TKS „Opoka” Trzebinia II (M)
Klub: TKS „Opoka” Trzebinia
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowa "Zbyszek"
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Noworyta (tel. 660 410 217)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Anna Maria Noworyta (tel. 696 383 181)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-29 09:00 „Q Team” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 5:9 (S) ⇑
2 5K 1/2 2019-10-04 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 8:6 (S) ⇑
3 5K 1/3 2019-10-15 19:30 LKS „Kłos” Olkusz II - TKS „Opoka” Trzebinia II 5:9 (S) ⇑
4 5K 1/5 2019-11-07 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Gryf” Gdów II 10:4 (S) ⇑
5 5K 1/6 2019-11-21 18:00 PKS „Porta” Kraków I - TKS „Opoka” Trzebinia II 7:7 (S) ⇔
6 5K 1/7 2019-11-26 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Wisła” Rząska II 10:4 (S) ⇑
7 5K 1/8 2019-12-07 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - TKS „Opoka” Trzebinia II 4:10 (S) ⇑
8 5K 1/9 2020-01-03 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków V 6:8 (S) ⇓
9 5K 1/4 2020-01-23 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 8:6 (S) ⇑
10 5K 1/11 2020-01-24 18:30 MKS „Centrum” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia II 7:7 (S) ⇔
11 5K 1/10 2020-01-26 16:00 KS „Jordan” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 6:8 (S) ⇑
12 5K 2/1 2020-02-27 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - MKS „Centrum” Kraków V 5:9 (S) ⇓
13 5K 2/2 2020-03-10 18:00 UKS „Gryf” Gdów III - TKS „Opoka” Trzebinia II 12:2 (S) ⇓
14 5K 2/3 2020-03-13 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - PKS „Porta” Kraków II  
15 5K 2/5 2020-04-05 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - TKS „Opoka” Trzebinia II  
16 5K 2/6 2020-04-18 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - TKS „Opoka” Trzebinia II  
17 5K 2/7 2020-04-25 13:00 MKS „Centrum” Kraków V - TKS „Opoka” Trzebinia II  
18 5K 2/8 2020-05-08 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Gryf” Gdów III  
19 5K 2/9 2020-05-16 11:00 PKS „Porta” Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (W) „Q Team” Kraków 1,5   2,5 2,5 2,5       9
2 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 2,5   3,5 1,0 1,0   0,0   8
3 (W) LKS „Kłos” Olkusz II     3,5 2,5 1,0     2,0 9
4 (D) UKS „Gryf” Gdów II       3,5 2,5 0,5   3,5 10
5 (W) PKS „Porta” Kraków I       3,0 0,5 0,0   3,5 7
6 (D) LKS „Wisła” Rząska II       1,0 3,5 2,0   3,5 10
7 (W) KS „Podwawelski” Kraków VI       1,5 3,5 2,5   2,5 10
8 (D) KS „Bronowianka” Kraków V 3,5     0,0 0,5 0,0   2,0 6
9 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice III       1,0 2,5 1,0   3,5 8
10 (W) MKS „Centrum” Kraków IV       1,5 0,5 1,5   3,5 7
11 (W) KS „Jordan” Kraków       2,5 3,5 0,0   2,0 8
12 (D) MKS „Centrum” Kraków V   2,5   0,5 0,5     1,5 5
13 (W) UKS „Gryf” Gdów III   2,0   0,0 0,0 0,0   0,0 2
Razem 7,5 4,5 9,5 20,5 22,0 7,5 0,0 27,5 99
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 8324 2019-09-09 237
2 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 8326 2019-09-09 924
3 KOPCZYK Adrian 1991 M 8328 2019-09-09 239
4 KURDZIEL Mikołaj 2000 M 8329 2019-09-09 1789
5 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 8336 2019-09-09 238
6 WÓJCIK Jan 1959 M 8337 2019-09-09 1283
7 ZAJĘCKI Paweł 1998 M 8338 2019-09-09 967
8 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 8322 2019-09-09 1176