LKS „Kłos” Olkusz II (M)
Klub: LKS „Kłos” Olkusz
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowo-Widowiskowa w Olkuszu
ul. Wiejska 1A
Olkusz 32-300
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Paweł Chochół (tel. 796 789 299)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Jakub Łaskawiec (tel. 608 508 891)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-29 12:30 LKS „Kłos” Olkusz II - PKS „Porta” Kraków I 9:5 (S) ⇑
2 5K 1/2 2019-10-10 18:00 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz II 5:9 (S) ⇑
3 5K 1/3 2019-10-15 19:30 LKS „Kłos” Olkusz II - TKS „Opoka” Trzebinia II 5:9 (S) ⇓
4 5K 1/4 2019-10-25 18:30 MKS „Centrum” Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz II 3:11 (S) ⇑
5 5K 1/5 2019-11-10 11:00 LKS „Kłos” Olkusz II - KS „Jordan” Kraków 10:4 (S) ⇑
6 5K 1/6 2019-11-23 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Kłos” Olkusz II 7:7 (S) ⇔
7 5K 1/7 2019-12-01 11:00 LKS „Kłos” Olkusz II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 3:11 (S) ⇓
8 5K 1/8 2019-12-22 09:00 „Q Team” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz II 4:10 (S) ⇑
9 5K 1/9 2020-01-04 11:00 LKS „Kłos” Olkusz II - KS „Podwawelski” Kraków VI 14:0 (S) ⇑
10 5K 1/10 2020-01-13 19:00 LKS „Wisła” Rząska II - LKS „Kłos” Olkusz II 3:11 (S) ⇑
11 5K 1/11 2020-01-21 19:30 LKS „Kłos” Olkusz II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 8:6 (S) ⇑
12 5K 2/1 2020-02-22 14:30 LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Zarabie” Myślenice III 3:11 (S) ⇓
13 5K 2/2 2020-03-10 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Kłos” Olkusz II 10:4 (S) ⇓
14 5K 2/3 2020-03-15 11:00 LKS „Kłos” Olkusz II - KS „Podwawelski” Kraków V  
15 5K 2/4 2020-03-28 11:00 PKS „Porta” Kraków I - LKS „Kłos” Olkusz II  
16 5K 2/6 2020-04-19 11:00 LKS „Kłos” Olkusz II - „Q Team” Kraków  
17 5K 2/7 2020-04-26 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - LKS „Kłos” Olkusz II  
18 5K 2/8 2020-05-10 11:00 LKS „Kłos” Olkusz II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II  
19 5K 2/9 2020-05-17 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - LKS „Kłos” Olkusz II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (D) PKS „Porta” Kraków I     2,5 1,0 1,5   2,5   0,0   1,5 9
2 (W) UKS „Gryf” Gdów II     3,5   1,0   1,5       3,0 9
3 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II     1,5   0,0   1,5 0,0     2,0 5
4 (W) MKS „Centrum” Kraków IV     3,5 1,0 2,5 1,5 2,5         11
5 (D) KS „Jordan” Kraków   0,0 1,5   3,5   2,5   1,0   1,5 10
6 (W) KS „Bronowianka” Kraków V     1,0   2,5   1,0       2,5 7
7 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża     0,0   2,0   0,0       1,0 3
8 (W) „Q Team” Kraków     1,5   3,5   1,5       3,5 10
9 (D) KS „Podwawelski” Kraków VI   1,5     3,5   3,5   2,0   3,5 14
10 (W) LKS „Wisła” Rząska II     3,5   2,5 2,5     0,0 2,5   11
11 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice III     3,0 0,0 1,5   2,0   0,0   1,5 8
12 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III       1,0   1,0       0,0 1,0 3
13 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0,0     0,0   1,0         3,0 4
Razem 0,0 1,5 21,5 3,0 24,0 6,0 18,5 0,0 3,0 2,5 24,0 104
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 ADAMCZYK Igor 2005 M 257 2019-08-03 2823
2 BRZEZIŃSKI Piotr 2004 M 258 2019-08-03 2826
3 CHOCHÓŁ Paweł 1979 M 247 2019-08-03 2614
4 IMIELSKI Marcin 1975 M 249 2019-08-03 2842
5 KOWAL Łukasz 1983 M 9505 2019-09-19 2898
6 MUDYNA Tomasz 1996 M 251 2019-08-03 2616
7 NATKANIEC Michał 1980 M 252 2019-08-03 2615
8 PAŁKA Patryk 2002 M 259 2019-08-03 1759
9 POGAN Przemysław 1979 M 244 2019-08-03 2841
10 SKULSKI Bartosz 1982 M 245 2019-08-03 2843
11 TRZECIAK Jacek 1969 M 256 2019-08-03 1837