IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2020-10-24
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-10-24 15:00 13 LKS „Victoria” Nidek - KS „Podwawelski” Kraków III 11:3
1   A HOLCMAN Zbigniew W GAJDA Rafał 2:3 (11:7, 11:6, 7:11, 3:11, 6:11) 0:1
2   B WOLANIN Piotr X WĄS Bartłomiej 3:2 (11:6, 8:11, 11:6, 9:11, 11:9) 1:1
3   C HOLCMAN Tomasz Y POROSZEWSKI Jacek 3:0 (11:8, 11:5, 11:7) 2:1
4   D WODNIAK Kamil Z BUJACZ Mikołaj 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) 3:1
5   A WODNIAK Kamil
WOLANIN Piotr
W GAJDA Rafał
WĄS Bartłomiej
3:1 (11:7, 11:8, 4:11, 11:9) 4:1
6   B SZEMIK Krzysztof
HOLCMAN Tomasz
X POROSZEWSKI Jacek
BUJACZ Mikołaj
3:0 (11:3, 11:6, 11:8) 5:1
7   A HOLCMAN Zbigniew X WĄS Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 6:1
8   B WOLANIN Piotr W GAJDA Rafał 1:3 (6:11, 4:11, 12:10, 9:11) 6:2
9   D WODNIAK Kamil Y POROSZEWSKI Jacek 3:0 (11:4, 11:3, 14:12) 7:2
10   C HOLCMAN Tomasz Z BUJACZ Mikołaj 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) 8:2
11   A HOLCMAN Zbigniew Y POROSZEWSKI Jacek 3:2 (6:11, 11:8, 13:11, 13:15, 11:5) 9:2
12   C HOLCMAN Tomasz W GAJDA Rafał 3:2 (11:7, 9:11, 4:11, 11:8, 11:6) 10:2
13   B SZEMIK Krzysztof Z BUJACZ Mikołaj 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) 10:3
14   D WODNIAK Kamil X WĄS Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:8, 11:2) 11:3
2020-12-02 18:00 14 MKS „Centrum” Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia 4:10 tak
1   A DĄBEK Michał W ŚWIRK Robert 0:3 (3:11, 2:11, 2:11) 0:1
2   B PACYNA Dariusz X KOPACZ Paweł 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 1:1
3   C ŁACH Bartłomiej Y KOPCZYK Adrian 1:3 (12:10, 2:11, 8:11, 6:11) 1:2
4   D RAJTAR Marek Z BAŁUSZEK Kamil 2:3 (8:11, 3:11, 11:5, 11:9, 8:11) 1:3
5   A RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 1:4
6   B ŁACH Bartłomiej
DĄBEK Michał
X BAŁUSZEK Kamil
KOPCZYK Adrian
0:3 (6:11, 4:11, 5:11) 1:5
7   A DĄBEK Michał X KOPACZ Paweł 0:3 (7:11, 2:11, 2:11) 1:6
8   B PACYNA Dariusz W ŚWIRK Robert 0:3 (3:11, 1:11, 1:11) 1:7
9   D RAJTAR Marek Y KOPCZYK Adrian 3:2 (11:8, 6:11, 14:12, 4:11, 11:8) 2:7
10   C ŁACH Bartłomiej Z BAŁUSZEK Kamil 0:3 (9:11, 16:18, 5:11) 2:8
11   A DĄBEK Michał Y KOPCZYK Adrian 0:3 (4:11, 9:11, 10:12) 2:9
12   C ŁACH Bartłomiej W ŚWIRK Robert 0:3 (7:11, 2:11, 2:11) 2:10
13   B PACYNA Dariusz Z BAŁUSZEK Kamil 3:1 (9:11, 11:8, 12:10, 12:10) 3:10
14   D RAJTAR Marek X KOPACZ Paweł 3:2 (9:11, 6:11, 11:4, 11:3, 11:9) 4:10
2020-10-23 18:30 15 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Gorce” Nowy Targ III 11:3
1   A BRUZDA Rafał W MRUGAŁA Jan 3:2 (11:4, 5:11, 11:6, 6:11, 11:9) 1:0
2   B WOJDYŁA Dominik X KOWALCZYK Michał 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:6) 2:0
3   C KURCZYNA Łukasz Y GNIADEK Piotr 3:1 (11:9, 6:11, 12:10, 11:8) 3:0
4   D PIĄSTKA Michał Z JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:8, 12:10, 12:10) 4:0
5   A WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
W JACHYMIAK Krzysztof
MRUGAŁA Jan
2:3 (11:9, 12:10, 10:12, 7:11, 11:13) 4:1
6   B PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
X KOWALCZYK Michał
GNIADEK Piotr
3:1 (14:12, 11:13, 11:9, 11:9) 5:1
7   A BRUZDA Rafał X KOWALCZYK Michał 3:2 (8:11, 11:9, 7:11, 11:8, 11:6) 6:1
8   B WOJDYŁA Dominik W MRUGAŁA Jan 1:3 (12:10, 6:11, 10:12, 10:12) 6:2
9   D PIĄSTKA Michał Y GNIADEK Piotr 1:3 (6:11, 11:6, 10:12, 10:12) 6:3
10   C KURCZYNA Łukasz Z JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:7, 11:7, 11:3) 7:3
11   A BRUZDA Rafał Y GNIADEK Piotr 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:4) 8:3
12   C KURCZYNA Łukasz W MRUGAŁA Jan 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 9:3
13   B WOJDYŁA Dominik Z JACHYMIAK Krzysztof 3:2 (13:15, 12:10, 9:11, 11:5, 13:11) 10:3
14   D PIĄSTKA Michał X KOWALCZYK Michał 3:1 (11:4, 11:6, 6:11, 11:6) 11:3
2020-12-13 11:00 16 KTS „Victoria” Spytkowice - LKS „Polonia” Wilczkowice II 8:6 tak
1   A GRONDALCZYK Adrian W NOWICKI Marek 1:3 (11:7, 7:11, 6:11, 7:11) 0:1
2   B CHOJNA Dawid X DĄBROWSKI Damian 3:2 (4:11, 1:11, 11:6, 11:6, 11:8) 1:1
3   C MAMOŃ Wojciech Y PARTYKA Ryszard 2:3 (11:13, 11:7, 12:10, 6:11, 8:11) 1:2
4   D PIETRAŃCZYK Jakub Z JEDYNAK Damian 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 2:2
5   A CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
W JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
3:0 (12:10, 11:6, 13:11) 3:2
6   B MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
X DĄBROWSKI Damian
PARTYKA Ryszard
3:0 (12:10, 11:6, 13:11) 4:2
7   A GRONDALCZYK Adrian X DĄBROWSKI Damian 1:3 (13:15, 11:7, 9:11, 8:11) 4:3
8   B CHOJNA Dawid W NOWICKI Marek 0:3 (11:13, 6:11, 6:11) 4:4
9   D PIETRAŃCZYK Jakub Y PARTYKA Ryszard 3:2 (7:11, 8:11, 11:8, 12:10, 12:10) 5:4
10   C MAMOŃ Wojciech Z JEDYNAK Damian 0:3 (6:11, 11:13, 7:11) 5:5
11   A GRONDALCZYK Adrian Y PARTYKA Ryszard 3:0 (11:8, 12:10, 12:10) 6:5
12   C MAMOŃ Wojciech W NOWICKI Marek 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 6:6
13   B CHOJNA Dawid Z JEDYNAK Damian 3:0 (11:5, 11:9, 12:10) 7:6
14   D PIETRAŃCZYK Jakub X DĄBROWSKI Damian 3:1 (11:8, 11:5, 6:11, 11:6) 8:6
2020-11-07 10:00 17 „Dorbud-Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9 tak
1   A MARCHEWKA Artur W SKOTNICZNY Rafał 0:3 (4:11, 8:11, 7:11) 0:1
2   B CELARY Mateusz X TOMSIA Sławomir 3:0 (11:5, 12:10, 0:0 krecz) 1:1
3   C KUCHARSKI Mateusz Y GLANOWSKI Waldemar 2:3 (11:8, 10:12, 11:9, 5:11, 3:11) 1:2
4   D KOWALSKI Mateusz Z PACIA Bartłomiej 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) 1:3
5   A CELARY Mateusz
KOWALSKI Mateusz
W GLANOWSKI Waldemar
KOWAL Łukasz
3:2 (11:6, 11:7, 6:11, 7:11, 16:14) 2:3
6   B MARCHEWKA Artur
KUCHARSKI Mateusz
X SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
0:3 (2:11, 10:12, 5:11) 2:4
7   A MARCHEWKA Artur X KOWAL Łukasz 3:2 (11:7, 11:13, 11:8, 3:11, 11:8) 3:4
8   B CELARY Mateusz W SKOTNICZNY Rafał 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) 4:4
9   D KOWALSKI Mateusz Y GLANOWSKI Waldemar 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 4:5
10   C KUCHARSKI Mateusz Z PACIA Bartłomiej 1:3 (11:9, 1:11, 8:11, 1:11) 4:6
11   A MARCHEWKA Artur Y GLANOWSKI Waldemar 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 4:7
12   C KUCHARSKI Mateusz W SKOTNICZNY Rafał 1:3 (9:11, 3:11, 11:7, 6:11) 4:8
13   B CELARY Mateusz Z PACIA Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:3, 11:3) 5:8
14   D KOWALSKI Mateusz X KOWAL Łukasz 0:3 (8:11, 3:11, 4:11) 5:9
2020-10-24 11:00 18 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków IV 5:9
1   A CIEŚLIK Faustyna W BOCHENEK Mariusz 2:3 (11:1, 11:8, 7:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B HOŁDA Karolina X BODZIONY Mateusz 0:3 (8:11, 7:11, 11:13) 0:2
3   C KILISZEK Kamila Y BIEL Jakub 2:3 (11:6, 9:11, 11:13, 14:12, 5:11) 0:3
4   D BRUZDA Julia Z WOJCIACZYK Antoni 1:3 (6:11, 11:7, 9:11, 9:11) 0:4
5   A CIEŚLIK Faustyna
HOŁDA Karolina
W BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
3:1 (11:7, 11:7, 6:11, 11:9) 1:4
6   B BRUZDA Julia
KILISZEK Kamila
X WOJCIACZYK Antoni
BODZIONY Mateusz
1:3 (11:8, 7:11, 10:12, 6:11) 1:5
7   A CIEŚLIK Faustyna X BODZIONY Mateusz 3:1 (11:6, 11:8, 7:11, 11:5) 2:5
8   B HOŁDA Karolina W BOCHENEK Mariusz 1:3 (11:6, 9:11, 6:11, 7:11) 2:6
9   D BRUZDA Julia Y BIEL Jakub 2:3 (11:7, 12:10, 9:11, 7:11, 9:11) 2:7
10   C KILISZEK Kamila Z WOJCIACZYK Antoni 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 3:7
11   A CIEŚLIK Faustyna Y BIEL Jakub 3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:8) 4:7
12   C KILISZEK Kamila W BOCHENEK Mariusz 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 4:8
13   B HOŁDA Karolina Z WOJCIACZYK Antoni 3:1 (11:8, 11:4, 9:11, 11:2) 5:8
14   D BRUZDA Julia X BODZIONY Mateusz 0:3 (8:11, 4:11, 6:11) 5:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy