LKS „Polonia” Wilczkowice III (M)
Klub: LKS „Polonia” Wilczkowice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach
ul. Jana Pawła II 1
32-091 Michałowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Michał Kołodziejski (tel. 601 868 058)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-25 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - UKS „Gryf” Gdów II 7:7 (S) ⇔
2 5K 1/2 2019-10-05 11:00 PKS „Porta” Kraków I - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7 (S) ⇔
3 5K 1/3 2019-10-16 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - MKS „Centrum” Kraków IV 6:8 (S) ⇓
4 5K 1/6 2019-11-03 16:00 KS „Jordan” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice III 5:9 (S) ⇑
5 5K 1/7 2019-11-27 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - „Q Team” Kraków 5:9 (S) ⇓
6 5K 1/8 2019-12-08 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - LKS „Polonia” Wilczkowice III 13:1 (S) ⇓
7 5K 1/9 2020-01-10 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - LKS „Wisła” Rząska II 11:3 (S) ⇑
8 5K 1/10 2020-01-11 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7 (S) ⇔
9 5K 1/5 2020-01-15 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - KS „Bronowianka” Kraków V 1:13 (S) ⇓
10 5K 1/11 2020-01-21 19:30 LKS „Kłos” Olkusz II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 8:6 (S) ⇓
11 5K 1/4 2020-01-23 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 8:6 (S) ⇓
12 5K 2/1 2020-02-19 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - LKS „Wisła” Rząska I 2:12 (S) ⇓
13 5K 2/2 2020-03-07 13:00 MKS „Centrum” Kraków III - LKS „Polonia” Wilczkowice III 2:12 (S) ⇑
14 5K 2/4 2020-03-27 18:30 MKS „Centrum” Kraków IV - LKS „Polonia” Wilczkowice III  
15 5K 2/5 2020-04-01 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - KS „Jordan” Kraków  
16 5K 2/7 2020-04-26 12:00 LKS „Wisła” Rząska I - LKS „Polonia” Wilczkowice III  
17 5K 2/8 2020-05-06 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - MKS „Centrum” Kraków III  
18 5K 2/9 2020-05-17 14:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - LKS „Polonia” Wilczkowice III  
19 5K 2/3 do ustalenia LKS „Polonia” Wilczkowice III - UKS „Rokicie” Szczytniki  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1 (D) UKS „Gryf” Gdów II     0,0 0,0 0,0 2,0   2,0     3,0     7
2 (W) PKS „Porta” Kraków I   1,5         1,5 2,5     1,5     7
3 (D) MKS „Centrum” Kraków IV   0,5 0,0 0,0 0,0 1,5 1,5 2,5   0,0       6
4 (W) KS „Jordan” Kraków   3,5   0,0 0,0     1,5     3,5   0,5 9
5 (D) „Q Team” Kraków       0,0 0,5   3,5 1,0         0,0 5
6 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża       0,0 0,0   1,0       0,0     1
7 (D) LKS „Wisła” Rząska II     0,0 0,0   1,5 2,5 2,5 3,5     1,0   11
8 (W) KS „Podwawelski” Kraków VI     0,0 0,0     3,0 2,5       1,5   7
9 (D) KS „Bronowianka” Kraków V       0,0   0,0 1,0         0,0 0,0 1
10 (W) LKS „Kłos” Olkusz II           1,5 3,5 1,0 0,0         6
11 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II       1,0 1,0     1,5       2,5   6
12 (D) LKS „Wisła” Rząska I 0,0   0,0 0,0 0,0       2,0         2
13 (W) MKS „Centrum” Kraków III 3,5   0,0 0,0 1,0 2,5 2,5   2,5         12
Razem 3,5 5,5 0,0 1,0 2,5 9,0 20,0 17,0 8,0 0,0 8,0 5,0 0,5 80
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BUKOWSKI Robert 1992 M 10955 2020-01-21 3034
2 JEDYNAK Damian 1989 M 6289 2019-09-05 975
3 KAMIŃSKI Bartosz 2005 M brak 2927
4 KAUFMANN Damian 2004 M brak 2928
5 KOŁODZIEJSKI Michał 1972 M 6290 2019-09-05 2402
6 KOZIOŁEK Fabian 2000 M 6291 2019-09-05 977
7 LUHA Peter 1989 M 6294 2019-09-05 2002
8 NOSEK Robert 1970 M 6295 2019-09-05 978
9 SOKAL Piotr 1986 M 10862 2020-01-03 1373
10 STACHECKI Kuba 2005 M 9882 2019-10-01 2951
11 SZEROCKI Jan 1999 M 6301 2019-09-05 880
12 WIDEŁKA Mirosław 1960 M 10861 2020-01-03 3022
13 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M 6305 2019-09-05 2247