomasz Y DAMIAN Tomasz 1:3 (8:11, 4:11, 11:8, 8:11) 1:2
4   D MRUK Piotr Z KOZIOŁ Jarosław 3:1 (11:6, 7:11, 12:10, 11:5) 2:2
5   A CEWKA Piotr
WÓJS Tomasz
W JASIELSKI Franciszek
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
1:3 (2:11, 11:6, 8:11, 10:12) 2:3
6   B MRUK Piotr
SZCZECINA Piotr
X NOSAL Mirosław
DAMIAN Tomasz
0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 2:4
7   A CEWKA Piotr X NOSAL Mirosław 1:3 (11:5, 2:11, 9:11, 3:11) 2:5
8   B SZCZECINA Piotr W JASIELSKI Franciszek 3:0 (11:6, 11:2, 12:10) 3:5
9   D MRUK Piotr Y DAMIAN Tomasz 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 2:11) 3:6
10   C WÓJS Tomasz Z KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) 3:7
11   A CEWKA Piotr Y DAMIAN Tomasz 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 3:8
12   C WÓJS Tomasz W JASIELSKI Franciszek 2:3 (7:11, 8:11, 11:6, 11:9, 10:12) 3:9
13   B SZCZECINA Piotr Z KĄDZIOŁKA Bartłomiej 1:3 (2:11, 3:11, 14:12, 10:12) 3:10
14   D MRUK Piotr X KOZIOŁ Wiesław 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 4:10
2021-10-17 16:00 24 LKS „Orzeł” Wojnarowa - UKS „Fortem” Pawęzów 0:14
1   A PLICHTA Józef W WINKLER Grzegorz 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 0:1
2   B ŻAROWSKA Sonia X SZCZEPAŃSKI Dominik 1:3 (4:11, 8:11, 11:9, 4:11) 0:2
3   C OBRZUT Tomasz Y ROBAK Mateusz 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 0:3
4   D RYBOWICZ Rafał Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) 0:4
5   A RYBOWICZ Rafał
ŻAROWSKA Sonia
W SZCZEPAŃSKI Dominik
WINKLER Grzegorz
2:3 (11:8, 11:5, 2:11, 8:11, 9:11) 0:5
6   B OBRZUT Tomasz
PLICHTA Józef
X ROBAK Mateusz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
0:3 (6:11, 4:11, 10:12) 0:6
7   A PLICHTA Józef X SZCZEPAŃSKI Dominik 0:3 (8:11, 7:11, 10:12) 0:7
8   B ŻAROWSKA Sonia W WINKLER Grzegorz 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) 0:8
9   D RYBOWICZ Rafał Y ROBAK Mateusz 0:3 (11:13, 9:11, 4:11) 0:9
10   C OBRZUT Tomasz Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (3:11, 5:11, 2:11) 0:10
11   A PLICHTA Józef Y ROBAK Mateusz 0:3 (8:11, 10:12, 12:14) 0:11
12   C OBRZUT Tomasz W WINKLER Grzegorz 0:3 (5:11, 5:11, 3:11) 0:12
13   B ŻAROWSKA Sonia Z CICH Adrian 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 0:13
14   D RYBOWICZ Rafał X SZCZEPAŃSKI Dominik 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 0:14
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 4w@kozts.pl.
Drużyna TG „Sokół” Brzesko przejęła miejsce od LKS „Dobrzanka” Dobra.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy