IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2020-10-25
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-10-25 11:00 13 MKS „Tarnovia” Tarnów - LZS „Solidarni” Mędrzechów 1:13 tak
1   A ROBAK Mateusz W OSTROWSKI Dawid 2:3 (9:11, 11:7, 7:11, 13:11, 10:12) 0:1
2   B JURKIEWICZ Jakub X GAJEWSKI Dominik 0:3 (4:11, 7:11, 3:11) 0:2
3   C ŚLAZYK Karol Y WOLIŃSKI Zenon 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) 0:3
4   D OSTROWSKI Artur Z JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (5:11, 6:11, 1:11) 0:4
5   A MILÓWKA Emilia
ŚLAZYK Karol
W GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
0:3 (4:11, 9:11, 6:11) 0:5
6   B ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
X JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 0:6
7   A ROBAK Mateusz X GAJEWSKI Dominik 3:2 (5:11, 8:11, 11:6, 11:6, 11:9) 1:6
8   B JURKIEWICZ Jakub W OSTROWSKI Dawid 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) 1:7
9   D OSTROWSKI Artur Y WOLIŃSKI Zenon 1:3 (2:11, 11:9, 9:11, 12:14) 1:8
10   C MILÓWKA Emilia Z JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) 1:9
11   A ROBAK Mateusz Y WOLIŃSKI Zenon 2:3 (12:14, 9:11, 11:8, 11:9, 10:12) 1:10
12   C MILÓWKA Emilia W OSTROWSKI Dawid 0:3 (3:11, 2:11, 10:12) 1:11
13   B JURKIEWICZ Jakub Z JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (8:11, 3:11, 7:11) 1:12
14   D OSTROWSKI Artur X GAJEWSKI Dominik 0:3 (6:11, 7:11, 14:16) 1:13
2020-11-07 16:00 14 MKS „Radość” Gorlice II - UKS „Płomień” Limanowa II 1:13 tak
1   A ŁABOWSKI Józef W GAIK Krystian 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 9:11) 0:1
2   B WOŹNIAK Marcin X SUŁKOWSKI Karol 2:3 (11:6, 11:13, 9:11, 16:14, 6:11) 0:2
3   C URBAN Mariusz Y ROZUM Dawid 2:3 (12:10, 13:11, 6:11, 7:11, 2:11) 0:3
4   D PIECHOWICZ Marek Z KORNAŚ Bartłomiej 1:3 (11:6, 6:11, 8:11, 9:11) 0:4
5   A ŁABOWSKI Józef
PIECHOWICZ Marek
W GAIK Krystian
ROZUM Dawid
1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 8:11) 0:5
6   B WOŹNIAK Dominik
URBAN Mariusz
X SUŁKOWSKI Karol
KORNAŚ Bartłomiej
0:3 (8:11, 5:11, 9:11) 0:6
7   A ŁABOWSKI Józef X SUŁKOWSKI Karol 1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 7:11) 0:7
8   B WOŹNIAK Marcin W GAIK Krystian 2:3 (7:11, 6:11, 11:8, 11:9, 17:19) 0:8
9   D PIECHOWICZ Marek Y ROZUM Dawid 1:3 (11:9, 8:11, 3:11, 8:11) 0:9
10   C URBAN Mariusz Z KORNAŚ Bartłomiej 0:3 (10:12, 4:11, 8:11) 0:10
11   A ŁABOWSKI Józef Y ROZUM Dawid 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:9) 1:10
12   C URBAN Mariusz W GAIK Krystian 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 1:11
13   B WOŹNIAK Marcin Z KORNAŚ Bartłomiej 0:3 (3:11, 10:12, 5:11) 1:12
14   D PIECHOWICZ Marek X SUŁKOWSKI Karol 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 1:13
2020-10-25 11:00 15 LUKS Lipie - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0:14 tak
1   A SZCZECINA Piotr W OBROCHTA Paweł 0:3 (7:11, 4:11, 3:11) 0:1
2   B MRUK Piotr X OBROCHTA Piotr 0:3 (7:11, 10:12, 9:11) 0:2
3   C CEWKA Piotr Y BOLSĘGA Henryk 0:3 (1:11, 6:11, 7:11) 0:3
4   D BOMBA Łukasz Z SOBCZAK Krzysztof 0:3 (3:11, 4:11, 3:11) 0:4
5   A MRUK Piotr
SZCZECINA Piotr
W OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
0:3 (6:11, 9:11, 1:11) 0:5
6   B BOMBA Łukasz
CEWKA Piotr
X BOLSĘGA Henryk
SOBCZAK Krzysztof
0:3 (5:11, 4:11, 3:11) 0:6
