LKS „Wisła” Rząska II (M)
Klub: LKS „Wisła” Rząska
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Świetlica Wiejska
ul. Klubowa 2
30-199 Rząska
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Grzegorz Reptak (tel. 606 387 453)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Dominik Buła (tel. 790 790 601)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-22 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków 5:9 (S) ⇓
2 5K 1/2 2019-10-10 19:00 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska II 10:4 (S) ⇓
3 5K 1/3 2019-10-14 18:30 LKS „Wisła” Rząska II - PKS „Porta” Kraków I 5:9 (S) ⇓
4 5K 1/4 2019-10-26 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska II 7:7 (S) ⇔
5 5K 1/5 2019-11-11 18:00 LKS „Wisła” Rząska II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1:13 (S) ⇓
6 5K 1/6 2019-11-24 09:00 „Q Team” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 12:2 (S) ⇓
7 5K 1/7 2019-11-26 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Wisła” Rząska II 10:4 (S) ⇓
8 5K 1/8 2019-12-08 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - MKS „Centrum” Kraków IV 5:9 (S) ⇓
9 5K 1/9 2020-01-10 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - LKS „Wisła” Rząska II 11:3 (S) ⇓
10 5K 1/10 2020-01-13 19:00 LKS „Wisła” Rząska II - LKS „Kłos” Olkusz II 3:11 (S) ⇓
11 5K 1/11 2020-01-19 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Podwawelski” Kraków VI 7:7 (S) ⇔
12 5K 2/1 2020-02-27 19:30 LKS „Wisła” Rząska II - KS GOKiS Wiśniowa 5:9 (S) ⇓
13 5K 2/2 2020-03-05 19:30 „Siemacha” Kraków II - LKS „Wisła” Rząska II 11:3 (S) ⇓
14 5K 2/6 2020-04-19 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - UKS „Gryf” Gdów II  
15 5K 2/7 2020-04-25 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - LKS „Wisła” Rząska II  
16 5K 2/8 2020-05-10 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - „Siemacha” Kraków II  
17 5K 2/9 2020-05-16 11:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - LKS „Wisła” Rząska II  
18 5K 2/5 do ustalenia KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Wisła” Rząska II  
19 5K 2/3 do ustalenia LKS „Wisła” Rząska II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (D) KS „Jordan” Kraków 1,5       0,0     2,5 1,0 0,0 5
2 (W) KS „Bronowianka” Kraków V 0,0   0,0   0,0     2,5 1,5   4
3 (D) PKS „Porta” Kraków I 1,5   0,0   0,0     3,5 0,0   5
4 (W) UKS „Gryf” Gdów II 2,5   0,5   0,5     3,5     7
5 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1,0 0,0 0,0   0,0         0,0 1
6 (W) „Q Team” Kraków 2,0   0,0   0,0       0,0   2
7 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II 2,5 0,5       1,0       0,0 4
8 (D) MKS „Centrum” Kraków IV 3,5 1,5   0,0           0,0 5
9 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice III 2,0         0,0 1,0     0,0 3
10 (D) LKS „Kłos” Olkusz II 3,0   0,0   0,0       0,0 0,0 3
11 (D) KS „Podwawelski” Kraków VI 3,5           1,0   1,5 1,0 7
12 (D) KS GOKiS Wiśniowa 3,0     0,0 1,0       1,0 0,0 5
13 (W) „Siemacha” Kraków II 3,0       0,0       0,0 0,0 3
Razem 29,0 2,0 0,5 0,0 1,5 1,0 2,0 12,0 5,0 1,0 54
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BUŁA Dominik 1981 M brak 2078
2 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966 M brak 2868
3 KUCAB Jakub 2003 M brak 2812
4 KULIG Oliwier 2007 M brak 2814
5 KURELUS Piotr 2005 M brak 2813
6 ŁABĘDŹ Janusz 1966 M brak 2638
7 NIEDBAŁA Tomasz 1978 M brak 2640
8 NOWAK Artur 1987 M brak 2083
9 OSTROMĘCKI Rafał 1976 M brak 2260
10 REPTAK Grzegorz 1974 M brak 2867