KS „Bronowianka” Kraków V (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: V
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Karmoliński (tel. 509 012 877)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-28 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - KS „Bronowianka” Kraków V 2:12 (S) ⇑
2 5K 1/2 2019-10-10 19:00 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska II 10:4 (S) ⇑
3 5K 1/3 2019-10-19 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 8:6 (S) ⇑
4 5K 1/4 2019-11-08 18:00 „Q Team” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków V 4:10 (S) ⇑
5 5K 1/6 2019-11-23 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Kłos” Olkusz II 7:7 (S) ⇔
6 5K 1/7 2019-11-28 18:00 KS „Bronowianka” Kraków V - PKS „Porta” Kraków I 10:4 (S) ⇑
7 5K 1/9 2020-01-03 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków V 6:8 (S) ⇑
8 5K 1/8 2020-01-09 17:30 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków V 4:10 (S) ⇑
9 5K 1/5 2020-01-15 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - KS „Bronowianka” Kraków V 1:13 (S) ⇑
10 5K 1/11 2020-01-18 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - KS „Jordan” Kraków 14:0 (S) ⇑
11 5K 1/10 2020-01-25 16:00 KS „Bronowianka” Kraków V - MKS „Centrum” Kraków IV 14:0 (S) ⇑
12 5K 2/1 2020-02-23 13:00 KS „Bronowianka” Kraków V - PKS „Porta” Kraków II 10:4 (S) ⇑
13 5K 2/3 2020-03-14 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - UKS „Gryf” Gdów III  
14 5K 2/4 2020-03-29 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Bronowianka” Kraków V  
15 5K 2/6 2020-04-18 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - TKS „Opoka” Trzebinia II  
16 5K 2/7 2020-04-25 11:00 PKS „Porta” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków V  
17 5K 2/8 2020-05-09 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - MKS „Centrum” Kraków V  
18 5K 2/9 2020-05-16 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - KS „Bronowianka” Kraków V  
19 5K 2/2 do ustalenia MKS „Centrum” Kraków V - KS „Bronowianka” Kraków V  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (W) KS „Podwawelski” Kraków VI 3,5       3,0 2,0 3,5         12
2 (D) LKS „Wisła” Rząska II       2,0   2,0       3,5 2,5 10
3 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 2,0 1,5       0,0 2,0   2,5     8
4 (W) „Q Team” Kraków 3,5 2,5     2,5   1,5         10
5 (D) LKS „Kłos” Olkusz II   1,0 3,5       2,5   0,0     7
6 (D) PKS „Porta” Kraków I 3,5       1,0   2,5 3,0       10
7 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II 2,5   2,0   2,0   1,5         8
8 (W) UKS „Gryf” Gdów II 3,5     2,5   1,5 2,5         10
9 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice III 3,5 3,5   2,5     3,5         13
10 (D) KS „Jordan” Kraków   3,5   3,5     3,5   3,5     14
11 (D) MKS „Centrum” Kraków IV 3,5     3,5 3,5   3,5         14
12 (D) PKS „Porta” Kraków II 3,5   3,0 2,0     1,5         10
Razem 29,0 12,0 8,5 16,0 12,0 5,5 28,0 3,0 6,0 3,5 2,5 126
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 ANDRZEJAK Kacper 2005 M 6540 2019-09-05 1892
2 BRUZDA Julia 2005 K 6542 2019-09-05 1695
3 CIEŚLIK Faustyna 2005 K 6543 2019-09-05 2818
4 HADRYŚ Matylda 2008 K 6546 2019-09-05 2817
5 KILISZEK Kamila 2005 K 6547 2019-09-05 2579
6 KOPACKA Anna 2006 K 6550 2019-09-05 1544
7 KUĆ Grzegorz 2004 M 6552 2019-09-05 1671
8 SKUBA Emilia 2005 K 6556 2019-09-05 1891
9 SYRDA Zuzanna 2006 K 6557 2019-09-05 1569
10 WĄTOR Oliwia 2006 K 6559 2019-09-05 2588
11 WILK Roman 1961 M brak 1939