V liga rejon Tarnów
Runda: 2, Numer kolejki: 20
Data kolejki ligowej: 2022-05-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-05-22 11:00 96 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5
1   A TOBIASZ Andrzej W KĄCKI Mateusz 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:9) 1:0
2   B RUSEK Andrzej X KĄCKI Patryk 3:0 (11:8, 11:4, 11:6) 2:0
3   C WOLIŃSKI Wojciech Y KARTECZKA Martyna 3:0 (11:6, 11:9, 12:10) 3:0
4   D ZIMOWSKI Mateusz Z TROJAŃSKI Sebastian 1:3 (8:11, 9:11, 12:10, 6:11) 3:1
5   A RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
W TROJAŃSKI Sebastian
KARTECZKA Martyna
3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 4:1
6   B WOLIŃSKI Wojciech
ZIMOWSKI Mateusz
X KĄCKI Mateusz
KĄCKI Patryk
3:1 (11:9, 8:11, 11:4, 11:5) 5:1
7   A TOBIASZ Andrzej X KĄCKI Patryk 3:1 (11:9, 10:12, 11:7, 11:6) 6:1
8   B RUSEK Andrzej W KĄCKI Mateusz 3:2 (11:6, 9:11, 10:12, 12:10, 11:9) 7:1
9   D ZIMOWSKI Mateusz Y KARTECZKA Martyna 3:0 (11:4, 11:9, 12:10) 8:1
10   C WOLIŃSKI Wojciech Z TROJAŃSKI Sebastian 2:3 (11:4, 9:11, 8:11, 11:9, 10:12) 8:2
11   A TOBIASZ Andrzej Y KARTECZKA Martyna 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) 9:2
12   C WOLIŃSKI Wojciech W KĄCKI Mateusz 2:3 (11:3, 8:11, 9:11, 12:10, 9:11) 9:3
13   B RUSEK Andrzej Z TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 10:3
14   D ZIMOWSKI Mateusz X KĄCKI Patryk 1:3 (11:9, 6:11, 5:11, 9:11) 10:4
15   A TOBIASZ Andrzej Z TROJAŃSKI Sebastian 3:1 (11:6, 10:12, 11:4, 11:9) 11:4
16   D ZIMOWSKI Mateusz W KĄCKI Mateusz 1:3 (11:6, 7:11, 9:11, 10:12) 11:5
17   B RUSEK Andrzej Y KARTECZKA Martyna 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 12:5
18   C WOLIŃSKI Wojciech X KĄCKI Patryk 3:1 (11:4, 11:8, 9:11, 11:4) 13:5
2022-05-15 17:00 97 UKS „Fortem” Pawęzów II - UKS „Jordan” Zakliczyn II 9:9
1   A MADUZIA Leszek W JEWUŁA Michał 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 1:0
2   B STOSZKO Artur X KRAS Nikodem 3:2 (9:11, 11:7, 11:9, 8:11, 11:9) 2:0
3   C CHŁOPEK Błażej Y NAGEL Nikodem 1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 8:11) 2:1
4   D PRZEKLASA Karol Z KRAKOWSKI Sebastian 0:3 (9:11, 11:13, 11:13) 2:2
5   A PRZEKLASA Karol
CHŁOPEK Błażej
W NAGEL Kacper
JEWUŁA Michał
3:0 (11:4, 11:8, 11:8) 3:2
6   B STOSZKO Artur
MADUZIA Leszek
X KRAKOWSKI Sebastian
KRAS Nikodem
3:1 (12:10, 11:5, 2:11, 11:6) 4:2
7   A MADUZIA Leszek X KRAS Nikodem 1:3 (11:7, 12:14, 8:11, 9:11) 4:3
8   B STOSZKO Artur W JEWUŁA Michał 3:0 (11:5, 11:2, 11:5) 5:3
9   D PRZEKLASA Karol Y NAGEL Nikodem 1:3 (6:11, 7:11, 12:10, 11:13) 5:4
10   C CHŁOPEK Błażej Z KRAKOWSKI Sebastian 2:3 (3:11, 11:8, 11:9, 10:12, 9:11) 5:5
11   A MADUZIA Leszek Y NAGEL Nikodem 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 5:6
12   C CHŁOPEK Błażej W JEWUŁA Michał 3:0 (16:14, 11:8, 11:6) 6:6
13   B STOSZKO Artur Z KRAKOWSKI Sebastian 3:1 (11:7, 11:8, 7:11, 11:5) 7:6
14   D PRZEKLASA Karol X KRAS Nikodem 0:3 (2:11, 11:13, 5:11) 7:7
15   A MADUZIA Leszek Z KRAKOWSKI Sebastian 2:3 (9:11, 11:6, 4:11, 11:4, 5:11) 7:8
16   D PRZEKLASA Karol W JEWUŁA Michał 3:0 (11:2, 11:5, 11:7) 8:8
17   B STOSZKO Artur Y NAGEL Nikodem 3:1 (11:8, 11:8, 12:14, 11:6) 9:8
18   C CHŁOPEK Błażej X KRAS Nikodem 2:3 (9:11, 11:4, 9:11, 11:9, 6:11) 9:9
2022-05-24 18:00 98 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 5:13
1   A ŚWIĄTEK Maja W ŚWIATŁOWSKI Sebastian 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) 0:1
2   B MILÓWKA Julia X LIPOWICZ Kacper 0:3 (4:11, 3:11, 8:11) 0:2
3   C HABA Oliwia Y DROŻDŻ Jarosław 1:3 (11:6, 10:12, 11:13, 6:11) 0:3
4   D HABA Klaudia Z KUCHARSKI Michał 3:1 (11:4, 11:6, 12:14, 11:6) 1:3
5   A MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
W LIPOWICZ Kacper
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
0:3 (8:11, 6:11, 8:11) 1:4
6   B HABA Oliwia
HABA Klaudia
X DROŻDŻ Jarosław
KUCHARSKI Michał
3:0 (11:6, 12:10, 11:5) 2:4
7   A ŚWIĄTEK Maja X LIPOWICZ Kacper 1:3 (3:11, 5:11, 11:9, 7:11) 2:5
8   B MILÓWKA Julia W ŚWIATŁOWSKI Sebastian 2:3 (5:11, 6:11, 11:8, 12:10, 5:11) 2:6
9   D HABA Klaudia Y DROŻDŻ Jarosław 3:2 (7:11, 11:6, 11:4, 8:11, 11:4) 3:6
10   C HABA Oliwia Z KUCHARSKI Michał 2:3 (11:4, 11:9, 2:11, 9:11, 7:11) 3:7
11   A ŚWIĄTEK Maja Y DROŻDŻ Jarosław 3:1 (6:11, 11:4, 12:10, 12:10) 4:7
12   C HABA Oliwia W ŚWIATŁOWSKI Sebastian 0:3 (3:11, 8:11, 4:11) 4:8
13   B MILÓWKA Julia Z KUCHARSKI Michał 2:3 (11:8, 4:11, 4:11, 13:11, 7:11) 4:9
14   D HABA Klaudia X LIPOWICZ Kacper 1:3 (12:10, 6:11, 8:11, 8:11) 4:10
15   A ŚWIĄTEK Maja Z KUCHARSKI Michał 3:2 (12:10, 2:11, 11:9, 6:11, 11:7) 5:10
16   D HABA Klaudia W ŚWIATŁOWSKI Sebastian 2:3 (9:11, 6:11, 13:11, 11:9, 9:11) 5:11
17   B MILÓWKA Julia Y DROŻDŻ Jarosław 2:3 (5:11, 2:11, 13:11, 11:8, 4:11) 5:12
18   C HABA Oliwia X LIPOWICZ Kacper 0:3 (7:11, 4:11, 5:11) 5:13
2022-05-22 10:00 99 UKS „Sokół” Żabno - MKS „Tarnovia” Tarnów I 11:7
1   A OSTROWSKI Artur W JURKIEWICZ Jakub 3:0 (11:5, 11:1, 11:1) 1:0
2   B MLECZKO Mateusz X FRANCZAK Szymon 3:2 (7:11, 9:11, 14:12, 11:8, 11:8) 2:0
3   C CIERNIAK Konrad Y ŚLAZYK Karol 2:3 (11:7, 10:12, 11:4, 8:11, 10:12) 2:1
4   D GAJOWY Mateusz Z WILK X Adrian 3:0 (14:12, 11:5, 11:9) 3:1
5   A MLECZKO Mateusz
OSTROWSKI Artur
W FRANCZAK Szymon
WILK X Adrian
3:1 (11:8, 10:12, 11:7, 11:7) 4:1
6   B GAJOWY Mateusz
CIERNIAK Konrad
X JURKIEWICZ Jakub
ŚLAZYK Karol
3:2 (11:7, 11:13, 11:5, 10:12, 11:9) 5:1
7   A OSTROWSKI Artur X FRANCZAK Szymon 3:0 (12:10, 11:6, 11:8) 6:1
8   B MLECZKO Mateusz W JURKIEWICZ Jakub 1:3 (9:11, 6:11, 11:5, 10:12) 6:2
9   D GAJOWY Mateusz Y ŚLAZYK Karol 1:3 (7:11, 11:3, 7:11, 7:11) 6:3
10   C CIERNIAK Konrad Z WILK X Adrian 3:0 (11:9, 11:5, 11:4) 7:3
11   A OSTROWSKI Artur Y ŚLAZYK Karol 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:8) 8:3
12   C CIERNIAK Konrad W JURKIEWICZ Jakub 1:3 (8:11, 11:7, 11:13, 6:11) 8:4
13   B MLECZKO Mateusz Z WILK X Adrian 3:2 (5:11, 11:9, 9:11, 11:5, 11:8) 9:4
14   D GAJOWY Mateusz X FRANCZAK Szymon 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) 9:5
15   A OSTROWSKI Artur Z WILK X Adrian 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 10:5
16   D GAJOWY Mateusz W JURKIEWICZ Jakub 2:3 (11:8, 5:11, 9:11, 11:9, 5:11) 10:6
17   B MLECZKO Mateusz Y ŚLAZYK Karol 3:0 (11:8, 11:9, 11:4) 11:6
18   C CIERNIAK Konrad X FRANCZAK Szymon 1:3 (5:11, 11:9, 9:11, 7:11) 11:7
2022-05-19 18:00 100 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MOKSiR Czchów 5:13
1   A SARAD Anna W SERAFIN Mateusz 2:3 (11:7, 8:11, 8:11, 11:9, 9:11) 0:1
2   B SARAD Kamil X SIKOŃ Mateusz 3:2 (11:6, 12:14, 7:11, 11:8, 11:9) 1:1
3   C PIS Artur Y KANOWNIK Kajetan 1:3 (5:11, 4:11, 12:10, 7:11) 1:2
4   D SZMYD Zygmunt Z TOMKOWSKI Dawid 3:2 (11:1, 11:6, 7:11, 8:11, 11:9) 2:2
5   A SZMYD Zygmunt
SARAD Anna
W KANOWNIK Kajetan
TOMKOWSKI Dawid
2:3 (7:11, 11:5, 12:10, 7:11, 6:11) 2:3
6   B PIS Artur
SARAD Kamil
X SERAFIN Mateusz
SIKOŃ Mateusz
2:3 (9:11, 12:14, 11:9, 11:7, 7:11) 2:4
7   A SARAD Anna X SIKOŃ Mateusz 2:3 (6:11, 11:7, 11:9, 9:11, 9:11) 2:5
8   B SARAD Kamil W SERAFIN Mateusz 3:2 (9:11, 11:8, 11:9, 6:11, 11:5) 3:5
9   D SZMYD Zygmunt Y KANOWNIK Kajetan 1:3 (16:18, 11:4, 7:11, 10:12) 3:6
10   C PIS Artur Z TOMKOWSKI Dawid 2:3 (9:11, 13:11, 9:11, 13:11, 9:11) 3:7
11   A SARAD Anna Y KANOWNIK Kajetan 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 3:8
12   C PIS Artur W SERAFIN Mateusz 3:1 (8:11, 11:7, 11:6, 11:8) 4:8
13   B SARAD Kamil Z TOMKOWSKI Dawid 3:2 (10:12, 10:12, 11:6, 11:8, 11:8) 5:8
14   D WŁODEK Karol X SIKOŃ Mateusz 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 5:9
15   A SARAD Anna Z TOMKOWSKI Dawid 1:3 (12:14, 6:11, 11:9, 9:11) 5:10
16   D WŁODEK Karol W SERAFIN Mateusz 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 5:11
17   B SARAD Kamil Y KANOWNIK Kajetan 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 5:12
18   C JASIŃSKA Angelika X SIKOŃ Mateusz 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 8:11) 5:13
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Drużyna UKS „Królewski Biecz” wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy