MKS „Centrum” Kraków IV (M)
Klub: MKS „Centrum” Kraków
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków-Śródmieście
ul. Francesco Nullo 23
31-543 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Filip Utylski (tel. 502 937 491)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-29 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - MKS „Centrum” Kraków IV 11:3 (S) ⇓
2 5K 1/2 2019-10-05 12:00 MKS „Centrum” Kraków IV - „Q Team” Kraków 2:12 (S) ⇓
3 5K 1/3 2019-10-16 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - MKS „Centrum” Kraków IV 6:8 (S) ⇑
4 5K 1/4 2019-10-25 18:30 MKS „Centrum” Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz II 3:11 (S) ⇓
5 5K 1/5 2019-11-08 18:30 MKS „Centrum” Kraków IV - PKS „Porta” Kraków I 7:7 (S) ⇔
6 5K 1/7 2019-11-15 19:00 MKS „Centrum” Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków VI 10:4 (S) ⇑
7 5K 1/6 2019-11-23 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - MKS „Centrum” Kraków IV 9:5 (S) ⇓
8 5K 1/8 2019-12-08 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - MKS „Centrum” Kraków IV 5:9 (S) ⇑
9 5K 1/9 2020-01-10 18:30 MKS „Centrum” Kraków IV - KS „Jordan” Kraków 8:6 (S) ⇑
10 5K 1/11 2020-01-24 18:30 MKS „Centrum” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia II 7:7 (S) ⇔
11 5K 1/10 2020-01-25 16:00 KS „Bronowianka” Kraków V - MKS „Centrum” Kraków IV 14:0 (S) ⇓
12 5K 2/1 2020-02-28 18:30 MKS „Centrum” Kraków IV - MKS „Centrum” Kraków III 8:6 (S) ⇑
13 5K 2/2 2020-03-08 14:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - MKS „Centrum” Kraków IV 9:5 (S) ⇓
14 5K 2/4 2020-03-27 18:30 MKS „Centrum” Kraków IV - LKS „Polonia” Wilczkowice III  
15 5K 2/6 2020-04-19 16:00 KS „Jordan” Kraków - MKS „Centrum” Kraków IV  
16 5K 2/7 2020-04-25 13:00 MKS „Centrum” Kraków III - MKS „Centrum” Kraków IV  
17 5K 2/8 2020-05-08 18:30 MKS „Centrum” Kraków IV - UKS „Rokicie” Szczytniki  
18 5K 2/9 2020-05-17 12:00 LKS „Wisła” Rząska I - MKS „Centrum” Kraków IV  
19 5K 2/3 do ustalenia MKS „Centrum” Kraków IV - LKS „Wisła” Rząska I  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0,0           0,0 0,0 1,0 2,0       3
2 (D) „Q Team” Kraków 0,0 2,0   0,0   0,0     0,0       0,0 2
3 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice III 2,0 2,0         1,0   3,0       0,0 8
4 (D) LKS „Kłos” Olkusz II 0,0 0,0       0,0 2,0   1,0         3
5 (D) PKS „Porta” Kraków I 1,0 1,0         2,5 0,0     2,5     7
6 (D) KS „Podwawelski” Kraków VI 0,0 1,5         2,5 0,0 2,5   3,5   0,0 10
7 (W) UKS „Gryf” Gdów II   1,0             1,0 2,0     1,0 5
8 (W) LKS „Wisła” Rząska II       2,5     3,0 0,5 2,0   1,0     9
9 (D) KS „Jordan” Kraków   2,5       0,5     1,5   3,5     8
10 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II   2,0           0,0 2,0   3,0     7
11 (W) KS „Bronowianka” Kraków V     0,0 0,0 0,0 0,0   0,0         0,0 0
12 (D) MKS „Centrum” Kraków III 0,0 2,5 0,0   0,0     0,0 2,5   3,0 0,0   8
13 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki   2,5   0,0     0,0   2,5         5
Razem 3,0 17,0 0,0 2,5 0,0 0,5 11,0 0,5 19,0 4,0 16,5 0,0 1,0 75
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DĄBEK Michał 2004 M 6869 2019-09-06 2828
2 DIETRICH Aleksander 2004 M 6871 2019-09-06 2271
3 DONIEC Krzysztof 2004 M 10393 2019-11-05 2994
4 GARDOŃ Jakub 2006 M 6872 2019-09-06 2111
5 KONSTANTYN Kaja 2009 K 6878 2019-09-06 1874
6 KROKOS Bartłomiej 2005 M 8937 2019-09-12 2238
7 MAJDAK Rafał 2006 M 6873 2019-09-06 1666
8 PIESZCZEK Bartosz 2008 M 6870 2019-09-06 2769
9 PIESZCZEK Mikołaj 2004 M 6879 2019-09-06 1903
10 STOCHEL Adam 2006 M 6881 2019-09-06 1641
11 SZEWCZYK Hubert 2005 M 6874 2019-09-06 1505
12 UTYLSKA Karolina 2011 K 6851 2019-09-06 2110
13 UTYLSKI Kornel 2008 M 6876 2019-09-06 1873