7   A SZCZECINA Piotr X OBROCHTA Piotr 0:3 (7:11, 11:13, 8:11) 0:7
8   B MRUK Piotr W OBROCHTA Paweł 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 0:8
9   D BOMBA Łukasz Y BOLSĘGA Henryk 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) 0:9
10   C CEWKA Piotr Z SOBCZAK Krzysztof 0:3 (1:11, 0:11, 2:11) 0:10
11   A SZCZECINA Piotr Y BOLSĘGA Henryk 2:3 (11:2, 11:13, 11:4, 8:11, 10:12) 0:11
12   C CEWKA Piotr W OBROCHTA Paweł 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) 0:12
13   B MRUK Piotr Z SOBCZAK Krzysztof 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 0:13
14   D BOMBA Łukasz X OBROCHTA Piotr 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) 0:14
2020-10-25 11:00 16 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6 tak
1   A PASEK Kamil W SZCZEPAŃSKI Dominik 1:3 (10:12, 5:11, 11:5, 8:11) 0:1
2   B TROJANOWSKI Dawid X MARTYKA Bartłomiej 3:1 (11:8, 11:13, 11:6, 11:8) 1:1
3   C MACIUSZEK Wiesław Y HEŁMECKI Szymon 2:3 (11:7, 11:9, 8:11, 4:11, 12:14) 1:2
4   D BORKOWSKI Marek Z NAGEL Kacper 3:0 (11:4, 11:2, 11:8) 2:2
5   A TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
W HEŁMECKI Szymon
NAGEL Kacper
3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 3:2
6   B BORKOWSKI Marek
MACIUSZEK Wiesław
X SZCZEPAŃSKI Dominik
MARTYKA Bartłomiej
2:3 (7:11, 11:6, 9:11, 11:7, 6:11) 3:3
7   A PASEK Kamil X MARTYKA Bartłomiej 1:3 (10:12, 15:17, 11:2, 8:11) 3:4
8   B TROJANOWSKI Dawid W SZCZEPAŃSKI Dominik 3:1 (11:9, 11:6, 7:11, 11:7) 4:4
9   D BORKOWSKI Marek Y HEŁMECKI Szymon 3:1 (12:10, 11:6, 9:11, 11:8) 5:4
10   C MACIUSZEK Wiesław Z NAGEL Kacper 3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:9) 6:4
11   A PASEK Kamil Y HEŁMECKI Szymon 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 6:5
12   C MACIUSZEK Wiesław W SZCZEPAŃSKI Dominik 1:3 (11:6, 15:17, 6:11, 7:11) 6:6
13   B TROJANOWSKI Dawid Z NAGEL Kacper 3:0 (11:9, 11:2, 11:6) 7:6
14   D BORKOWSKI Marek X MARTYKA Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 8:6
2020-11-15 16:00 17 LKS „Orzeł” Wojnarowa - LKS „Vocovia” Wokowice 6:8 tak
1   A PLICHTA Józef W RĘBACZ Wojciech 1:3 (6:11, 11:5, 5:11, 8:11) 0:1
2   B SYWAŁA Dawid X FLĄDRO Piotr 1:3 (11:7, 6:11, 2:11, 10:12) 0:2
3   C KANTOR Michał Y JAWIEŃ Marcin 3:1 (2:11, 11:8, 11:8, 11:8) 1:2
4   D JANIKOWSKI Sławomir Z GAWLIK Adam 2:3 (11:7, 11:3, 10:12, 10:12, 11:13) 1:3
5   A SYWAŁA Dawid
PLICHTA Józef
W GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
0:3 (5:11, 3:11, 8:11) 1:4
6   B KANTOR Michał
JANIKOWSKI Sławomir
X RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
3:2 (11:6, 9:11, 11:7, 3:11, 11:6) 2:4
7   A PLICHTA Józef X FLĄDRO Piotr 2:3 (11:6, 9:11, 11:8, 8:11, 4:11) 2:5
8   B SYWAŁA Dawid W RĘBACZ Wojciech 3:1 (7:11, 12:10, 11:7, 11:9) 3:5
9   D JANIKOWSKI Sławomir Y JAWIEŃ Marcin 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 3:6
10   C KANTOR Michał Z GAWLIK Adam 2:3 (10:12, 11:8, 11:8, 10:12, 11:13) 3:7
11   A PLICHTA Józef Y JAWIEŃ Marcin 3:1 (11:8, 4:11, 11:8, 11:6) 4:7
12   C KANTOR Michał W SKRZYŃSKI Janusz 3:1 (11:6, 11:5, 8:11, 11:9) 5:7
13   B SYWAŁA Dawid Z GAWLIK Adam 3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 14:12) 6:7
14   D JANIKOWSKI Sławomir X FLĄDRO Piotr 1:3 (11:6, 6:11, 8:11, 7:11) 6:8
do ustalenia 18 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów II
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy