PKS „Porta” Kraków I (M)
Klub: PKS „Porta” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Parafia Matki Bożej Ostrobramskiej Księży Pijarów
ul. Janusza Meissnera 20
31-457 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Janusz Małota (tel. 608 086 898)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Bartosz Zapalski
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-29 12:30 LKS „Kłos” Olkusz II - PKS „Porta” Kraków I 9:5 (S) ⇓
2 5K 1/2 2019-10-05 11:00 PKS „Porta” Kraków I - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7 (S) ⇔
3 5K 1/3 2019-10-14 18:30 LKS „Wisła” Rząska II - PKS „Porta” Kraków I 5:9 (S) ⇑
4 5K 1/4 2019-10-26 11:00 PKS „Porta” Kraków I - KS „Podwawelski” Kraków VI 14:0 (S) ⇑
5 5K 1/5 2019-11-08 18:30 MKS „Centrum” Kraków IV - PKS „Porta” Kraków I 7:7 (S) ⇔
6 5K 1/6 2019-11-21 18:00 PKS „Porta” Kraków I - TKS „Opoka” Trzebinia II 7:7 (S) ⇔
7 5K 1/7 2019-11-28 18:00 KS „Bronowianka” Kraków V - PKS „Porta” Kraków I 10:4 (S) ⇓
8 5K 1/8 2019-12-06 18:00 PKS „Porta” Kraków I - KS „Jordan” Kraków 5:9 (S) ⇓
9 5K 1/9 2020-01-05 11:00 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 7:7 (S) ⇔
10 5K 1/10 2020-01-11 11:00 PKS „Porta” Kraków I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 5:9 (S) ⇓
11 5K 1/11 2020-01-18 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - PKS „Porta” Kraków I 3:11 (S) ⇑
12 5K 2/1 2020-02-22 11:00 PKS „Porta” Kraków I - KS „Podwawelski” Kraków V 7:7 (S) ⇔
13 5K 2/2 2020-03-08 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków I 10:4 (S) ⇓
14 5K 2/4 2020-03-28 11:00 PKS „Porta” Kraków I - LKS „Kłos” Olkusz II  
15 5K 2/5 2020-04-04 11:00 PKS „Porta” Kraków I - „Q Team” Kraków  
16 5K 2/7 2020-04-26 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - PKS „Porta” Kraków I  
17 5K 2/8 2020-05-09 11:00 PKS „Porta” Kraków I - UKS „Zarabie” Myślenice III  
18 5K 2/9 2020-05-19 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - PKS „Porta” Kraków I  
19 5K 2/3 do ustalenia PKS „Porta” Kraków I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (W) LKS „Kłos” Olkusz II 0,0 2,0 1,0   0,0   2,0   5
2 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice III 0,0 3,0 3,0   1,0 0,0 0,0   7
3 (W) LKS „Wisła” Rząska II 1,0 3,5 2,5       2,0   9
4 (D) KS „Podwawelski” Kraków VI 0,5 1,0 3,5   3,5 2,0 3,5   14
5 (W) MKS „Centrum” Kraków IV 2,0   2,5 0,0   0,0 2,5   7
6 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II 1,0 2,0 1,5     0,0 2,5   7
7 (W) KS „Bronowianka” Kraków V 0,0 2,5     1,0   0,5   4
8 (D) KS „Jordan” Kraków 0,0 1,0 1,0   3,0 0,0 0,0   5
9 (W) „Q Team” Kraków 1,0 3,0     0,0   3,0   7
10 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0,0 3,0 1,0   1,0   0,0   5
11 (W) UKS „Gryf” Gdów II 1,0 3,0 3,5     1,0 2,5   11
12 (D) KS „Podwawelski” Kraków V   3,0 0,0   1,0   3,0   7
13 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III   1,5 1,0   1,0     0,5 4
Razem 6,5 28,5 20,5 0,0 11,5 3,0 21,5 0,5 92
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOLISĘGA Sebastian 1974 M 1515 2019-08-21 2709
2 KMIEĆ Paweł 1972 M 1518 2019-08-21 2283
3 KOHUTEK Konrad 1976 M 1519 2019-08-21 1830
4 MICHALIK Patrycja 2005 K 1527 2019-08-21 1704
5 PEREK Robert 1973 M 1524 2019-08-21 1833
6 PIWOWARCZYK Bartłomiej 1993 M 1525 2019-08-21 2621
7 PORĘBSKI Marcin 1979 M 1526 2019-08-21 2710
8 SUSKI Karol 1994 M 10934 2020-01-20 132