V liga rejon Nowy Targ => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2020-01-10
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-08 18:00 55 KS „Gorce” Nowy Targ III - LKS „Victoria” Nidek 8:6 tak
1   A JACHYMIAK Krzysztof W NOWAK Łukasz 2:3 (11:9, 8:11, 11:9, 9:11, 3:11) 0:1
2   B MRUGAŁA Jan X SZEMIK Krzysztof 3:0 (12:10, 11:5, 11:7) 1:1
3   C GNIADEK Piotr Y HOLCMAN Zbigniew 3:1 (8:11, 12:10, 11:6, 11:7) 2:1
4   D KORCZAK Natasza Z HOLCMAN Tomasz 2:3 (5:11, 11:8, 11:9, 6:11, 5:11) 2:2
5   A JACHYMIAK Krzysztof
GNIADEK Piotr
W NOWAK Łukasz
HOLCMAN Zbigniew
3:0 (11:9, 11:7, 12:10) 3:2
6   B KORCZAK Natasza
MRUGAŁA Jan
X BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
3:2 (8:11, 9:11, 11:6, 11:7, 11:1) 4:2
7   A JACHYMIAK Krzysztof X SZEMIK Krzysztof 0:3 (2:11, 2:11, 9:11) 4:3
8   B MRUGAŁA Jan W NOWAK Łukasz 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) 5:3
9   D KORCZAK Natasza Y HOLCMAN Zbigniew 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) 5:4
10   C GNIADEK Piotr Z HOLCMAN Tomasz 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 6:4
11   A JACHYMIAK Krzysztof Y HOLCMAN Zbigniew 0:3 (9:11, 10:12, 9:11) 6:5
12   C GNIADEK Piotr W NOWAK Łukasz 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 7:5
13   B MRUGAŁA Jan Z BIZOŃ Stefan 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) 8:5
14   D KORCZAK Natasza X SZEMIK Krzysztof 2:3 (9:11, 11:9, 11:7, 7:11, 5:11) 8:6
2020-01-08 18:00 56 ULKS „Lachowice” II - „Power Rangers” Czarny Dunajec 8:6 tak
1   A BANAŚ Jan W PALENIK Jerzy 0:3 (10:12, 7:11, 9:11) 0:1
2   B GRAJNY Piotr X PSHENOV Viktor 3:2 (11:6, 9:11, 8:11, 11:5, 11:7) 1:1
3   C KACHEL Jan Y BODZIONY Grzegorz 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:5) 2:1
4   D KACHEL Piotr Z WINIARSKI Adam 1:3 (13:11, 6:11, 4:11, 8:11) 2:2
5   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W BODZIONY Grzegorz
WINIARSKI Adam
3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 3:2
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
X PSHENOV Viktor
PALENIK Jerzy
2:3 (8:11, 5:11, 11:8, 11:8, 12:14) 3:3
7   A BANAŚ Jan X PSHENOV Viktor 3:2 (7:11, 11:7, 7:11, 11:8, 11:9) 4:3
8   B GRAJNY Piotr W PALENIK Jerzy 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) 4:4
9   D KACHEL Piotr Y BODZIONY Grzegorz 3:0 (11:9, 11:6, 11:6) 5:4
10   C KACHEL Jan Z WINIARSKI Adam 3:0 (11:8, 11:1, 11:9) 6:4
11   A BANAŚ Jan Y BANDYK Katarzyna 2:3 (8:11, 10:12, 11:9, 11:5, 9:11) 6:5
12   C KACHEL Jan W PALENIK Jerzy 3:1 (11:6, 8:11, 11:5, 11:6) 7:5
13   B GRAJNY Piotr Z WINIARSKI Adam 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 8:5
14   D KACHEL Piotr X PSHENOV Viktor 1:3 (6:11, 6:11, 11:7, 8:11) 8:6
2020-01-23 18:00 57 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Unia” Naprawa 6:8 tak
1   A KLAG Franciszek W MOŻDŻEŃ Arkadiusz 0:3 (8:11, 3:11, 4:11) 0:1
2   B MARDUŁA Mateusz X KOŁODZIEJCZYK Mateusz 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 0:2
3   C MROCZKA Alicja Y KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 1:2
4   D PIETRUSZYŃSKA Natasza Z TYMAŃSKI Radosław 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 2:2
5   A KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
W KOŁODZIEJCZYK Mateusz
TYMAŃSKI Radosław
1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 5:11) 2:3
6   B MROCZKA Alicja
PIETRUSZYŃSKA Natasza
X KOWALCZYK Bartosz
MOŻDŻEŃ Arkadiusz
1:3 (11:9, 6:11, 5:11, 2:11) 2:4
7   A KLAG Franciszek X KOŁODZIEJCZYK Mateusz 0:3 (11:13, 5:11, 6:11) 2:5
8   B MARDUŁA Mateusz W MOŻDŻEŃ Arkadiusz 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) 2:6
9   D PIETRUSZYŃSKA Natasza Y KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:8, 11:1, 11:5) 3:6
10   C MROCZKA Alicja Z TYMAŃSKI Radosław 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 4:6
11   A KLAG Franciszek Y KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:8, 11:2, 11:5) 5:6
12   C MROCZKA Alicja W MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1:3 (20:18, 5:11, 5:11, 2:11) 5:7
13   B MARDUŁA Mateusz Z TYMAŃSKI Radosław 3:1 (5:11, 11:5, 11:3, 11:9) 6:7
14   D PIETRUSZYŃSKA Natasza X KOŁODZIEJCZYK Mateusz 0:3 (7:11, 9:11, 3:11) 6:8
2020-02-05 18:00 58 KS „Turbacz” Mszana Dolna - UKS „Tornado” Waksmund 12:2 tak
1   A CAPUTA Henryk W KOLASA Dawid 3:2 (11:8, 7:11, 10:12, 11:6, 11:9) 1:0
2   B PITALA Stanisław X KOLASA Iwona 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 2:0
3   C GODAWSKI Dariusz Y KAMIŃSKA Martyna 3:0 (12:10, 11:6, 11:5) 3:0
4   D KOWALCZYK Grzegorz Z KUNKA Aleksandra 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 4:0
5   A KOWALCZYK Grzegorz
GODAWSKI Dariusz
W KOLASA Dawid
KAMIŃSKA Martyna
3:1 (11:9, 10:12, 11:8, 11:9) 5:0
6   B CAPUTA Henryk
PITALA Stanisław
X KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 6:0
7   A CAPUTA Henryk X KOLASA Iwona 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 7:0
8   B PITALA Stanisław W KOLASA Dawid 3:1 (11:7, 8:11, 12:10, 11:9) 8:0
9   D KOWALCZYK Grzegorz Y KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 9:0
10   C GODAWSKI Dariusz Z KUNKA Aleksandra 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 10:0
11   A CAPUTA Henryk Y KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:7, 11:5, 11:4) 11:0
12   C GODAWSKI Dariusz W KOLASA Dawid 1:3 (6:11, 12:10, 7:11, 8:11) 11:1
13   B PITALA Stanisław Z KUNKA Aleksandra 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) 12:1
14   D KOWALCZYK Grzegorz X KOLASA Iwona 0:3 (10:12, 9:11, 11:13) 12:2
2020-01-11 14:00 59 MKS „Skawa” Wadowice III - KTS „Victoria” Spytkowice III 10:4 tak
1   A MACIEJCZYK Paweł W STUDNICKA Anna 3:0 (11:3, 11:1, 11:4) 1:0
2   B ZAJDA Bartłomiej X POCHOPIEŃ Michał 0:3 (9:11, 11:13, 9:11) 1:1
3   C WCISŁO Patryk Y BRYŁA Rafał 3:1 (11:5, 9:11, 11:5, 11:7) 2:1
4   D GAŁUSZKA Paweł Z BOBAK Mikołaj 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 3:1
5   A GAŁUSZKA Paweł
MACIEJCZYK Paweł
W STUDNICKA Anna
POCHOPIEŃ Michał
3:2 (11:13, 11:8, 9:11, 11:9, 11:5) 4:1
6   B KACZMARCZYK Karol
WIŚNIEWSKI Mateusz
X BOBAK Mikołaj
BRYŁA Rafał
2:3 (12:10, 6:11, 12:10, 9:11, 14:16) 4:2
7   A MACIEJCZYK Paweł X POCHOPIEŃ Michał 2:3 (11:13, 11:7, 10:12, 11:9, 7:11) 4:3
8   B ZAJDA Bartłomiej W STUDNICKA Anna 3:0 (11:5, 11:2, 11:8) 5:3
9   D GAŁUSZKA Paweł Y BRYŁA Rafał 3:1 (11:6, 6:11, 11:7, 11:6) 6:3
10   C WCISŁO Patryk Z BOBAK Mikołaj 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 7:3
11   A MACIEJCZYK Paweł Y BRYŁA Rafał 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 8:3
12   C WCISŁO Patryk W STUDNICKA Anna 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 9:3
13   B KACZMARCZYK Karol Z BOBAK Mikołaj 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 10:3
14   D WIŚNIEWSKI Mateusz X POCHOPIEŃ Michał 0:3 (10:12, 8:11, 5:11) 10:4
2020-01-10 18:00 60 KS „Gorce” Nowy Targ V - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 3:11 tak
1   A KUROS Antoni W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (4:11, 5:11, 8:11) 0:1
2   B CZYSZCZOŃ Robert X MORAWETZ Krzysztof 3:1 (11:9, 12:14, 11:9, 15:13) 1:1
3   C KOWALCZYK Bartosz Y KLISZCZ Tadeusz 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 1:2
4   D ŻÓŁTEK Daniel Z GRELA Antoni 1:3 (7:11, 9:11, 11:8, 7:11) 1:3
5   A KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MOTYKA Janusz
0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 1:4
6   B CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
X MORAWETZ Krzysztof
GRELA Antoni
3:2 (6:11, 8:11, 11:9, 11:9, 11:3) 2:4
7   A KUROS Antoni X MORAWETZ Krzysztof 1:3 (7:11, 11:3, 2:11, 8:11) 2:5
8   B CZYSZCZOŃ Robert W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1:3 (12:10, 10:12, 7:11, 7:11) 2:6
9   D ŻÓŁTEK Daniel Y MOTYKA Janusz 1:3 (5:11, 10:12, 14:12, 9:11) 2:7
10   C KOWALCZYK Bartosz Z GRELA Antoni 0:3 (5:11, 2:11, 1:11) 2:8
11   A KUROS Antoni Y MOTYKA Janusz 0:3 (9:11, 9:11, 12:14) 2:9
12   C KOWALCZYK Bartosz W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 2:10
13   B CZYSZCZOŃ Robert Z GRELA Antoni 3:2 (11:8, 6:11, 9:11, 11:9, 11:6) 3:10
14   D KUWIK Hubert X MORAWETZ Krzysztof 0:3 (3:11, 7:11, 8:11) 3:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.