IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2020-10-17
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
do ustalenia 7 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków III
2020-10-16 18:00 8 TKS „Opoka” Trzebinia - „Dorbud-Gryf” Gdów II 12:2 tak
1   A ŚWIRK Robert W KUCHARSKI Mateusz 3:1 (11:6, 11:9, 10:12, 11:4) 1:0
2   B BAŁUSZEK Kamil X MARCHEWKA Artur 3:2 (13:11, 6:11, 8:11, 11:5, 11:2) 2:0
3   C FRĄCZEK Łukasz Y WCISŁO Konrad 3:1 (11:5, 11:5, 7:11, 11:6) 3:0
4   D KOPACZ Paweł Z PAJORSKI Mateusz 2:3 (9:11, 10:12, 11:9, 11:9, 12:14) 3:1
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W WCISŁO Konrad
PAJORSKI Mateusz
3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 4:1
6   B BAŁUSZEK Kamil
FRĄCZEK Łukasz
X MARCHEWKA Artur
KUCHARSKI Mateusz
1:3 (9:11, 8:11, 12:10, 6:11) 4:2
7   A ŚWIRK Robert X MARCHEWKA Artur 3:0 (11:7, 11:2, 11:5) 5:2
8   B BAŁUSZEK Kamil W KUCHARSKI Mateusz 3:1 (11:4, 11:8, 3:11, 11:6) 6:2
9   D KOPACZ Paweł Y WCISŁO Konrad 3:0 (11:3, 12:10, 11:3) 7:2
10   C FRĄCZEK Łukasz Z PAJORSKI Mateusz 3:1 (11:3, 4:11, 11:5, 11:8) 8:2
11   A ŚWIRK Robert Y WCISŁO Konrad 3:0 (11:4, 11:6, 12:10) 9:2
12   C FRĄCZEK Łukasz W KUCHARSKI Mateusz 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) 10:2
13   B BAŁUSZEK Kamil Z PAJORSKI Mateusz 3:0 (11:6, 12:10, 11:7) 11:2
14   D KOPACZ Paweł X MARCHEWKA Artur 3:1 (14:12, 12:14, 11:7, 11:9) 12:2
2020-10-18 10:00 9 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Gorce” Nowy Targ III 13:1 tak
1   A SKOTNICZNY Rafał W MRUGAŁA Jan 3:2 (11:8, 10:12, 11:8, 6:11, 11:9) 1:0
2   B PACIA Bartłomiej X KOWALCZYK Michał 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 2:0
3   C GLANOWSKI Waldemar Y GNIADEK Piotr 3:1 (9:11, 11:8, 11:1, 11:8) 3:0
4   D KOWAL Łukasz Z JACHYMIAK Krzysztof 3:1 (6:11, 11:5, 11:3, 11:9) 4:0
5   A GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
W KOWALCZYK Michał
GNIADEK Piotr
3:2 (7:11, 11:3, 8:11, 11:6, 11:6) 5:0
6   B SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
X JACHYMIAK Krzysztof
MRUGAŁA Jan
3:0 (11:7, 11:3, 11:6) 6:0
7   A SKOTNICZNY Rafał X KOWALCZYK Michał 3:1 (11:1, 10:12, 11:7, 11:8) 7:0
8   B PACIA Bartłomiej W MRUGAŁA Jan 3:1 (11:4, 11:8, 4:11, 11:4) 8:0
9   D KOWAL Łukasz Y GNIADEK Piotr 3:1 (11:5, 11:6, 12:14, 14:12) 9:0
10   C GLANOWSKI Waldemar Z JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:8, 11:2, 11:8) 10:0
11   A SKOTNICZNY Rafał Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 11:0
12   C GLANOWSKI Waldemar W MRUGAŁA Jan 1:3 (9:11, 9:11, 11:6, 9:11) 11:1
13   B PACIA Bartłomiej Z JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 12:1
14   D KOWAL Łukasz X KOWALCZYK Michał 3:1 (11:9, 11:6, 12:14, 21:19) 13:1
do ustalenia 10 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Polonia” Wilczkowice II
do ustalenia 11 KTS „Victoria” Spytkowice - MKS „Centrum” Kraków II
2020-10-16 18:30 12 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - LKS „Victoria” Nidek 7:7 tak
1   A PIĄSTKA Michał W HOLCMAN Zbigniew 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 1:0
2   B KURCZYNA Łukasz X WODNIAK Kamil 0:3 (4:11, 8:11, 4:11) 1:1
3   C WOJDYŁA Dominik Y WOLANIN Piotr 0:3 (8:11, 5:11, 7:11) 1:2
4   D BRUZDA Rafał Z HOLCMAN Tomasz 3:0 (11:9, 12:10, 11:7) 2:2
5   A PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
W WODNIAK Kamil
WOLANIN Piotr
3:1 (10:12, 11:6, 11:9, 11:4) 3:2
6   B PORĄBKA Dariusz
BRUZDA Rafał
X HOLCMAN Zbigniew
HOLCMAN Tomasz
2:3 (10:12, 12:10, 6:11, 11:7, 10:12) 3:3
7   A PIĄSTKA Michał X WODNIAK Kamil 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:9) 4:3
8   B KURCZYNA Łukasz W HOLCMAN Zbigniew 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 5:3
9   D BRUZDA Rafał Y WOLANIN Piotr 1:3 (11:5, 4:11, 9:11, 4:11) 5:4
10   C WOJDYŁA Dominik Z HOLCMAN Tomasz 2:3 (10:12, 15:13, 11:8, 9:11, 9:11) 5:5
11   A PIĄSTKA Michał Y WOLANIN Piotr 3:1 (1:11, 11:9, 11:8, 11:7) 6:5
12   C WOJDYŁA Dominik W HOLCMAN Zbigniew 3:2 (4:11, 11:6, 4:11, 11:7, 11:4) 7:5
13   B KURCZYNA Łukasz Z HOLCMAN Tomasz 1:3 (9:11, 8:11, 12:10, 5:11) 7:6
14   D BRUZDA Rafał X WODNIAK Kamil 2:3 (14:12, 9:11, 11:9, 10:12, 5:11) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy