III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2020-10-03
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-10-03 11:00 1 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10
1   A STALMACH Zbigniew W KOŁOS Arkadiusz 0:3 (2:11, 7:11, 2:11) 0:1
2   B NĘDZA-KUBINIEC Tomasz X KUTAJ Maksymilian 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 1:1
3   C NALEPA Maciej Y TURECKI Kacper 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 1:2
4   D KUZIO Waldemar Z ZIMNICKI Tomasz 2:3 (10:12, 9:11, 11:1, 12:10, 4:11) 1:3
5   A KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
W KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
3:0 (11:3, 12:10, 11:7) 2:3
6   B NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
STALMACH Zbigniew
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
2:3 (10:12, 13:11, 10:12, 11:4, 10:12) 2:4
7   A STALMACH Zbigniew X KUTAJ Maksymilian 1:3 (7:11, 11:7, 6:11, 5:11) 2:5
8   B NĘDZA-KUBINIEC Tomasz W KOŁOS Arkadiusz 1:3 (2:11, 11:7, 12:14, 2:11) 2:6
9   D KUZIO Waldemar Y TURECKI Kacper 1:3 (6:11, 11:8, 5:11, 7:11) 2:7
10   C NALEPA Maciej Z ZIMNICKI Tomasz 0:3 (5:11, 3:11, 8:11) 2:8
11   A STALMACH Zbigniew Y TURECKI Kacper 2:3 (11:9, 11:9, 6:11, 8:11, 4:11) 2:9
12   C NALEPA Maciej W KOŁOS Arkadiusz 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 7:11) 2:10
13   B NĘDZA-KUBINIEC Tomasz Z ZIMNICKI Tomasz 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 3:10
14   D KUZIO Waldemar X KUTAJ Maksymilian 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 4:10
2020-10-04 11:00 2 MKS „Radość” Gorlice - MKS „Skawa” Wadowice 4:10 tak
1   A GAŁUSZKA Mateusz W GOŁDA Gabriel 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 0:1
2   B WOŹNIAK Dominik X JURZAK Łukasz 0:3 (9:11, 3:11, 7:11) 0:2
3   C NOWAK Marcin Y RACZEK Marcin 3:2 (13:11, 8:11, 8:11, 11:8, 11:8) 1:2
4   D WILK Paweł Z PIEKARCZYK Michał 3:0 (11:9, 14:12, 13:11) 2:2
5   A WOŹNIAK Dominik
GAŁUSZKA Mateusz
W JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
0:3 (7:11, 10:12, 3:11) 2:3
6   B WILK Paweł
NOWAK Marcin
X RACZEK Marcin
PIEKARCZYK Michał
3:1 (8:11, 13:11, 11:4, 11:8) 3:3
7   A GAŁUSZKA Mateusz X JURZAK Łukasz 0:3 (7:11, 4:11, 10:12) 3:4
8   B WOŹNIAK Dominik W GOŁDA Gabriel 1:3 (11:7, 10:12, 10:12, 7:11) 3:5
9   D WILK Paweł Y RACZEK Marcin 0:3 (5:11, 6:11, 1:11) 3:6
10   C NOWAK Marcin Z PIEKARCZYK Michał 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 5:11) 3:7
11   A GAŁUSZKA Mateusz Y RACZEK Marcin 1:3 (11:8, 5:11, 7:11, 2:11) 3:8
12   C NOWAK Marcin W GOŁDA Gabriel 2:3 (14:12, 5:11, 9:11, 11:6, 5:11) 3:9
13   B WOŹNIAK Dominik Z PIEKARCZYK Michał 0:3 (7:11, 12:14, 10:12) 3:10
14   D WILK Paweł X JURZAK Łukasz 3:0 (18:16, 11:9, 11:6) 4:10
2020-10-03 14:00 3 ULKS „Lachowice” - MKS „Centrum” Kraków 12:2 tak
1   A RAPUTA Tomasz W SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:5, 11:3, 11:4) 1:0
2   B SURMA Krzysztof X WOJAS Bartłomiej 3:1 (11:4, 8:11, 11:9, 11:5) 2:0
3   C KACHEL Mateusz Y RADEK Arkadiusz 3:2 (12:14, 11:3, 11:9, 6:11, 11:6) 3:0
4   D KLUZEK Sławomir Z UTYLSKI Filip 1:3 (11:6, 6:11, 6:11, 11:13) 3:1
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W UTYLSKI Filip
SZEWCZYK Hubert
3:1 (11:7, 8:11, 11:5, 13:11) 4:1
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X WOJAS Bartłomiej
RADEK Arkadiusz
3:0 (12:10, 11:2, 11:9) 5:1
7   A RAPUTA Tomasz X WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:8, 11:1) 6:1
8   B SURMA Krzysztof W SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:8, 11:5, 11:8) 7:1
9   D KLUZEK Sławomir Y RADEK Arkadiusz 3:2 (5:11, 5:11, 12:10, 11:5, 11:9) 8:1
10   C KACHEL Mateusz Z UTYLSKI Filip 1:3 (5:11, 11:7, 3:11, 5:11) 8:2
11   A RAPUTA Tomasz Y RADEK Arkadiusz 3:2 (12:10, 11:13, 10:12, 11:8, 11:5) 9:2
12   C KACHEL Mateusz W SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) 10:2
13   B SURMA Krzysztof Z UTYLSKI Filip 3:2 (6:11, 5:11, 11:8, 11:8, 11:9) 11:2
14   D KLUZEK Sławomir X WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 12:2
2020-10-22 16:30 4 „Siemacha” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice 9:5 tak
1   A SOWA Bartosz W DUDZIAK Damian 3:2 (11:6, 11:13, 10:12, 11:7, 11:8) 1:0
2   B BOLEK Łukasz X SKRZYPEK Grzegorz 3:0 (11:5, 12:10, 11:8) 2:0
3   C RESZKA Jakub Y URBAN Witold 0:3 (10:12, 9:11, 7:11) 2:1
4   D KONSTANTYN Paweł Z SKRZYPEK Adrian 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) 3:1
5   A KONSTANTYN Paweł
RESZKA Jakub
W DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
3:2 (8:11, 9:11, 11:6, 11:9, 11:5) 4:1
6   B BOLEK Łukasz
SOWA Bartosz
X LENART Marek
URBAN Witold
3:0 (11:5, 11:9, 11:4) 5:1
7   A SOWA Bartosz X SKRZYPEK Grzegorz 3:2 (7:11, 11:9, 3:11, 11:7, 11:9) 6:1
8   B BOLEK Łukasz W DUDZIAK Damian 2:3 (11:8, 9:11, 9:11, 16:14, 7:11) 6:2
9   D KONSTANTYN Paweł Y URBAN Witold 3:0 (11:7, 11:8, 11:3) 7:2
10   C RESZKA Jakub Z SKRZYPEK Adrian 0:3 (10:12, 9:11, 2:11) 7:3
11   A SOWA Bartosz Y URBAN Witold 3:2 (11:7, 5:11, 7:11, 11:9, 11:7) 8:3
12   C RESZKA Jakub W DUDZIAK Damian 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) 8:4
13   B BOLEK Łukasz Z SKRZYPEK Adrian 0:3 (3:11, 9:11, 11:13) 8:5
14   D KONSTANTYN Paweł X SKRZYPEK Grzegorz 3:0 (11:4, 11:3, 11:4) 9:5
2020-11-14 16:00 5 KS „Bronowianka” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 13:1 tak
1   A KOŁEK Maciej W BIAŁY Sebastian 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) 1:0
2   B CHUDZICKI Maksym X ZALEWSKI Krzysztof 3:1 (11:13, 11:7, 11:5, 12:10) 2:0
3   C KOPACKI Paweł Y DROZD Paweł 3:1 (11:8, 11:2, 9:11, 11:9) 3:0
4   D JABŁOŃSKI Paweł Z GADAWSKI Adrian 3:0 (11:8, 15:13, 11:4) 4:0
5   A JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
W ZALEWSKI Krzysztof
GADAWSKI Adrian
2:3 (12:14, 11:4, 11:8, 9:11, 10:12) 4:1
6   B KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
X DROZD Paweł
BIAŁY Sebastian
3:1 (4:11, 11:7, 11:2, 11:8) 5:1
7   A KOŁEK Maciej X ZALEWSKI Krzysztof 3:0 (11:6, 12:10, 11:7) 6:1
8   B CHUDZICKI Maksym W BIAŁY Sebastian 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 7:1
9   D JABŁOŃSKI Paweł Y DROZD Paweł 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 8:1
10   C KOPACKI Paweł Z GADAWSKI Adrian 3:2 (11:9, 7:11, 5:11, 11:8, 11:9) 9:1
11   A KOŁEK Maciej Y DROZD Paweł 3:0 (11:8, 11:2, 11:5) 10:1
12   C KOPACKI Paweł W BIAŁY Sebastian 3:1 (9:11, 11:8, 11:1, 11:9) 11:1
13   B CHUDZICKI Maksym Z GADAWSKI Adrian 3:0 (13:11, 11:7, 11:8) 12:1
14   D JABŁOŃSKI Paweł X ZALEWSKI Krzysztof 3:2 (8:11, 11:4, 4:11, 11:8, 11:1) 13:1
2020-10-04 11:00 6 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Gorce” Nowy Targ II 5:9
1   A JANISZEWSKI Kamil W KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 0:1
2   B CHRABĄSZCZ Aleksandra X WĄSIK Marcin 0:3 (4:11, 10:12, 6:11) 0:2
3   C MOTYKA Tadeusz Y SUBIK Filip 3:2 (7:11, 11:7, 8:11, 11:9, 11:2) 1:2
4   D WŁODEK Grzegorz Z MRUGAŁA Bartłomiej 0:3 (9:11, 3:11, 3:11) 1:3
5   A MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
W WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 1:4
6   B WŁODEK Grzegorz
JANISZEWSKI Kamil
X SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
3:1 (11:5, 11:13, 11:6, 11:5) 2:4
7   A JANISZEWSKI Kamil X WĄSIK Marcin 3:1 (11:9, 7:11, 11:7, 11:7) 3:4
8   B CHRABĄSZCZ Aleksandra W KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) 3:5
9   D WŁODEK Grzegorz Y SUBIK Filip 2:3 (12:14, 11:5, 7:11, 11:9, 9:11) 3:6
10   C MOTYKA Tadeusz Z MRUGAŁA Bartłomiej 3:1 (11:6, 11:6, 10:12, 11:7) 4:6
11   A JANISZEWSKI Kamil Y SUBIK Filip 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 5:6
12   C MOTYKA Tadeusz W KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 5:7
13   B CHRABĄSZCZ Aleksandra Z MRUGAŁA Bartłomiej 2:3 (9:11, 8:11, 11:5, 11:7, 8:11) 5:8
14   D WŁODEK Grzegorz X WĄSIK Marcin 1:3 (5:11, 2:11, 11:6, 7:11) 5:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy