V liga rejon Kraków => Grupa B
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 ZĘBALA Mateusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 29 29 0 87:11 100,00
2 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 33 27 6 87:29 81,82
3 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia II) 27 23 4 74:23 85,19
4 KMIEĆ Paweł (PKS „Porta” Kraków I) 28 23 5 75:30 82,14
5 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 24 22 2 68:23 91,67
6 KUĆ Grzegorz (KS „Bronowianka” Kraków V) 29 22 7 72:28 75,86
7 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 32 21 11 78:46 65,63
8 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 27 20 7 66:27 74,07
9 KOWAL Łukasz (LKS „Kłos” Olkusz II) 31 20 11 76:47 64,52
10 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska II) 31 20 11 70:45 64,52
11 CHOCHÓŁ Paweł (LKS „Kłos” Olkusz II) 30 18 12 64:48 60,00
12 TRZECIAK Jacek (LKS „Kłos” Olkusz II) 23 17 6 56:28 73,91
13 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków I) 25 17 8 61:34 68,00
14 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 32 17 15 67:50 53,13
15 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 32 17 15 64:61 53,13
16 PAJORSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 28 16 12 59:53 57,14
17 PORĘBSKI Marcin (PKS „Porta” Kraków I) 30 16 14 60:45 53,33
18 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 30 16 14 64:50 53,33
19 LUHA Peter (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 21 15 6 52:32 71,43
20 NATKANIEC Michał (LKS „Kłos” Olkusz II) 27 15 12 58:46 55,56
21 PILCH Aleksander (UKS „Gryf” Gdów II) 28 15 13 55:52 53,57
22 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 21 14 7 46:23 66,67
23 NOSEK Robert (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 24 14 10 49:40 58,33
24 POROSZEWSKI Jacek (KS „Podwawelski” Kraków VI) 24 13 11 50:40 54,17
25 PIESZCZEK Mikołaj (MKS „Centrum” Kraków IV) 25 13 12 52:48 52,00
26 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 30 13 17 50:55 43,33
27 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 31 13 18 50:59 41,94
28 SZEWCZYK Hubert (MKS „Centrum” Kraków IV) 14 12 2 38:15 85,71
29 HADRYŚ Matylda (KS „Bronowianka” Kraków V) 15 12 3 38:16 80,00
30 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków V) 15 11 4 39:17 73,33
31 DIETRICH Aleksander (MKS „Centrum” Kraków IV) 21 11 10 41:43 52,38
32 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska II) 12 10 2 31:11 83,33
33 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków V) 15 10 5 39:23 66,67
34 MAJDAK Rafał (MKS „Centrum” Kraków IV) 17 10 7 37:27 58,82
35 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 17 10 7 36:29 58,82
36 DULIAN Dariusz („Q Team” Kraków) 18 10 8 32:27 55,56
37 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 21 10 11 42:42 47,62
38 SĘK Rafał (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 16 9 7 33:28 56,25
39 PEREK Robert (PKS „Porta” Kraków I) 19 9 10 39:38 47,37
40 KOPCZYK Adrian (TKS „Opoka” Trzebinia II) 9 8 1 25:8 88,89
41 TOKARZ Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 13 8 5 28:18 61,54
42 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 14 8 6 29:24 57,14
43 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 12 7 5 22:18 58,33
44 SZEROCKI Jan (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 12 7 5 23:21 58,33
45 PERZ Izabela (UKS „Gryf” Gdów II) 13 7 6 23:27 53,85
46 GAJ Milena (UKS „Gryf” Gdów II) 17 7 10 24:36 41,18
47 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia II) 9 6 3 21:13 66,67
48 BOLISĘGA Sebastian (PKS „Porta” Kraków I) 19 6 13 28:44 31,58
49 MIERNIK Jan (UKS „Gryf” Gdów II) 21 6 15 24:49 28,57
50 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 22 6 16 29:55 27,27
51 CIEŚLIK Faustyna (KS „Bronowianka” Kraków V) 6 5 1 16:9 83,33
52 STOLARCZYK Marcin („Q Team” Kraków) 9 5 4 19:17 55,56
53 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków V) 9 5 4 16:16 55,56
54 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 10 5 5 19:17 50,00
55 KOZIOŁEK Fabian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 13 5 8 21:30 38,46
56 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 20 5 15 17:47 25,00
57 KORDAS Konrad (KS „Podwawelski” Kraków VI) 26 5 21 19:66 19,23
58 STOCHEL Adam (MKS „Centrum” Kraków IV) 6 4 2 14:10 66,67
59 JEDYNAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 7 4 3 16:10 57,14
60 WIDEŁKA Mirosław (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 9 4 5 14:20 44,44
61 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 14 4 10 20:36 28,57
62 WĄS Bartłomiej (KS „Podwawelski” Kraków VI) 23 4 19 16:64 17,39
63 WĄTOR Oliwia (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 3 0 9:1 100,00
64 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 3 0 9:2 100,00
65 MUDYNA Tomasz (LKS „Kłos” Olkusz II) 5 3 2 10:6 60,00
66 POGAN Przemysław (LKS „Kłos” Olkusz II) 6 3 3 9:11 50,00
67 SOKAL Piotr (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 6 3 3 9:11 50,00
68 PIWOWARCZYK Bartłomiej (PKS „Porta” Kraków I) 9 3 6 12:20 33,33
69 DĄBEK Michał (MKS „Centrum” Kraków IV) 11 3 8 18:26 27,27
70 OSTROMĘCKI Rafał (LKS „Wisła” Rząska II) 18 3 15 16:49 16,67
71 KURDZIEL Stanisław („Q Team” Kraków) 3 2 1 8:3 66,67
72 WILK Roman (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 2 1 8:3 66,67
73 SKULSKI Bartosz (LKS „Kłos” Olkusz II) 3 2 1 7:4 66,67
74 IMIELSKI Marcin (LKS „Kłos” Olkusz II) 3 2 1 7:7 66,67
75 NIEDBAŁA Tomasz (LKS „Wisła” Rząska II) 6 2 4 9:13 33,33
76 GARDOŃ Jakub (MKS „Centrum” Kraków IV) 8 2 6 8:18 25,00
77 PIETROW Aleksander (KS „Podwawelski” Kraków VI) 18 2 16 11:50 11,11
78 KUREK Kinga (KS „Podwawelski” Kraków VI) 27 2 25 22:77 7,41
79 GNATYSHEN Yevhenii (KS „Podwawelski” Kraków VI) 3 1 2 4:7 33,33
80 PAJORSKI Kacper (UKS „Gryf” Gdów II) 3 1 2 4:7 33,33
81 BRZEZIŃSKI Piotr (LKS „Kłos” Olkusz II) 3 1 2 3:6 33,33
82 PILCH Mikołaj (UKS „Gryf” Gdów II) 5 1 4 7:14 20,00
83 ŁABĘDŹ Janusz (LKS „Wisła” Rząska II) 6 1 5 4:16 16,67
84 UTYLSKI Kornel (MKS „Centrum” Kraków IV) 7 1 6 5:20 14,29
85 KONIECZKOWICZ Dariusz (LKS „Wisła” Rząska II) 8 1 7 8:21 12,50
86 SIEDLECKI Antoni (KS „Podwawelski” Kraków VI) 11 1 10 6:32 9,09
87 KOŁODZIEJSKI Michał (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 13 1 12 8:36 7,69
88 REPTAK Grzegorz (LKS „Wisła” Rząska II) 17 1 16 5:48 5,88
89 KAUFMANN Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 18 1 17 5:51 5,56
90 TURECKI Jakub (UKS „Gryf” Gdów II) 10 0 10 5:30 0,00
91 KONSTANTYN Kaja (MKS „Centrum” Kraków IV) 2 0 2 1:6 0,00
92 KAMIŃSKI Bartosz (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 3 0 3 1:9 0,00
93 KROKOS Bartłomiej (MKS „Centrum” Kraków IV) 11 0 11 3:33 0,00
94 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 5 0 5 1:15 0,00
95 PIESZCZEK Bartosz (MKS „Centrum” Kraków IV) 8 0 8 1:24 0,00
96 KURELUS Piotr (LKS „Wisła” Rząska II) 15 0 15 1:45 0,00
97 MICHALIK Patrycja (PKS „Porta” Kraków I) 2 0 2 0:6 0,00
98 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia II) 1 0 1 0:3 0,00
99 PAŁKA Patryk (LKS „Kłos” Olkusz II) 1 0 1 0:3 0,00
100 STACHECKI Kuba (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 1 0 1 0:3 0,00
101 DONIEC Krzysztof (MKS „Centrum” Kraków IV) 2 0 2 0:6 0,00
102 KUCAB Jakub (LKS „Wisła” Rząska II) 16 0 16 0:48 0,00
103 MARCHEWKA Rafał (UKS „Gryf” Gdów II) 7 0 7 0:21 0,00
104 KULIG Oliwier (LKS „Wisła” Rząska II) 3 0 3 0:9 0,00
105 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS „Jordan” Kraków) 6 0 6 0:18 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 ZĘBALA Mateusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 29 29 0 87:11 100,00
2 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 24 22 2 68:23 91,67
3 SZEWCZYK Hubert (MKS „Centrum” Kraków IV) 14 12 2 38:15 85,71
4 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia II) 27 23 4 74:23 85,19
5 KMIEĆ Paweł (PKS „Porta” Kraków I) 28 23 5 75:30 82,14
6 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 33 27 6 87:29 81,82
7 HADRYŚ Matylda (KS „Bronowianka” Kraków V) 15 12 3 38:16 80,00
8 KUĆ Grzegorz (KS „Bronowianka” Kraków V) 29 22 7 72:28 75,86
9 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 27 20 7 66:27 74,07
10 TRZECIAK Jacek (LKS „Kłos” Olkusz II) 23 17 6 56:28 73,91
11 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków V) 15 11 4 39:17 73,33
12 LUHA Peter (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 21 15 6 52:32 71,43
13 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków I) 25 17 8 61:34 68,00
14 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 21 14 7 46:23 66,67
15 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków V) 15 10 5 39:23 66,67
16 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 32 21 11 78:46 65,63
17 KOWAL Łukasz (LKS „Kłos” Olkusz II) 31 20 11 76:47 64,52
18 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska II) 31 20 11 70:45 64,52
19 TOKARZ Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 13 8 5 28:18 61,54
20 CHOCHÓŁ Paweł (LKS „Kłos” Olkusz II) 30 18 12 64:48 60,00
21 MAJDAK Rafał (MKS „Centrum” Kraków IV) 17 10 7 37:27 58,82
22 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 17 10 7 36:29 58,82
23 NOSEK Robert (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 24 14 10 49:40 58,33
24 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 14 8 6 29:24 57,14
25 PAJORSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 28 16 12 59:53 57,14
26 SĘK Rafał (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 16 9 7 33:28 56,25
27 NATKANIEC Michał (LKS „Kłos” Olkusz II) 27 15 12 58:46 55,56
28 DULIAN Dariusz („Q Team” Kraków) 18 10 8 32:27 55,56
29 POROSZEWSKI Jacek (KS „Podwawelski” Kraków VI) 24 13 11 50:40 54,17
30 PERZ Izabela (UKS „Gryf” Gdów II) 13 7 6 23:27 53,85
31 PILCH Aleksander (UKS „Gryf” Gdów II) 28 15 13 55:52 53,57
32 PORĘBSKI Marcin (PKS „Porta” Kraków I) 30 16 14 60:45 53,33
33 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 30 16 14 64:50 53,33
34 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 32 17 15 67:50 53,13
35 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 32 17 15 64:61 53,13
36 DIETRICH Aleksander (MKS „Centrum” Kraków IV) 21 11 10 41:43 52,38
37 PIESZCZEK Mikołaj (MKS „Centrum” Kraków IV) 25 13 12 52:48 52,00
38 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 21 10 11 42:42 47,62
39 PEREK Robert (PKS „Porta” Kraków I) 19 9 10 39:38 47,37
40 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 30 13 17 50:55 43,33
41 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 31 13 18 50:59 41,94
42 GAJ Milena (UKS „Gryf” Gdów II) 17 7 10 24:36 41,18
43 KOZIOŁEK Fabian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 13 5 8 21:30 38,46
44 BOLISĘGA Sebastian (PKS „Porta” Kraków I) 19 6 13 28:44 31,58
45 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 14 4 10 20:36 28,57
46 MIERNIK Jan (UKS „Gryf” Gdów II) 21 6 15 24:49 28,57
47 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 22 6 16 29:55 27,27
48 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 20 5 15 17:47 25,00
49 KORDAS Konrad (KS „Podwawelski” Kraków VI) 26 5 21 19:66 19,23
50 WĄS Bartłomiej (KS „Podwawelski” Kraków VI) 23 4 19 16:64 17,39
51 OSTROMĘCKI Rafał (LKS „Wisła” Rząska II) 18 3 15 16:49 16,67
52 PIETROW Aleksander (KS „Podwawelski” Kraków VI) 18 2 16 11:50 11,11
53 KOŁODZIEJSKI Michał (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 13 1 12 8:36 7,69
54 KUREK Kinga (KS „Podwawelski” Kraków VI) 27 2 25 22:77 7,41
55 REPTAK Grzegorz (LKS „Wisła” Rząska II) 17 1 16 5:48 5,88
56 KAUFMANN Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 18 1 17 5:51 5,56
57 KURELUS Piotr (LKS „Wisła” Rząska II) 15 0 15 1:45 0,00
58 KUCAB Jakub (LKS „Wisła” Rząska II) 16 0 16 0:48 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 BUŁA Dominik / NOWAK Artur
(LKS „Wisła” Rząska II)
3 3 0 9:0 100,00
2 ZĘBALA Mateusz / ZĘBALA Paweł
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
3 3 0 9:0 100,00
3 ZĘBALA Mateusz / GUMULA Marcin
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
3 3 0 9:2 100,00
4 ZĘBALA Paweł / PIESZCZEK Włodzimierz
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
7 7 0 21:6 100,00
5 ZĘBALA Mateusz / FERDEK Marek
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
3 3 0 9:4 100,00
6 KUĆ Grzegorz / ANDRZEJAK Kacper
(KS „Bronowianka” Kraków V)
8 7 1 23:6 87,50
7 WIELGOSZ Mirosław / ZAJĘCKI Rafał
(TKS „Opoka” Trzebinia II)
7 6 1 20:4 85,71
8 WOŹNY Dariusz / WALA Tomasz
(„Q Team” Kraków)
6 5 1 16:4 83,33
9 URBAN Piotr / APOSTOŁ Paweł
(KS „Jordan” Kraków)
9 6 3 21:13 66,67
10 GAJ Milena / PERZ Izabela
(UKS „Gryf” Gdów II)
3 2 1 8:5 66,67
11 KOZIOŁEK Fabian / LUHA Peter
(LKS „Polonia” Wilczkowice III)
3 2 1 7:5 66,67
12 CHOCHÓŁ Paweł / NATKANIEC Michał
(LKS „Kłos” Olkusz II)
9 6 3 21:15 66,67
13 SYRDA Zuzanna / BRUZDA Julia
(KS „Bronowianka” Kraków V)
3 2 1 6:5 66,67
14 MIERNIK Jan / PILCH Aleksander
(UKS „Gryf” Gdów II)
3 2 1 6:5 66,67
15 BUŁA Dominik / KONIECZKOWICZ Dariusz
(LKS „Wisła” Rząska II)
3 2 1 6:7 66,67
16 TRZECIAK Jacek / KOWAL Łukasz
(LKS „Kłos” Olkusz II)
8 5 3 19:12 62,50
17 KOHUTEK Konrad / PORĘBSKI Marcin
(PKS „Porta” Kraków I)
5 3 2 12:6 60,00
18 PALCZYŃSKI Bogdan / WALA Tomasz
(„Q Team” Kraków)
4 2 2 10:8 50,00
19 WÓJCIK Jan / KURDZIEL Mikołaj
(TKS „Opoka” Trzebinia II)
6 3 3 12:12 50,00
20 PAJORSKI Mateusz / MIERNIK Jan
(UKS „Gryf” Gdów II)
4 2 2 6:10 50,00
21 BIESAGA Marek / DULIAN Dariusz
(„Q Team” Kraków)
5 2 3 9:11 40,00
22 PIESZCZEK Włodzimierz / FERDEK Marek
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
3 1 2 6:6 33,33
23 KMIEĆ Paweł / PORĘBSKI Marcin
(PKS „Porta” Kraków I)
3 1 2 6:8 33,33
24 POROSZEWSKI Jacek / PIETROW Aleksander
(KS „Podwawelski” Kraków VI)
3 1 2 6:8 33,33
25 BUŁA Dominik / OSTROMĘCKI Rafał
(LKS „Wisła” Rząska II)
3 1 2 4:6 33,33
26 PAJORSKI Mateusz / PILCH Aleksander
(UKS „Gryf” Gdów II)
3 1 2 3:8 33,33
27 BIESAGA Marek / STOLARCZYK Marcin
(„Q Team” Kraków)
4 1 3 6:10 25,00
28 KUCAB Jakub / KURELUS Piotr
(LKS „Wisła” Rząska II)
6 1 5 4:15 16,67
29 WIROŃSKI Piotr / LODOWSKI Janusz
(KS „Jordan” Kraków)
6 0 6 5:18 0,00
30 POROSZEWSKI Jacek / KUREK Kinga
(KS „Podwawelski” Kraków VI)
4 0 4 3:12 0,00
31 TURECKI Jakub / PILCH Mikołaj
(UKS „Gryf” Gdów II)
3 0 3 2:9 0,00
32 KORDAS Konrad / WĄS Bartłomiej
(KS „Podwawelski” Kraków VI)
7 0 7 3:21 0,00
33 PIWOWARCZYK Bartłomiej / BOLISĘGA Sebastian
(PKS „Porta” Kraków I)
3 0 3 0:9 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 ZĘBALA Mateusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 29 29 0 11 11 0 34,5
2 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 33 27 6 11 7 4 30,5
3 KUĆ Grzegorz (KS „Bronowianka” Kraków V) 29 22 7 10 9 1 26,5
4 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia II) 27 23 4 9 6 3 26,0
5 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 24 22 2 8 7 1 25,5
6 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 27 20 7 10 10 0 25,0
7 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 32 21 11 11 7 4 24,5
8 KMIEĆ Paweł (PKS „Porta” Kraków I) 28 23 5 6 2 4 24,0
9 KOWAL Łukasz (LKS „Kłos” Olkusz II) 31 20 11 11 8 3 24,0
10 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska II) 31 20 11 10 6 4 23,0
11 CHOCHÓŁ Paweł (LKS „Kłos” Olkusz II) 30 18 12 10 7 3 21,5
12 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 32 17 15 10 9 1 21,5
13 TRZECIAK Jacek (LKS „Kłos” Olkusz II) 23 17 6 9 6 3 20,0
14 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 32 17 15 11 6 5 20,0
15 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków I) 25 17 8 9 5 4 19,5
16 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 30 16 14 11 7 4 19,5
17 NATKANIEC Michał (LKS „Kłos” Olkusz II) 27 15 12 10 7 3 18,5
18 PORĘBSKI Marcin (PKS „Porta” Kraków I) 30 16 14 11 5 6 18,5
19 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 21 14 7 10 8 2 18,0
20 LUHA Peter (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 21 15 6 8 5 3 17,5
21 PAJORSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 28 16 12 8 3 5 17,5
22 NOSEK Robert (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 24 14 10 9 6 3 17,0
23 PILCH Aleksander (UKS „Gryf” Gdów II) 28 15 13 9 4 5 17,0
24 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 31 13 18 11 5 6 15,5
25 HADRYŚ Matylda (KS „Bronowianka” Kraków V) 15 12 3 5 4 1 14,0
26 POROSZEWSKI Jacek (KS „Podwawelski” Kraków VI) 24 13 11 8 2 6 14,0
27 PIESZCZEK Mikołaj (MKS „Centrum” Kraków IV) 25 13 12 9 2 7 14,0
28 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 30 13 17 10 2 8 14,0
29 SZEWCZYK Hubert (MKS „Centrum” Kraków IV) 14 12 2 5 3 2 13,5
30 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 17 10 7 6 5 1 12,5
31 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska II) 12 10 2 4 4 0 12,0
32 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków V) 15 11 4 5 2 3 12,0
33 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków V) 15 10 5 5 4 1 12,0
34 DIETRICH Aleksander (MKS „Centrum” Kraków IV) 21 11 10 6 2 4 12,0
35 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 21 10 11 5 3 2 11,5
36 MAJDAK Rafał (MKS „Centrum” Kraków IV) 17 10 7 5 2 3 11,0
37 DULIAN Dariusz („Q Team” Kraków) 18 10 8 6 2 4 11,0
38 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 14 8 6 7 4 3 10,0
39 SĘK Rafał (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 16 9 7 3 2 1 10,0
40 KOPCZYK Adrian (TKS „Opoka” Trzebinia II) 9 8 1 3 3 0 9,5
41 PEREK Robert (PKS „Porta” Kraków I) 19 9 10 6 1 5 9,5
42 PERZ Izabela (UKS „Gryf” Gdów II) 13 7 6 5 4 1 9,0
43 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 12 7 5 3 3 0 8,5
44 GAJ Milena (UKS „Gryf” Gdów II) 17 7 10 6 3 3 8,5
45 TOKARZ Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 13 8 5 0 0 0 8,0
46 SZEROCKI Jan (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 12 7 5 4 2 2 8,0
47 MIERNIK Jan (UKS „Gryf” Gdów II) 21 6 15 8 4 4 8,0
48 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia II) 9 6 3 3 3 0 7,5
49 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 22 6 16 7 3 4 7,5
50 KOZIOŁEK Fabian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 13 5 8 5 3 2 6,5
51 BOLISĘGA Sebastian (PKS „Porta” Kraków I) 19 6 13 9 1 8 6,5
52 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków V) 9 5 4 3 2 1 6,0
53 KORDAS Konrad (KS „Podwawelski” Kraków VI) 26 5 21 10 2 8 6,0
54 CIEŚLIK Faustyna (KS „Bronowianka” Kraków V) 6 5 1 2 1 1 5,5
55 JEDYNAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 7 4 3 3 3 0 5,5
56 STOLARCZYK Marcin („Q Team” Kraków) 9 5 4 4 1 3 5,5
57 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 10 5 5 3 1 2 5,5
58 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 20 5 15 9 1 8 5,5
59 WIDEŁKA Mirosław (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 9 4 5 2 2 0 5,0
60 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 14 4 10 1 1 0 4,5
61 STOCHEL Adam (MKS „Centrum” Kraków IV) 6 4 2 2 0 2 4,0
62 MUDYNA Tomasz (LKS „Kłos” Olkusz II) 5 3 2 2 2 0 4,0
63 WĄS Bartłomiej (KS „Podwawelski” Kraków VI) 23 4 19 9 0 9 4,0
64 OSTROMĘCKI Rafał (LKS „Wisła” Rząska II) 18 3 15 5 2 3 4,0
65 WĄTOR Oliwia (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 3 0 1 1 0 3,5
66 SOKAL Piotr (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 6 3 3 2 1 1 3,5
67 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 3 0 1 0 1 3,0
68 POGAN Przemysław (LKS „Kłos” Olkusz II) 6 3 3 0 0 0 3,0
69 PIWOWARCZYK Bartłomiej (PKS „Porta” Kraków I) 9 3 6 3 0 3 3,0
70 DĄBEK Michał (MKS „Centrum” Kraków IV) 11 3 8 4 0 4 3,0
71 PIETROW Aleksander (KS „Podwawelski” Kraków VI) 18 2 16 6 2 4 3,0
72 KURDZIEL Stanisław („Q Team” Kraków) 3 2 1 1 1 0 2,5
73 WILK Roman (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 2 1 1 1 0 2,5
74 SKULSKI Bartosz (LKS „Kłos” Olkusz II) 3 2 1 1 1 0 2,5
75 GARDOŃ Jakub (MKS „Centrum” Kraków IV) 8 2 6 2 1 1 2,5
76 IMIELSKI Marcin (LKS „Kłos” Olkusz II) 3 2 1 0 0 0 2,0
77 NIEDBAŁA Tomasz (LKS „Wisła” Rząska II) 6 2 4 2 0 2 2,0
78 KONIECZKOWICZ Dariusz (LKS „Wisła” Rząska II) 8 1 7 3 2 1 2,0
79 KUREK Kinga (KS „Podwawelski” Kraków VI) 27 2 25 7 0 7 2,0
80 BRZEZIŃSKI Piotr (LKS „Kłos” Olkusz II) 3 1 2 1 1 0 1,5
81 KOŁODZIEJSKI Michał (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 13 1 12 4 1 3 1,5
82 PAJORSKI Kacper (UKS „Gryf” Gdów II) 3 1 2 0 0 0 1,0
83 GNATYSHEN Yevhenii (KS „Podwawelski” Kraków VI) 3 1 2 1 0 1 1,0
84 PILCH Mikołaj (UKS „Gryf” Gdów II) 5 1 4 3 0 3 1,0
85 ŁABĘDŹ Janusz (LKS „Wisła” Rząska II) 6 1 5 2 0 2 1,0
86 UTYLSKI Kornel (MKS „Centrum” Kraków IV) 7 1 6 4 0 4 1,0
87 SIEDLECKI Antoni (KS „Podwawelski” Kraków VI) 11 1 10 3 0 3 1,0
88 REPTAK Grzegorz (LKS „Wisła” Rząska II) 17 1 16 4 0 4 1,0
89 KAUFMANN Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 18 1 17 3 0 3 1,0
90 KROKOS Bartłomiej (MKS „Centrum” Kraków IV) 11 0 11 3 1 2 0,5
91 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 5 0 5 3 1 2 0,5
92 PIESZCZEK Bartosz (MKS „Centrum” Kraków IV) 8 0 8 3 1 2 0,5
93 KUCAB Jakub (LKS „Wisła” Rząska II) 16 0 16 6 1 5 0,5
94 KURELUS Piotr (LKS „Wisła” Rząska II) 15 0 15 7 1 6 0,5
95 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia II) 1 0 1 1 0 1 0,0
96 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS „Jordan” Kraków) 6 0 6 2 0 2 0,0
97 MICHALIK Patrycja (PKS „Porta” Kraków I) 2 0 2 0 0 0 0,0
98 PAŁKA Patryk (LKS „Kłos” Olkusz II) 1 0 1 0 0 0 0,0
99 MARCHEWKA Rafał (UKS „Gryf” Gdów II) 7 0 7 2 0 2 0,0
100 TURECKI Jakub (UKS „Gryf” Gdów II) 10 0 10 3 0 3 0,0
101 KONSTANTYN Kaja (MKS „Centrum” Kraków IV) 2 0 2 1 0 1 0,0
102 KULIG Oliwier (LKS „Wisła” Rząska II) 3 0 3 1 0 1 0,0
103 KAMIŃSKI Bartosz (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 3 0 3 1 0 1 0,0
104 STACHECKI Kuba (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 1 0 1 0 0 0 0,0
105 DONIEC Krzysztof (MKS „Centrum” Kraków IV) 2 0 2 0 0 0 0,0

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.