KS „Jordan” Kraków (M)
Klub: KS „Jordan” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Krupnicza 38
31-123 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Piotr Wiroński (tel. 602 475 817)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Bartłomiej Wielogórski (tel. 603 286 990)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-22 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków 5:9 (S) ⇑
2 5K 1/2 2019-10-06 16:00 KS „Jordan” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków VI 13:1 (S) ⇑
3 5K 1/3 2019-10-20 16:00 KS „Jordan” Kraków - „Q Team” Kraków 5:9 (S) ⇓
4 5K 1/4 2019-10-27 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Jordan” Kraków 11:3 (S) ⇓
5 5K 1/6 2019-11-03 16:00 KS „Jordan” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice III 5:9 (S) ⇓
6 5K 1/5 2019-11-10 11:00 LKS „Kłos” Olkusz II - KS „Jordan” Kraków 10:4 (S) ⇓
7 5K 1/7 2019-12-01 16:00 KS „Jordan” Kraków - UKS „Gryf” Gdów II 8:6 (S) ⇑
8 5K 1/8 2019-12-06 18:00 PKS „Porta” Kraków I - KS „Jordan” Kraków 5:9 (S) ⇑
9 5K 1/9 2020-01-10 18:30 MKS „Centrum” Kraków IV - KS „Jordan” Kraków 8:6 (S) ⇓
10 5K 1/11 2020-01-18 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - KS „Jordan” Kraków 14:0 (S) ⇓
11 5K 1/10 2020-01-26 16:00 KS „Jordan” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 6:8 (S) ⇓
12 5K 2/1 2020-02-16 17:30 KS „Jordan” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki 7:7 (S) ⇔
13 5K 2/2 2020-03-08 12:00 KS „Jordan” Kraków - LKS „Wisła” Rząska I 7:7 (S) ⇔
14 5K 2/3 2020-03-15 16:00 KS „Jordan” Kraków - MKS „Centrum” Kraków III  
15 5K 2/5 2020-04-01 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - KS „Jordan” Kraków  
16 5K 2/6 2020-04-19 16:00 KS „Jordan” Kraków - MKS „Centrum” Kraków IV  
17 5K 2/7 2020-04-26 14:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - KS „Jordan” Kraków  
18 5K 2/8 2020-05-10 16:00 LKS „Wisła” Rząska I - KS „Jordan” Kraków  
19 5K 2/9 2020-05-16 13:00 MKS „Centrum” Kraków III - KS „Jordan” Kraków  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (W) LKS „Wisła” Rząska II 3,5   1,0 3,5   1,0 9
2 (D) KS „Podwawelski” Kraków VI 1,5 2,0 3,5 3,5   2,5 13
3 (D) „Q Team” Kraków 2,5 0,0 1,0 1,5   0,0 5
4 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0,5   0,0 2,5 0,0   3
5 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice III 2,0 0,0 0,0 1,0   2,0 5
6 (W) LKS „Kłos” Olkusz II 0,0   0,0 2,0 0,0 2,0 4
7 (D) UKS „Gryf” Gdów II 3,5 0,0 0,0 3,5   1,0 8
8 (W) PKS „Porta” Kraków I 1,5 2,5   2,5   2,5 9
9 (W) MKS „Centrum” Kraków IV 2,0 0,0 0,0 2,0   2,0 6
10 (W) KS „Bronowianka” Kraków V 0,0   0,0 0,0   0,0 0
11 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II 2,5 0,0 0,0 2,5   1,0 6
12 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki 2,5 1,0 0,0 2,5   1,0 7
13 (D) LKS „Wisła” Rząska I 3,5 1,0 0,0 2,5   0,0 7
Razem 25,5 6,5 5,5 29,5 0,0 15,0 82
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 APOSTOŁ Paweł 1973 M brak 2081
2 BOROŃ Sławomir 1962 M brak 1635
3 LODOWSKI Janusz 1962 M brak 1634
4 URBAN Piotr 1976 M brak 1196
5 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976 M brak 1193
6 WIROŃSKI Piotr 1977 M brak 1204