UKS „Gryf” Gdów II (M)
Klub: UKS „Gryf” Gdów
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Gminna Hala Sportowa
ul. Lekarska 1206
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mateusz Kowalski (tel. 509 674 972)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-25 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - UKS „Gryf” Gdów II 7:7 (S) ⇔
2 5K 1/2 2019-10-10 18:00 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz II 5:9 (S) ⇓
3 5K 1/3 2019-10-19 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - UKS „Gryf” Gdów II 4:10 (S) ⇑
4 5K 1/4 2019-10-26 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska II 7:7 (S) ⇔
5 5K 1/5 2019-11-07 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Gryf” Gdów II 10:4 (S) ⇓
6 5K 1/6 2019-11-23 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - MKS „Centrum” Kraków IV 9:5 (S) ⇑
7 5K 1/7 2019-12-01 16:00 KS „Jordan” Kraków - UKS „Gryf” Gdów II 8:6 (S) ⇓
8 5K 1/9 2020-01-05 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów II 10:4 (S) ⇓
9 5K 1/10 2020-01-08 18:30 UKS „Gryf” Gdów II - „Q Team” Kraków 3:11 (S) ⇓
10 5K 1/8 2020-01-09 17:30 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków V 4:10 (S) ⇓
11 5K 1/11 2020-01-18 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - PKS „Porta” Kraków I 3:11 (S) ⇓
12 5K 2/1 2020-02-20 17:00 UKS „Gryf” Gdów II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 (S) ⇑
13 5K 2/2 2020-03-07 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - UKS „Gryf” Gdów II  
14 5K 2/3 2020-03-14 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - „Siemacha” Kraków II  
15 5K 2/4 2020-03-28 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Podwawelski” Kraków VI  
16 5K 2/6 2020-04-19 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - UKS „Gryf” Gdów II  
17 5K 2/7 2020-04-25 11:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - UKS „Gryf” Gdów II  
18 5K 2/8 2020-05-09 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - KS GOKiS Wiśniowa  
19 5K 2/9 2020-05-16 18:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Gryf” Gdów II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice III 1,5   1,5     1,5 2,5     7
2 (D) LKS „Kłos” Olkusz II 1,0 0,0 0,0   0,5 1,0 1,5 1,0 0,0 5
3 (W) KS „Podwawelski” Kraków VI 2,5   1,5 1,0 2,5 2,5       10
4 (D) LKS „Wisła” Rząska II 1,0   2,0   3,0   1,0     7
5 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II 1,0   1,0   1,0   1,0     4
6 (D) MKS „Centrum” Kraków IV   0,0 1,5   3,5 2,5 1,5 0,0   9
7 (W) KS „Jordan” Kraków 1,5       2,0 1,5 1,0     6
8 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża   0,0 0,0   2,0   2,0     4
9 (D) „Q Team” Kraków     0,0   0,0   3,0 0,0 0,0 3
10 (D) KS „Bronowianka” Kraków V   0,0     2,0   2,0 0,0 0,0 4
11 (D) PKS „Porta” Kraków I     0,5   1,0   1,5 0,0 0,0 3
12 (D) SMS „Solne Miasto” Wieliczka     1,5   3,5 2,0 3,5   3,5 14
Razem 8,5 0,0 9,5 1,0 21,0 11,0 20,5 1,0 3,5 76
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GAJ Milena 2008 K brak 1625
2 MARCHEWKA Rafał 2009 M brak 1827
3 MIERNIK Jan 2007 M brak 2507
4 PAJORSKI Kacper 2006 M brak 2553
5 PAJORSKI Mateusz 2009 M brak 2424
6 PERZ Izabela 2008 K brak 1543
7 PILCH Aleksander 2008 M brak 2550
8 PILCH Mikołaj 2011 M brak 2551
9 TURECKI Jakub 2011 M brak 1839